در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 12:30

هاوارد در نيويورک
ران هاوارد، فيلم «بچه هاي امپراتور» را کارگرداني مي کند. کمپاني يونيورسال تهيه کننده فيلم است.
اين فيلم براساس قصه کتاب کلر مسيود به همين نام جلوي دوربين مي رود. قصه فيلم در نيويورک و در زماني پيش و پس از حادثه 11سپتامبر 2001اتفاق مي افتد. 3دانشجوي دانشگاه براون ، کاراکترهاي اصلي فيلم هستند. آنها با حوادثي که در محيط اطرافشان رخ مي دهد، تلاش مي کنند که کار مثبتي انجام دهند. فيلمبرداري بچه هاي امپراتور 2ماه ديگر شروع مي شود.

منبع : جام جم
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 12:30

هالیوود خشم مسلمانان بریتانیا را برانگیخته است

کمیسیون حقوق بشر اسلامی بریتانیا اعلام کرد فیلم هایی که غرب درسال های اخیر ساخته، تصویری کلیشه ای از مسلمانان به نمایش درآورده و آنها را افرادی خشن معرفی کرده است.
به گزارش خبرنگار مهر، آرزو میرالی، نویسنده گزارش کمیسیون حقوق بشر اسلامی اعلام کرد ازفیلم "ایندیانا جونز: مهاجمان صندوقچه گمشده" گرفته تا انیمیشن "علا‌الدین"، فیلم هایی که در هالیوود تولید می شوند، همگی تاثیر زیادی درشکل دادن به باورهای عمومی داشته اند. نظرسنجی این کمیسیون از 1250 مسلمان بریتانیایی نشان می دهد که 62 درصد فیلم هایی که در غرب تولید می شود، هراس از اسلام را تبلیغ می کنند و14 درصد هم نژاد پرستانه هستند.
میرالی با اشاره به اینکه سینما درهالیوود و بریتانیا تصویری نامناسب از مسلمانان به نمایش گذاشته، گفت: "در بیشتر تولیدات سینمایی، مسلمانان افرادی خشن معرفی می شوند که ریشه درکشورهای توسعه نیافته دارند." فیلم "مهاجمان صندوقچه گمشده" محصول 1981 از همان کلیشه های فرهنگی پیروی می کند که مسلمانان را مسبب مشکلات بوجود آمده می داند. این درحالیست که "محاصره" محصول 1998با شرکت بروس ویلیس و دنزل واشینگتن تصویری خشن ازاعراب، فلسطینی ها و سایر مسلمانان نشان می دهد که برای رسیدن به هدف، حاضر به مرگ هستند. ازسوی دیگر انیمیشن" علا‌الدین" زادگاه شخصیت اصلی داستان را مکان بربرها نشان می دهد. در این گزارش از اداره ممیزی بریتانیا خواسته نظارت بیشتری برساخت و نمایش فیلم ها داشته باشد.

خبرگزاري مهر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 12:32

چند خبر کوتاه :

1-کتی هلمز اعلام کرد بر خلاف اخبار رایج در قسمت دوم فیلم "بتمن" بازی نمی کند. در حالی که راشل داویس، کاراکتر وی در فیلم "شوالیه تاریکی" حضور خواهد داشت. مت دیمن از دیگر هنرپیشگانی است که قرار بود در این فیلم بازی کند، اما پیشنهاد تهیه کنندگان را نپذیرفت. جاش لوکاس، جیمی فاکس و ادوارد نورتن بازیگرانی هستند که حضورشان در این اثر قطعی شده است.

2-نامزدی اسکار برای ادی مورفی باعث شده استودیوهای بسیاری از جمله پارامونت برای همکاری با این هنرپیشه ابراز تمایل کنند. خبرهای جدید درباره بازیگر فیلم "دختران رویایی" حاکی از آن است که او نه تنها موافقتش را برای حضور در فیلم "پلیس بورلی هیلز 4" اعلام کرده، بلکه در فیلم "سرزمین ناکجا" نیز بازی می کند. فیلمنامه این اثر کمدی توسط اد سالومن و کریس متیسون نگاشته شده است.

3-فیلم جدید راب زامبی با نام "هالووین" به زودی به نمایش عمومی درمی آید. این فیلم که بازسازی فیلم قدیمی به همین نام با شرکت جیمی لی کرتیس است، روز 31 اوت به نمایش عمومی درمی آید. ملکوم مک داول، تایلر مانی، شری مون زامبی و ویلیام فرسیتی از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر حضور دارند.

4-راب کوهن اعلام کرد حمایت نکردن خانواده بروس لی یکی از دلایلی است که می تواند به انصراف وی از ساخت زندگینامه چهره مطرح کنگ فو بینجامد. این کارگردان که تصمیم داشت فیلم جدیدش را به مدد جلوه های ویژه رایانه ای بسازد، به تدریج از تصمیم خود منصرف می شود. در این میان گویا خانواده بروس لی مایل هستند فیلمی را به صورت شخصی روانه سالن های سینما کنند و از دونی ین دعوت کرده اند در فیلم بازی کند.

5-پیرس برازنان به زودی در نقش تامس کراون بازمی گردد. جیمز باند سابق سینما اعلام کرد در حال حاضر مراحل پیش تولید قسمت دوم فیلم "ماجرای تامس کراون" محصول سال 1999 در جریان است. برازنان در این باره گفت: "فیلمنامه ای نوشته شده که بسیار خوب است و ما مصمم هستیم به هر قیمت این فیلم را بسازیم." این هنرپیشه اطمینان داد این فیلم نیز مانند نسخه نخست اثر خوبی خواهد بود و فیلمبرداری آن در استانبول صورت می گیرد.

6-آندره براگر و لورن هولدن موافقت خود را برای پیوستن به فیلم "مه" اعلام کردند. این فیلم نام فرانک دارابونت را در مقام کارگردان دارد و توسط دایمنشن فیلمز کلید می خورد. "مه" برگرفته از داستان استفن کینگ است و شرح حال مردمانی را روایت می کند که در پی مواجهه با یک توفان درمی یابند این رویداد طبیعی مخلوقاتی غیرطبیعی را برای مبارزه با آنها اجیر کرده است. فیلمبرداری از نیمه ماه فوریه در لس ‌آنجلس آغاز می شود.

7-استیون اسپیلبرگ از کلینت ایستوود دعوت کرد در فیلم "ایندیانا جونز 4" بازی کند.اسپیلبرگ تمایل دارد از حضور ایستوود برای یکی از نقش های محوری فیلم استفاده کند، به همین منظور استودیو پارامونت را متقاعد کرده با پرداخت دستمزدی نجومی ایستوود را برای همکاری در این پروژه مجاب کند.

همه اخباراز خبرگذاري مهر
موفق باشيد

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

جزییات روابط پنهان تام کروز و کتی هلمز

توسط DANG3R » چهارشنبه 18 بهمن 1385 18:27

هموطن آنلاین _ کتی هلمز هنگامی که اولین بار برای صحبت در مورد فیلمی تام کروز را ملاقات کرد به عشق او گرفتار آمد و در اولین نگاه مفتون و شیدای او شد.
هنرپیشه فیلم " باز گشت بت من " و کروز در ماه نوامبر در مراسمی بسیار رویایی و با شکوه ازدواج خود را جشن گرفتند . شایان ذکر است این مراسم چند ماه بعد از تولد سوری دختر مشترک آن ها برگزار شد.
هلمز به " بازار هار پر " در مورد اولین قرارهایش با تام کروز گفت :" اولین بار به طور خصوصی کروز را در لس آنجلس ملاقات کردم ، برای اولین بار هم سوار موتور شدم و با او به ساحل دریا رفتم. باید اعتراف کنم که بودن با کروز بسیار جذاب و رویایی بود.
" از اولین لحظه ای که کروز را شخصا ملاقات کردم به عشق او گرفتار آمدم و وقتی با او دست دادم دلم بد جوری لرزید."
این هنرپیشه 28 ساله که نامادری دو فرزند خوانده تام کروز با نام های کانر و ایزابلا می باشد بیان داشت که خانواده جدیدش را دیوانه وار دوست دارد.

او افزود :" من کروز و فرزندانم را ستایش می کنم . آن ها فوق العاده هستند. احساس می کنم که خوش بخت ترین زن دنیا می باشم چون هم عاشق کارم هستم و هم خانواده بسیار خوبی دارم.
" تام باعث می شود که احساس کنم زیباترین زن دنیا هستم. من از بودن با او و از این که او را شوهر خود معرفی کنم بسیار لذت می برم."

