در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 دی 1389 15:09

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

کمک فوری برای مانیتور

توسط azad1000 » شنبه 25 دی 1389 15:23

توی سایت ما یه مشکلی پیش اومده در رابطه با مانیتورها
قبلا مانیتورها هیچ مشکلی نداشتن تازگی ها بعضی از سیستم ها رنگشون بهم ریخته فونت ها بزرگ شدن و display seeing غیر فعال شده
تنظیمات مونیتور رو نگاه کردم مشکلی نداشت هیچ آهنربا یا اسپیکری هم کنار کامپیوتر ها نیست. جالب اینجاست که این اتفاق برای تعداد زیادی از کامپیوترها افتاده
یکی دو بار این مشکل رو با system restor تونستم حل کنم اما دیگه این راه حل هم جواب نداد حتی ویندوز رو هم عوض کردم اما وقتی بالا اومد همچنان این مشکل باقی بود
وقتی با آنتی ویروس هم اسکن می کنم چیزی پیدا نمی کنه که به این موضوع ربطی داشته باشه
گرافیک همه سیستم ها nvidia geforce 8400 gs هست درایو کارت گرافیک ها هم نصبه. اما وقتی من ویندوز رو عوض می کنم و از سی دی درایور میخوام درایور کارت گرافیک رو نصب کنم نصبش تا یه جایی پیش میره اما بعد متوقف میشه و میگه که سخت افزار با این درایور همخوانی نداره در حالیکه کارت گرافیک سیستم ها یکسانه و این درایور روی تمام سیستم ها نصب شده و مشکلی نداشته
  خیلی تلاش کردم تا درایورش رو دانلود کنم اما یا دانلود نشد و اونی هم که دانلود شد همون پیغام رو داد و نصب نشد
از همه دوستان خواهش می کنم اگه لینکی برای دانلود این درایور دارن بزارن در ضمن اینو بگم که من تمام لینک ها موجود رو سرچ کردم اما جواب نداده
خواهش می کنم جواب سوالم رو بدین چون خیلی ضروریه
ممنون