احمد عزیزی باید به خارج اعزام شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج شنبه 5 مرداد 1385, 10:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4577 بار

احمد عزیزی باید به خارج اعزام شود

پست توسط كيارش » جمعه 1 بهمن 1389, 12:00 am    [COLOR=#777777][FONT=Times New Roman]پزشک معالج عزیزی:   [FONT=Times New Roman]احمد عزیزی باید به خارج اعزام      - خبرگزاری مهر: دکتر ماری عطایی گفت: احمد عزیزی بهتر است جهت ادامه درمان هر چه زودتر به خارج از کشور اعزام شود.    
به گزارش خبرنگار مهر در کرمانشاه، دکتر ماری عطایی متخصص داخلی و پزشک معالج احمد عزیزی در جریان عیادت استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان استان از این شاعر نامی کشورمان در بخش ای .سی .یو بیمارستان امام رضا (ع) در ارائه گزارشی از وضعیت عمومی وی، اظهار داشت: احمد عزیزی از اسفندماه 86 به دنبال آسیب مغزی ناشی از نرسیدن اکسیژن به مغز، دچار فلج سفت عضلات در دستها و پاها شده است.
وی افزود: به دلیل مشکل نارسایی تنفسی به ناچار در مدت طولانی باید از لوله تراشه استفاده کند که به دلیل استفاده طولانی مدت از این لوله، هم اکنون دچار تنگی تراشه ناشی از لوله مذکور شده است.
پزشک معالج عزیزی تصریح کرد: این امر در بیشتر مواقع منجر به اختلال تنفس بیمار می شود و همین مسئله باعث شده که وی به شکل مستمر در بخش آی سی یو بستری باشد.
وی افزود: با همت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه اقدامات بسیار زیادی برای بهبودی وضع وی انجام شده که در این راستا جهت انجام عمل جراحی به تهران اعزام شد، اما متاسفانه علی رغم اقدامات انجام شده تغییر آنچنانی در وضع وی مشاهده نشده است.
این پزشک متخصص با بیان اینکه جهت ادامه درمان و عمل جراحی، لازم است عزیزی به خارج از کشور اعزام شود، گفت: انتظار می رود با انجام اقدامات درمانی تخصصی تر در خارج از کشور تغییری در وضعیت وی حاصل شود.
وی با اشاره به هزینه های اعزام به خارج عزیزی گفت: انجام این امر مستلزم حمایت ویژه مسئولان استانی و کشوری است.
استاندار کرمانشاه نیز با اشاره به در پیش بودن سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان گفت: در جریان سفر رئیس جمهور به استان، وضعیت آقای عزیزی به طور کامل گزارش خواهد شد، که امیدواریم با تصمیمات اتخاذ شده اقدامات لازم جهت اعزام این شاعر ارزنده کشورمان به خارج از کشور فراهم شود.
احمد عزیزی شاعر و مداح اهل بیت (ع) 15 اسفندماه 86 به دلیل کاهش سطح هوشیاری ناشی از تشنج، بیماری قلبی و کلیوی به کما رفت و او از همان روز تا کنون در بخش آی. سی. یو بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه بستری است.
 
       [COLOR=#00267f][FONT=Times New Roman]عکس خبری/ ادامه مداوای شاعر  
    خبرگزاری مهر: پزشک معالج احمد عزیزی در ارائه گزارشی از وضعیت عمومی احمد عزیزی گفت: بهتر است وی جهت ادامه درمان هر چه زودتر به خارج از کشور اعزام شود.     تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 تصویر 
 عکس/ وحید نیشابوری 
 
  

 
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”