در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

275

تشکر کرده: 261 مرتبه
تشکر شده: 45 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 دی 1386 19:20

آرشيو سپاس: 645 مرتبه در 164 پست

رژيم صهيونيستي مدعي طرحي براي انتقال 20 هزار يهودي از ايران

توسط sohraba » چهارشنبه 24 آذر 1389 14:37

با وجود انزجار يهوديان ايران از سياست‌هاي نژادپرستانه رژيم صهيونيستي؛
رژيم صهيونيستي مدعي طرحي براي انتقال 20 هزار يهودي از ايران است

خبرگزاري فارس: با وجودي كه يهوديان ايران در امنيت و رفاه در جمهوري اسلامي ايران زندگي مي‌كنند و وفاداري خود را بارها به نظام جمهوري اسلامي ايران اعلام كرده‌اند گزارش‌هاي خبري از طرح تل‌آويو براي انتقال بيش از 20 هزار يهودي از ايران به سرزمين‌ اشغالي حكايت دارد.


به گزاش فارس، راديو رژيم صهيونيستي اعلام كرد كه وزارت مهاجرت در سرزمين‌هاي اشغالي به دنبال اجراي طرح‌هايي است كه بتواند يهوديان ايران را كه بالغ بر 20 هزار نفر هستند، به سرزمين‌هاي اشغالي منتقل كند.
بر اساس اين گزارش، يهوديان ايران بيش از 20 هزار نفر هستند و هزينه انتقال و مهاجرت دادن آنها به اسرائيل بالغ بر 22/2 ميليون دلار خواهد بود.
اين در حالي است كه وزارت مهاجرت نقشه‌هاي مشابهي را در بيشتر كشورهاي جهان به اجرا گذاشته است، اما با توجه به ناآرامي‌هاي گسترده در سرزمين‌هاي اشغالي و اقدامات خصمانه رژيم صهيونيستي عليه شهروندان فلسطيني بيشتر يهوديان حاضر به سفر به سرزمين‌هاي اشغالي نمي‌شوند.
از سوي ديگر آمارهاي صهيونيست‌ها در زمينه مهاجرت معكوس يعني خروج اسرائيلي‌ها از سرزمين‌هاي اشغالي براي سران اين رژيم به صورت نگران‌كننده‌اي درآمده است و تل‌آويو غالبا از ارائه تصوير روشني از اين آمار امتناع مي‌كند.
بنابر اين گزارش، با توجه به وضعيت زندگي اقليت يهوديان در ايران و امنيت و رفاه آنها به نظر مي‌رسد اقدام رژيم صهيونيستي براي مهاجرت دادن آنان به سرزمين‌هاي اشغالي با شكست مواجه شود.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sohraba تشکر کرده اند:
Mahdi1944, رضاخان, un4given.1991

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان