در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

556

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 آذر 1385 12:28

آرشيو سپاس: 3825 مرتبه در 518 پست

سران فتنه را دعا كنيد!

توسط HASAN BARATY » چهارشنبه 29 دی 1389 12:49

حضرت سجاد عليه السلام، دشمن احمق را نعمت الهي مي دانستند و خداي مهربان را به خاطر برخورداري مسلمانان از دشمنان احمق شاكر بودند و امام راحلمان- رضوان الله تعالي عليه- بارها به اين حديث شريف اشاره مي فرمودند كه «خداوند تبارك و تعالي با افراد فاسق دين خود را تاييد و تقويت مي فرمايد».
شايد تعجب كنيد ولي شواهد و قرائن موجود به وضوح حكايت از آن دارند كه حركت انقلابي مردم مسلمان تونس و سرانجام غرورآفرين آن يعني فرار «بن علي» رئيس جمهور ديكتاتور و دست نشانده آمريكا از تونس نمي تواند با شكست سنگين و حقارت آميز مثلث آمريكا، اسرائيل و انگليس در فتنه 88 بي ارتباط باشد. مي پرسيد چرا؟! بخوانيد و خودتان قضاوت كنيد.
2- فتنه 88، بدون كمترين ترديدي با «جنگ احزاب» در صدر اسلام قابل مقايسه است. در جريان اين فتنه كه به گواهي اسناد و شواهد موجود و اعتراف اخير مايكل لدين- مشاور امنيتي كاخ سفيد- ريشه اي 20 ساله داشت، تمامي دشمنان ريز و درشت اسلام و انقلاب براي كارزاري تمام عيار در ميدان حاضر بودند و به قول «ريچارد هاوس» مسئول شوراي روابط خارجي آمريكا، هيچيك از دشمنان بيروني جمهوري اسلامي ايران و مخالفان پنهان و پيداي آن از صحنه غايب نبودند. آمريكا، انگليس و اسرائيل به اعتراف خودشان و به گواهي اسناد آشكار موجود- و نه پنهان و محرمانه- مديريت فتنه را برعهده داشتند و دنباله هاي اين مثلث شوم نظير گروه هاي مدعي اصلاحات، منافقين، بهايي ها، سلطنت طلب ها، ماركسيست ها، اراذل و اوباش، كلان سرمايه داران و... همه آنچه در توان داشتند را درون سبد فتنه ريخته بودند.
از سوي ديگر، رسانه هاي فراگير و بين المللي و چندزبانه، راديو تلويزيون ها و روزنامه هاي منطقه، شبكه هاي اينترنتي و صدها رسانه مكتوب، ديداري و شنيداري، اخبار اين فتنه را با سمت و سوي حمايت از فتنه گران و دروغ پراكني و توهم آفريني به نفع آنان پوشش مي دادند و «سقوط قريب الوقوع»! جمهوري اسلامي ايران را در شيپورهاي فريب و پرسروصداي خود مي دميدند.
تا اينجا، بسيار طبيعي است كه مخاطبان اين رسانه ها و از جمله ملت هاي مسلمان منطقه احساس كنند ايران اسلامي با اتفاق بزرگ و تعيين كننده اي كه در طول تاريخ 31 ساله آن بي نظير است، روبرو شده است!
3- مروري گذرا بر محورهاي اصلي اين هياهو و جنجال رسانه اي به وضوح نشان مي دهد كه تمامي آنها- بدون استثناء- روي دو نكته تاكيد فراوان داشته اند و اين دو محور را به عنوان «ترجيع بند» در همه گزارش ها و بخش هاي خبري خود تكرار مي كردند.
اول؛ تاكيد بر اين كه آمريكا، اسرائيل، انگليس و ساير متحدان اروپايي آمريكا و حكام دست نشانده عربي، از فتنه گران حمايت مي كنند. تاكيد بر اين حمايت به گونه اي كاملا آشكار و بدون كمترين پرده پوشي و پنهان كاري صورت مي گرفت تا آنجا كه مقامات بلندپايه آمريكايي، اسرائيلي و اروپايي به صراحت و با ذكر نام از موسوي و خاتمي و كروبي ياد مي كردند و اطمينان مي دادند كه از هيچگونه پشتيباني و كمك به آنان دريغ نمي ورزند.
شيمون پرز؛ فتنه گران را «سربازان رژيم صهيونيستي مي دانست كه به نمايندگي از اسرائيل با جمهوري اسلامي ايران درگير شده اند»! نتانياهو؛ با صراحت اعلام مي كرد؛ «اصلاح طلبان بزرگترين سرمايه اسرائيل در ايران هستند»! اوباما؛ اطمينان مي داد كه حمايت از فتنه گران را يكي از اهداف استراتژيك آمريكا در منطقه مي داند! نكته درخور توجه آن كه رسانه هاي ياد شده، اظهارات حمايتي مقامات آمريكايي و اروپايي و اسرائيلي را در بيشتر بخش هاي خبري خود تكرار مي كردند. و از سوي ديگر؛ سران و عوامل فتنه و پياده نظام آنها، ابتدا در آشوب هاي خياباني و سپس در فضاي سايبري گزاره هاي ديكته شده مثلث آمريكا، انگليس و اسرائيل را فرياد مي زدند و بسياري از دست اندركاران اصلي فتنه بعد از آشكار شدن نشانه هاي ناكامي و يا پس از شكست قطعي فتنه 88 به آمريكا، انگليس و بعضا به اسرائيل گريختند و صدها نمونه و سند ديگر از اين دست كه فقط فهرست آن نيز مثنوي هفتاد من كاغذ است.
دوم؛ نكته ديگر آن كه تمامي رسانه هاي مورد اشاره- باز هم بدون استثناء- در تحليل ها و گزارش هاي خبري خود از فتنه، تاكيد مي كردند كه فتنه گران خواستار سرنگوني و فروپاشي جمهوري اسلامي و برقراري يك حكومت لائيك در ايران هستند و با استناد به اظهارات موسوي و خاتمي و كروبي و با اشاره تصويري به رخدادهايي نظير اهانت به ساحت مقدس حضرت امام حسين(ع)، پاره كردن تصوير مبارك حضرت امام(ره)، شعار به نفع آمريكا و اسرائيل در روزهاي 13 آبان و قدس، شعار «مرگ بر اصل ولايت فقيه»! و نيز، با پخش پي درپي سخنان موسوي و خاتمي و كروبي، از جمله بيانيه موسوي كه اهانت كنندگان به امام حسين عليه السلام را «مردمان خداجوي»! ناميده بود و صدها نمونه ديگر از اين دست واقعيت فتنه را كه مقابله آشكار با اسلام و انقلاب و امام و رهبري بود، معرفي مي كردند.
4- اكنون خودتان را به جاي ملت هاي مسلمان منطقه، از جمله مردم مسلمان تونس، مصر، اردن، الجزاير، عربستان و... بگذاريد. چه تصوري از ماجرا داريد؟ آيا غير از اين است و به يقين، چنين است و تصوري برخاسته از واقعيت ها نيز هست كه تمامي دشمنان بيروني جمهوري اسلامي ايران و دنباله هاي ريز و درشت داخلي آنها با مديريت مثلث آمريكا، اسرائيل و انگليس و حمايت سراسري اتحاديه اروپا و سران خودفروخته برخي كشورهاي منطقه به مقابله با ايران اسلامي برخاسته اند و محو و نابودي حاكميت اسلام در اين كشور را نشانه رفته اند. آيا ملت هاي مسلمان مي توانند تصور ديگري داشته باشند؟ به يقين، پاسخ منفي است و اين تصور با واقعيت نيز انطباق كامل دارد.
خب! حالا به آساني مي توانيد حدس بزنيد كه وقتي خبر شكست قطعي و مفتضحانه فتنه 88 به گوش ملت هاي مسلمان منطقه رسيد، چه تصوري از ماجرا و چه تصويري از ايران اسلامي در باورهاي آنان شكل گرفته است؟ آيا جز اين است كه ملت هاي مسلمان منطقه به وضوح دريافته اند كه تمامي قدرت هاي استكباري با آنهمه يال و كوپال! و با بهره گيري از تمامي ظرفيت و توان خود، در مقابل ايستادگي برخاسته از ايمان ملت مسلمان ايران و پيوند عاشقانه و الهي آنان با رهبر انقلاب، نه فقط كاري از پيش نبرده اند، بلكه با شكستي سخت و سنگين روبرو شده و سيلي جانانه و آبداري دريافت كرده اند؟
5- بار ديگر به صحنه بازگرديد. ملت هاي مسلماني را مي بينيد كه سالهاست زير چكمه حاكمان خودفروخته دست و پا مي زنند، ثروت هاي ملي آنان به غارت مي رود، شخصيت آنها لگدمال مي شود، با آموزه هاي اسلامي به شدت و خشونت مقابله مي شود و اين همه سختي و فشار و پلشتي را با اين توهم تحمل مي كنند كه اگر عليه استبداد و استعمار حاكم دست به شورش و خيزشي بزنند، مانند هميشه از سوي قدرت هاي بيروني و حامي حاكمان دست نشانده، سركوب خواهند شد.
حالا به نظر شما، وقتي ملت هاي مسلمان منطقه به وضوح مي بينند نه فقط يك قدرت استكباري، بلكه تمامي قدرت هاي استكباري با همه توان و امكانات خود در مقابل ايمان اسلامي و ايستادگي ملت مسلمان ايران به سختي شكست خورده اند، آيا براي رهايي خود و سرزمين خويش از سلطه ديكتاتورها و استعمار بيگانگان خيز برنمي دارند؟ و آيا توهم تحميل شده درباره اقتدار آمريكا و متحدانش را به هيچ نمي انگارند؟ و آيا اين جسارت مقدس ملت هاي مسلمان منطقه براي شورش عليه ديكتاتورهاي حاكم بر كشورهاي اسلامي يكي از ده ها و صدها دستاوردي نيست كه آمريكا و متحدانش و سران وطن فروش فتنه 88 بي آن كه بخواهند و بدانند با حماقت و جنايت خود به ارمغان آورده اند؟
6- به منطقه نگاه كنيد. تونس، مصر، اردن، الجزاير، بحرين و... در شعارها و خواسته هاي مردمي كه عليه حاكمان مستبد خود خروش برداشته اند، دقت كنيد. تمامي خواسته ها و شعارها با آموزه هاي انقلاب اسلامي در همخواني كامل است. مرگ بر آمريكا، مرگ بر اسرائيل، درود بر اسلام، مرگ بر لائيك ها، اسلام دين من است و...
و اما، از سوي ديگر، چه كساني و كدام كشورها از فرار ديكتاتور تونس و تظاهرات ضد دولتي مردم مصر، اردن، الجزاير و... به خشم آمده و جيغ بنفش مي كشند؟! بخوانيد؛
وزارت خارجه رژيم صهيونيستي به نقل از نتانياهو مي نويسد؛ «بعد از انقلاب اسلامي در سال 1979، اين نخستين بار است كه در يك كشور عربي، خيزش مردمي باعث برافتادن رژيم مي شود. بيم ما آن است كه در چند كشور عربي تجربه تلخ به قدرت رسيدن روح الله خميني در ايران، تكرار شود.»
شبكه تلويزيوني بي بي سي، در بخش بين المللي و انگليسي زبان خود - BBCWORLD- ابتدا اين سؤال را مطرح مي كند كه «آيا تونس و فرار رئيس جمهور آن، سرمشق ساير كشورهاي عربي خواهد شد؟» و سپس در تحليلي پيرامون اين رخداد، مي گويد «مردم تونس با بيرون كردن «بن علي» پيامي هم براي سران بقيه كشورهاي عربي داشتند، سرنوشتي مشابه».
سران و مقامات بلندپايه آمريكايي و اروپايي نيز، در اظهارنظرهاي مشابهي نگراني عميق خود از سقوط رژيم بن علي در تونس را اعلام داشته و ابراز نگراني مي كنند كه ايران اسلامي، سرمشق مردم در كشورهاي عربي منطقه باشد و...
و اين رشته اگرچه سر دراز دارد ولي تا همين جا به يقين شما نيز با نگارنده اشتراك نظر داريد كه حماقت آمريكا و انگليس و اسرائيل و سران فتنه نعمت بزرگي بوده است. نبوده؟!

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تشکر شده: 466 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: سران فتنه را دعا كنيد!

توسط Solver » چهارشنبه 29 دی 1389 13:20

HASAN BARATY,  

صد البته حوادت جاری در کشورهای جهان بر یکدیگر اثر دارد، اما نباید اینقدرها هم تند رفت. اگر بخواهید با این دیدگاه پیش بروید بنابراین انقلاب خود ما نیز متاثر از انقلاب روسیه بوده است! (طبق تحلیل بسیاری از افراد با دیدگاه شما در روسیه). البته که انقلاب روسیه اثراتی در روند انقلابی ما داشته است و حرکت های احزاب کمونیست (ترورها، آثار هنری و ...) نقش قابل توجهی در انقلاب ما داشت اما آیا شما قبول میکنید که بگوییم ما با دیدن مردم روسیه یاد گرفتیم که باید انقلاب کنیم؟

مطمئن باشید در تونس هم هر چند مردم از ایران اثر گرفته اند، اما نمیتواند گفت شجاعت انقلاب را به خاطر حوادث  ایران پیدا کرده اند. مطمئناً این ماجرا (تونس) سابقه درازی دارد که تنها به علت بحرانی نبودنش چندان پوشش خبری داده نشده است. فراموش نکنید ما با تمام ادعای استقلال هنوز دنباله رو شبکه های خبری غرب هستیم و تنها روایت متفاوتی از اخبار را ارائه میکنیم و هنوز به یک استقلال خبری که خودمان سوژه های خبری جاری جهان را تعیین کنیم دست نیافته ایم. به عبارت دیگر اگر در مورد موضوعی در اخبار شبکه های مثل CNN , BBC و الجزیره صحبت نشود، بعید است در اخبار ما هم در موردش چیزی یافت شود و البته این ضعف با راه اندازی پرس تی وی کمی رفع شده اما همچنان باید در نظر داشته باشیم اگر امروز در مورد تونس اخبار می شنویم دلیلش این است که غول های خبری جهان قصد کرده اند اخبارش را منتشر کنند، تنها نکته این است که ممکن است آنها اخبار کذب بدهند اما مثل شبکه های خبری ما به واقعیت نزدیک تر باشد اخبارشان.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
An225, Mohammad 1985

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

260

تشکر کرده: 52 مرتبه
تشکر شده: 32 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 آبان 1388 12:11

آرشيو سپاس: 1258 مرتبه در 200 پست

Re: سران فتنه را دعا كنيد!

توسط salam_2407 » چهارشنبه 29 دی 1389 13:21

ما همگی دعا میکنیم شما به جای این همه پست الکی یه پست علمی مفید برای سنترال و اهالیش بزنید
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب salam_2407 تشکر کرده اند:
shapooor, Norooz7032, omidzare, Mohammad 1985, javadfakoori, mohammad1365, hadi021, MOHAMMAD JAFAR, CAPTAIN PILOT

Rookie Poster

Rookie Posterنماد کاربر
پست ها

46

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 فروردین 1389 12:32

آرشيو سپاس: 139 مرتبه در 35 پست

Re: سران فتنه را دعا كنيد!

توسط An225 » چهارشنبه 29 دی 1389 13:28

سلام
تصور نمي كنم اينجا يك فروم سياسي باشد. اين نوشتار نيز مناسب اينجا نيست. اتفاقات تونس نيز براي تمامي كشورهاي يكجانبه نگر كه منتقدان و دگرانديشان خود را فتنه گر مي خوانند مي تواند اتفاق بيفتد.
«اكنون شهيدان مرده‌اند، و ما مرده ‌ها زنده هستيم. شهيدان سخنشان را گفتند، و ما كرها مخاطبشان هستيم.» دكتر علي شريعتي

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب An225 تشکر کرده اند:
MASTER, DJ Dani, azarbod, Norooz7032, Mahdi1944, javadfakoori, Mohammad 1985, hamed_713, mohammad1365, CAPTAIN PILOT

Super Moderator

Super Moderatorنماد کاربر
پست ها

1208

تشکر کرده: 193 مرتبه
تشکر شده: 67 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

محل سکونت

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

Re: سران فتنه را دعا كنيد!

توسط MASTER » چهارشنبه 29 دی 1389 15:27

قفل شد !
شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
N@VID, sinaset, mohammad1365, Norooz7032, Mahdi1944, @lirez@, oweiys, Mohammad 1985, javadfakoori, CAPTAIN PILOT, hamed_713


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان