در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:07

سیمای دختر تام کروز همه را شگفت زده کرد

بالاخره بعد از گذشت 5 ماه از تولد سوری دختر تام کروز عکس وی بر روی جلد مجله ونیتی فیر به چاپ رسید و طرفداران این دو هنرپیشه را خوشحال کرد.
یکی از دست اندر کاران تهیه این مجله یک روز قبل از چاپ عکس سوری در کنار پدر و مادرش به مجله " آمریکای هفتگی " گفت :" او یکی از زیباترین دختر بچه هایی است که تا به حال دیده ام.
" او با مویی تیره ، پوستی سفید و صورتی مانند عروسک شبیه بچه های خارجی است ."
در این مجله کروز ادعا کرده که دهان و چشم های سوری شبیه کیت است در حالی که کیت فکر می کند دخترش بیشتر به کروز شباهت دارد."
این عکس که قبل از چاپ آن در عکاسی کنتاکی توسط مامورین امنیتی به شدت حفاظت می شد توسط آنی لیبوویتز در خانه کروز در کلورلدو گرفته شده است.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:08

پاریس هیلتون از شکستن قانون متأسّف است

پاریس هیلتون از این که خود را 24 ساعته وقف کار کرده به طوریکه حتی فرصتی برای غذا خوردن ندارد و برای گرفتن انرژی مجبور است به استفاده از مشروب روی بیاورد بسیار متاسف است.
این هنرپیشه دو روز پیش هنگامی که در حال مستی رانندگی می کرد توسط پلیس دستگیر شد. او روز گذشته در اظهاراتی کوتاه اعلام کرد که از واقعه ای که رخ داده بسیار ناراحت است.
او به خبرنگارانی که در برابر کلانتری هالیوود جمع شده بودند گفت که قبل از وقوع این اتفاق 24 ساعت بود که نخوابیده بوده و از گشنگی رنج می برد، بنابراین خستگی و گشنگی او را بسیار تحت تاثیر خود قرار داده بود.
سخنگوی هیلتون که در زندان با او ملاقات کرده گفت که او قبل از وقوع این اتفاق در برنامه خیریه دیوید ناوارو حضور داشته است و آن جا با شکم خالی مشروب نوشیده بوده است.
هیلتون از این اتفاقی که افتاده به شدت ناراحت است
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:09

لوهان هنوز با کسی نامزد نشده است

لوهان هنوز باید برای دریافت حلقه نامزدی که هری مورتون از گران ترین جواهر فروشی هالیوود برای او خریده صبر کند. این حلقه از سه حلقه کوچک تشکیل شده است.
مورتون این حلقه را هفته گذشته از جواهر فروشی برولی هیلز خریداری کرد با این وجود مادر لوهان اظهار داشته که این دو با هم نامزد نمی باشند و قصد ازدواج ندارند.
او به مجله زندگی و مد گفت :" انگشتری الماسی که در دست لیندسی است حلقه نامزدی نمی باشد بلکه تنها هدیه زیبایی از طرف مورتون است.به نظر من هری یک فرشته است."
مادر لوهان افزود :" او مرد فوق العاده ای است و روی لیندسی خیلی نفوذ دارد... آن ها همدیگر را دوست دارند و به هم اهمیت می دهند. این رابطه به خوبی در حال جریان است."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:10

کامرون دیاز در کنار جیم کری ظاهر می شود

جیم کری و کامرون دیاز هنرپیشگان فیلم " ماسک " برای بازی در فیلم کمدی عاشقانه " بازی کوچک " مجددا با هم همکاری می کنند.
این اولین باری است که این دو بعد از بازی در فیلم ماسک در سال 1994 ، که جیم کری در آن نقش یک کارمند بانک که با زدن ماسک به یک ابر قهرمان تبدیل می شد ، با هم مجدد همکاری می کنند.
این دو در این فیلم نقش یک زوج نامزد که برای دریافتن احساس دوستانشان در مورد رابطه خود نقشه ای می ریزند را بازی می کنند.
آن ها خیلی زود درمی یابند که دوستانشان آن دو را زوج نامناسبی می دانند. ضبط این فیلم ماه آینده در نیو اورلئان آغاز خواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:11

طوفان کاترینا براد پیت را به آرزویش رساند

براد پیت قصد دارد علاقه وافر خود به معماری را در بازسازی منازل خراب شده طوفان کاترینا ارضا کند. او یکی از حامیان پروژه ساخت خانه های ارزان و دوستدار محیط زیست است.
این هنرپیشه سینما مسابقه ای ترتیب داده و از مهندسان معماری که فکر می کنند می توانند نیوارلئان را دوباره بنا کنند دعوت کرده تا در این مسابقه شرکت بجویند.
پیت خود تصمیم دارد برنده این مسابقه را انتخاب کند و تقبل کرده هزینه ساخت خانه ها بر اساس طرح برنده شده را خود پرداخت کند.
براد پیت در مصاحبه ای در صبح امروز گفت :" اولین وظیفه ما سر و سامان دادن به قشر آسیب دیده این طوفان است اما متاسفانه تمام اقدامات دولت با شکست مواجه شده و وضعیت روز به روز بدتر می شود.
" ما کشور بسیار ثروتمند و غنی ای داریم و من متعجبم که چگونه نمی توانیم اوضاع یک شهر را سر و سامان بدهیم

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:13

دزدان دريايي كارائيب فيلم پر فروش جهان

دزدان دريايي كارائيب" صندوقچه مرده سومين فيلمي شد كه فروش جهاني اش از مرز يك ميليارد دلار مي‌‏گذرد.
اين فيلم نهمين هفته متوالي‌‏اش را در صدر جدول جهاني فروش سپري مي‌‏كند.
كل فروش جهاني اين فيلم 7/993 ميليون دلار بوده كه از اين ميان 5/579 ميليون دلار حاصل فروش جهاني اش بوده است.
كمپاني ديزني كه تهيه كننده اين فيلم است اعلام كرد كه فروش فيلم مذكور روز جمعه از اين هم فراتر خواهد رفت.
ياد آور مي‌‏شود كه در حال حاضر ركورد جهاني در ايختيار فيلم تايتانيك (1997) است كه فروش جهاني اش 8/1 ميليارد دلار بود و پس از ان ارباب حلقه‌‏ها بازگشت پادشاه با فروش جهاني 11/1 ميليارد دلار قرار دارد.
فروش خارجي كارائيب در آخر هفته گذشته جهشي ناگهاني داشت كه با اكران در 49 منطقه جهان 6/11 ميليون دلار فروش كرد.
بيشترين فروش اين فيلم در كشور فرانسه بود كه در ششمين هفته با فروش 4/2 ميليون دلار فروش نهايي اش را به 5/46 ميليون دلار رساند و پس ازآن ژاپن بود كه با فروش 6/1 ميليون دلار در اين هفته كل فروشش به 4/78 ميليون دلار رسيد.
فساد ميامي ديگر فيلم پرفروش هفته بود كه با فروش 7/7 ميليون دلار كل فروش جهاني‌‏اش را به 5/46 ميليون دلار رساند ؛ اين فيلم روز شنبه در ژاپن اكران شد و فروشش در اين كشور 7/1 ميليون دلار بود.
سومين فيلم "پر فروش" هم ماشين ها بود كه با اكران در 34 منطقه جهان 1/7 ميليون دلار فروش داشت و كل فروش جهاني‌‏اش را به 172 ميليون دلار رساند.
بيشترين فروش اين هفته ماشين‌‏ها در ايتاليا بود كه با رسيدن به 1/2 ميليون دلار فروش كل "ماشين ها" در ايتاليا را به 1/10 ميليون دلار رساند.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:16

تام کروز به غلط کردن افتاد

تام کروز از بروک شیلد به علت انتقادی که از او در مورد مصرف قرص ضد افسردگی بعد از به دنیا آوردن اولین فرزندش کرده بود معذرت خواست و از او التماس کرد تا او را ببخشد.
هنرپیشه فیلم " ماموریت غیر ممکن " بعد از اینکه به شیلد هنرپیشه فیلم " لبخندها " گفت که مانند یک بیمار روانی رفتار کرده به شدت مورد خصم مردم قرار گرفت.
بعد از این انتقاد شیلد , کروز را یک آدم احمق و بر ضد مادران دنیا خواند.و این پاسخ باعث دشمنی زنان نیا با او شد به طوری که کروز طرفداران زن خود را از دست داد.
شیلد روز گذشته در برنامه ای تلوزیونی اعلام کرد که کروز چندی پیش به منزل وی رفته بوده و از او به خاطر انتقادی که به عمل آورده عذر خواهی کرده است و سعی دارد رابطه خود با او را شفا ببخشد.

شیلد گفت :" او به منزل من آمد و از ته قلبش از من عذر خواهی کرد. من از این که او اینقدر پشیمان بود تحت تاثیر قرار گرفتم .
" به نظر من او جز عذر خواهی و طلب بخشش که از ندامت قلبی حاصل می شد هدف دیگری را دنبال نمی کرد. ، بنابر این من عذر خواهی او را پذیرفتم."
قرار داد پر منفعت تام کروز با کمپانی پارامونت هفته گذشته به علت انتقادی که از شیلد کرده بود بعد از 14 سال به هم خورد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

نمايش اثرجنجال برانگيز اليور استون

فيلم «مركز تجارت جهاني» به كارگرداني «اليور استون» و با موضوع حادثه 11 سپتامبر تنها 9 روز پيش از برگزاري پنجمين سالگرد اين حادثه در شصت و سومين جشنواره بين‌المللي فيلم ونيز به نمايش درآمد.
فيلم آمريكايي «مركز تجارت جهاني» برگرفته از اتفاقي حقيقي است كه براي دو افسر پليس به وقوع پيوسته است.
اين دو افسر درست در روز حادثه حين نجات مصدومين خود در ساختمان مركز تجارت جهاني زير آوار مي‌مانند ولي از حادثه جان سالم به در مي‌برند.
اليور استون كه به منظور اكران فيلم خود در شصت و سومين جشنواره فيلم ونيز حضور يافته است، درباره اين فيلم گفت: به نظر من هم اكنون زمان مناسبي براي نمايش اينگونه فيلم‌هاست زيرا عواقب حادثه آنروز امروزه به مراتب بدتر شده است.
وي افزود: آنروز و آن حادثه گذشت ولي ما هم‌اكنون شاهد مرگ و مير، ترور و قانون‌شكني‌هاي بيشتري هستيم.
«استون» هم‌اكنون به همراه دو افسر پليس، «جان مك‌لوگلين» و «ويل جيمنو»، قهرمانان واقعي داستان فيلم در جشنواره ونيز حضور دارد.

«مك‌لوگلين» كه در فيلم نقش آنرا «نيكولاس كيج» به عهده داشته است، درباره فيلم گفت: اين فيلم مرا دگرگون كرد زيرا بسيار احساسي بود.
«ماريا بلو»، بازيگر نقش همسر «مگ لوگلين» گفت: اين فيلم بيشتر از آنكه در مورد تراژدي آنروزباشد داشتان توانايي روحي بشر براي زنده ماندن است.
فيلم «مركز تجارت جهاني» نهم آگوست در آمريكا افتتاح شد و طي سه هفته نمايش 60 ميليون دلار از فروش گيشه را به خود اختصاص داد.
«اليور استون» كارگردان جنجالي آمريكا و سازنده فيلم‌هاي ماندگار و مشهوري چون «جوخه» و «متولد چهارم جولاي» تاكنون برنده سه جايزه اسكار شده است.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

عکس های بارداری نیکول کیدمن ساختگی است

سخنگوی نیکول کیدمن اظهار داشت عکاسی ها در عکس های کیدمن دست برده اند و ظاهر او را به گونه ای تغییر داده اند که باردار به نظر برسد.
این هنرپیشه سینما از زمانی که با کیت اربان همسر استرالیایی خود رابطه برقرار کرد در معرض شایعه بارداری قرار گرفت.
کاترین الیم سخنگوی نیکول کیدمن مطمئن است که عکس هاس خانم کیدمن تعمدا دستکاری شده اند . این تصاویر چندی بعد از اینکه عکس کیدمن در مجله ای به چاپ رسید و شکم تخت او را نشان داد در بازار پخش شد.
او گفت :" من از اینکه مردم پول خود را برای خرید این عکس های قلابی دور می ریزند ناراحت هستم. خانم کیدمن باردار نیست."
او ادامه داد :" اگر کیدمن باردار بود نمی توانست چند فیلم را پشت سر هم بازی و به روم سفر کند

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:20

تام کروز سایت یاهو را می خرد

تام کروز قصد دارد با جدا شدن از کمپانی پارامونت ثروت خود را چند برابر کند. او در حال حاضر مشغول گفتگو برای خرید سایت یاهو است.این هنرپیشه سینما روز گذشته به طور مخفیانه با رییس این سایت در سنت مونیکا کالیفرنیا ملاقات کرد و کتی هلمز را همراه خود برد.او که در این ملاقات یک شلوار جین معمولی به پا داشت با کتی هلمز که لباس زمستانی به تن کرده بود وارد ساختمان مرکزی این سایت شد.
ظاهر هلمز با کت زمستانی و چکمه های کلفت در هوای بسیار گرم کالیفرنیا توجه همگان را جلب کرد . آن ها سپس به اتاق رییس این سایت وارد شدند و 3 ساعت در پشت درهای بسته با هم گفتگو کردند.
این هنرپیشه در مورد موضوع صحبت خود حرفی به خبرنگاران نزد و تنها آن را یک گفتگوی کاری خواند.
کروز که در اوایل هفته گذشته از کار با کمپانی پارامونت برکنار شده است قصد دارد شکست خود را با یک سرمایه گذاری موفق جبران کند

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:21

پاریس هیلتون اولین هنرپیشه ای که به فضا میرود

پاریس هیلتون هنرپیشه – خواننده و صاحب هتل های زنجیره ای قرار است با سفینه ریچارد برانسون به فضا برود.
این هنرپیشه مو بلوند در حالی که هنوز این سفینه ساخته نشده است 195 هزار دلار برای سفر با آن به فضا پرداخت کرده است.
تنها مشکل هیلتون در این سفر فضایی این است که باید در هنگام سفر به خود پوشک ببندد زیرا امکان دستشویی رفتن در این سفینه وجود ندارد.
یک منبع گفت :" او یکی از طرفداران فیلم " جنگ ستارگان " بود و همیشه آرزو داشت به فضا برود . من نمی دانم که او درباره این سفر به اندازه کافی تحقیق کرده است یا خیر اما سفر به فضا ممکن است برای وی خیلی خوشایند نباشد

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » جمعه 24 شهریور 1385 04:22

اون ویلسون منکر عشق خود به کیت هادسون شد

اون ویلسون شایعاتی که از وجود عشق بین او و کیت هادسون خبر می دادند را کذب شمرد و تاکید کرد که او هنوز مجرد است.
از زمانی که هادسون خبر جدایی خود از کریس رابین را به طرفدارانش داد مردم مرتب ویلسون را به کیت هادسون نسبت می دهند و حتی او را مسبب جدایی هادسون از شوهرش می دانند.
با وجود شدت این شایعات ویلسون به مردم گفت که پای هیچ عشقی بین او و هادسون در میان نیست.
او گفت :" علی رغم حرف هایی که مردم در مورد من می زنند من هنوز مجرد هستم.
" من امیدوار هستم که روزی زن آرزوهایم را ملاقات کرده و با او ازدواج کنم و صاحب فرزندان زیادی گردم.اما مطمئن باشید که خانم هادسون زن آرزوهای من نیست ."ویلسون در حال حاضر زبردست ترین وکیل هالیوود را استخدام کرده تا هر کس را که در مورد عشق دروغین او و هادسون شایعه بسازد را به دادگاه کشد

قبليبعدي