در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

اخراج شدهno avatar
پست ها

540

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 تیر 1385 13:22

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 9 پست

بیوگرافی بیریتنی اسپیرز (فارسي)

توسط mhrb » شنبه 28 مرداد 1385 04:27

بیوگرافی بیریتنی اسپیرز
بريتنی اسپيرز (Britney Spears)چكيده: بريتني اسپيرز  از  جديدترين ستاره هائي است که برنده جايزه بهترين زن خواننده پاپ ، بهترين هنرپيشه  و بهترين آواز به خاطر آهنگ معروف Baby One More Time که در 6000000 نسخه به فروش رسيد ،  شد . همچنين او برنده جوايز  موزيک اروپائي MTV ، در سال 1999 بود که درDublin  برگزار شد ؛ اسپيرز يک رابطه  جدي و تازه را با گروه MTV، Mike Kasem  شروع کرده بود  آنها از نوامبر سال 98 با هم همکاري ميکردند  اما برنامه اغراق آميز آنها  پيشرفت کمي کرده بود......
نام کامل: بریتني اسپيرز
نام اصلي (تولد) : بريتني جين اسپيرز
قد : 163 سانتي متر
مليت : امريکائي
تاريخ تولد  : يازدهم آذر 1360
زادگاه : لوئيزيانا ( کنتوود )
همسر : كوين فدرلين
فرزند : شان پريستن
پدر : جيمي اسپيرز (پيمانکار ساختمان )
مادر : لين اسپيرز (معلم پايه دوم )
خواهر : جيمي لين
برادر : برايان
شغل : خواننده
شهره شدن با  آواز Baby One More Time که 6000000 نسخه به فروش رسيد .
تحصيلات : مدرسه هنرهاي اجرائي  حرفه اي  نيويورك ، مرکز رقص برادوي ، باشگاه ميکي ماوس .

