در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

خالي بندهاي 16 آذر 17 آذر دچار سرخوردگي مي شوند

توسط HASAN BARATY » چهارشنبه 17 آذر 1389 18:15

دروغ بافي گسترده و ملتهب نشان دادن فضاي دانشگاه در آستانه 16 آذر با هدف القاي زنده بودن فتنه سبز، باعث اعتراض در برخي محافل ضد انقلاب شده است.
در اين باره و در حالي كه برخي رسانه هاي ضد انقلاب به ويژه طي چند روز اخير تلاش داشتند دروغ و توهم را جايگزين واقعيت ها كنند، سايت ضد انقلابي خودنويس به پيامدهاي منفي اين رويكرد ناشيانه پرداخت و نوشت: در آستانه 16 آذر، روز دانشجو، همان گونه كه از مدت ها قبل مي شد تصورش را كرد، فضاي مجازي به شدت ملتهب است. انواع و اقسام بيانيه هاي سياسي از گروه هاي مختلف صادر مي شود و كانون اين التهاب مطابق معمول سايت بالاترين است. اگر كسي از جامعه ايران خبر نداشته باشد ممكن است تصور كند جامعه واقعي هم مانند جامعه مجازي به همين اندازه براي 16آذر ملتهب است. ولي آيا واقعاً همين طور است؟
اين پايگاه اينترنتي مي نويسد:مردم اصلاً حوصله توجه به اين فضاسازي ها را ندارند. به همين دليل كاملاً اشتباه است اگر بخواهيم التهاب بالاترين و كاربرانش را به فضاي واقعي جامعه نيز تعميم بدهيم. اين رسانه ها وكاربران آنها از بي اعتنايي دنياي واقعي به آنان كاملاً آگاهند ولي با عصبيتي بي مانند سعي در خاموش كردن و نفي واقعيت دارند. اينجاست كه مي بينيم آنچه كه از جنبش سبز لااقل در فضاي مجازي مانده «التهابي كاذب» است كه به احتمال بسيار زياد پس از سركوب در 16 آذر باز به فضاي سرخورده خود بازمي گردد و گلايه مي كند تا روزي كه مناسبتي ديگر فرا برسد. به نظر من اين دسته از واقعيات جامعه جدا شده اند و به فضاسازي روي آورده اند، آن هم فضايي كاذب و حقيقتاً مجازي كه فقط در راي هاي داده شده به لينك هاي كاربران و موضوعات داغ آن تجلي مي كند و صبح روز 17 آذر به آساني از ياد خواهد رفت.
خودنويس در پايان نوشت: شايد بهتر مي بود اينگونه كاربران بالاترين به جاي فضاسازي هاي كاذب و پناه بردن به شعارزدگي و انحصارطلبي، دنيا و واقعيات امروز جامعه ايران را نه از دريچه تنگ مانيتورهاي كامپيوترهاي شان، بلكه با كنار گذاشتن تعصب و شعارزدگي و پناه بردن به عقلانيت با ديدي بازتر مي ديدند و براي تفكر مخالف خودشان هم ارزشي قائل مي شدند. آنها احتمالاً نمي دانند كه رفتارشان باعث انزواي بيشتر خودشان و سرگرداني در فضاي مجازي و گريز از واقعيات خواهد شد.اينجاست كه مي بينيم التهاب پيش آمده در بالاترين به مناسبت 16 آذر نتيجه اي جز سرخوردگي براي خود كاربران نخواهد داشت. منتظر مي نشينيم و مي بينيم در اين ساعات باقي مانده تا 16 آذر جامعه بشدت ملتهب بالاترين به كدام سو خواهد رفت؟
يادآور مي شود سايت هاي بالاترين، كلمه، راديو فردا، دويچه وله، روزنت، راديو زمانه وگويا نيوز، طي چند روز اخير به شكلي انباشته از فريب و توهم سعي كرده بودند كه فتنه گران امكان بازتوليد فتنه را در دانشگاه دارند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HASAN BARATY تشکر کرده اند:
Sami 1993, كيارش, victory67, misam5526

Major II

Major II

نماد کاربر
260

تشکر کرده: 50 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 آبان 1388 12:11

آرشيو سپاس: 1258 مرتبه در 200 پست

Re: خالي بندهاي 16 آذر 17 آذر دچار سرخوردگي مي شوند

توسط salam_2407 » چهارشنبه 17 آذر 1389 18:36

HASAN BARATY,  عزیز من نمیدونم شما چرا اینقدر علاقه مندین بحث های بیخود سیاسی رو مطرح کنید به جای این همه بحث سیاسی آبکی کاش یه پستی علمی میزدید تا هم الکی بحث درست نکنید و هم به فضای علمی انجمن کمک کرده باشید .
سربلند باشید  :razz:
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب salam_2407 تشکر کرده اند:
javadfakoori, Mohammad 1985, Zox Faox, CAPTAIN PILOT, samsun, apple2009, hamed.hooker, Beni_TOMCAT, Achilles, mohammad1365, RF-4E, An225, @lirez@, Mahdi1944

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

يکشنبه 19 اسفند 1386 20:53

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 6 پست

توسط marjan71 » چهارشنبه 17 آذر 1389 20:30

salam_2407 :razz:
با سلام.
من فکر نمی کنم این موضوع بحث سیاسی بیخود است. هر کسی علاقه ای داره. خوب اگر همه بحث های سیاسی رو آبکی تلقی کنیم و فقط به بحث علمی بپردازیم فکر نکنم که زیاد جالب بشه.
با تشکر.
همواره روحی مهاجر باش به سوی مبدا به سوی آنجا که بتوانی انسانتر باشی و از آنچه که هستی و هستند فاصله بگیری...

"دکتر علی شریعتی"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب marjan71 تشکر کرده اند:
Sami 1993, cheka

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 17 آذر 1389 22:50

اینجا انجمن سیاسی نیست ! و همیشه هم این چنین بحثهایی در نهایت به بن بست خورده و حذف یا قفل شده !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
salam_2407, MOHAMMAD JAFAR, alendark, hamed.hooker, Beni_TOMCAT, CAPTAIN PILOT, mohammad1365

New Member

no avatar
13

تاريخ عضويت

يکشنبه 19 اسفند 1386 20:53

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 6 پست

توسط marjan71 » شنبه 20 آذر 1389 20:28

Mohammad 1985
با سلام.

من هم اینجا را انجمن سیاسی فرض نکردم.اگر چنین دیدگاهی داشتم خیلی کارها رو می کردم و خیلی حرفها رو می زدم.فقط مخالف بودم با این سرکوب کردن، نظرم این بود که باید فرصت اظهار نظر و عقیده وجود داشته باشه.
شما می گویید اشتباه کردم، حتما همینطور بوده.من عذر خواهی می کنم.
همواره روحی مهاجر باش به سوی مبدا به سوی آنجا که بتوانی انسانتر باشی و از آنچه که هستی و هستند فاصله بگیری...

"دکتر علی شریعتی"

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » شنبه 20 آذر 1389 20:46

خب درسته ولی اگر شما چیزی بگید ! چندیدن نفر مخالفتون جواب میدن و شما یا دیگر دوستان هم جواب اونها رو میدید که در نهایت به هیچ چیزی جز اخراج بی سر و صدای چند نفر !!! و قفل و حذف تایپیک و افزایش خطر فیل شدن سایت میرسیم ! زمانی میشه چنین بحثهایی که که همه بتونن بدون ترس و آزادانه نظرشون رو بگن ! در غیر این صورت بحثها یا کاملا یک طرفه میشه  و یا به جنگ و جدل ختم میشه ! و در کل از اول در این انجمن بحثهای سیاسی چندان مورد تایید نبود و صرفا اخبار سیاسی اونم به صورت محدود داشت !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Beni_TOMCAT, salam_2407

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 آذر 1389 21:44

قفل شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
atlantik, Beni_TOMCAT, sokuteasemuni, Mohammad 1985, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, Java, salam_2407, kayvan6079, samsun, @lirez@, marjan71