این روزها

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

لیندسی لوهان کارش را از دست داد

توسط DANG3R » چهارشنبه 18 بهمن 1385 18:40

هموطن آنلاین _ نام لیندسی لوهان از اعضا هنر پیشگان فیلم جدیدی که قرار بود در کنار آنت بننیگ بازی کنند حذف شد بنابر این او می تواند بعد از اتمام دوره ترک اعتیادش کمی استراحت کند.
این هنرپیشه برای این که بتواند بر مشکلات شخصیتیش فائق بیاید ماه گذشته داوطلبانه به مرکز ترک اعتیاد واندرلند در لس آنجلس رفت .
این هنرپیشه قصد ندارد که در دوران ترک اعتیادش از فعالیت های حرفه ای خود دست بکشد و صبح ها به سر صحنه می رود و شب ها به مرکز ترک اعتیاد باز می گردد.
سخنگوی وی با تایید این خبر که هنرپیشه فیلم " دختران شرور " مدتی از دنیای سینما کناره خواهد گرفت تا کمی استراحت کند بیان داشت که لوهان از حضور در فیلم " زن بی اهمیت " کنار گذاشته شده است.
او در گفتگو با سایت TMZ.com بیان داشت :" لوهان تصمیم گرفته از فشار کاری خود کم کند و وقت بیشتری را به خود اختصاص دهد."

این دومین باری است که همکاری این دو ستاره متوقف می شود. بنینگ پیشتر قرار بود در فیلم " جمعه عجیب " در نقش مادر لیندسی هنرنمایی کند که بنا به دلایلی انصراف داد و جیمی لی کورتیس این نقش را نصیب خود کرد.

این روزها

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

فشار بر جشن بازيگران سياهپوست در هاليوود

توسط DANG3R » چهارشنبه 18 بهمن 1385 18:48

هموطن-مجله نيوزويك درحالي جشن بازيگران سياهپوست در هاليوود را «ملاقات مخفي» ناميد كه «فورست ويتيكر» نامزد سياهپوست اسكار آن را فقط يك جشن خواند نه اقدامي سياسي.
«فورست ويتيكر» در ضيافت نهار نامزدهاي اسكار كه روز گذشته در بورلي‌هيلز برگزار شد، در جمع خبرنگاران داخلي و خارجي گفت: جشن گردهمايي و تقدير از بازيگران سياهپوست يك اقدام سياسي عليه آكادمي اسكار نبوده و اين جشن تنها، درباره مردمي است كه توسط يك جامعه تقدير مي‌شوند و كاملا واضح است كه اين جشن نه يك اعتراض است و نه يك اقدام سياسي.
مجله آمريكايي «نيوزويك» چند روز پيش با انتشار مقاله‌اي تحت عنوان «ملاقات مخفي» به موضوع گردهمايي ستاره‌هاي سياهپوست در هاليوود پرداخته و اين اقدام را زير سؤال برده بود.

«ويتيكر» 78 ساله، در صورتي كه برنده جايزه اسكار بهترين بازيگر مرد نقش اول شود، سومين بازيگر آمريكايي_آفريقايي است كه در اين بخش موفق به دريافت جايزه اسكار مي‌شود.
امسال علاوه بر «ويتيكر» چهار بازيگر سياهپوست ديگر نامزد جوايز اسكار اين دوره از رقابت‌ها هستند كه عبارتند از: «جنيفر هادسون»، «ادي مورفي»، «ويل اسميت» و «دجيمون هونسو».
«ويتيكر» كه در فيلم «آخرين پادشاه اسكاتلند» در نقش «ايدي امين» هنرنمايي كرده است، در ادامه سخنان خود افزود: تنوع موجود در ميان نامزدهاي اسكار نشان دهنده اينست كه آكادمي اسكار نسبت به رنگ و نژاد كاملا بي‌طرف است و اين مسئله روند رو به بهبودي را طي مي‌كند آنچنانكه زمانيكه من بچه بودم تنها يك بازيگر سياهپوست برنده اسكار وجود داشت كه آنهم «سيدني پويتير» بود.
هفتاد و نهمين مراسم اهداي جوايز اسكار امسال 25 فوريه (6 اسفند) در سالن كداك هاليوود برگزار خواهد شد.

این روزها

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

درخشش کروز در کنار وودی الن

توسط DANG3R » چهارشنبه 18 بهمن 1385 18:57

هموطن آنلاین _ پنلوپه کروز هنرپیشه اسپانیایی زبان و کاندیدای دریافت جایزه اسکار قرار است در فیلم جدید وودی آلن ایفای نقش کند.
روزنامه فرانسوی El Pais به نقل از سخنگوی کروز بیان داشت این فیلم هنوز عنوانی ندارد اما هنرپیشه ای برای آن مناسب است که بتواند به دو زبان اسپانیایی و انگلیسی صحبت کند.
الن تا به حال دو فیلم اخیر خود با عناوین " نقطه هماهنگی " و " اسکوپ " را در لندن فیلم برداری کرده است. او چندی پیش بیان داشت که قصد دارد " بارسلونا " را نیز در همین شهر ضبط کند.
آخرین فیلم او با عنوان " رویای کاساندرا " با هنرنمایی اوان مک گرگور و کولین فرل هنوز اکران نشده است.
کروز اهل مادرید به خاطر حضور در فیلم " ولور " کاندیدای دریافت جایزه بهترین هنرپیشه اسکار است.

این روزها

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

جدایی عامل خود کشی هال بری

توسط gigi64 » پنج شنبه 23 فروردین 1386 13:40

هموطن آنلاین _ هال بری بعد از جدایی از دیوید جاستیس همسر بیس بالیست خود تصمیم به خود کشی گرفت و تنها دلیلی که مانع این تصمیم او شد وجود مادر پیرش بود که به وی احتیاج داشت.

این هنرپیشه برنده اسکار بعد از شکست ازدواج خود در سال 1997آنچنان افسرده شد که سعی کرد خود را با مونوکسید کربن در ماشینش مسموم کند.
تنها عاملی که باعث توقف کردن این هنرپیشه شد تصویر مادرش زمانی که جسد او را در ماشین پیدا میکرد بود.

هال بری بیان داشت :" زمانی که در ماشین بودم و شک نداشتم که مونوکسید کربن در حال وارد شدن به آن است ناگهان مادرم در جلوی چشمم آمد.

"او خود را برای فرزندانش فدا کرده بود و پایان دادن به زندگیم تنها باعث هدر رفتن زحمات او می شد. در یک لحظه با خود اندیشیدم که چقدر زن خود خواهی هستم و به خود گفتم باید به جای فکر کردن به خود تنها به مادر پیرم فکر کنم و تنها برای او زندگی کنم.
" در یک آن تصمیمم را گرفتم . با خود گفتم اگر همسرم من را دوست ندارد به این معنی نیست که من زن دوست داشتنی نیستم . با خود عهد کردم که دیگر انسان ترسوئی نباشم و با اولین مشکل دست به خود کشی نزنم."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

نيكول كيدمن يار استراليا شد

توسط gigi64 » چهارشنبه 29 فروردین 1386 16:33

نيكول كيدمن يار استراليا شد

هموطن-" نيكول كيدمن" بزرگترين جايزه افتخار شهروندي وطنش ، استراليا را دريافت كرد.
اين بازيگر 39 ساله طي مراسمي كه در مجلس سناي اين كشور برگزار شد ، به خاطر مشاركت‌‏هايش در عرصه هنر و فعاليت هاي خيريه‌‏اش برنده جايزه "يار استراليا "شد.

اين جايزه معادل جايزه "سر" در انگلستان بوده و معرف فعاليت هاي كيدمن در بهبود وضعيت سلامت زنان و كودكان و تحقيقاتش در زمينه سرطان است.
" نيكول كيدمن" پس از دريافت اين جايزه گفت كه پدر و مادرش الان بيشتر از وقتي خوشحالند كه وي جايزه اسكار را دريافت كرد.
در اين مراسم ، والدين كيدمن و همسرش " كيت اربن" نيز حضور داشت.
اين بازيگر برنده اسكار در حال حاضر مشغول بازي در فيلم" استراليا با مولن روژ" به كارگرداني" باز نورمان" است. در ضمن وي سفير حسن نيت يونيسف نيز هست.

قبلي