برپايي نمايشگاه تجهيزات و دستاوردهاي نيروي هوايي ارتش در پاي

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 شهریور 1385, 12:51 am
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

برپايي نمايشگاه تجهيزات و دستاوردهاي نيروي هوايي ارتش در پاي

پست توسط Mr.Amirhessam » یک شنبه 10 بهمن 1389, 2:38 pm

حجت‌الاسلام مجاهدي در گفتگو با فارس اعلام كرد:
برپايي نمايشگاه تجهيزات و دستاوردهاي نيروي هوايي ارتش در پايگاه مهرآباد
خبرگزاري فارس: معاون فرهنگي و روابط عمومي نيروي هوايي ارتش گفت: در طول دهه فجر نمايشگاه تجهيزات و دستاوردهاي نيروي هوايي ارتش در پايگاه مهرآباد برپا مي‌شود.

تصویر
حجت‌الاسلام علي‌اكبر مجاهدي معاون فرهنگي و روابط عمومي نيروي هوايي ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، در خصوص برنامه‌هاي نيروي هوايي در دهه فجر گفت: فرماندهان و مسئولان اين نيرو در روز 12 بهمن با نثار گل به مرقد مطهر امام (ره) با آرمان‌هاي امام و انقلاب تجديد بيعت مي‌كنند.

وي افزود: همچنين در مدارس نيروي هوايي و همه يگان‌هاي تابعه اين نيرو در سراسر كشور، زنگ انقلاب به مناسبت گراميداشت ورود امام(ره) به كشور نواخته مي‌شود.

مجاهدي در ادامه اظهار داشت: در روز 14 بهمن محفل انس با قرآن كريم با حضور قاريان بين‌المللي در مسجدالنبي نيرو و مراسم ميهماني لاله‌ها در بهشت زهرا برگزار مي‌شود.

معاون فرهنگي و روابط عمومي نيروي هوايي ارتش در ادامه خاطرنشان كرد: امير شاه‌صفي فرمانده نيروي هوايي ارتش در روز 15 بهمن قبل از خطبه‌هاي نماز جمعه تهران سخنراني خواهد كرد و كاركنان نهاجا در نمازجمعه حضوري گسترده خواهند داشت.

وي افزود: صبحگاه مشترك در پادگان انقلاب (شهيد خضرايي) با حضور كليه يگان‌هاي نمونه ارتش در روز 16 بهمن برگزار مي‌شود كه در اين برنامه مراسم ميداني و عمليات كوهستان و همچنين سخنراني فرمانده كل ارتش يا جانشين فرماندهي صورت مي‌گيرد.

مجاهدي با بيان اينكه صبحگاه عمومي در سراسر كشور در همه نهادهاي نيروي هوايي با قرائت پيام فرمانده كل ارتش برگزار مي‌شود، گفت: از ديگر برنامه‌هاي نيروي هوايي ديدار فرماندهان و مسئولين اين نيرو با آيات عظام قم اعم از نوري همداني، جوادي آملي و مكارم شيرازي است.

معاون فرهنگي و روابط عمومي نيروي هوايي ارتش ادامه داد: كاركنان نيروي هوايي در روز 18 بهمن مراسمي را در مدرسه علوي برگزار مي‌كنند كه سخنران آن معاون هماهنگ كننده نيرو خواهد بود.

وي با اشاره به اقدامات فرهنگي نيروي هوايي در دهه فجر گفت: تعداد 5 هزار تي‌شرت كه تصاوير شهداي شاخص نهاجا بر روي آنها چاپ شده در قالب بسته‌هاي فرهنگي به دانش‌آموزان مدرسه علوي اهدا مي‌شود.

مجاهدي ادامه داد:‌ همايش بزرگ خانواده‌هاي نهاجا، تجليل از پديد‌آوردگان واقعه 19 بهمن در دانشگاه علامه طباطبايي، ديدار با خانواده شهدا و ايثارگران و حضور در راهپيمايي 22 بهمن از ديگر برنامه‌هاي نيروي هوايي ارتش است.

معاون فرهنگي و روابط عمومي نيروي هوايي ارتش همچنين اعلام كرد: در روز 19 بهمن فرماندهان و كاركنان نيروي هوايي با مقام معظم رهبري ديدار و تجديد بيعت خواهند كرد.

وي در پايان اظهار داشت: در طول دهه فجر نمايشگاه تجهيزات و دستاوردهاي نيروي هوايي ارتش در پادگان مهرآباد برپا مي‌شود.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”