عکسهای جالب و دیدنی یا خنده دار

در اين بخش ميتوانيد درباره کليه مباحث عكس و هنر نقاشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3825 بار
سپاس‌های دریافتی: 7669 بار

Re: عکسهای جالب و دیدنی یا خنده دار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » یک شنبه 29 بهمن 1396, 10:43 am

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 4 اسفند 1396, 8:48 pm

این لَتِه کهنه ها ... ببخشید , این شلوارهای مُدِ روز !!! که ملاحظه میفرمایین دونه ای 300 هزار تومن !!!
اگه همه ی ملت از بچگی شلوارای پاره پورَشون رو دور ننداخته بودند و جمع کرده بودند حالا میتونستیم چند هزار ملیارد تومن شلوارِ خارجی مدِ روز !!!! صادر کنیم
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

هر چی پیرهن و کفش و جورابِ پاره پوره هم دارین بذارین کنار . مبادا بندازینشون دور . فردا مدِ روز میشه
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » جمعه 18 اسفند 1396, 10:01 am

پیام ریان سروش و [ .... ]

نقطه چین !!!!...
نقطه چین همون تلگرامه

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 239 بار
سپاس‌های دریافتی: 235 بار

پست توسط ali-dj2002 » دو شنبه 21 اسفند 1396, 8:13 pm

جالبه اشخاصیی که به اسم "فعال حقوق بشر" در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنن به شکل عجیبی فعالیتشون رو بین المللی کردن. نکته مهم این قضیه اینه که مردم ما چون اهمیتی به منبع خبر نمی دن سریع این چیزا رو باور می کنن.

همه چیز با یک توئیت شروع شد:

تصویر

این عکس دل من رو بدرد آورد. ولی بعد از چند دقیقه حس حرفه ای بنده با علاقه ای که به مسئله جمع آوری اطلاعات از منابع باز (OSINT) دارم منو تحریک کرد که این عکس رو پیگیری کنم چون معماری خونه پشت سر این بچه بنظرم برای ایران عجیب اومد.

تصویر

نتیجه ای که از جستجوی معکوس گوگل بدست آوردم برام جالب بود:

تصویر

اگه به عکس دقت کنید می بینید که این عکس جزو 25 عکس برتر نشان دهنده جنگ عراق دسته بندی شده است. متاسفانه تعداد بازپخش و لایکی که این عکس دریافت کرده نشون دهنده رخوت ذهنی و آمادگی بالای مردم ما و جو جهانی برای قبول این دروغ هاست.
متاسفانه معضل کودکان کار در ایران وجود دارد اما چرا باید با قصد منفی به شکل اخبار کذب و جهت دار و دروغ این مسئله رو سیاسی کرد و مثل خیلی دیگه از مسائل دیگه در کشورمون اونرو به منجلاب درگیری سیاسی کشوند. این مسئله منو یاد اتفاقی که چند ماه پیش افتاد انداخت. قضیه از این قرار بود که تابستان تو شهرمون داشتم از سر کار برمیگشتم که وقتی پشت چراغ قرمز ایستادم متوجه چند تا دختر و پسر جوون شدم که با دوربین از یک پسر بچه فقیر که چند بار پشت چراغ قرمز دیده بودمش داشتند فیلم می گرفتن. منم به خنده ازشون پرسیدم که قضیه چیه؟ گفتن دارن برای کلاس دانشگاهشون یه فیلم کوتاه در مورد کودکانی که پشت چراغ قرمز وسیله می فروشن می سازن. خوشحال شدم و کمی به زندگی امیدوارتر شدم. بعد با خنده از پسره پرسیدم برای نقش اولی این فیلم چقدر بهت پول دادن؟ گفت 500 تومن.500 تا تک تومنیتصویر برگشتم بهشون گفتم می دونین شماها خودتون الآن دارین از این بچه سواستفاده می کنین؟ دارین ازش فیلم درست می کنین ولی حتی حاضر نیستین دست تو جیبتون کنین؟ خشکشون زد. چراغ سبز شد و منم حرکت کردم ولی واقعا از نسل جدیدمون ناامید شدم.

امثال این خانم نسل جدیدی از فرصت طلب ها هستند که از داخل و خارج، تنها بدلیل جدید بودن و نا آشنائی مردم با روش هاشون در تلگرام و اینستاگرام و توئیتر بر موج احساسات مردم سوار شدن. همین امروز در توئیتر ویدئویی را مشاهده کردم که تعدادی از مسکن مهرهای ناتمام و رها شده شهر هشتگرد رو به اسم خانه های سازمانی هوانیروز داشتن به خورد مردم میدادن. اینا حتی حاضر نیستن به خودشون زحمت بدن بگردن و مشکلات واقعی مردم رو گزارش کنن اونوقت ادعای تلاش برای حقوق بشر و آزادی دارن.

یادمه قدیما تو کتابی به اسم رهنمون خوندم بدترین و مخربترین نوع دروغ، نگفتن همه حقیقته.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » دو شنبه 4 تیر 1397, 5:33 pm

تصویر
خیلی خنده دار نیست ولی برای شروع دوباره خوبه!
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

ارسال پست

بازگشت به “عكس و نقاشي”