در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

خداحافظی نرگس 3 نفر را به بیمارستان کشاند ....

توسط Farhad3614 » جمعه 27 مرداد 1385 17:29

ایسکانیوز ـ صحنه‌های غم انگیز آخرین بازی پوپک گلدره در سریال نرگس 3 نفر را با علامتی مشابه شوک قلبی و همراه با نفس تنگی شدید به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد کشاند.
به گزارش خبرنگار سرویس حوادث ایسکانیوز، مادر یکی از بیماران که دختر 23 ساله‌اش لحظه‌ای پس از پایان سریال دچار نفس تنگی شدید شد و با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت گفت: دخترم از یک ماه پیش تاکنون تمامی صحنه‌های کشتار مردم لبنان را از تلویزیون مشاهده کرده و دیشب هم که سرگذشت کامل بازیگر سریال نرگس را تا هنگام مرگش به تصویر کشیدند شوکه شد. مادر یکی دیگر از بیماران که دختر 13 ساله‌اش دچار علایمی مشابه شده اظهار داشت: پس از اتمام فیلم، دخترم خوابید اما چند لحظه بعد یک دفعه با صدای فریاد او همه از خواب پریدیم. ندا مرتب دور اتاق چرخ می‌زد و می‌گفت: الان خفه می‌شوم و خطاب به من گفت: فکر می‌کنی من می‌میرم؟ یکی دیگر از بیماران که او زن میانسالی است می‌گفت: هر چه سعی کردم بخوابم نتوانستم و دایم فکر می‌کردم الان نفسم قطع می‌شود.

ساعت 20 دیشب خبرنگار ایسکانیوز با مراجعه به مطب دکتر تقی نسب ـ پزشک متخصص قلب ـ نظر وی را در این باره جویا شد. اتفاقا چند لحظه پیش نیز یک بیمار که او هم دختر نوجوانی است را با همین علایم ویزیت کردم. این پزشک پخش فیلم‌های غم انگیز از صدا و سیما در لحظات پایانی شب و درست زمانی که خانواده‌ها برای رفتن در بستر خواب نیاز به آرامش روحی دارند را مضر دانست و به خانواده‌ها به ویژه افرادی که پیشینه بیماری‌های عصبی، قلبی و عروقی دارند توصیه کرد از مشاهده چنین فیلم‌هایی پرهیز کنند.

Captain II

Captain II

no avatar
5147

تاريخ عضويت

شنبه 30 اردیبهشت 1385 14:30

گشتم نبود نگرد نیست.

آرشيو سپاس: 152 مرتبه در 103 پست

توسط DJ.HAMED » جمعه 27 مرداد 1385 23:52

من خودم خيلي گريه کردم و اعصابم خيلي خورد شده بود از جاده همتازيگيها مي ترسم :lol:  :-x

New Member

نماد کاربر
3

تاريخ عضويت

پنج شنبه 26 مرداد 1385 19:03

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط NicK » شنبه 28 مرداد 1385 02:37

واقعآ حيفش شد من از اون خيلي خوشم ميومد

Major I

Major I

نماد کاربر
205

تاريخ عضويت

يکشنبه 11 تیر 1385 12:08

آرشيو سپاس: 19 مرتبه در 14 پست

توسط sezar & sanaz » شنبه 28 مرداد 1385 13:14

واقعا اين سريال ديگه بدون اون معنايي ندارد  :sad:  :lol:  8)
دریاب که از روح جدا خواهی رفت در پرده ی اسرار فنا خواهی رفت می نوش ندانی از کجا آمده ای خوش باش ندانی به کجا خواهی رفت