در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 فروردین 1385 14:41

شیراز

آرشيو سپاس: 79 مرتبه در 43 پست

اخبار و حواشي هاليوود

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 02:46

خبر و حاشیه های هالیوود

اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.

If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 02:57

انجلیناجولی و برات بیت تولد بسرشان را جشن گرفتن

آنجلیا جولی و براد پیت روز پنج شنبه تولد مدکس پسرخوانده خود را در کنار خانواده و دوستان مهدکودک او جشن گرفتند.
مجله " زندگی و مد " در مقاله ای نوشت که پدر و مادر پیت ،هنرپیشه فیلم " کلوپ جنگ "، دو روز قبل از تولد مدکس به خانه او رفتند تا در برگزاری مراسم جشن تولد به جولی کمک کنند.مارکلین برتلند هنرپیشه فرانسوی ، مادر جولی، خواهر و برادر براد پیت و 12 تن از دوستان مدکس مهمانان این جشن تولد بودند.
مدکس در این جشن تولد هدایای بسیار زیادی دریافت کرد . جولی و پیت نیز به او یک سگ خانگی هدیه کردند.

نیکول ریتچی از پاریس هیلتون کینه ای به دل ندارد

نیکول ریتچی به رسانه ها گفت که از پاریس هیلتون کینه ای به دل ندارد و حاضر است با او ازدواج کند.
بعد از اینکه پاریس برای آشتی با نیکول پا پیش گذاشت به نظر می رسد که دل نیکول به رحم آمده و می خواهد با پاریس آشتی کند.
ریتچی به مجله " در دسترس " گفت :" من نیز پاریس را دوست دارم و باید اعتراف کنم که دلم برایش تنگ شده است. او دختر خوبی است و اختلاف ما به راحتی قابل حل می باشد. "
او همچنین افزود :" پاریس هر گاه که بخواهد می تواند به دیدن من بیاید و در خانه من برای او همیشه باز است."
در صورتی که این دو هنرپیشه با هم آشتی بکنند کارگردان مجموعه " زندگی ساده " دیگر مشکلی برای کار با آن ها نخواهد داشت.
عدم آشتی این دو هنرپیشه می توانست به قیمت از دست دادن کارشان تمام شود
اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.

If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:08

الکترا بدن زیبایش را مدیون مواد مخدر است -

کارمن الکترا به راه حل خوبی برای حفظ زیبای و جذابیتش در طول جدای خود از "دیو ناوارو " دست یافت.
این هنرپیشه و مانکن 34 ساله به تازگی از قرصی استفاده می کند که در بدترین شرایط به او نیرو می دهد و باعث میشود وزنش کاهش یابد.الکترا گفت :" راز زیبایی من استفاده از NV است."
این قرص با به کار گیری فرمولی که در چای سبز است باعث افزایش متابولیسم بدن می شود.
براد وودگیت سازنده این قرص گفت که تاثیر مثبت آن در هیچ کس به اندازه خانم الکترا دیده نمی شود.
الکترا برای این که تاثیر این قرص را به حداکثر برساند به کلاس های یوگا می رود.
او گفت :" یوگا برای من بسیار مفید بود و به من یاد داد که چگونه با کنترل کردن نفسم به آرامش دست یابم."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:14

استریپ و کلاین طرفدارن خود را از دست دادند -

تماشاچیانی که به دیدن نمایش اخیر مریل استریپ و کلوین کلاین رفته بودند آنچنان از بازی بد آن ها سرخورده شده بودند که بعد از 20 دقیقه سالن نمایش را ترک گفتند.
این ستاره های هالیوودی در تئاتر نوشته برتولت برشت با نام " مادر شجاع و فرزندانش " در نیویورک ظاهر شدند.
علی رغم این که تئاتر دوستان ساعت ها در صف خرید بلیط آن انتظار کشیده بودند بعضی از آن ها به علت سنگین بودن کار کسل شده و سالن را ترک کردند.
در روزنامه نیویورک پست آمده است که از بین 1892 تماشاچی 100 نفر آن ها سالن را بلافاصله ترک گفتند . یکی از آن ها به خبرنگاران گفت :" مریل استریپ هنرپیشه خوبی است اما نمایشنامه این اثر بسیار کسل کننده و بی دلیل طولانی است."
دردناک ترین قسمت نمایش این بود که نیمی از تماشاچیان بعد از وقفه بین دو صحنه نمایش دیگر به سالن باز نگشتند و هنرپیشگان برای صندلی های خالی ایفای نقش کردند.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
941

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Elahe » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:23

پاملا اندرسون بار دیگر با کید راک ازدواج کرد

پاملا اندرسون و کید راک با قسم خوردن در برابر محراب کلیسا در دترویت ظرف دو هفته گذشته برای بار دوم ازدواج خود را جشن گرفتند.

اندرسون ، هنرپیشه سابق فیلم " بی واتچ " اولین بار با راک که اسم واقعیش رابرت ریتچی است در قایقی تفریحی در فرانسه ازدواج کرد اما او دوست داشت که ازدواجش را در تمام شهرهای آمریکا جشن بگیرد.

اندرسون در وب سایت خبری خود نوشت :" ازدواج ما کاملا رسمی است و در دفتر ازدواج به ثبت رسیده است."
این زوج تصمیم دارند چند ازدواج دیگر در شهر ریتچی ، کالیفرنیا ، نشویل و تنسی برگزار کنند.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 12:27

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 86 پست

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:26

عزلت نشینی نیز هیلتون را به راه راست نکشاند!

با وجود اینکه هیلتون تصمیم گرفته یک سال گوشه نشینی انتخاب کند و با هیچ مردی نامزد نشود ، اما حاضر نیست از استارووس نیارکوس نامزد سابقش دست بکشد و اعلام کرده که هر از گاهی با او رابطه برقرار خواهد کرد.

این هنرپیشه و خواننده که صاحب هتل های زنجیره ای می باشد اوایل این تابستان به رابطه خود با نیارکوس پایان داد ، اما با این وجود نمی تواند حضور او را در زندگیش فراموش کند و قصد دارد به هر طریقی که شده او را برای خود نگه دارد.
یلتون گفت :" ما دوستان بسیار خوبی هستیم. ما با هم به اروپا رفتیم . او واقعا بهترین دوست من است و ما نکات مشترک زیادی داریم. ما با هم خواهیم ماند و این موضوع به کسی ربطی ندارد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:27

لوهان برای ورود به عراق تعلیم تیراندازی می بیند

لیندسی لوهان در حال یاد گرفتن تیر اندازی می باشد تا زمانی که از ارتش آمریکا در عراق دیدن می کند اعتماد به نفس داشته باشد.

این هنرپیشه و خواننده مو قرمز قرار است به طور مخفیانه به همراه هیلاری کلینتون به دیدن سربازان ساکن در عراق برود و برای حفاظت از خود چند تفنگ بسیار پیشرفته همراه خواهد برد.
او گفت :" محافظ شخصی من در حال آموزش دادن تیر اندازی به من است و من درس هایم را به خوبی یاد می گیرم.
" او به من گفته است که برای دفاع از خود در عراق باید کاملا مجهز باشم و بتوانم با تفنگ درست شلیک کنم."
لوهان به طور خصوصی به یکی از دوستانش گفته است که از ورود به عراق کمی نگران است و حضور هیلاری کلینتون تنها قوت قلب او است
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:28

اندرسون قبل از ازدواجش باردار بوده است

پاملا اندرسون که به تازگی با کید راک ازدواج کرده بعد از آنکه در گفتگویی رادیویی گفت که بچه ای در راه دارد ،هالیوود را شگفت زده کرد.
هنرپیشه سابق فیلم " بی واتچ " ماه گذشته در فرانسه در قایقی تفریحی با کید راک ازدواج کرد و قانونا به خانم روبرت ریتچی تغییر نام داد.
کمتر از یک هفته از ازدواجشان اندرسون در گفتگو با راین سی کرست مجری برنامه " بت آمریکایی " گفت که تا به حال هیچ گاه به این حد خوشحال نبوده است.
هنگامی که سی رکست از او سئوال کرد که دوست دارد خانواده اش را گسترش بدهد یا خیر این مانکن و هنرپیشه با خنده گفت :" شاید یک کودک در راه باشد!"
اندرسون در ادامه گفتگو افزود که دولت فرانسه ازدواج آن ها رابه رسمیت نشناخته زیرا هیچ یک از عروس و داماد ساکن فرانسه نبوده اند.
اندرسون ازدواج خود را قبل از رفتن به فرانسه در دفتری در آمریکا ثبت کرده بود

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:29

جکی جان سر عقل آمد

جکی جان هنرپیشه نقش های کمدی روز جمعه به خبرنگاران گفت که دیگر نمی خواهد در فیلم هایش روابط نامشروع جنسی و خشونت را رواج دهد و قصد دارد از این به بعد الگوی مناسبی برای کودکان باشد.
این هنرپیشه کونگ فو کار در بازدید یک روزه خود از مانیلا محلی که قصد دارد کافی شاپ خود با نام " جاوا قهوه جکی جان " را تاسیس کند گفت :" من از صحنه های اکشن استفاده خواهم کرد اما خشونت را کنار خواهم گذاشت و دیگر به سمت کمدی های آلوده و مستهجن نخواهم رفت."
او همچنین افزود که دیگر نمیخواهد از کلمات رکیک در دایلوگ هایش استفاده کند و کارگردان فیلم " ساعت پر تردد " باید این کلمات زشت را از متن او حذف کند.
جان نماینده سازمان ملل افزود :" من نمی خواهم از کلمات رکیک استفاده کنم تا الگوی خوبی برای کودکان و نوجوانان باشم.
" من می خواهم فیلم های تولید کنم که با فرهنگ هیچ کس در تضاد نباشد و همه از دیدن آن ها لذت ببرند."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:30

مل گیبسون از کارگردانی تا شستن.....

یکی از بیمارانی که در مرکز ترک اعتیادی که گیبسون در آنجا به سر می برد اقامت داشت ، گفت که گیبسون برای ترک نوشیدن الکل باید سنگ های توالت این آسایشگاه را بشورد.
گیبسون بعد از اینکه به جرم مستی در حین رانندگی توسط افسر پلیس دستگیر شد ، داوطلبانه به این مرکز رفت و از ابتدا تحت مداوای سختی قرار گرفت.
این بیمار که اکنون از کانون ترک اعتیاد مرخص شده گفت :" مل مانند دیوانه ها شده و فکر می کند دنیا بر سرش خراب گشته است.
در این مرکز هر کس در کنار مشاوره های طولانی مدت ، وظیفه ای برای انجام دادن دارد و شستن توالت ها به عهده گیبسون گذاشته شده است . او باید آن ها را کاملا برق بیاندازد."
این بیمار افزود که رژیم غذایی خوب و مشاوره های گروهی و جداگانه به گیبسون کمک خواهد کرد تا بر اعتیادش فائق آید.
او افزود :" اگر گیبسون بتواند به خوبی دوام بیاورد و 12 مرحله این برنامه را پشت سر بگذارد دیگر تا آخر عمر به اعتیادش بر نخواهد گشت."

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:31

جانی دپ از دست خبرنگاران سر به بیابان زد

جانی دپ قصد دارد به منزل جدید خود در یک جزیره خصوصی بیابانی اسباب کشی و خانواده خود را در آنجا سرپرستی کند.
هنرپیشه فیلم " دزدان دریای کارائیب " در حال تغییر مکان زندگی خود از فرانسه به باهاما است . او این خانه را در سال 2004 خریداری کرده.
دپ قصد دارد وانسا پارادایز نامزد فرانسوی خود و لیلی روز ملودی 7 ساله و جک 4 ساله را به این جزیره ببرد و به دور از هیاهو و جنجال در کنار آن ها زندگی کند و از شر خبرنگاران راحت شود.
او گفت :" آنجا بسیار زیبا است و ما می توانیم زندگی آرام و ساکتی را تجربه کنیم.
" ما دوست داشتیم وقت بیشتری را در کنار هم صرف کنیم و اکنون با تغییر منزلمان این فرصت برایمان فراهم می شود.
" باید بگویم که ما چند ماهی از سال را در فرانسه و آمریکا خواهیم گذراند تا بچه ها با هر دو فرهنگ آشنا شوند

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2596

تاريخ عضويت

توسط Kingman_62 » پنج شنبه 26 مرداد 1385 03:32

دزدان درياي كارائيب فاتح گيشه هاليوود

استوديوي «والت ديزني» اعلام كرد: فيلم «دزدان درياي كارائيب» با 258 دلار فروش طي ده روز پرفروش‌ترين فيلم طي يكسال گذشته بوده است.
فيلم «دزدان درياي كارائيب» به كارگرداني «گور وربينسكي» كه شباهت زيادي به فيلم «جزيره گنج» دارد، در دومين هفته از اكران خود در تعطيلات آخر هفته، 62 ميليون و 200 هزار دلار فروش كرد و بدين ترتيب فروش كلي خود طي ده روز نمايش را به 258 ميليون و 200 هزار دلار رساند.
اين فيلم با اين ميزان فروش فيلم موفق‌ «مردان ايكس» را با 232 ميليون دلار فروش طي هشت هفته پشت سر گذاشت.
در حاليكه فيلم «دزدان درياي كارائيب» طي هفته گذشته صدرنشين گيشه هاليوود بوده، فيلم «مرد كوچك» به كارگرداني «برادران كينن آيوري ويانس» با 21 ميليون و 700 هزار دلار فروش در مقام دوم اين گيشه قرار گرفته است.
فيلم «تو، من و دوپري» با بازي «اون ويلسون» و «مت ديلون» با 21 ميليون 300 هزار دلار فروش در مقام سوم و فيلم «بازگشت سوپرمن» با 11 ميليون و 600 هزار دلار فروش در مقام چهارم گيشه قرار دارد.
همچنين فيلم‌هاي «شيطان پارادا مي‌پوشد» با 10 ميليون و 450 هزار دلار فروش، «اتومبيل‌ها» با 7 ميليون و 500 هزار دلار فروش، «كليك» با 7 ميليون دلار فروش، «خانه كنار بركه» با يك ميليون و 600 هزار دلار فروش، «ناچو ليبره» با يك ميليون و 600 هزار دلار فروش و «A Scanner Darkly» با يك ميليون و 200 هزار دلار فروش به ترتيب در جايگاه‌هاي پنجم تا دهم گيشه هاليوود قرار گرفته‌اند

بعدي