در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 16:18

آرشيو سپاس: 216 مرتبه در 105 پست

آنجلینا جولی اجازه حضور در والت دیزنی را ندارد!

توسط Karim1504 » شنبه 16 دی 1385 01:11

آنجلینا جولی اجازه حضور در والت دیزنی را ندارد!

" هنگامی که فرزندانم از من تقاضا می کنند آن ها را برای گردش بیرون ببرم بسیار مستأصل می شوم چون به هیچ عنوان احساس امنیت نمی کنم و از طرف دیگر توضیح دادن مسائلی برای آن ها خیلی مشکل است.

هموطن آنلاین _ آنجلینا جولی از این که نمی تواند فرزندان خود را به والت دیزنی ببرد بسیار ناراحت و عصبانی است.
شهرت بیش از حد جولی باعث شده که او نتواند در اماکن عمومی حضور پیدا کند و این امر برای فرزندان او به هیچ وجه قابل قبول نیست و پسر 5 ساله او شدیدا اصرار دارد که به والت دیزنی برود.
با وجود این که جولی و براد پیت از 6 ماه پیش قصد داشتند که والت دیزنی را برای یک روز اجاره کنند تا فرزندانشان در آرامش از وسایل تفریحی آنجا بهره مند شوند اما صاحبان این پارک تفریحی با خواست آنها موافقت نکردند.
جولی گفت :" من تمام تلاشم را به کار می برم تا اعضا خانواده ام زندگی طبیعی داشته باشند و هر طور که شده تعطیلات را در کنار فرزندانم می گذرانم تا آن ها احساس کمبود نکنند اما چه کنم که شهرت و محبوبیتم باعث ایجاد مشکلاتی برای آنها شده است.
" هنگامی که فرزندانم از من تقاضا می کنند آن ها را برای گردش بیرون ببرم بسیار مستأصل می شوم چون به هیچ عنوان احساس امنیت نمی کنم و از طرف دیگر توضیح دادن مسائلی برای آن ها خیلی مشکل است.
" دوستان زیادی به من پیشنهاد داده اند که فرزندانم را با لباس مبدل به دیزنی لند ببرند اما من نمی توانم این اجازه را بدهم زیرا دلم آرام نمی گیرد."

منبع :http://70.84.108.61/showlink.php?id=106105
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

جولی و پیت کاستا ریکا را به آتش کشیدند

توسط Karim1504 » شنبه 16 دی 1385 01:20

جولی و پیت کاستا ریکا را به آتش کشیدند

حضور جولی و پیت در کاستاریکا خبرنگاران زیادی را به آنجا کشیده و تجمع و ازدحام مردم سر راه آن ها باعث مشکلات فراوانی شده است.

هموطن آنلاین _ آنجلینا جولی و براد پیت قصد دارند در طول اقامتشان در کاستا ریکا در هتل کاستا ریکا جایی که پینک اوایل امسال ازدواج خود با کاری هارت را جشن گرفت اقامت کنند.
سفر آن ها به این کشور و اقامت در چنین هتلی باعث افزایش هجوم مردم به در هتل برای ملاقات با آن ها خواهد شد که این امر نظم شهر را مختل می کند.
این دو چندی پیش در هتل بین المللی آمریکایی اقامت داشتند و جشن کریسمس را در کنار پناهندگان کلمبیایی برگزار کردند.
جولی و پیت که هدفشان جلب توجه جهانیان به فقر مردم جهان است به همراه سه فرزند خود در هتل چهار ستاره فور سیزن اقامت کردند اما به علت عدم رضایت از سرویس دهی آن تصمیم گرفتند در هتل دیگری اقامت بگزینند.
بر طبق مطالب درج شده در روزنامه های کاستا ریکا این زوج در مراسم و جشن های سنتی این شهر شرکت خواهند کرد. البته جولی برای فرزندانش برنامه ای مخصوص ترتیب داده و آن ها سال نو را در کنار دوستان کاستاریکایی این خانواده خواهند گذراند.
حضور جولی و پیت در کاستاریکا خبرنگاران زیادی را به آنجا کشیده و تجمع و ازدحام مردم سر راه آن ها باعث مشکلات فراوانی شده است.

منبع : http://70.84.108.61/showlink.php?id=106108
نه از خودت تعریف کن و نه بدگویی. اگر از خودت تعریف کنی قبول نمی‌کنند و اگر بدگویی کنی بیش از آنچه اظهار داشتی تو را بد خواهند پنداشت...
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major II

Major II

نماد کاربر
1796

تاريخ عضويت

اختلاف شدید تام کروز با پدر زنش

توسط Karim1504 » شنبه 16 دی 1385 01:22

اختلاف شدید تام کروز با پدر زنش

علت اصلی مخالفت خانواده کتی با این ازدواج تفاوت سن کروز و دخترشان و همچنین سابقه بد تام کروز در زندگی های زناشویی گذشته خود بود.

هموطن آنلاین _ تام کروز ابر ستاره سینما به تازگی دچار اختلافات خانوادگی شدید با خانواده کتی هلمز همسر قانونیش شده است.
خانواده کتی هلمز از زمانی که کتی با تام کروز نامزد شد به شدت با این پیوند مخالف بودند و همواره کتی را برای پایان دادن به این رابطه ترغیب می کردند. اما کتی آنچنان شیفته کروز بود که به خواست خانواده اش پشت پا زد.
علت اصلی مخالفت خانواده کتی با این ازدواج تفاوت سن کروز و دخترشان و همچنین سابقه بد تام کروز در زندگی های زناشویی گذشته خود بود.
خشم این خانواده بعد از بارداری دخترشان و به دنیا آوردن فرزند نامشروع تام کروز بیشتر شد و در ابتدا مدتی با دختر خود قطع رابطه کردند.
اکنون با گذشته بیش از یک سال از رابطه این دو هنوز خانواده مذهبی هلمز نتوانسته اند که تام را به عنوان داماد خانواده بپذیرند.
پدر هلمز برای نشان دادن خشم خود نسبت به این ازدواج هنوز برای ملاقات با دخترش به خانه تام پا نگذاشته است.

منبع : http://70.84.108.61/showlink.php?id=106109

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:00

کیت ماس به بی بندو باری معتاد است

کیت ماس روز گذشته خبر ازدواج خود با پیت دورتی را تکذیب کرد و مدعی شد سفر او به تایلند تنها برای تفریح بوده و هیچ ازدواجی در تایلند صورت نگرفته است.
ماس و نامزد دردسر سازش که خوانده سبک راک می باشد قرار بود چندی پیش در سنگاپور ازدواج کنند اما سخنگوی ماس گفت که این هنرپیشه - مدل فعلا قصد دارد کمی خوش بگذراند.
او گفت :" بر خلاف شایعاتی که از اطراف به گوش می رسد خانم ماس به هیچ عنوان قصد ازدواج ندارد و از زندگی فعلی خود راضی است.

"من به همه اطمینان خاطر می دهم که پای هیچ ازدواجی در بین نیست و سفر به تایلند تنها برای رفع خستگی صورت گرفته است."
سخن گوی ماس پیشتر مدعی شده بود کیت در 18 ژانویه در انگلستان ازدواج خواهد کرد.
دورتی و ماس در ماه اکتبر بعد از 21 ماه آشنایی در فلورانس نامزد شدند .

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:00

زلوگر :" ازدواج بزرگترین اشتباه زندگیم بود

رنه زلوگر هنرپیشه برنده جایزه اسکار ازدواج خود با کنی چسنی را احمقانه و زندگی 128 روزه مشترکش را بزرگترین اشتباه عمرش خواند.
هنرپیشه فیلم " شیکاگو " در می 2005 بعد از ملاقات چسنی در فاجعه تسونامی و شرکت در کنسرتی برای جمع آوری کمک با او ازدواج کرد .
این ازدواج بعد از 4 ماه از هم پاشید و زلوگر از همسرش جدا شد.
زلوگر اعتراف کرد که معیارهایی که او برای ازدواج داشت کاملا اشتباه بود .

او گفت :" من مثل یک احمق رفتار کردم و فکر می کردم دنبال چیز دیگری می گردم. من قصد داشتم بازیگری را رها کنم و در آرامش به همسرم خدمت کنم و از فشار کار دوری گزینم تا به همسر محبوب او تبدیل شوم.
" من در آن زمان وارد بزرگترین تغییر زندگیم شدم . من می خواستم با ازدواج زندگیم را عوض کنم و کمی نفس بگیرم اما اشتباهم این بود که همه چیز را زیادی جدی گرفتم."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:01

فيلم مل گيبسون براي كودكان ايتاليايي زير 14 سال ممنوع شد

-تماشاي فيلم «آپوكاليپتو»، آخرين ساخته «مل گيبسون» به دليل به تصوير كشيدن برخي صحنه‌هاي خونريزانه و خشونت‌آميز براي كودكان ايتاليايي زير 14 سال ممنوع شد.
تماشاي فيلم تاريخي «آپوكاليتو»، در حالي براي كودكان ايتاليايي زير 14 سال ممنوع شده، كه اين محدوديت سني در انگلستان براي زير 18 ساله‌ها و در آمريكا نيز براي رده سني مشابه است، با اين تفاوت كه در آمريكا زير 18 ساله‌ها در صورت همراهي والدين خود اجازه تماشاي اين فيلم را خواهند داشت.
«آپوكاليپتو» داستان نابودي تدريجي قلمرو قدرت تمدن مايان‌هاست.

در حاليكه مسئله تماشاي اين فيلم توسط كودكان در ايتاليا در دولت اين كشور جنجال بسيار زيادي آفريد، روسيه تنها كشوري است كه اين فيلم را بدون هيچ‌گونه محدوديتي براي مخاطبان خود، به نمايش گذاشته است.

اين فيلم هم‌اكنون در فرانسه با محدوديت سني زير 12 سال، در آلمان، لهستان و مجارستان با محدوديت سني زير 17 سال در حال نمايش است و قرار است بزودي در كشورهاي ديگري چون «بلژيك»، «فنلاند»، «سودان» و «دانمارك» به نمايش درآيد.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:01

مدنا باز هم با حقه بازی برنده شد

مدنا موفق شد با دادن رشوه سنگین مقامات مالاوی را بخرد تا به نفع او رای صادر کنند.
این ستاره که فرزند خوانده آفریقایی خود را به انگلستان آورده از طرف گروه های خیریه آفریقایی به علت شکستن قانون به شدت تحت فشار است.
از طرف دیگر پدر فرزند خوانده مدنا از او به دادگاه شکایت کرده است زیرا مدنا در این همه مدت یک بار هم با او تماس نگرفته و هیچ نشانی از خود به او نداده است.
با این وجود رییس انجمن دولتی حمایت از کودکان مالاوی اعلام کرد این دولت به خاطر سرپرستی گرفتن این کودک از مدنا متشکر است و ایمان دارد که رفتار مدنا با کودک مورد تایید است.

او گفت :" ما با مدنا در تماس هستیم . او مادر بسیار خوبی است و دیوید را بسیار دوست دارد. بنابر این هیچ دلیل نگرانی وجود ندارد."

یک خبرنگار روز گذشته فاش کرد که مدنا به تازگی مبلغ بسیاری زیادی را به حساب دولت مالاوی واریز کرده است.
این طور که به نظر می آید مدنا به زودی سرپرستی تام این کودک را نصیب خود خواهد کرد و دست پدر واقعی دیوید به هیچ جا بند نخواهد بود.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:02

بریتنی اسپیرز به خون شوهرش تشنه است

بریتنی اسپیرز مجبور شد در مورد حضانت مشترک فرزندانش با شوهر سابق خود به توافق برسد اما این توافق به هیچ عنوان از روی رضایت خاطر صورت نگرفته است و او دیگر تحمل دیدن ریخت شوهرش را هم ندارد.
بر طبق این قرار داد کوین فدرلین می تواند در روزهای دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه فرزندانش را در خانه بریتنی ملاقات کند.
با وجود این که بریتنی در ابتدا میل نداشت شوهر سابقش پای خود را در خانه او بگذارد اما در نهایت مجبور شد تن به این کار بدهد.

در این قرار داد که در دادگاه لس آنجلس به ثبت رسید بریتنی می تواند در ساعات ملاقات در کنار فرزندانش حضور داشته باشد اما نمی تواند مانع از دیدار آن ها با پدرشان شود.
شوهر بریتنی نیز در عوض به او اجازه داده که فرزندانش را با خود به مسافرت ببرد.
این قرار داد یک ماه به طور آزمایشی اجرا خواهد شد و دادگاه بعد از یک ماه در مورد آینده تصمیم خواهد گرفت.
بریتنی و فدرلین دو سال بعد از ازدواجشان از یکدیگر جدا شدند.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:02

آنجلینا جلینا جولی درگیر بحران شدید مالی

آنجلینا جولی و براد پیت به تازگی برای به سرپرستی گرفتن فرزندان بیشتر دچار بحران مالی شده اند.
هنرپیشه " مهاجم معبد " که قصد دارد خانواده بزرگتری داشته باشد بیان داشت که فرزندان ستارگان درجه یک هالیوود بسیار خرج دارند و هزینه ماهانه منزل آن ها از میلیون دلار هم تجاوز می کند.

او گفت :" من و براد قصد داریم که خانواده خود را گسترش دهیم اما این امر هزینه زیادی را می طلبد.
" در حال حاضر من و براد باید بر سر تقسیم هزینه ها با هم توافق کنیم و بعد از آن خواهیم دید که آیا امکان به سرپرستی گرفتن فرزند دیگری وجود دارد یا خیر؟
" ما در حال حاضر باید به انجام تام وظایف خود نسبت به زهرا و مدکس بپردازیم و از آن ها چیزی کم نگذاریم."جولی به تازگی در مصاحبه با مجله گالا گفت حضور پیت به زندگی او باعث تغییرات فراوانی به او شده است.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:03

وقتي ستاره بازيگر مي‌شود

بازيگران خوش‌چهره معمولا كار سختي براي متقاعد كردن منتقدان و اهالي سينما در خصوص استعدادشان دارند.

كساني كه به واسطه جذابيت چهره‌شان ستاره مي‌شوند معمولا به همان اندازه كه مورد توجه تماشاگر عام قرار دارند، از سوي منتقدان به عنوان مظاهر هنر عامه‌پسند شناخته مي‌شوند.
به همين خاطر است كه درباره ستاره‌هاي زيادي اين جمله تكرار شده است: «آنها بازيگر نيستند، مانكن‌اند».

لئوناردو دي‌كاپريو بعد از «تايتانيك» معمولا با چنين نقل‌قول‌هايي مورد قضاوت قرارمي‌گرفت، در حالي كه دي كاپريو در همان سنين نوجواني و در فيلمي چون «اتاق ماروين» بارقه‌هايي از استعداد را نمايان كرده بود.
وقتي «تايتانيك» ركورد فروش را شكست و مبدل به پرفروش‌ترين فيلم تاريخ سينما شد، موقعيت دي‌كاپريو به عنوان جوان اول سينما تثبيت شد. با موفقيت عظيم «تايتانيك» دي‌كاپريو به عنوان ستاره نوظهور هاليوود با پيشنهادهاي متعددي روبه‌رو شد؛ پيشنهادهايي كه اغلب از جنس سينماي تجاري بودند.
بازيگر جوان به شهرت و محبوبيت رسيده بود. دستمزدش رشد قابل توجهي كرده و حضورش در يك پروژه به منزله تضمين موفقيت در گيشه بود؛ هرچند جز مواجب‌بگيران استوديوها كمتر منتقدي بود كه بر استعداد دي‌كاپريو صحه بگذارد.

به همين خاطر وقتي اسكورسيزي براي «دار و دسته‌هاي نيويوركي» به سراغ دي كاپريو رفت، منتقدان آن را اقدامي براي فتح گيشه ارزيابي كردند. فيلم اسكورسيزي بر پرده آمد و اتفاقا زياد هم با استقبال تماشاگر مواجه نشد.
ويژگي بارز فيلم، استفاده غيركليشه‌اي از ستاره‌اي چون دي‌كاپريو بود هرچند خيلي‌ها در همان زمان از عدم تناسب دي‌كاپريو با نقش گفتند و حضور او را مهمترين نقطه ضعف فيلم خواندند.
مي‌گفتند چهره ظريف دي‌كاپريو تناسبي با فضاي خشن و مردانه آثار اسكورسيزي ندارد و چگونه اين فيلمساز بعد از كار با بازيگري چون رابرت دنيرو به بازيگراني از جنس دي‌كاپريو روي آورده است.
اسكورسيزي اما بدون اين‌كه حرف منتقدان گوش دهد، باز هم از دي‌كاپريو استفاده كرد. «جدا افتادگان» آخرين فيلم مشترك او و اسكورسيزي كه به‌تازگي اكران شد، اندازه‌هاي تازه‌اي از توانايي‌هاي دي‌كاپريو را نمايان كرد؛
جايي كه او در مقام نابغه‌اي چون جك نيكلسون كم نمي‌آورد و در سكانس‌هايي كه با مت ديمون همبازي است، او را كاملا از صحنه محو مي‌كند؛ چنان كه در «الماس خونين» هم هيچ شباهتي با سوپر استار خوش‌چهره فيلم «تايتانيك» ندارد؛آقاي ستاره بازيگر شده است.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » چهارشنبه 20 دی 1385 23:04

انتقاد ناجوانمردانه آنجلینا جولی از مدنا

آنجلینا جولی به شدت از مدنا به خاطر به سرپرستی گرفتن غیر قانونی فرزند آفریقایش انتقاد کرد.جولی که دو فرزند خوانده از آفریقا و کامبوج دارد معتقد است شیوه ای که مدنا برای به سرپرستی گرفتن فرزند خوانده اش اتخاذ کرد کاملا اشتباه بوده است.

مدنا سال گذشته فرزند یک ساله ای از کشور مالاوی را به سرپرستی گرفت و او را با خود به انگلستان آورد. این کودک در حال حاضر با مدنا و گای ریتچی همسر وی ازدواج می کند . این در حالی است که مقامات مالاوی هنوز در مورد صلاحیت مدنا مطمئن نیستند

.جولی در مصاحبه با مجله گالا گفت :" مدنا قوانین مالاوی را به خوبی می داند . در این کشور آفریقایی اصلا هیچ قانون از پیش تعیین شده ای وجود ندارد و قوانین هر روز تغییر می کنند.

" من شخصا ترجیح می دهم همه چیز را از راه صد در صد قانونی انجام دهم و هر گز از کشوری که به سرپرستی گرفتن فرزند در آن غیر قانونی است بچه ای به حضانت نمی گیرم."
با این وجود جولی این شجاعت مدنا برای کمک به فرزندی بی پناه را می ستاید.
جولی افزود :" من از انتقادهای تندی که از مدنا شد بسیار متعجب شدم. تنها چیزی که در این وسط مهم است خوشبختی فرزند خوانده او است و نه کاغذ بازی های اداری."

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

" نمی خواستم زندگی زناشویی پیت را به آتش بکشم!"

توسط DANG3R » يکشنبه 1 بهمن 1385 21:49

هموطن آنلاین _ آنجلینا جولی مدعی شده هیچ گاه قصد به هم زدن ازدواج براد پیت و جنیفر آنیستن را نداشته است و رابطه او با هنرپیشه فیلم " 11 یار اوشن " ناگهانی شروع شده است.
این دو سال گذشته هنگام بازی در فیلم " آقا و خانم اسمیت " ناگهان به عشق هم گرفتار می آیند. جولی از آن زمان به موش دواندن و نابود کردن زندگی خانوادگی براد پیت متهم شده است.

ازدواج براد پیت و آنیستن در ژانویه امسال به پایان رسید و باعث برافروختن خشم بسیاری از جمله اعضای خانواده پیت شد.
البته جولی متذکر شد :" ما تنها کسانی نیستیم که چنین روابطی را برقرار می کنند . شاید سریع پیش رفتن این رابطه باعث به پا شدن این همه جنجال شد اما من در مجموع این رابطه را بسیار مثبت ارزیابی می کنم و وجدانم راحت است که من زندگی آنیستن را خراب نکرده ام."

جولی به هیچ عنوان قصد ازدواج با براد پیت را ندارد. او افزود :" ما هر دو قبلا چند بار ازدواج کرده ایم. به نظر من این ازدواج نیست که باعث نگه داشتن دو نفر در کنار هم می شود. ما قانونا نسبت به فرزندانمان تعهد داریم اما به یکدیگر هیچ تعهدی نداریم! البته این امر زیاد هم مهم نیست."
جولی و پیت دو فرزند خوانده 5 ساله و 23 ماهه و یک فرزند خونی از همدیگر دارند.

قبليبعدي