در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

183

تشکر کرده: 126 مرتبه
تشکر شده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 مهر 1386 19:00

محل سکونت

بی سرزمین تر از باد

آرشيو سپاس: 289 مرتبه در 58 پست

اقدامات هولناک یک صهیونیست که برای او تفریح محسوب می شد

توسط jiyar rojhelat » دوشنبه 22 آذر 1389 22:25

روزنامه «اينديپندنت» با انتشار خاطرات سربازان اسرائيلي در كرانه باختري رود اردن عمق جنايات صهيونيست ها را به نمايش گذاشت.

به گزارش «تابناک»، اين خاطرات را موسسه يهودي «سكوت را بشكنيم» منتشر كرده و با اين كار مدعي است كه وجدان جنايتكاران اندكي آرام خواهد شد. این خاطرات بدون هیچ توضیحی خود نشانگر عمق فجایع رخ داده در سرزمین فلسطین توسط صهیونیست هاست است.

در بخشي از خاطرات يك سرباز اسرائيلي در جريان جنگ غزه در سال 2008 آمده است : احساس خستگي مي كردم مدتي بود تفريح نكرده بودم چند روزي بود كه فقط مي خواستم استراحت كنم ناگهان تصميم به كاري خنده دار گرفتم ... يك بمب پشت در خانه يك فلسطيني قرار دادم و چاشني آن را فعال كردم، مادر وارد خانه شد و با انفجار بمب تكه هاي بدن او به ديوار پخش شد ... كودكان او با ديدن اين صحنه نمي گريستند و فقط چشمهايشان باز بود و پلك نمي زدند ... خيلي خنديديم!!

او در ادامه خاطرات خود می گوید: يك بار ديگر پدر يك دختر سيزده ساله فلسطيني را كه كشته شده بود از درب پشت خانه به اتاق خوابش برديم و او را روي تخت خواب خوابانديم ... تصور كنيد دخترك با ديدن جسد له شده پدر در رختخواب چگونه گريه مي كرد؟!!

این سرباز صهیونیست در بخش های دیگری از خاطراتش با افتخار می نویسد: ديدن انفجار گلوله توپ روي كودكستان هم جالب است، من گزارش آن را براي پدرم هم فرستادم او هم مرا تشويق كرد.

با دوستم كه روي يك تانك خدمت مي كردم تماس گرفتم و نقطه مشتركي در فضاي يك كودكستان در غزه را نشانه رفتيم و همزمان گلوله تانك را شليك كرديم، دو گلوله در وسط روز در آسمان به يكديگر برخورد كردند و صداي انفجار آن كودكان را به صحن كودكستان كشاند من بيشتر از كودكان ترسيدم اما خود را خيس نكردم اما در عوض یقین دارم که 20 كودك فلسطینی آن روز كه به خانه هايشان رفتند شلوارشان خيس بود!! ...اين هم جالب است و تجربه اي تكرار نشدني، زايشگاه هم عجب جايي است محل توليد فلسطيني، محل توليد دشمن ما، محل تولد كودكاني كه تا 10 سال ديگر از زندگي فقط سنگ را مي شناسند كه بايد به ما پرتاب كنند، ترساندن پرستارهاي زايشگاه ها و زنان باردار فلسطيني تنها در زايشگاه ممكن است، در زايشگاه مي توان صحنه هايي خلق كرد كه در هيچ جاي دنيا امكان تكرار آن نيست!!

گفتنی است موسسه «سكوت را بشكنيم»، يك موسسه يهودي فرهنگي است كه به انتشار خاطرات سربازان و فرماندهان در جنگ هاي مختلف صهيونيست ها با فلسطيني ها دست مي زند و موسس اين انتشارات اميدوار است كه با انتشار اين خاطرات وجدان انساني جنايتكاران بيدار شده و كمتر به جنايت بيانديشند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
دستم بوي گل مي داد . مرا به جرم چيدن گل محكوم كردند. ولي كسي نيانديشيد شايد گلي  كاشته باشم. چه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jiyar rojhelat تشکر کرده اند:
saeedjiji, hesperus, cheka, رضاخان, skylarker77, hamed.hooker, sokuteasemuni, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان