در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

276

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 مرداد 1389 11:44

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 1331 مرتبه در 200 پست

عوامل ترور شهيد علي‌محمدي دستگير شدند

توسط !MOS » يکشنبه 19 دی 1389 21:41

عوامل ترور شهيد علي‌محمدي دستگير شدند
خبرگزاري فارس: عوامل ترور دانشمند شهيد، مسعود علي‌محمدي دستگير شدند.
                             
                              
                                   
                             
يك منبع آگاه در گفت‌و گو با فارس از دستگيري عوامل ترور دانشمند شهيد مسعود علي‌محمدي كه سال گذشته در يك عمليات تروريستي به شهادت رسيده بود، خبر داد.
وي اضافه كرد : جزييات بيشتر اين خبر بزودي منتشر خواهد شد.
انتهاي پيام

[SIZE=4=]
از کسانی که برای دعای باران به تپه ها می روند،تنها آنانکه چتری همراه می برند به کار خود ایمان دارند.                                                                                                                             

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب !MOS تشکر کرده اند:
oweiys, mehdighorbani, victory67, كيارش, shapooor, saeedjiji, Shahbaz

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

Re: عوامل ترور شهيد علي‌محمدي دستگير شدند

توسط victory67 » دوشنبه 20 دی 1389 20:23

كوثري در گفت‌وگو با فارس:
عوامل ترور شهيد علي‌محمدي به آموزش توسط موساد اعتراف كرده‌اند
خبرگزاري فارس: عضو كميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به اينكه عوامل ترور شهيد علي محمدي با حمايت موساد دست به چنين جنايتي زده‌اند، گفت: اين افراد اعتراف كردند كه توسط موساد آموزش ترور را ديده‌اند و تمام وسائل و تجهيزات از سوي موساد در اختيار آنها قرار گرفته است.


اسماعيل كوثري عضو كميسيون امنيت ملي مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي باشگاه خبري فارس «توانا»، در خصوص دستگيري عوامل ترور شهيد علي‌محمدي اظهار داشت: در حدود يك سال پيش اين اقدام ناجوانمردانه توسط عوامل خودفروخته و اجيرشده رژيم صهيونيستي انجام شد و اين افراد كه توسط صهيونيست‌ها آموزش ديده و براي ترور دانشمندان هسته‌اي ايران توجيه شده بودند، دست به چنين كار جنايت‌كارانه‌اي زنند.

وي با بيان اينكه مدت‌ها پيش از ترور شهيد علي‌محمدي، مسئولان اطلاعاتي انگليس، آمريكا و صهيونيست‌ها به صورت علني نسبت به ترور دانشمندان هسته‌اي كشورمان تهديد كرده بودند، ادامه داد: با اينكه نيروهاي اطلاعاتي كشور نسبت به اين موضوع پيشگيري و پيش‌بيني كرده بودند اما اين مزدوران به هدف خود ‌رسيدند و يكي از عزيزان ما را به شهادت رساندند.

اين عضو كميسيون امنيت ملي مجلس تصريح كرد: پس از اين اتفاق اين موضوع دنبال شد و نيروهاي اطلاعاتي كشور كه همواره به دنبال شناسايي اين عوامل خودفروخته بودند، توانستند عوامل اين ترور جنايت‌كارانه را دستگير كنند.

كوثري با اشاره به اينكه اين افراد با حمايت موساد دست به چنين جنايتي زده‌اند، خاطرنشان كرد: اين افراد اعتراف كردند كه توسط موساد آموزش ترور را ديده‌اند و تمام وسائل و تجهيزات از سوي موساد در اختيار آنها قرار گرفته است.

وي تاكيد كرد: با توجه به اعترافات عوامل ترور شهيد عليمحمدي، دستگاه قضايي به زودي آنها را به سزاي اعمال‌شان مي‌رساند.

*اعترافات افراد دستگير شده براي شناسايي عوامل ترور شهيد شهرياري موثر است

عضو كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي در ادامه تصريح كرد: با توجه به عوامل ديگري كه در رابطه با ترور شهيد شهرياري وجود دارد، نحوه دستگيري عوامل ترور شهيد عليمحمدي فعلا بايد مسكوت بماند.

*قطعا خود اين افراد عوامل ترور شهيد شهرياري نيستند

كوثري در پايان تاكيد كرد: قطعا خود اين افراد عوامل ترور شهيد شهرياري نيستند اما با توجه به اينكه تمام اين تروريست‌ها از طريق موساد دستور گرفته و تغذيه مي‌شوند لذا اعترافات اين افراد مي‌تواند در دستگيري عوامل ترور شهيد شهرياري و آقاي عباسي موثر باشد و مي‌توان گفت كه به زودي شاهد دستگيري عوامل ترور شهيد شهرياري خواهيم بود.
انتهاي پيام/
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
Shahbaz, oweiys, كيارش

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

509

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

Re: عوامل ترور شهيد علي‌محمدي دستگير شدند

توسط interceptor » دوشنبه 20 دی 1389 22:54

برای بنده جای سواله چطور یک ایرانی با هر تفکری باید در ترور یک دانشمند کشورش که برای پیشرفت  کشورش تلاش می کنه مشارکت که هیچ. خودش عامل اصلی تروره؟!
اگر ما تونستیم یک انگلیسی رو برای کشتن مثلن کامرون(نخست وزیر) اجیر کنیم.
اینم یکی از مشکلات کشورهای درحال توسعه ای مثل ایرانه. حتی در چین هم چنین آدمی رو نمیشه گیر آورد.
متاسفانه خائنهایی که فارسی زبون مادریشونه زیاده.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
kooseye sefid, mehdighorbani

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: عوامل ترور شهيد علي‌محمدي دستگير شدند

توسط Sami 1993 » چهارشنبه 22 دی 1389 00:32

ضربه‌ ديگري كه به پيكره موساد وارد شد/
بازتاب گسترده دستگيري عامل ترور دانشمند ايراني در رسانه‌هاي جهان
خبرگزاري فارس: دستگيري و متلاشي شدن «شبكه جاسوسي اسرائيلي» و اعتراف عامل ترور دانشمند هسته‌اي ايران به ارتباط با رژيم صهيونيستي در رسانه‌هاي خبري جهان نيز بازتاب داشت.


به گزارش فارس، خبر ديروز وزارت اطلاعات جمهوري اسلامي ايران مانند بمبي در رسانه‌هاي خبري جهان منفجر شده و رسانه‌هاي كشورهاي مختلف اين خبر را در صدر اخبار خود قرار دادند.

*بازتاب بازداشت عوامل ترور دانشمند هسته‌اي در رسانه‌هاي عربي؛

در حالي كه تحليل‌هايي گوناگون از اين موضوع ارائه مي‌شود، نكته مهم و حساس دخالت مسلم رژيم صهيونيستي و دستگاه جاسوسي آن (موساد) در اين ترور است كه سبب انتشار شديد خبر در رسانه‌هاي جهان شد.

روزنامه الحيات چاپ لندن با انتشار اين خبر، به سخنان "هيلاري كلينتون " وزير خارجه آمريكا اشاره كرد كه ديروز (دوشنبه) وارد منطقه شد و به ابوظبي پايتخت امارات عربي متحده رفت و تلاش كرد فضاسازي عليه ايران را تشديد كند ولي خبر بازداشت افراد مرتبط با ترور استاد علي‎محمدي دانشمند ايراني سخنان وي را تحت‌الشعاع قرار داد.

الحيات نوشت: ايران با نفوذ به دستگاه اطلاعاتي اسرائيل (موساد) ديروز اعلام كرد كه عاملان ترور مسعود علي محمدي دانشمند هسته‌اي ايران در ژانويه سال 2010 را بازداشت كرده است.

اين روزنامه اعلام كرد كه اين اقدام ايران به مثابه ضربه‌اي دردناك بر پيكر موساد بود.

* خبرگزاري فرانسه به همراه ديگر رسانه‌هاي غربي در بخش عربي خود به مانند هميشه تنها به ذكر خبر بسنده و اعلام كرد كه وزارت اطلاعات ايران از بازداشت عوامل ترور مسعود علي محمدي دانشمند هسته‌اي خود خبر داد.

اين خبرگزاري همچنين اعلام كرد كه به گفته اين وزارت، عوامل اين ترور با سازمان موساد در ارتباط بودند و اطلاعات ايران با نفوذ به دستگاه جاسوسي اسرائيل توانست اطلاعاتي مهم به دست آورد.

* بخش عربي پايگاه خبري شبكه بي‌بي‌سي نيز تنها به نقل خبر اكتفا كرد ولي در پايان آن سياست هميشگي خصمانه عليه ايران را ادامه داد و به نقل از برخي تحليلگران آمريكايي و انگليسي كه به هويت آنان اشاره نكرد مدعي شد كه علي‎محمدي با برنامه هسته‌اي ايران مرتبط نبوده است.

* شبكه خبري الجزيره در پايگاه خبري خود با اين تيتر كه "ايران [اعضاي] يك شبكه جاسوسي اسرائيل را بازداشت كرد " تصريح كرد كه ايران اعلام كرده است كه موساد براي ترور دانشمند ايراني از چند كشور اروپايي و چند كشور در منطقه سوء استفاده كرده است.

الجزيره در ادامه سابقه‌اي از چگونگي ترور علي‎محمدي و همچنين ترور دو دانشمند هسته‌اي ديگر ايران در ماه نوامبر گذشته ذكر و به نقل از اطلاعيه وزارت اطلاعات ايران اعلام كرد كه بزودي جزئيات اين حادثه اعلام مي‌شود.

* «ايران شبكه جاسوسي كه در پشت ترور دانشمند هسته‌اي ايران بود، بازداشت كرد». اين تيتر گزارش بخش عربي خبرگزاري رويترز در اين خصوص است.
اين خبرگزاري با اشاره به تنش‌هاي ميان ايران و رژيم صهيونيستي تلاش كرد كه فضاي ارعاب‌آميز جنگ را عليه ايران ترسيم كند و در ادامه به واكنش آمريكا به اين خبر پرداخت و به نقل از موضع‌گيري مقامات آمريكايي اتهامات ايران به آمريكا در خصوص ترور دانشمندان هسته‌اي ايران را سخيف دانست.

* بخش عربي خبرگزاري روسي ريانووستي تنها به نقل خبر بسنده كرد و به نقل از تلويزيون ايران اعلام كرد كه شبكه جاسوسي اسرائيل در ايران و مرتبط با ترور دانشمند هسته‌اي ايران نابود شده است.

* خبرگزاري كويت با اشاره به اعتراف يكي از عوامل ترور مسعود علي‎محمدي دانشمند هسته‌اي ايران تاكيد كرد كه وي در اعترافات خود اعلام كرده است كه در قدس اشغالي آموزش ديده است.

* خبرگزاري فلسطيني معا با اشاره به اين خبر، به نقل از روزنامه صهيونيستي يديعوت آحارونوت اعلام كرد كه ايران اعلام كرده است كه افرادي كه جاسوس موساد بوده‌اند بازداشت كرده است ولي به زمان و مكان بازداشت اين افراد و به تعداد و سرنوشت آنان اشاره‌اي نكرده است.

* شبكه خبري المنار لبنان با اشاره به اين خبر، آن را كاملا به نقل از بيانيه وزارت اطلاعات ايران منتشر كرد و افزود كه افراد بازداشت شده در فلسطين اشغالي آموزش ديده بودند.

علاوه بر خبرگزاري‌ها، بسياري از مطبوعات و روزنامه‌ها و پايگاه‌هاي خبري منطقه اين خبر را در صدر اخبار مهم خود قرار دادند.

*بازتاب دستگيري عامل ترور دانشمند ايراني در رسانه‌هاي روسيه

خبرگزاري «نووستي»، خبرگزاري رسمي روسيه و پايگاه خبري-اينترنتي «راس بالت» در گزارشي نسبتا مفصل در اين مورد، به نقل از خبرگزاري «رويترز» اعلام كردند كه مقامات ايران از دستگيري يك شبكه جاسوسي مرتبط با موساد خبر دادند كه عامل ترور دانشمند هسته‌اي ايراني در ژانويه سال گذشته است.

به نوشته خبرگزاري «ريانووستي»، در بيانيه وزارت اطلاعات ايران كه از شبكه هاي تلويزيوني ايران پخش شد، همچنين اشاره شده است كه براي فراهم سازي اين ترور، سرويس‌هاي جاسوسي اسرائيلي از خاك «برخي كشورهاي اروپايي و غيراروپايي» و همچنين برخي كشورهاي همسايه جمهوري اسلامي استفاده كرده‌اند.

پايگاه خبري «راس بالت» نيز نوشت: دكتر مسعود علي‎محمدي در تاريخ 12 ژانويه سال 2010 نزديك خانه مسكوني خود مورد سوء قصد قرار گرفته و كشته شد. رسانه‌هاي گروهي ايران در آن زمان اعلام كردند كه اين استاد دانشگاه در عرصه انرژي اتمي تحقيقات زيادي داشته و يكي از دانشمندان مطرح ايراني در اين عرصه محسوب مي‌شد.

بر اساس اين گزارش، مقامات ايران، آمريكا و اسرائيل را در ترور اين دانشمند هسته‌اي متهم كردند. وزارت خارجه آمريكا در همان زمان هرگونه ارتباط خود با اين ماجرا را تكذيب كرد.

روزنامه «وزگلاد» روسيه نيز صبح امروز چنين خبر داد كه تروريست دستگير شده در ايران اعتراف كرد كه در اسرائيل آموزش ديده است.

اين روزنامه نوشت: فردي كه در ايران به اتهام ترور دكتر مسعود علي‎محمدي، استاد فيزيك دانشگاه تهران دستگير شده است، در مصاحبه كوتاهي اعتراف كرد كه براي انجام اين عمليات ترور در يك پايگاه نظامي در نزديكي تل آويو آموزش ديده است.

اين روزنامه با آوردن بخشي از سخنان اين تروريست، يادآور شد كه وزارت اطلاعات ايران روز دوشنبه از متلاشي شدن «شبكه جاسوسي اسرائيلي» كه در ترور دانشمند هسته‌اي ايران دست داشته، خبر داد و اعلام كرد كه جزييات بيشتري از اين ماجرا بعدا منتشر خواهد شد.

*بازتاب دستگيري عامل ترور استاد دانشگاه تهران در رسانه‌هاي آمريكا

**بوستون گلوب:

روزنامه آمريكايي بوستون گلوب در واكنش به دستگيري عامل ترور "مسعود علي‎محمدي " استاد فيزيك دانشگاه تهران در گزارشي عنوان كرد كه ايران اسرائيل را به قتل استاد دانشگاه تهران مرتبط دانست.

اين روزنامه آمريكايي سپس با تشريح خبر دستگيري عامل ترور علي‎محمدي به اعترافات عامل ترور استاد دانشگاه تهران و ارتباط وي با موساد اشاره كرد و سپس به سكوت صهيونيست‌ها درباره اين خبر اشاره كرد و نوشت: دفتر "بنيامين نتانياهو " نخست‌وزير اسرائيل هيچ اظهارنظري درباره اعترافات فرد دستگير شده مطرح نكرده است.

**وال استريت ژورنال:

روزنامه وال استريت ژورنال نيز گزارشي را با عنوان ايران مظنونين قتل فيزيكدان هسته‌اي ايران را دستگير كرد، اعلام كرد كه سرويس‌هاي اطلاعاتي ايران مظنونين قتل يك سال پيش فيزيكدان هسته‌اي ايران را طي عمليات طولاني‌مدت مخفيانه‌اي دستگير كردند و اعلام كردند كه اين مظنونين به شبكه جاسوسي موساد ارتباط دارند.

اين روزنامه آمريكايي با پرداختن به بحث برنامه هسته‌اي ايران از بحث اصلي منحرف شده و به ادعاهاي غرب در خصوص برنامه هسته‌اي ايران اشاره كرد و نوشت كه آمريكا، رژيم صهيونيستي و غرب بر اين باور است كه ايران به دنبال برنامه تسليحات هسته‌اي است.

اين روزنامه نيز همچون روزنامه بوستون گلوب به سكوت رژيم صهيونيستي در قبال اعترافات عامل ترور علي‎محمدي در خصوص ارتباط با موساد اشاره كرد.

** نيويورك‌تايمز:

روزنامه نيويورك‌تايمز نيز با اشاره به اعترافات عامل ترور مسعود علي‎محمدي در خصوص داشتن ارتباط با شبكه جاسوسي موساد در گزارشي به سكوت رژيم صهيونيستي اشاره كرد و نوشت مقامات صهيونيستي هيچ پاسخي به اعترافات عامل قتل فيزيكدان هسته‌اي ايران مبني بر داشتن رابطه با موساد ارائه نكردند.

**واشنگتن‌پست:

واشنگتن‌پست در گزارشي اعلام كرد كه عامل ترور دانشمند هسته‌اي ايران با موساد ارتباط داشته است و به داشتن چنين ارتباطي اعتراف كرده است.

علاوه بر روزنامه‌هاي آمريكايي، ساير رسانه‌هاي اين كشور نيز در مقابل خبر دستگيري عامل ترور دانشمند هسته‌اي ايران سكوت نكردند و بازتاب‌هايي را منتشر كردند.

**آسوشيتدپرس:

آسوشيتدپرس در گزارشي با اشاره به دستگيري عامل ترور مسعود علي‎محمدي توسط مقامات ايران، به نقل از منابع ايراني تصريح كرد كه قاتل علي‎محمدي با عوامل سازمان جاسوسي موساد ارتباط داشته است و اين رسانه‌ آمريكايي نيز به سكوت رژيم صهيونيستي در مقابل اعترافات اين قاتل به داشتن ارتباط با موساد اشاره كرد.

**سي ان ان:

سي ان ان نيز گزارش داد كه ايران قاتل دانشمند هسته‌اي خود را دستگير كرد. اين شبكه آمريكايي همانند ديگر رسانه‌هاي آمريكا به پوشش خبر دستگيري عامل ترور علي‎محمدي پرداخت و به سكوت رژيم صهيونيستي در خصوص ارتباط فرد دستگير شده با موساد اشاره كرد.

**يونايتدپرس اينترنشنال:

يونايتدپرس اينترنشنال نيز با اشاره به اظهارات مقامات ايراني عنوان كرد: "موساد دانشمندان هسته‌اي ايران را هدف گرفته است ".

** آل هدلاين نيوز:

اين رسانه آمريكايي نيز عنوان كرد كه ايران جاسوسان مرتبط با موساد در قتل دانشمند هسته‌اي خود را دستگير كرد.

**پيپل ديلي نيز به نقل از منابع ايراني گزارش داد كه قاتل مسعود علميحمدي كه يك سال پيش ترور شد توسط موساد آموزش ديده بود.

*بازتاب دستگيري عامل ترور شهيد علي‎محمدي در رسانه‌هاي فرانسه

روزنامه فرانسوي "لوموند " در سايت اينترنتي خود ضمن پوشش خبر دستگيري عاملان ترور اين دانشمند ايراني نوشت: «طبق اخبار منتشره از سوي تلويزيون دولتي ايران، وزارت اطلاعات اين كشور روز گذشته از انهدام يك شبكه جاسوسي و تروريستي وابسته به رژيم صهيونيستي خبر داد. تلويزيون دولتي اين كشور همچنين اعلام كرد كه عوامل اصلي ترور علي‎محمدي دانشمند هسته‌اي ايران كه در ژانويه 2010 اقدام به اين ترور كرده بودند، در جريان اين عمليات بازداشت شدند.»

اين روزنامه فرانسوي سپس در بخش ديگري از گزارش خود افزود: «مقامات ايراني عاملان اين ترور را مزدوران و اجير شدگان سرويس‌هاي اطلاعاتي و جاسوسي آمريكا و اسرائيل مي‌دانند.»
نوول آبزرواتور در ادامه به نقل از وزارت اطلاعات ايران تصريح كرد: «پس از ماه‌ها تلاش و نفوذ در سيستم‌ها و دستگاه‌هاي اطلاعاتي رژيم صهيونيستي ما نهايتا موفق به كشف اطلاعاتي بسيار مهم در گروه‌هاي اطلاعاتي و عملياتي موساد شديم. موساد در برخي كشورهاي اروپايي و غيراروپايي و برخي كشورهاي همسايه پايگاه‌هايي دارد و از آنها براي قتل مسعود علي‎محمدي استفاده كرده است.»

نشريه فرانسوي "20 مينوت " نيز در سايت‌ اينترنتي خود به انتشار خبر اين دستگيري پرداخته و با تيتري تحت عنوان "ايران يك شبكه جاسوسي اسرائيلي را منهدم كرد " آن را ميان اخبار خود مخابره كرد.

روزنامه معتبر "فيگارو " نيز ضمن پوشش اين خبر، به ارتباط شبكه جاسوسي منهدم‎شده با "موساد " پرداخت و به نقل از تلويزيون ايران اعلام كرد: «وزارت اطلاعات ايران اين شبكه جاسوسي اسرائيلي را كه وابسته به موساد و عامل ترور دانشمند هسته‌اي ايران است منهدم كرده و يك فرد جوان را كه اعتراف به آموزش در يك پادگان نظامي تل‌آويو براي ترور علي‎محمدي كرده، بازداشت كرد.»

ديگر رسانه‌ها و مطبوعات فرانسه نيز در پايگاه‌هاي اينترنتي خود به پوشش اين خبر پرداختند و آن را ميان اخبار خود مخابره كردند.

"مجيد جمالي‌فش " عامل اصلي ترور شهيد علي‎محمدي پس از دستگيري در مصاحبه‌اي كه بخش‌هاي كمي از آن از بخش‌هاي مختلف خبري سيما پخش شد، گفت: در سفري كه به تل‌آويو انجام داديم در پادگاني در اتوبان اورشليم - تل‌آويو با چند افسر ارشد اسرائيلي آشنا شدم و در آنجا آموزش‌هاي مختلف از جمله تعقيب و گريز - ضدتعقيب و چسباندن بمب زير خودرو را فراگرفتم.
به گفته اين تروريست براي تمرين عمليات بمب‌گذاري با استفاده از موتور در اين پادگان آموزش‌هايي خاص به او داده شده است.

*بازتاب دستگيري عامل ترور شهيد علي‎محمدي در رسانه‌هاي انگليس

پس از آن عامل اصلي ترور شهيد دكتر مسعود علي‎محمدي و از اعضاي يكي از شبكه‌هاي تروريستي موساد، بخشي از چگونگي آموزش ترور را در پادگاني در نزديكي تل‌آويو تشريح كرد كه بخش‌هايي از اعتراف وي در صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران پخش شد.

اين دستگيري و افشا شدن نقش سازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي در ترور دانشمند ايراني بازتاب گسترده‌اي در رسانه‌هاي انگليس داشت و بر همين اساس شبكه خبري بي‎بي‎سي يا همان تلويزيون دولتي انگليس در خبري اعلام كرد: "ايران جاسوس‌هاي مرتبط با اسرائيل در پشت پرده ترور علي محمدي را دستگير كرد. "

روزنامه انگليسي فايننشيال تايمز نيز در گزارشي نوشت: ايران خبر دستگيري تروريست‌هاي دانشمند هسته‌اي را اعلام كرد.

شبكه خبري بلومبرگ ديگر رسانه انگليسي بود كه به بازتاب خبر دستگيري عامل ترور شهيد علي‎محمدي پرداخت و تاكيد كرد كه ايران شبكه جاسوسي مرتبط با اسرائيل را كه پشت پرده قتل دانشمند ايراني هستند بازداشت كرده است.

شبكه خبري الجزيره نيز در پايگاه خبري خود نوشت ايران شبكه جاسوسي اسرائيل را افشا كرد.

همچنين خبرگزاري رويترز انگليس در خبري اعلام كرد ايران يك "شبكه از جاسوس‌ها " را كه مرتبط با سازمان جاسوسي موساد اسرائيل هستند دستگير كرده كه پشت پرده ترور دانشمند هسته‌اي ايران در سال 2010 هستند.

روزنامه ديلي تلگراف همچنين خبر متلاشي شدن شبكه جاسوسي عامل قتل دانشمند هسته‌اي ايران را بازتاب داد و نوشت: ايران يك شبكه جاسوسي موساد را كه گفته مي‌شود عامل ترور دانشمند هسته‌اي ايران در سال گذشته است، بازداشت كرده است.

"مجيد جمالي‌فش " عامل اصلي ترور شهيد علي‎محمدي در مصاحبه‌اي كه بخش‌هاي كمي از آن از بخش‌هاي مختلف خبري سيما پخش شد، گفت: در سفري كه به تل‌آويو انجام داديم در پادگاني در اتوبان اورشليم - تل‌آويو با چند افسر ارشد اسرائيلي آشنا شدم و در آنجا آموزش‌هاي مختلف از جمله تعقيب و گريز - ضدتعقيب و چسباندن بمب زير خودرو را فراگرفتم.

به گفته اين تروريست براي تمرين عمليات بمب‌گذاري با استفاده از موتور در اين پادگان آموزش‌هايي خاص به او داده شده است.
انتهاي پيام/


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
كيارش, interceptor


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان