مشکل ال سی دی اج تی سی

در اين قسمت ميتوانيد درباره ديگر گوشي‌هاي تلفن همراه بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 157 بار
سپاس‌های دریافتی: 904 بار

مشکل ال سی دی اج تی سی

پست توسط Top Speed » شنبه 13 آذر 1389, 1:59 am

سلام
گوشي من تاچ 2 هست . امروز صبح متوجه شدم روي صفح تاچ لكه بزرگي وجود داره . اين لكه وقتي تاچ را خاموش ميكنيم بيشتر مشخص ميشه . رنگش مثل رنگين كمانه.
وقتي از خونه بيرون رفتم و با گوشيم چند جا زنگ زدم متوجه شدم لكه از بين رفته . وقتي اومدم خونه بازم لكه بود
مشكل از چيه ؟ ممكنه از سرد و گرم شدنه ؟
به چه شكل ميشه مشكل رو بر طرف كرد ؟ 2 گارانتی ایران زمین داره ؟ آيا ميشه تاچ تعويض كرد ؟
اگه تاچ رو عوض نکنم خراب میشه؟
خواهش میکنم کمک کنید.
تصویر
تصویر
تصویر
[FONT=Comic Sans MS]>>>>>::::::::::::::::::::Top Speed::::::::::::::::::::<<<<< 
[FONT=Comic Sans MS].................................................................. 
معرفی اتومبیل های سوپر اسپرت همراه با عکس اینجا...

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2886 بار

Re: مشکل ال سی دی اج تی سی

پست توسط SHAHRAM » شنبه 13 آذر 1389, 10:19 am

دوست عزیز معمولا به دلیل نفوذ رطوبت به زیر لایه ضد خش روی اسکرین این اتفاق برای گوشی میفته ...وقتی شما بیرون میرید به دلیل شدت بالای نور فکر میکنید این لکه از بین رفته در حالی هست....اگر نظر من رو بهواهید چون مشکل انجنانی ایجاد نمیکنه دست بهش نزنید..در ضمن گارانتی یاس رو میدونم این مورد رو خارج از گارانتی به حساب میاره..
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 157 بار
سپاس‌های دریافتی: 904 بار

Re: مشکل ال سی دی اج تی سی

پست توسط Top Speed » شنبه 13 آذر 1389, 11:01 am

اونطور که من توی سایت های دیگه دیدم تقریبا نصف تاچ 2 ها این مشکل رو دارند. قبل از این که توی سایت ها ببینم برام مشکلی نبود اما اونا میگفتند که مشکل از تاچه و باید عوضش کرد. اگه این لکه مشکلی به وجود نیاره ایبی نداره چون خیلی گوشی خوبیه و حساسیت تاچش هم خیلی عالیه. امیدوارم که مشکلی به وجود نیاره در ضمن گوشی همواره خشک بوده و لکه وسط صفحه است فکر نمیکنم رطوبت زیر صفحه تاچ رفته باشه.
تصویر
تصویر
تصویر
[FONT=Comic Sans MS]>>>>>::::::::::::::::::::Top Speed::::::::::::::::::::<<<<< 
[FONT=Comic Sans MS].................................................................. 
معرفی اتومبیل های سوپر اسپرت همراه با عکس اینجا...

ارسال پست

بازگشت به “گوشي‌هاي متفرقه”