در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
2732

تشکر کرده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مرداد 1385 22:34

آرشيو سپاس: 5103 مرتبه در 812 پست

Re: تهدید به تخریب مقبره استر در ایران

توسط كيارش » شنبه 27 آذر 1389 23:33

الله ولى الذين آمنوا يخرجهم من الظلمات الى النّور و الّذين كفروا اوليائهم الطاغوت يخرجونهم من النور الى الظلمات اولئك اصحاب النار هم فيها خالدون(بقره: 257)

من معنی این آيه رو خوب یاد بگیرم کافی ست :razz:
قتل این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,
ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر نبود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب كيارش تشکر کرده اند:
oweiys, victory67, Mr.Amirhessam, big-man

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 28 آذر 1389 03:20

این تاپیک هم از ان تاپیک های جنجالی و صد البته بی فایده است. نه مردم و کارشناسان میراث فرهنگی و نه محققین تاریخ پژوهان و دانشجویان ونه مومنان تمامی ادیان اجازه چنین کاری را نمی دهند و نه دولتمردان ایرانی به عنوان بزرگترین مبلغین اختلاف بین یهودیت و صهیونیسم چنین کار ابلهانه ای را که به نفع اسرائیل هم هست نمی کنند. دیگر هم نمی خواستم این بحث را ادامه بدهم اما پستی که میهن پرست نوشت اینقدر خنده دار و تاسف برانگیز بود که نتوانستم چیزی نگم.

سلام!

بر طبق سنت و شریعت اسلام توهین و مسخره کردن مومن گناه است. درست نیست اگر با بحث منطقی نمیتوانید پاسخ کسی را بدهید با توهین پاسخ بگویید.

ببینید دوست عزیز:در حالیکه اسرائیل علنا ادعای لبنان و مصر و سوریه و خیلی جاهای دیگر را دارد که بسیار به اسرائیل نزدیک هستند واصلا مرز مشترک دارند ایا مسئولین و مردم این کشورها می ایند بناهای باستانی شان را از ترس نقشه نیل تا فرات اسرائیل _که اتفاقا اصلا شامل ایران  نمی شود!_ خراب کنند؟! شما اگر اهل انجا بودی چه می کردی؟! تازه شما مگر ارزوی احیای مرزهای امپراتوری ایران از شرق تا چین و از غرب تا روم را نداری؟ خب تفکر صهیونیستی هم چیزی شبیه به تفکر شماست. در واقع انها هم ارزوی احیای مرزهای سرزمین مقدس تا حدود باستانی اش هستند دیگه چه گله ای داری؟؟!!

فکر نکنم کسی به فکر احیای امپراطوری ایران باشه،شما خودت داری میگی امپراطوری،شما میدونی معنی امپراطوری چیه دوست گرامی؟ صهیون ها اگر چنین تفکری هم داشته باشند از بیخ غلط است چون روزگاری که اینها از ان سخن میگویند خود جزی از امپراطوری ایران بوده اند و پادشاهان ان سرزمین به ایران باج و خراج میدادند،کمی مطالعه بفرمایید.
این وهم شماست که از نیل تا فرات و ... را واقعی میدانید،طرحی که با پروتکل های صهیون زائده شده و منبع و ماخذ مشخصی ندارد. مشکل اصلی این است که اینها تاریخ درستی ندارند و هنوز نتوانستند که  اثبات کنند در زیر مسجد القصا معبدی قرار دارد،اینان میخواهند مسجد را تخریب و بر خرابه های ان معبدی درست کنند!

ان ماجرای قتل عام و این حرفها هم گفتم که دروغ و افسانه است.آخه یک کم تحقیق یکخورده مطالعه...!!

خوشحال میشم شما منابع خود را برای برسی در اختیار من بگذارید.  قتل ایرانی ها افسانه است؟ حتما فردا روزی حمله اسکندر و مغولان و اعراب هم افسانه خوانده میشود!
در خونخواری قوم بنی اسرائیل همین بس که در طول تاریخ بارها قتل عام انجام داده و بهترین عملشان خوردن نان ایست که با خون تهیه شده،اینها ظاتن خونخوار هستند،شک دارید هزاران منبع به شما معرفی کنم!

از زمان موسی(ع) تا زمان اسلام و ماجرای خیبر و چه در زمان حال و ماجرای کشتار کودکان فلسطینی و قتلگاه صبرا و شتیلا این داستان ادامه دارد،حال اگر با ماجرایی افسانه ای!!! دقت کن افسانه ای خود را قربانی هولوکاستی خود ساخته می دانند و خود را مظلوم ترین قوم تاریخ معرفی کرده اند این به مکار بودن و روباه صفتی این قوم باز میگردد،قومی گوساله پرست و خونخوار که با خدایان خود ساخته ارتباط دارند...

شما اصلا نمی دونی بیت المقدس چی هست! بیت المقدس همون شهر اورشلیمه.که برای تمام ادیان ابراهیمی مقدسه.ان جایی که منظور شماست و گنبد سبز رنگ دارد و فکر می کنید به دلیل دسیسه های صهیونیسم ما ان را نمیشناسیم مسجدالاقصی هست که به دستور عمربن خطاب ساخته شده و مروان حکم تمامش کرده که هر دوی اینها در تفکر شیعه افرادی منفور هستند.(لابد باید بریم به انجا اب دهان بیندازیم؟!) این مسجد در حال حاضر بیشتر به دلیل سیاسی ارزشمنده و یکجورایی نماد مقاومت فلسطینی هاست.اگر هم صهیونیستهای تندرو قصد تخریب انجا را دارند به خاطر این است که ارزوی انها تبدیل بیت المقدس به شهری تمام یهودی و در نهایت پایتخت اسرائیل است که مسلما جهان اسلام و علما و مراجع بزرگ و دولتمردان مسلمان و اصولا همه مسلمانان از راه های صحیح وعاقلانه مانع از انجام ان خواهند شد

شما هم اگر میدانیستی از مسجدی با گند طلایی با اسم ان یعنی قبه یاد میکردی نه اینگونه! دسیسه ای در کار نیست و گرنه صدا و سیمای خودمان در اخبار همان مسجد القصی اصلی را نشان میدهد مسجد قبه به این علت نشان داده میشود که نماد اصلی قدس است و نماد مقاومت مردم فلسطین است!

گیریم که خلیفه اول و دوم و ... ان را ساخته و منفور ما هستند خانه خانه ی خداست،چه کسی ان را ساخته ملاک عمل ما نیست،با این بحث خواستید چه چیزی را ثابت کنید؟؟؟

كيارش نوشته است:
داره موضوع جالب می شه
اول که معنی اثر ملی رو یاد گرفتیم!
دوم فهمیدیم افسانه چیه !
الانم فهمیدیم طالبان چیه !

اها معنی با ارزش رو هم یافتیم!  
شما خیلی چیزای دیگه هم هست که باید یاد بگیرید !

و من به شما توصیه میکنم هیچ یاد نگیرید! امثال شما حاضرید از جیب این مردم برای جلوگیری از ورشکستی نورث گروپ امریکا،جنگیدن در ظفر و هزاران مورد بیهوده دیگر صرف شود اما تا بحث کمک به لبنان و فلسطین که از نظر دینی و انسانی و سیاسی و ... همه جوره وظیفه شرعی و انسانی ماست سینه چاک میکنید که چرا اینطور و چرا... شما دلخوش باشید به  غر زدن برای کمک 200 میلیون دلاری سالیانه به لبنان و اصلا و ابدا نگران 12 میلیارد سرمایه بلوکه شده ایران در موطن خودتان امریکا نشوید! که با احتساب سود در این 30 سال به 100 میلیارد دلار رسیده... اری شما اینگونه اید! نگران کمک 100 میلیون دلاری به افغانستان فلسطین و ... باشید اما نگران سهم ایران از صنایع غنی سازی فرانسه نشوید! نگران تحریم های امریکا در فروش هواپیمای مسافر بری نباشید...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نتیجه:

اصولا تندروی در هر دین و هر مکتبی باید محکوم شود چه تندروی دینی در اسلام همچون طالبان،تندروی های عده ای در داخل و چه تندروی های خاخام های صهیونیست و امثال پاپ و ...
اسلام دین ازادی و ازادگیست اگر قرار به ویران کردن نماد ها بود که لشکر اسلام و... اجازه سالم بودن هیچ کدام از اثار تاریخی باستانی و ... رو نمیدادن.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
scientist66, كيارش, victory67, رضاخان, big-man

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 28 آذر 1389 04:11

عزیزم کسی کسی رو مسخره نکرد در این تایپیک گفتن که این یه کار ابلهانه و احمقانست ! در قرآن گفته مسخره نکنید نگفته حرف حق نزنید که !!!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Ass@ss!N, Hashashin, An225, vahid_kh, Beni_TOMCAT

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

تهران

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 28 آذر 1389 11:59

منظور شما اینه که خندیدن به حرف دیگران و تمسخر رو باید بگیم حرف حق؟؟؟
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
"

كيارش, big-man

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 28 آذر 1389 13:21

خندیدن نه ! خراب کردن اونجا در کل یک کار ابلهانه و احمقانه هست ! نه تنها نباید براش خندید بلکه باید گریه کرد !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Ass@ss!N

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

تهران

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 28 آذر 1389 14:22

شما اگر نظر من رو مطالعه کرده بودید من هم همین رو گفتم،دوست عزیزمان به حرف های میهن پرست خندید بودن و من اون مطلب رو گفتم.

تندروی به هر جهت احمقانه است.
زنده باد بهار...
"

كيارش, Beni_TOMCAT, big-man

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » يکشنبه 28 آذر 1389 14:52

و من به شما توصیه میکنم هیچ یاد نگیرید! امثال شما حاضرید از جیب این مردم برای جلوگیری از ورشکستی نورث گروپ امریکا،جنگیدن در ظفر و هزاران مورد بیهوده دیگر صرف شود اما تا بحث کمک به لبنان و فلسطین که از نظر دینی و انسانی و سیاسی و ... همه جوره وظیفه شرعی و انسانی ماست سینه چاک میکنید که چرا اینطور و چرا... شما دلخوش باشید به  غر زدن برای کمک 200 میلیون دلاری سالیانه به لبنان و اصلا و ابدا نگران 12 میلیارد سرمایه بلوکه شده ایران در موطن خودتان امریکا نشوید! که با احتساب سود در این 30 سال به 100 میلیارد دلار رسیده... اری شما اینگونه اید! نگران کمک 100 میلیون دلاری به افغانستان فلسطین و ... باشید اما نگران سهم ایران از صنایع غنی سازی فرانسه نشوید! نگران تحریم های امریکا در فروش هواپیمای مسافر بری نباشید...

هر کس با تفکرات شما موافق نبود کافر و نوکر آمریکا نیست آقای عزیز. موطن من ایران هست . شما هم کسی نیستی که بخوای ملیت منو ببری زیر سئوال و خودت رو صرفا ایرانی فرض کنی.
اینکه عقیده کسی در مورد رابطه با سایر کشورها با نظر شما فرق داشته باشه دلیل نمیشه که طرف وطن فروش و نوکر آمریکاست. امثال بازرگان وطن فروش بودند؟  
پس بی دلیل و بدون استدلال کسی رو نوکر غرب و وطن فروش نخونید ( البته اگر استدلال جایی هم در افکارتون داشته باشه )
اون سرمایه های بلاکه شده و تحریم ها رو هم نمیخواد دم و دقیقه رو کنید که بیشتر پتک تو سر خودتون هست . وقتی دیپماسی تعریف نشده باشه مشخصا چنین پیامدهایی هم داره. حیف که اینجا جاش نیست وگرنه دو کلام حساب بیشتر نیست جوابتون .
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
Ass@ss!N, Ruozbeh, Beni_TOMCAT, N@VID, vahid_kh

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

تهران

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 28 آذر 1389 15:31

pedmehr نوشته است:

هر کس با تفکرات شما موافق نبود کافر و نوکر آمریکا نیست آقای عزیز. موطن من ایران هست . شما هم کسی نیستی که بخوای ملیت منو ببری زیر سئوال و خودت رو صرفا ایرانی فرض کنی.
اینکه عقیده کسی در مورد رابطه با سایر کشورها با نظر شما فرق داشته باشه دلیل نمیشه که طرف وطن فروش و نوکر آمریکاست. امثال بازرگان وطن فروش بودند؟  
پس بی دلیل و بدون استدلال کسی رو نوکر غرب و وطن فروش نخونید ( البته اگر استدلال جایی هم در افکارتون داشته باشه )
اون سرمایه های بلاکه شده و تحریم ها رو هم نمیخواد دم و دقیقه رو کنید که بیشتر پتک تو سر خودتون هست . وقتی دیپماسی تعریف نشده باشه مشخصا چنین پیامدهایی هم داره. حیف که اینجا جاش نیست وگرنه دو کلام حساب بیشتر نیست جوابتون .

پاسخ شما مشخص است!

کسانیکه بجای موضع گرفتن در برابر امریکا کشوری که از سال 58 تا کنون ما را یکطرفه تحریم کرده و در سال 98 به تحریم ها شدت بخشیده و ... در تمامی دنیا بر علیه ایران تبلیغ و اقدام  به دروغگویی و ... میکند و هزاران هزار مورد دیگر که خود شما خوب میدانید،از تحریم هواپیما مسافر بری گرفته تا صنعت نفت و گاز و ... شبانه روزی از کمک به لبنان فلسطین و ... سخن میگویند و ان را عیب و عار میدانند و بجای دفاع از سیاست خارجی کشور ان را هم فدای تمایلات شخصی خود میکنند و سیاست خارجی و داخلی را یکی میدانند و انتظار دارند در برابر قدرت های بزرگ به قول ایشان دیپلماتیک رفتار کنیم و به قول ما کمر تعظیم خم کنیم و اعلام بندگی و بردگی کنیم،توقعی نیست،برای من و در ادبیات من به اینگونه افراد وطن فروش خائن و ... میگویند که این ها هم کم است! گواه استدلال من مواضع شما در همین سایت و نظرهایی که میدهید بوده و است.

اصولا شما و همفکران شما در برابر موضع قوی راه سفسته را پی میگیرید و سعی میکنید از زیر پتک ما جاخالی بدهید.
متاسفانه عده ای حاضرند برای منافع شخصی و گروهی و حزبی تمامیت کشور اب و خاک و ... رو به حراج بگذارند و روی ان اسم صلح طلبی و دیپلماتیک رفتار کردن میگذارند!
زنده باد بهار...
"

كيارش, big-man

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » يکشنبه 28 آذر 1389 23:32

کسانیکه بجای موضع گرفتن در برابر امریکا کشوری که از سال 58 تا کنون ما را یکطرفه تحریم کرده و در سال 98 به تحریم ها شدت بخشیده و ... در تمامی دنیا بر علیه ایران تبلیغ و اقدام  به دروغگویی و ... میکند و هزاران هزار مورد دیگر که خود شما خوب میدانید،از تحریم هواپیما مسافر بری گرفته تا صنعت نفت و گاز و ... شبانه روزی از کمک به لبنان فلسطین و ... سخن میگویند و ان را عیب و عار میدانند و بجای دفاع از سیاست خارجی کشور ان را هم فدای تمایلات شخصی خود میکنند و سیاست خارجی و داخلی را یکی میدانند و انتظار دارند در برابر قدرت های بزرگ به قول ایشان دیپلماتیک رفتار کنیم و به قول ما کمر تعظیم خم کنیم و اعلام بندگی و بردگی کنیم،توقعی نیست،برای من و در ادبیات من به اینگونه افراد وطن فروش خائن و ... میگویند که این ها هم کم است! گواه استدلال من مواضع شما در همین سایت و نظرهایی که میدهید بوده و است.

اصولا شما و همفکران شما در برابر موضع قوی راه سفسته را پی میگیرید و سعی میکنید از زیر پتک ما جاخالی بدهید.
متاسفانه عده ای حاضرند برای منافع شخصی و گروهی و حزبی تمامیت کشور اب و خاک و ... رو به حراج بگذارند و روی ان اسم صلح طلبی و دیپلماتیک رفتار کردن میگذارند!

استدلالتون چی بود که حالا واسش گواه هم آوردید ؟
شما تحریم ها رو یک طرفه میخونید ؟ اصلا یک بار هم که شده از خودتون بپرسید جرقه سردی روابط با آمریکا که البته تا دیروز تحریم هاش کشک بود و رابطه باهاش بی ارزش یکمرتبه خیلی مهم و ثقیل شده برای بعضی ها از کجا خورد ؟

چهار نوامبر 1982, هجده آپریل 1983, بیست سپتامبر 1984, بیست و یک دسامبر 1988 این تاریخها شما رو یاد چیزی نمیندازه؟

نخیر من از زیر پتک تو خالی کسی جاخالی نمیدم اتفاقا این شما هستید که راه توهین و افترا رو پیش میگیرید و فقط در متهم کردن و اتیکت زدن مهارت دارید. ( که البته گناه شما نیست از بزرگترهاش یاد گرفتید! ) کجای حرف های من سفسته هست ؟ اینکه خودم رو ایرانی میدونم سفسته هست  ؟ اینکه باید دیپلماسی داشت سفسته هست ؟ البته برای شما که فرق دیپلماسی با کمر خم کردن جلوی سایرین رو متوجه نمیشید درسته سفسته هست. مثه یه بچه سرکش کوچکترین انعطاف و تعاملی رو کمر خم کردن میدونید .

ادبیاتتون رو هم میتونید برای خودتون نگه دارید . وگرنه صفت های نیکتون خیلی زیاده اما تو بحث دلیلی برای گفتنش نیست.
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
N@VID, Ass@ss!N, ac800fr

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

تهران

توسط Mr.Amirhessam » دوشنبه 29 آذر 1389 00:53

pedmehr نوشته است:

استدلالتون چی بود که حالا واسش گواه هم آوردید ؟
شما تحریم ها رو یک طرفه میخونید ؟ اصلا یک بار هم که شده از خودتون بپرسید جرقه سردی روابط با آمریکا که البته تا دیروز تحریم هاش کشک بود و رابطه باهاش بی ارزش یکمرتبه خیلی مهم و ثقیل شده برای بعضی ها از کجا خورد ؟

چهار نوامبر 1982, هجده آپریل 1983, بیست سپتامبر 1984, بیست و یک دسامبر 1988 این تاریخها شما رو یاد چیزی نمیندازه؟

نخیر من از زیر پتک تو خالی کسی جاخالی نمیدم اتفاقا این شما هستید که راه توهین و افترا رو پیش میگیرید و فقط در متهم کردن و اتیکت زدن مهارت دارید. ( که البته گناه شما نیست از بزرگترهاش یاد گرفتید! ) کجای حرف های من سفسته هست ؟ اینکه خودم رو ایرانی میدونم سفسته هست  ؟ اینکه باید دیپلماسی داشت سفسته هست ؟ البته برای شما که فرق دیپلماسی با کمر خم کردن جلوی سایرین رو متوجه نمیشید درسته سفسته هست. مثه یه بچه سرکش کوچکترین انعطاف و تعاملی رو کمر خم کردن میدونید .

ادبیاتتون رو هم میتونید برای خودتون نگه دارید . وگرنه صفت های نیکتون خیلی زیاده اما تو بحث دلیلی برای گفتنش نیست.

چهار نوامبر 1982: هر چه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم(البته شما به زمان سرزمین ارزوهاتان که با تاریخ ما ایرانی ها که هجری شمسی است فرق میکند). البته فکر کنم منظور شما سال 1984 میلادی بوده،درسته؟ باز هم ادعایی بی سند و مدرک!
هجده آپریل 1983:در این تاریخ هم چیزی نیافتم(فارسی صحبت کنید اینجا ایران است)
بیست سپتامبر 1984: واقعا برای خودم متاسف شدم! که با کسی بحث میکند که هر حرفی را بدون دلیل و مدرک قبول میکند،گیریم که ان ادعا درست بوده باشد به ما چه ربطی دارد؟ احتمالا شما از اون دسته هستید که اگر اسرائیلی ها هم غرامت انفجارها در تل اویو و ... رو بخوان با جون و دل پرداخت میکنید،در سخن قبلی گفتم که مواضع شما کاملا مشخصه! شما حرف بی دلیل و مدرک عده ای امریکایی را به حرف دولتمردان خودتون ترجیح میدید و چشم بسته بله قربان گوی انها هستید،اسم این هم دیپلماسی نام دارد؟؟؟؟

یک دسامبر 1988 : باز هم حرفی بدون سند و مدرک که طرف امریکایی نتوانست ان را اثبات کند اما انگار شما خیلی مشتاق تر هستید برای افشای و به گردن گرفتن ان!

حالا چند مورد رو من میگم که کاملا اثبات شده با هزارن سند و مدرک است:

1- ۱۳ آبان ۱۳۵۸ (برابر با ۴ نوامبر ۱۹۷۹)  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
2-۱۲ تیر ۱۳۶۷ (۳ ژوییه ۱۹۸۸ میلادی) البته یادم رفت دوستان شما ایرباس رو با اف-14 اشتباه گرفتن! و ...
3-سنای امریکا با تصویب طرحی، 55 میلیون دلار دیگر برای کمک به مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران اختصاص داد(این فقط یک نمونه از هزینه سالیانه امریکا بر ضد ایران است)
4- 29 فروردين 1367 ( دفاع نیروی دریایی امریکا از کشورهای حامی صدام نظیر کویت و عربستان و حتی خود عراق در برابر ایران در خلیج فارس و ...) البته میدونم امریکایی ها حق داشتن و از خودشون دفاع کردن درسته؟؟؟
5- قطعنامه های سیاسی و بدون سند و مدرک که در اژانس مترود و در شورای امنیت تصویت میشوند به لطف دروغگویی امریکایی ها.

و هزاران هزار مورد دیگه که اگر خواستید میگم براتون.

شما از چی دفاع میکنی؟ از کی؟ تعریف دیپلماسی ما با شما زمین تا اسمان تفاوت دارد! تعریف وطن پرست بودن من و امثال من با شما تفاوت دارد!
در اخر هم طبق معمول دوستان همفکر خود راه توهین و مسخره کردن را پیش گرفته اید،بدون اینکه سند و مدرکی برا ادعاهای پوچ و توخالی خود داشته باشید.
زنده باد بهار...
"

كيارش, رضاخان, victory67

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
123

تاريخ عضويت

شنبه 24 مهر 1389 19:41

آرشيو سپاس: 303 مرتبه در 84 پست

توسط farhadiannn » دوشنبه 29 آذر 1389 11:35

جناب امیرحسام بدنیست به عنوان تاپیک گوشه چشمی داشته باشید!پاسخ شما به نوشته های من بسیار بی ربط بود و ترجیح دادم اصلا جوابی ندهم حالا می بینم بحث نه تنها منحرف شده بلکه به توهین کشیده.شما نمی توانید کسی را امریکایی دوست امریکا نوکر امریکا و خلاصه با این عناوین زشت بخوانید فقط چون با شما هم عقیده نیست.کمک مالی یا نظامی به کشورهای خارجی یک موضوع سیاسی است که سیاستمداران با توجه به منافع ملی و سیاسی در مورد ان تصمیم میگیرند و در میان مردم هم هرکسی نظر خود را دارد.عده ای مخالف و عده ای موافقند.نه کسانیکه که موافقند امامزاده اند نه کسانیکه که مخالفند اصحاب الشیطان.
چگونگی روابط ایران و امریکا از گذشته تا بحال هم از موضوع این تاپیک و هم از سطح دانش من و شما خارج است. دید سیاسی و سیاه و سفید خود را کنار بگذارید.
همین بی ظرفیتی هاست که موجب سخت تر شدن قوانین نظارتی می شود.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب farhadiannn تشکر کرده اند:
ali1371, N@VID, pedmehr, Beni_TOMCAT, vahid_kh, Mohammad 1985, Ass@ss!N, An225, jiyar rojhelat, Hashashin

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

دوشنبه 26 مهر 1389 14:10

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط jooyande » دوشنبه 29 آذر 1389 13:38

سلام جناب farhadiannn
یک کار بسیار مهم با شما دارم که باید به صورت خصوصی مطرح شود اگه امکان دارد به من ایمیل یا پیام خصوصی دهید

قبليبعدي