(21  مارس 2003 ) در 28 مارس  2003  بريتني اسپيرز  قرارداد استخدام را  براي درخشيدن در سريال  کمديWill  & Grace  امضاء کرد . اما او مجبور بود  تا سال آينده  منتظر بماند ...
اولين اجراي تک خواني بريتني اسپيرز  در سن چهار سالگي  هنگامي که او آواز What Child Is This   را براي جمعيت حاضر در کليسا خواند ، رخ داد.
مهارتهاي او در تئاتر  در سن هشت سالگي آنقدر زيرکانه بود که از امتحان براي  باشگاه ميکي موس  Disney سر بلند بيرون  آمد . بريتني براي  گذاشتن Show بسيار جوان بود  با اين وجود به دليل  قابليتهاي  او در ين امر يکي از تهيه کنندگان  وي را به عنوان  نماينده نوجوانان به اين رده وارد كرد .
اين يک موفقيت بزرگ براي بريتني جوان بود  در اين ميان  خانواده  مهربان او نيز  ياريگر او شدند تا بيش از پيش  عرصه را براي درخشش  اين ستاره کوچک فراهم سازند . آنها از کنتوود لوئيزيانا  به نيويورک نقل مکان کردند . بريتني در کلاسهاي متمرکز رقص  و مدرسه هنرهاي اجرائي حرفه اي ثبت نام کرد  . تلاش وعلاقه او باعث شد تا در سن 10 سالگي  هنرپيشه جايگزين  براي آموزش در يک مرکز توليد فيلم ازRuthless  شود . سال بعد او دوباره براي تستهاي MMC سر بلند بيرون آمد و اين بار استخدام شد.  وي سالهاي 1993 تا 1994 را باShow  گذاشتن گذراند سپس به دليل نزديک شدن به سن بلوغ به دبيرستان برگشت  اين نوجوان بلند همت در سن 15 سالگي کاستي  را عرضه کرد که قرارداد آن به يک پيشرفت رکوردي  دست يافت .
بريتني پس از پشت سر گذاشتن سالهاي دبيرستان  راهي سفر به سوئد و ايالتهاي کوچک امريکا و مراکز خريد شد . در ژانويه 1999 بريتني  اسپيرز  با گروه NSync   آشنا شد و در مدت کوتاه و پس از گذشت يک ماه  با بيرون دادن آلبوم  " عزيزم فقط يک بار ديگر " Baby one more time   باعث تعجب  و حيرت گروه NSync وتقريبا ً  جامعه پاپ و راک شد و با استقبال  فراوان ايستگاه هاي راديوئي ، سينمائي و فروشگاه هاي پخش کاست  روبرو گرديد  اين آلبوم در 20 ميليون نسخه تکثير و به فروش رسيد  و باعث اعطاي جوايز متعدد همچون : بيلبورد  موسيقي اروپاييMTV  ، وجايزه بزرگ موسيقي کانادا  شد .  آهنگهاي  اجرا شده در هر زمان بر گرفته از آلبومهاي : ( از اعماق دل خسته ام ، تو ديوانه ام مي كني و يا عزيزم فقط يک بار ديگر ، که از بهترين هاي  جدول موسيقي به شمار مي آيد  ، حضور فراوان  در مجله Rolling Stone    و مصاحبه هاي بسيار تلوزيوني ، تورها وسفرهاي فراوان  وظاهر شدن در ميان مردم گونا گون از زمان آماتوري تا تبديل شدن به يک  جوان حرفه اي هنرمند  و آن هم تنها در طول يک سال  گوشه اي  از فعاليتها او را نشان  مي دهد  
بعد از آن به عنوان رقاص و خواننده وارد برنامه هاي تلوزيوني  شد و قرار شد در سه قسمت از برنامهDawson Creex  نقش آفريني کند . از ين جهت يک قرار داد با تلوزيون اِمريكا امضاء  کرد .  فيلمهاي  MTV ، آليس در سرزمين عجايب از کارهاي اين هنرمند در 18 سالگي مي باشد . در کنار اين شهرت سريع ، انتقادهاي بسياري  روزانه از طريق اينترنت و ليست بدترين تيپ هاي آقاي " بلک ول "  پخش مي شدند با اين وجود بريتني اسپيرز آنقدر طرفدار پروپا قرص داشت که جبران آن مخالفان را بکند. يک آلبوم جديد با تنظيم خود اسپيرز به نام "خاطرات  عزيز"  نيز قرار شد در 16 May  سال 2000 انتشار يابد به علاوه يک سفر شامل بازديد از 48 شهر در سراسر جهان  و قرادادهاي تجاري و سينمايي براي آينده ترتيب داده شده است  . بريتني اسپيرز در آغاز تمام  برنامه ها براي همه  همکارانش  در صحنه نمايش آرزوي موفقيت مي کند ؛ اين دختر جوان و پر انرژي توانائي فراتر رفتن وجاودانه شدن  را بر خلاف نظر منتقدانش دارا مي باشد ...
بريتني اسپيرز تا كنون 4 آلبوم به بازار موسيقی‌ ارائه كرده است . آلبوم پنجم او  به نام Original Doll كه قرار بود سال 2005 به بازار عرضه شود با وقفه اي روبه رو شد و تنها آهنگ Mona Lisa به بازار عرضه شده ، اما بريتنی‌ قول داده است كه اين آلبوم را براي سال 2007 آماده كند ، پس منتظر كارهاي جالب ديگر بريتني باشيد.
بريتني مدت طولانی با jastin  timberlake   رابطه داشت اما بنا به دلايلی رابطه آنها بهم خورد و پس از آن  با colin  farrel ديده شد و بعدش  جريان ازدواج يک روزه و طلاقش با جيسون  ..... و در آخر هم  که با يک  رقاص نيمکت نشين به نام  kevin  federline  ازدواج کرد !  
بريتنی و کوين ۲۷ ساله در يک سفر هوايی به مقصد نيويورک ــ ايرلند  در داخل هواپيما با هم آشنا شدند . کوين  يک رقاص  نيمکت نشين ( درجه دو )‌ بود  و در سفرهايی که به منظور  اجرای کنسرت اجرا ميشد همچون ديگر  رقاص ها  بريتنی را همراهی ميکرد!  ماجرا از جايی شروع شد که  بريتنی  تصميم گرفت از قسمت درجه يک هواپيما  به بخش  درجه دو که رقاص ها هم در آنجا حضور داشتند برود ( حالا دليلش معلوم نيست ! ) در  آنجا بريتنی و کوين با هم ملاقات ميکنند و  کم کم گرم صحبت ميشوند  و  بعد از مدتی  احساس  ميکنند که از هم خوششون آمده و ناگهان  يکهو  بريتنی به  کوين پيشنهاد ازدواج ميده و کوين هم که شکه شده بوده و  در ضمن دوست نداشته يک دختر بهش پيشنهاد بده جواب منفی به بريتنی ميده ( اين رو تو يک مصاحبه خوندم !‌)   اما  چند روز بعد خودش  از بريتنی  تقاضای  ازدواج ميکنه !

بريتني اسپيرز در اين روزها شديداً سرگرم بچه كوچكش شان هست .. او همچنين شش ماهه حامله است و بايد در فكر تولد دومين فرزندش نيز باشه ..

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

665

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 12:16

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 14 پست

توسط Admiral » شنبه 28 مرداد 1385 08:22

پس عكسش كو
my GF kill me if I speak with U

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1790

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 33 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 15:49

آرشيو سپاس: 260 مرتبه در 163 پست

توسط Saeid12345 » شنبه 28 مرداد 1385 13:46

عجب

اخراج شدهno avatar
پست ها

540

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 20 تیر 1385 13:22

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 9 پست

توسط mhrb » يکشنبه 29 مرداد 1385 02:20

اول پول زور وگیریم بد عکس نشون ودیم .   :grin:  

عکس ندارم .  :lol:

Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

1468

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 اسفند 1384 21:30

محل سکونت

تهران. شهرک اکباتان

آرشيو سپاس: 194 مرتبه در 126 پست

توسط ARMIN » دوشنبه 6 شهریور 1385 16:26

سلام
فکر نمي کنم کسي باشد که عکس ايشون رو نديده باشد.
در ضمن بهتر بود در قسمت بيوگرافي هنرمندان و بازيگران سينما و تلوزيون مي نوشتيدش.
Don't play games with the ones who love you


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان