در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 فروردین 1385 14:41

شیراز

آرشيو سپاس: 79 مرتبه در 43 پست

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:40

عشق تام کروز و پنلوپه کروز بار دیگر در سوری متجلی شد

پنلوپه کروز هنرپیشه اسپانیایی به دیدن سوری دختر تام کروز معشوقه سابقش رفت و خوشحالی بی حد خود را از به دنیا آمدن او اظهار داشت.
کروز 32 ساله هنوز رابطه خوبی با هنرپیشه نقش مقابل خود در فیلم " آسمان وانیلی " دارد و برای کروز و کتی هلمز نامزد وی آرزوی بهترین ها را دارد."

او گفت :" سوری یکی از زیباترین کودکانی است که تا به حال دیده ام. تام و کتی از این که صاحب فرزند گشته اند بسیار خوشحال هستند و زندگی خوبی دارند."
اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.

If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 04:02

راب اشنایدر ، مل گیبسون را تحریم کرد

راب اشنایدر هنرپیش " ه فیلم " دیوس بیگالو " اولین هنرپیشه ای بود که اعلام کرد به خاطر سخنان ضد یهودی مل گیبسون هیچ گاه با وی همکاری نخواهد کرد.
اشنایدر در مصاحبه با مجله " ورایتی " ، گیبسون را به خاطر برخوردش به شدت سرزنش کرد، به خصوص در ارتباط با نامه سر گشاده ای که برای هالیوود نوشته بود.در لید مصاحبه اشنایدر با مجله ونیتی نوشته شده است :" من راب اشنایدر ، نیمه یهودی ، از امروز تا باد الاباد اعلام می دارم که هیچ گاه با مل گیبسون هنرپیشه و کارگردان هالیوود همکاری نخواهم کرد."
اشنایدر در سخنان خود تاکید کرد حتی اگر گیبسون پیشنهاد همکاری در مصائب مسیح 2 را به او بدهد او همچنان مواضعش را حفظ خواهد کرد و با گیبسون کار نخواهد کرد.
اشنایدر همچنین از برنی بریل استاین به خاطر این که رسما اعلام کرده بود با گیبسون همکاری نمی کند تشکر کرد.
اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.

If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 23:57

مایکل مدسن ، براد پیت را به باد انتقاد گرفت -

مایکل مدسن هنرپیشه فیلم " سگ های ناجی " از این که براد پیت به او کمک نکرده بود تا در فیلم جدیدیش نقش اصلی را به دست بیاورد از او انتقاد کرد.
با وجود اینکه به مدسن پیشنهاد شده بود در فیلم " داستان جسی جیمز از زبان رابرت فورد " نقش برادر پیت را بازی کند با این حال او از پذیرش آن سرباز زد.مدسن مطمئن است که از براد پیت که در فیلم " تلما و لویس " با او همکاری میکرد در مورد توانایی های وی سئوال شده است اما پاسخ براد پیت باعث شد این نقش به " سم شپرد "سپرد شود.
مدسن در حالی که بسیار آشفته بود گفت :" فکر می کردم براد به نفع من صحبت کند اما او این کار را نکرد!"
هنرپیشه بیل را بکش گفت :" آن ها نقش من را به " شپرد " دادند که 2 برابر من سن دارد و اصلا به شخصیت فرانک جیمز نمی آید."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » جمعه 27 مرداد 1385 00:28

جنیفر لوپز از " دالاس " بیرون انداخته شد

جنیفر لوپز از گروه فیلم برداری " دالاس " بر اساس فیلمی به همین نام که در دهه 70 تولید شد کنار گذاشته شد.
هنرپیشه " مستخدم در منهتن " قرار بود در برابر جان تراوالتا در نقش " جی آر اوینگ "مردی دائم الخمر ایفای نقش کند و لوپز نیز نقش " سو الن " را بر عهده داشته باشد.
شیرلی مک لین در حال گفتگو برای پذیرش نقش "میس الی " می باشد و" لوک ویلسون" قرار است که در قالب بابی اوینگ ظاهر شود.
سخنگوی لوپز با تایید کنار گذاشته شدن لوپز از این فیلم گفت :" خانم لوپز در فیلم دالاس ایفای نقش نخواهد کرد."
این اولین باری نیست که اعضا ساخت این فیلم آن را ترک کرده اند. چندی پیش رابرت لویتک از کارگردانی این اثر منصرف شد و کارگردانی آن به گوردینر چادا سپرده شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 03:55

دنیس ریچارد هنوز با سامبورا نامزد نشده است

هنگامی که دنیس ریچارد و ریتچی سامبورا روز شنبه برای اولین بار به عنوان یک زوج در بین مردم ظاهر شدند، اعلام کردند که هنوز با هم نامزد نیستند.
آن ها دست در دست هم در کنسرتی در نیویورک شرکت جستند و ریچارد حلقه ای به ارزش 100 هزار دلار در دست داشت. در ابتدا مردم تصور کردند که این حلقه را سامبورا برای وی خریداری کرده است اما ریچارد اعلام کرد که این حلقه را هدیه نگرفته و آن را خود خریداری کرده است.
نیل هسر سخنگوی ریچارد گفت :" خبر نامزدی ریچارد و سامبورا صحت ندارد و این دو با هم نامزد نمی باشند."
ریچارد در ماه مارچ برای جدایی از همسرش درخواست طلاق کرد و سامبورا نیز منتظر نهایی شدن حکم طلاقش از هسر لاک لیر می باشد.
این زوج ماه ها است که با هم رابطه دارند و عکاسان و خبرنگاران آن ها را چند بار با هم دیده اند اما با این وجود این اولین باری بود که آن ها با هم در یک مکان عمومی ظاهر می شدند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 03:58

کیت ماس بدجوری خراب کرد

روز ششم سپتامبر برای کیت ماس روز پر حادثه ای بود. او بیشتر بعد از ظهر را در رستوران گران قیمتی به همراه دوستانش گذراند و در آن جا خرچنگ فراوانی خورد.
در تمام مدتی که ماس در رستوران بود خبرنگاران مرتب او را زیر نظر داشتند و سعی کردند به هر طریقی که شده از او عکس بگیرند.
بعد از این که ماس از دست رفتارهای آن ها خسته شد تصمیم گرفت رستوران را ترک کند و به خانه برود اما خبرنگاران باز هم دست از سر او برنداشتند.
هنگامی که ماس به در خانه اش رسید نتواست کلید در را پیدا کند و از آنجا که زیر فشار شدید روانی بود دهن خود را باز کرد و هرچه از دهنش در آمد به خبرنگاران گفت.
او سپس به منزل همسایه اش رفت و یک کلید ساز خبر کرد تا در منزلش را باز کند
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 03:59

براد پیت :"حالا ازدواج نمی کنم

براد پیت اعلام کرد تا زمانی که در آمریکا برای ازدواج رسمی محدودیت وجود داشته باشد با آنجلینا جولی ازدواج نخواهد کرد.
این هنرپیشه 42 ساله نظرات خود در مورد ازدواج را در مقاله ای با نام " 15 نکته ای که فکر می کنم همه باید بدانند " در مجله " اینکایر " بیان کرد.
او توضیح داد :" من و آنجی زمانی با هم رسما ازدواج می کنیم که تمام افرادی که در آمریکا زندگی می کنند بتوانند ازدواج خود را قانونی به ثبت برسانند."
پیت همچنین اعلام کرد که نمی تواند حتی یک روز زندگی کردن بدون فرزند خوانده هایش را تصور کند.
او گفت :" آن ها از گوشت و خون به من نزدیک تر هستند و من به آن ها تعلق دارم."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 03:59

آنجلیا جولی هیچ گاه زن نمونه نمی شود! -

جنی شیمیزو صمیمی ترین دوست سابق آنجلینا جولی معتقد است که جولی هنرپیشه به نام هالیوود هیچ گاه یک زن ایده آل نمی شود زیرا او بسیار خوش گذران است.

شیمیزو مانکن سابق کلوین کلاین هیچ گاه اولین باری که به همراه جولی هنرپیشه فیلم " آقا و خانم اسمیت " به موزه ای که در آن بت های اقوام مختلف را نگه می داشتند ،رفت را فراموش نمی کند .
او به خوبی به یاد دارد که جولی از مجسمه زنی که خود آزاری داشت و از آزار دادن خود لذت می برد بسیار خوشش آمد و قصد داشت آن را به هر قیمتی خریداری کند.
او گفت :" جولی زن معمولی نیست . او به چیزهای عجیب و غریب علاقه دارد و چنین فردی نمی تواند همسر ایده آلی باشد."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:01

دنیس ریچارد و گیتاریست بونجوی ازدواج می کنند؟!

دنیس ریچارد و ریتچی سامبورا قصد دارند ازدواج خود را درست یک سال بعد از اینکه به سفری عاشقانه در ایتالیا رفتند ، در ماه می در پسیتانو جشن بگیرند.
ریچارد روز گذشته در کنسرتی در نیویورک انگشتری 100 هزار دلاری به دست داشت که گفته می شود سامبورا روز شنبه آن را به وی هدیه داده است.
خواستگاری سامبورا از ریتچی از این قرار بوده است که روز شنبه هنگامی که آنها برای دیدن مسابقه بوکس به کلوپی می رفتند سامبورا روی زانوی خود نشست و از ریچارد خواستگاری کرد.
بعد از اینکه ریچارد به سامبورا جواب مثبت داد این دو این واقعه را در رستورانی جشن گرفتند.
ریچارد و سامبورا در حال حاضر در حال گذراندن مراحل قانونی جدایی از همسران قبلیشان هستند.
یکی از دوستان سامبورا گفت :" ریتچی انسان سنتی است و تا قبل از نهایی شدن جداییش از لاک لیر قصد ندارد با ریچارد نامزد کند."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:01

سیمپسون :" می خواهم دوست داشته شوم " -

جسیکا سیمپسون به شدت تشنه محبت است. او در مصاحبه با الن دی جنرز گفت که برای شروع یک رابطه جدی آماده است و آرزو می کند که مردی او را از صمیم قلب دوست بدارد.
او گفت :" بر خلاف تصور مردم همه مردها از من می ترسند زیرا من در ارتباط برقرار کردن مشکل دارم و نهایت موفقیت من این است که عکسم بر روی جلد مجلات ظاهر شود. من مردم را می ترسانم."
جسیکا سیمپسون بعد از جدایی از همسر سابقش دچار بحران شدیدی شده است به طوریکه به شدت نیاز به کسی دارد که او را حمایت کند و از این بحران نجات دهد.
سیمپسون در مصاحبه خود در مورد احساسات متضادش در کمال صداقت صحبت کرد . متن این

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:05

جواهرات لیندسی لوهان به سلامت به دستش رسید!

لیندسی لوهان از صمیم قلب از عکاسی که به او در پیدا کردن کیف 1 میلیون دلاریش کمک کرد تشکر نمود.
دارین لیونز به پلیس فرودگاه هیترو کمک کرد تا کیف جواهرات لیندسی که ارزش آن ها یک میلیون دار بود را پیدا کنند.

مایکل دیوید هلر وکیل لوهان گفت :" لیدنسی لوهان قصد دارد از صمیم قلب از آقای دارین لیونز برای کمک در پیدا کردن جواهراتش و دستگیر کردن سارق آنها تشکر کند.
" او معتقد است که خداوند به وی بسیار لطف داشته است و او با وجود اینکه همواره از دست این عکاسان فریادش به آسمان بود این بار توانست به کمک آن ها اموالش را پیدا کند

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:06

املیو استیوز تنها کسی که به حمایت از لوهان برخاست

امیلو استیوز کارگردان فیلم "بابی " تنها فردی بود که در برابر انتقادی که ویلیام اچ مکی از لوهان کرده بود پشت این دختر 19 ساله ایستاد و با تمجید از تعهد لوهان نسبت به قراردادش انتقاد هنرپیشه نقش مقابل او را بی اساس خواند.
مکی که در این فیلم در مقابل لوهان ایفای نقش می کرد در مصاحبه ای گفته بود که لیندسی هنرپیشه فیلم دختران شرور نسبت به وقت شناسی بسیار بی توجه است و همواره با کمال وقاحت همه را معطل خود می کند.
با این وجود استیوز ادعا کرد که لوهان تمام تلاش خود را برای ایفای نقشش به بهترین وجه به کار برد و از دل و جان برای این فیلم مایه گذاشت.
او گفت :" لوهان با تمام وجود در نقش خود غرق شد. ما تنها برای استفاده از شهرت او نخواستیم که به او نقشی بدهیم . او دختر با استعدادی است و تنها او می توانست این نقش را تا این حد واقعی ایفا کند

قبليبعدي