توهين مغرضانه ي عصر ايران به لوگوي ايران اير

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 485 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار

توهين مغرضانه ي عصر ايران به لوگوي ايران اير

پست توسط Hannover96 » شنبه 25 دی 1389, 11:24 pm

واقعا براي سايت عصر ايران متاسفم كه اينگونه لوگوي ايرلاين ملي كشور كه در تمام دنيا نقش پرچم اين كشور را دارد را به سخره گرفته است و اسير بازيهاي سياسي خود كرده است.

واقعا جاي تاسف دارد...

فراموش نكنيم كه:

آرم و لوگوي ايرلاين اصلي و ملي يك كشور،حكم پرچم آن كشور را دارد.

==========================================================
تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 503 بار
تماس:

Re: توهين مغرضانه ي عصر ايران به لوگوي ايران اير

پست توسط Capello » شنبه 25 دی 1389, 11:39 pm

با داشتن چنین دوستانی نیاز به دشمن نیست .

از مسولین ایران ایر درخواست میکنم این توهین بی شرمانه را هر چه سریعتر پیگیری کنند .

این سایت سانحه 727 رو بازیچه ای کرده برای رسیدن به اهداف سیاسی خودش .
واقعا متاسفم .
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6840 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam » یک شنبه 26 دی 1389, 12:30 am

رسانه جیر مواجب بگیر اخرش میشه همین! یاد بازتاب بخیر،... شرف داشت به این بی غیرت ها...
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 157 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

پست توسط Top Speed » یک شنبه 26 دی 1389, 1:33 am

به نظر من همین که این هواپیما ها تا الان دارن کار میکنن خودش افسانست . آفرین به کسانی که با هواپیما های 30 سال پیش دارن سر و کله میزنن و هنوز سرپا نگهشون داشتن.
من که بودم شکل آرم رو یه سیمرغ میزاشتم چون واقعا سر و کله زدن با هواپیما های 30 سال پیش بیشتر به افسانه میخوره تا این علامت توهین آمیز.
تصویر
تصویر
تصویر
[FONT=Comic Sans MS]>>>>>::::::::::::::::::::Top Speed::::::::::::::::::::<<<<< 
[FONT=Comic Sans MS].................................................................. 
معرفی اتومبیل های سوپر اسپرت همراه با عکس اینجا...

Captain
Captain
محل اقامت: هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !
سپاس‌های ارسالی: 103 بار
سپاس‌های دریافتی: 117 بار

پست توسط osilatoria » یک شنبه 26 دی 1389, 1:50 am

سالی 600 نفر از مردم دارن میمیرن بعدش انتقاد هم که نمیشه کرد ؟؟
خداییش اگه بستگان خودتون رو تو این سانحه از دست میدادین بازم از ایران ایر دفاع می کردین ؟؟
 تصویر 

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4134 بار
سپاس‌های دریافتی: 2138 بار

پست توسط interceptor » یک شنبه 26 دی 1389, 7:02 am

تحریم مسافران یک کشور که بعضی از اون ها خارجی هستن ناجوانمردانه ترین کاره.
شاید این بهانه رو بیارن که می خواستید از این هواپیماهای مسافربر به عنوان بمب افکن بلند پرواز استفاده کنید!!
به هر حال فرصت خوبیه تا ما هم هواپیماساز بشیم البته اگر به مونتاژ قناعت نکنیم.
من که میگم یه 30 یا 40 میلیارد دلار سرمایه گذاری کنیم تا ایرباس آ380 یا 747 رو مهندسی معکوس کنیم. البته مطمئنن بازم مسخره دوستان میشم.

Captain
Captain
تماس:

پست توسط Capello » یک شنبه 26 دی 1389, 7:18 am

osilatoria نوشته شده:سالی 600 نفر از مردم دارن میمیرن بعدش انتقاد هم که نمیشه کرد ؟؟
خداییش اگه بستگان خودتون رو تو این سانحه از دست میدادین بازم از ایران ایر دفاع می کردین ؟؟

دوست عزیز !

بنده 2 تن از دوستانم را که در ایران ایر مشغوا بودند در این سانحه از دست دادم!
مطمئنم اگر این دو عزیز که عاشق هما بودند این لوگو را می دیدند فوقالعاده ناراحت می شدند .

این سانحه به هر نحوی که بوده دلیل نمیشه شما هویت ملی این ایرلاین رو اینگونه زیر سوال ببرید

این انتقاد است؟ کجای این انتقاد سازنده است؟ با این کاریکاتور مزخررف چه عاید هوانوردی این کشور خواهد شد ؟

آیا دل شما به حال 27000 نفری که سالانه در جاده ها می میرند هم اینگونه می سوزد؟
شما بر جه اساسی رفم 600 نفر را بز زبان می آورید؟ آیا اطلاع دقیقی از میزان تلفات سوانح هوایی دارید؟

متاسفانه رسانه هایی مانند عصر ایران به هدف خود که همانا مسموم کردم ذهن مخاطب است رسیده اند . چون ما ملتی هستیم که عاشق حرفهای احساسی هستیم . زیاد دنبال صحت موضوع نمی رویم .

توجیه یک کار اشتباه هم تراز با خود آن کار است . تصویر

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2141 بار
سپاس‌های دریافتی: 7624 بار
تماس:

پست توسط HORLIKAN » یک شنبه 26 دی 1389, 10:18 am

در سال 1979 يك هواپيماي ژاپني به علت بدي اب و هوا در نزديكي كو فوجياما به زمين خورد و حدود 60 مسافرش از 70 مسافر كشده شدن.
تا اينجا رو داشتين

بعد از اون سانحه رئيس سازمان هواپيمايي ژاپن با خفت خاري هزاران فحش پشت سرش استعفا داد

رئيس شركت پروازي اون هوا پيما حدود 20 الي 22 سال در مورد اون حادثه هنوز به مردمش پاسخ گو است
اين هم اضافه كنم كه رئيس سازمان هواپيمايي ژاپن حدود 4 الي 5 ماه از ترس مردم نتونست بياد جلود دوربين.

ببين دوستان كسي كه واقعا وطن دوست و هم وطن دوست باشه نبايد از اين گونه رفتار ها دفاع كنه

اقايي كه رئيس سازمان هواپيمايي كشور ما باشه راحت و معمولي نشسته پشت ميز و ميفرمايند

((بله ما متعصفيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))

بعد تازه سوزش من از اينكه اقاي بهبهاني با قاطعيت كامل ميفرمايند امار سقوط در ايران ((پايينننننن))ميباشد!!

لطفا يكي اين جمله ايشون رو براي ما توجيه كنه.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Captain
Captain
تماس:

پست توسط Capello » یک شنبه 26 دی 1389, 10:54 am

HORLIKAN نوشته شده:در سال 1979 يك هواپيماي ژاپني به علت بدي اب و هوا در نزديكي كو فوجياما به زمين خورد و حدود 60 مسافرش از 70 مسافر كشده شدن.
تا اينجا رو داشتين

بعد از اون سانحه رئيس سازمان هواپيمايي ژاپن با خفت خاري هزاران فحش پشت سرش استعفا داد

رئيس شركت پروازي اون هوا پيما حدود 20 الي 22 سال در مورد اون حادثه هنوز به مردمش پاسخ گو است
اين هم اضافه كنم كه رئيس سازمان هواپيمايي ژاپن حدود 4 الي 5 ماه از ترس مردم نتونست بياد جلود دوربين.

ببين دوستان كسي كه واقعا وطن دوست و هم وطن دوست باشه نبايد از اين گونه رفتار ها دفاع كنه

اقايي كه رئيس سازمان هواپيمايي كشور ما باشه راحت و معمولي نشسته پشت ميز و ميفرمايند

((بله ما متعصفيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))

بعد تازه سوزش من از اينكه اقاي بهبهاني با قاطعيت كامل ميفرمايند امار سقوط در ايران ((پايينننننن))ميباشد!!

لطفا يكي اين جمله ايشون رو براي ما توجيه كنه.

رفتارها و گفتار های این آقایان هیچ توجیهی نداره ... آقایان حسابشان با خداست .
ولی آیا این دلیل خوبی برای تحقیر این چنینی یک برند است؟

چه کسی از رفتار و گفتار این اقایان دفاع کرد؟ آیا اصولا رفتار آنها قابل دفاع است؟
موضوع چیز دیگریست دوست من . موضوع ماهی گرفتن از آب گل آلود توسط این به اصطلاح خبر گزاری است .

Captain
Captain
تماس:

پست توسط Capello » یک شنبه 26 دی 1389, 11:46 am

با پیگیری های انجام شده توسط انجمن هووافضا Aerospacetalk این عکس از سایت عصر ایران حذف شد .

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14092 بار
تماس:

پست توسط RAHVAR » یک شنبه 26 دی 1389, 12:13 pm

ولی بازم دارن به سخره میگیرن
   تصویر     

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 41 بار
سپاس‌های دریافتی: 249 بار

پست توسط farhadiannn » یک شنبه 26 دی 1389, 2:13 pm

من مسخره کردن ارم را محکوم می کنم چون تاریخ درخشانی داره
اما واقعا تا کی قراره ما به گذشته های دور افتخار کنیم؟ مسئولین ایران ایر اگر به راستی میهن پرست و متعصب هستند چرا این هواپیماهای از رده خارج را بازنشسته نمی کنند و در کمال راحتی می فرمایند اصلا سن هواپیما مساله ای نیست فقط باید اورهال بشه و دیگر مشکلی نیست؟! اگر اینطوره واقعا پس ایرلاین های دیگر دنیا عقلشان کم است که پس از چند سال هواپیماهای قدیمی را بازنشسته کرده و هواپیمای نو می خرند؟؟ خب همه همین کار را بکنند دیگر!
مسئولین ایران ایر اگر به گذشته پرافتخارشان می نازند باید بدانند که گذشته ها گذشته و الان ایران ایر جزو پرخطرترین ایرلاین های دنیاست.
همچنین صحبت از تحریم ها در این زمینه کاملا انحرافی است.تحریم های ایران تنها شامل بخش نظامی می شود و ایران ایر می تواند با خرید هواپیماهای غیرامریکایی مانند ایرباس ناوگان خود را نوسازی کند.
هما متاسفانه در ایران هم اعتباری ندارد چه رسد به خارج از ایران.الان متاسفانه ارم ایران ایر شکوه و مهابت سابق را ندارد و تنها یک اثر دارد:پیرمردها و پیرزن هایی که سالهاست خارج از ایران بوده اند بعد از مدتها که این ارم را می بینند اهی کشیده و می گویند یادش بخیر!!همین!
متاسفانه جنبه انتقاد را هم ندارند و هرگونه انتقادی سانسور می شودچرا؟ به اعتبار گذشته!
فقط یک نصیحت به دوستان ایران ایری می کنم:اینقدر به پشت سر نگاه کردید که از جلوی پایتان غافل شدید.شما ماندید و یک غرور خیالی و یک عالمه مشکل واقعی ومردمی که مهمترین سرمایه شما هستند اما برایشان احترامی قائل نیستید_ نحوه برخورد مسئولین ایران ایر وقتی هواپیما تاخیر دارد و ساعتها معطل می شود را به یاد بیاورید؟_ توقع نداشته باشید مردم برای شما احترام قائل بشوند.
امیدوارم این سانحه باعث بیداری هما شده و بار دیگر شاهد اعتلای این ایرلاین از نفس افتاده شویم.
باز هم مسخره کردن لوگوی هما را محکوم می کنم.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”