در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

آنجلیا جولی به براد پیت رو دست زد! ...

توسط Farhad3614 » جمعه 27 مرداد 1385 17:35

هموطن آنلاین – آنجلیا جولی به براد پیت گفت که تصمیم ندارد زن خانه باشد و قصد دارد با فرزندانش برای سفر به آفریقا برود و او را در خانه تنها بگذارد.
جولی ، هنرپیشه " مهاجم معبد " که به تازگی شیلوه دختر خونیش از براد پیت را به دنیا آورده دوست دارد فرزندانش خارج از هیاهوی هالیوود برزگ شوند و دنیا را همانطور که در واقع است ببینند.
جولی گفت :" من دوست دارم فرزندانم را بار دیگر به آفریقا ببرم. من پیش از شروع کار جدیدم چند روزی فرصت دارم و دوست دارم فرصت کم مادر بودنم را به دور از براد با فرزندانم صرف کنم."
یکی از دوستان صمیمی جولی به روزنامه انگلیسی " اخبار یک شنبه " گفت :" اگر براد می خواهد خانواده اش را حفظ کند باید بداند که چگونه با آنجلیا رفتار کند.

" جولی مانند زنان خانه دار دیگر نیست و دوست دارد فرزندانش شهروند تمام دنیا باشند و چندین زبان را به راحتی صحبت کنند.
" او از اینکه فرزندانش در محیط فاسد هالیوود رشد کنند بی زار است زیرا باید ستارگانی را ملاقات کنند که در مغزشان به جز شهرت چیز دیگری نمی گذرد."

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
57

تاريخ عضويت

شنبه 25 شهریور 1385 12:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط shanbalooz » سه شنبه 18 مهر 1385 00:43

در همه جاي دنيا حتي هاليوود هم آدم فاسد پيدا مي شود هم آدم پاک البته نه با تعريفي که ما از پاک بودن داريم!

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » سه شنبه 18 مهر 1385 01:37

یاد گرفتن  چند تا زبان دنیا اونهم تو آفریقا ؟
این بازیگر رو میشه از اونهایی دونست که خودش میدونه تو چه گندیه  ولی به خاطر مسئولیتی که نسبت به بچه ها داره  نمیخواد اونها هم مثل خودش بشن