در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط Sami 1993 » شنبه 14 اسفند 1389 20:14

دريادار سياري در نشست خبري عنوان كرد:
برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي در مسير درياي مديترانه
خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: در حين مأموريت ناوگروه اعزامي به مديترانه نيروهاي رژيم صهيونيستي در دريا از نيروهاي ما خواستند تا خود را معرفي كنند كه با واكنش مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش روبرو شدند.


به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، امير دريادار حبيب‌الله سياري فرمانده نيروي دريايي ارتش صبح امروز (شنبه) در نشست خبري كه به منظور بررسي دستاوردهاي ماموريت اعزام ناوگروه ارتش به درياي مديترانه برگزار شد، گفت: اين ناوگروه دوازدهمين سري از ناوگروه‌هاي ارتش بود كه اوايل بهمن براي انجام ماموريت يعني برقراري خطوط ارتباطي كشورمان در خليج عدن به اين منطقه سفر كرد و تفاوت آن با ناوگروه‌هاي گذشته در اين بود كه تعدادي از دانشجويان دانشگاه دريايي امام خميني(ره) نوشهر نيز در آن حضور داشتند كه قرار بود تا علاوه بر ماموريت رزمي و اطلاعاتي اين دانشجويان مراحل كارورزي خود را در اين ماموريت پشت سر بگذارند.

سياري خاطرنشان كرد: پس از انجام ماموريت در خليج عدن، اين ناوگروه جاي خود را به ناوگروه سيزدهم داده و از طريق تنگه باب‌ المندب وارد درياي سرخ شد.

* درگيري ناوگروه ارتش با دزدان دريايي در ابتداي ورود به درياي سرخ

وي خاطرنشان كرد: در ابتداي ورود به درياي سرخ بود كه يك كشتي تجاري هنگ‌كنگي مورد سوء قصد دزدان دريايي قرار گرفت كه پس از درخواست از ناوگروه ايراني، ناوشكن الوند به كمك آن رفته و دزدان را فراري داد و نفتكش هنگ‌كنگي را نيز تا خليج عدن اسكورت كرد.

* تشرف كاركنان ناوگروه اعزامي به مكه مكرمه و مدينه منوره

فرمانده نيروي دريايي ارتش تصريح كرد: در ادامه اين ماموريت ناوگروه اعزامي وارد بندرگاه جده در عربستان شد و پس از انجام هماهنگي‌ها در يكي از اسكله‌هاي جده پهلو گرفت و چند روز در آنجا مستقر شد كه در اين حين ناوگروه اعزامي برنامه‌هاي بازديدي و ملاقاتي خود از مراكز مختلف عربستان و ديدار با مقامات عالي‎رتبه نظامي آنجا را انجام داد و نيروها توانستند به زيارت خانه خدا و مدينه منوره بروند.

* عبور ناوگروه از كانال سوئز بدون هيچ مشكلي انجام شد

سياري ادامه داد: سپس ناوگروه به سمت كانال سوئز حركت كرد و پس از هماهنگي با كشور مصر توانست از اين كانال عبور كرده وارد مديترانه شود.

وي يادآور شد: كانال سوئز در اختيار كشور مصر است و تنها كشورهايي مي‌توانند از آنجا عبور كنند كه در دشمني و خصومت با اين كشور نباشند.

فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: ما توانستيم هماهنگي‌هاي لازم را با مقامات اين كشور انجام دهيم و در مورخ 3/ 12/ 89 بود كه ناوگروه اعزامي از كانال سوئز رد شد.

سياري با بيان اينكه اين ماموريت پس از گذشت 32 سال از انقلاب اسلامي براي اولين بار صورت مي گيرد، ‌گفت: اين ماموريت نشان‌دهنده همان تدبير رهبر معظم انقلاب است كه يك سال و نيم پيش نيروي دريايي را يك نيروي راهبردي معرفي كرد.

* ناوگروه اعزامي اكنون براي ادامه ماموريت در درياي سرخ حضور دارد

وي افزود: ناوگروه اعزامي سپس وارد بندر لاذقيه سوريه شد و طي چند روز در اين كشور با مقامات عالي‎رتبه نظامي از جمله فرماندهان نيروي دريايي، فرمانده نيروهاي مسلح و وزير دفاع سوريه ديدار و تعاملات مختلف صورت گرفت و در تاريخ 12/ 12/ 89 بود كه ناوگروه اعزامي مجددا از كانال سوئز رد شده و به سمت درياي سرخ رفت كه هم‎اينك در اين دريا مشغول ادامه ماموريت است.

فرمانده نيروي دريايي ارتش با بيان اينكه كانال سوئز با عرض 60 متر و طول حدودا 170 كيلومتر براي عبور شرايط خاص خود را دارد،‌گفت: اين ماموريت مستلزم مهارت خاص براي دريانوردي بود تا بتواند اين مسير 12 ساعته را با موفقيت طي كند.

* ابلاغ پيام دوستي به كشورهاي منطقه، مهمترين ماموريت ناوگروه اعزامي

سياري خاطرنشان كرد: ابلاغ پيام دوستي به كشورهاي منطقه، تحكيم روابط با ديگر كشورها و پيام صلح و دوستي دانشجويان دانشگاه امام خميني(ره) به دانشجويان دريايي كشورهاي مختلف از جمله اهداف اين ماموريت بود كه همزمان با هفته وحدت و ميلاد رسول اكرم صلّي الله عليه و آله و سلّم با رمز "يا پيامبر اعظم صلّي الله عليک و آلک و سلّم " شروع شد.

وي خاطرنشان كرد: ما نيز با يك هيئت عالي‎رتبه از نيروي دريايي ارتش به سوريه رفتيم و در بندر لاذقيه ضمن استقبال از ناوگروه، ديدارهايي نيز با فرماندهان نيروهاي مسلح اين كشور داشتيم.

* ناوگروه كشور سوريه از بنادر جنوبي ايران بازديد مي‌كند

فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت:‌در سوريه توافق كرديم تا اين بازديدهاي متقابل ادامه داشته باشد و فرماندهان سوري از ما خواستند تا كارشناسان و مسئولان عالي‎رتبه خود را براي آشنايي با مراكز دريايي جمهوري اسلامي ايران به كشورمان اعزام كنند و همچنين قرار شد تا ناوگروه كشورر سوريه نيز از بنادر جنوبي ايران بازديد داشته باشد.

سياري خاطرنشان كرد: در اين ملاقات‌ها قرار شد تا نيروي دريايي ارتش سوريه به عنوان ناظر در رزمايش‌هاي ما و نيز در ماموريت‌هاي شمال هند شركت كند و همچنين توافق شد تا تعاملات آموزشي در مقاطع مختلف چه در دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌هاي ما در شمال و چه در مراكز آموزشي تكاوران و تفنگداران در منجيل صورت بگيرد.

وي با بيان اينكه قرار شد تا در امور فني تعمير، نگهداري، بهينه‌سازي و حتي نوسازي تجهيزات همكاري‌هايي بين دو كشور صورت بگيرد، گفت: ما اعلام كرديم كه آماده‌ايم تا تجهيزات ساحلي مانند موج‎شكن و اسكله در سوريه بسازيم.

* فشار رژيم صهيونيستي به مصر و سوريه براي جلوگيري از ماموريت ناوگروه ايراني

فرمانده نيروي دريايي ارتش با بيان اينكه اين ماموريت بنا بر برنامه‌ريزي قبلي صورت گرفت، تاكيد كرد: اين كار تاثير بسيار بزرگي بر منطقه داشت كه نشان‎دهنده پيشرفت جمهوري اسلامي است و هرچند دشمنان ما از اين موضوع ناراحتند اما ما از ناراحتي آنها خوشحال مي‌شويم.

سياري در ادامه به برخي كارشكني‌هاي رژيم صهيونيستي براي جلوگيري از انجام اين ماموريت اشاره كرد و گفت: آنها به مصر و حتي سوريه فشار آوردند تا هماهنگي‌هاي لازم با ما صورت نگيرد و حتي در مسير تهديد كردند و قصد داشتند منطقه را خطرناك نشان دهند كه ما به آن توجه نكرديم.

وي گفت: حتي در دريا نيروهاي رژيم صهيونيستي از ناوگروه ما خواستند تا خودشان را معرفي كنند كه ناوگروه ما به آنها اعلام كرد: "به شما ربطي ندارد و خفه شويد! " و پس از اين بدون اعتنا به درخواست رژيم صهيونيستي به مسير خود ادامه داد.

فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: آنها خيلي تلاش كردند براي ما ايجاد مشكل كنند اما قرار نبود ما از اين مسائل بترسيم و اين اقدام ما موجب ناراحتي و ترس رژيم صهيونيستي شد كه حتي وزير جنگ آنها نيز به اين امر اذعان كرد و ما معتقديم اين موضوع به بركت همان رمز پيامبر اعظم(ص) بود.

* اين مأموريت نشان داد تحريم‌ها بر ايران بي‌تأثير است

سياري نمايش توانمندي‌هاي نظام جمهوري اسلامي را از ديگر اهداف اين ماموريت دانست و گفت: 32 سال است كه كشور ما تحريم است و دشمن فكر مي‌كرد اين تحريم در زمينه‌هاي مختلف خصوصا آماده‌سازي يگان‌هاي شناوري ما تاثير گذاشته اما اين ماموريت‌ها نشان مي‌دهد كه اين تحريم‌ها با شكست روبه‎رو شده است.

وي گفت: سفر نزديك به 25 هزاركيلومتري اين ناوگروه ثابت كرد كه تحريم‌ها عليه جمهوري اسلامي بي‌تاثير است و اقتدار نظام را به كشورهاي منطقه و جهان نشان داد.

* اعزام ناوگروه به كشورهاي ديگر ادامه خواهد داشت

فرمانده نيروي دريايي ارتش با بيان اينكه در طول ماموريت كشورهاي مختلف ما را رصد مي‌كردند و از آمادگي يگان‌هاي ما متعجب بودند، گفت: ما توانستيم نقش ايران در منطقه را به همه نشان دهيم و ثابت كنيم كه هركجا كه ما منافعي داشته باشيم، براي دفاع از آن آماده‌ايم و اين تدبير رهبر معظم انقلاب است كه هرچه مي‌توانيم خود را در امور دفاعي توانمند سازيم.

سياري در ادامه گفت: اين اعزام ناوگروه به كشورها ادامه خواهد داشت و ما سعي داريم با موضوع ايران هراسي مقابله كنيم.

* جايگاه اول ايران در منطقه در خصوص توانمندي زيرسطحي‌ها

وي در ادامه در خصوص توانمندي نيروي دريايي در امر زيرسطحي‌ها نيز گفت: قبل از انقلاب و حتي ايام دفاع مقدس ما از اين توانمندي‌ها محروم بوديم و در دهه هفتاد بود كه اولين تجربيات خود را آزمايش كرديم و در طول اين دو دهه به جايگاهي رسيده‌ايم كه براي كشورهاي منطقه قابل فهم نيست.

فرمانده نيروي دريايي ارتش گفت: كشورهايي كه چند دهه در امر زيردريايي‌ها سرمايه‌گذاري كردند، امروز توانمندي ما را در خصوص نگهداري، تعمير، بهينه‌سازي و حتي نوسازي ندارند و اين نشان‎دهنده توان بالاي ما است و اينكه ما خودمان تجهيزات‌مان را در داخل كشور توليد مي‌كنيم.

* افزايش برد، سرعت و دقت موشك‌ها در دستور كار قرار دارد

سياري در خصوص توان موشكي نيروي درياي نيز گفت: ما در اين عرصه نيز در گذشته مانند ديگر موضوعات وابسته بوديم ولي امروز در توليد موشك‌هاي سطح به سطح، سطح به هوا و ساحل به دريا در وضعيت بسيار خوبي قرار داريم و خودكفا شده‌ايم و در ماه‌هاي اخير نيز سامانه‌هاي جديد ساحل به دريا را تحويل گرفتيم و قدرت‌ دفاعي خود را بيش از گذشته ارتقا داديم.

وي در پايان تصريح كرد: امروز علاوه بر كميت به كيفيت موشك‌ها نيز توجه خاصي شده و اين موشك‌ها از لحاظ برد، دقت و سرعت و مقابله با جنگ الكترونيك پيشرفت‌هاي زيادي داشته‌اند.
انتهاي پيام/ب*


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
shadro, saied tomcat, كيارش, HORLIKAN, sayeh_roshan_1988, RAHVAR, Mr.Amirhessam, Shahbaz, oweiys, ac800fr, shapooor, apple2009, Hannover96, shafagh 2

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

محل سکونت

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط sayeh_roshan_1988 » يکشنبه 15 اسفند 1389 00:33

saman azizi نوشته است:
وي گفت: حتي در دريا نيروهاي رژيم صهيونيستي از ناوگروه ما خواستند تا خودشان را معرفي كنند كه ناوگروه ما به آنها اعلام كرد: "به شما ربطي ندارد و خفه شويد! " و پس از اين بدون اعتنا به درخواست رژيم صهيونيستي به مسير خود ادامه داد.

سلام .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
shapooor

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

387

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 اسفند 1387 22:29

آرشيو سپاس: 1272 مرتبه در 302 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط nasir irani » يکشنبه 15 اسفند 1389 00:44

احسنت :razz:

جواب اشغال گر یک کشور اسلامی جز  این نیست.

این نکبت هر وقت که اراده کرده هر غلطی کرده حتی وارد کردن  زیردریایی های مجهز به موشک های اتمی  به خلیج فارس در  بحرین......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nasir irani تشکر کرده اند:
apple2009, Shahbaz, mehdighorbani, shapooor, Hannover96, GHAZALAK88, HESAM-007

اخراج شدهنماد کاربر
پست ها

279

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 دی 1385 13:14

آرشيو سپاس: 863 مرتبه در 171 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط phoenix80 » يکشنبه 15 اسفند 1389 03:53

خفه شوید؟

چه بی ادب و بی کلاس

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب phoenix80 تشکر کرده اند:
gigi64, shaman, Hashashin, Ass@ss!N, An226

Major I

Major Ino avatar
پست ها

733

تشکر کرده: 31 مرتبه
تشکر شده: 140 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 15:59

آرشيو سپاس: 3210 مرتبه در 610 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط mm1990 » يکشنبه 15 اسفند 1389 11:05

خیلی رفتار عالی و مناسبی با این غده سرطانی داشتند از نداجا واقعا ممنونم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mm1990 تشکر کرده اند:
كيارش, A3eman, Shahbaz, HESAM-007, 1373, nasir irani, shapooor, mehdighorbani, GHAZALAK88

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

117

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 شهریور 1389 18:30

آرشيو سپاس: 614 مرتبه در 95 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط Corporal » يکشنبه 15 اسفند 1389 15:32

saman azizi نوشته است:
وي گفت: در دريا نيروهاي رژيم صهيونيستي از ناوگروه ما خواستند تا خودشان را معرفي كنند كه ناوگروه ما به آنها اعلام كرد: "به شما ربطي ندارد و خفه شويد! " و پس از اين بدون اعتنا به درخواست رژيم صهيونيستي به مسير خود ادامه داد.

متاسفم از اینکه بعضی از دوستان این نوع رفتارهارو تایید میکنن.
با این عمل بی ادبانه (اگر واقعا اتفاق افتاده باشه) به مملکت و فرهنگ خودمون توهین کردیم.از اسرائیل که چیزی کم نمیشه.
تازه بدتر از اون اینه که تو روزنامه ها و خبرگزاری های مختلف جار بزنیم که ما به اسرائیل فحش دادیم.خب که چی؟مثلا اسرائیل جواب نداد چون ترسیده ؟(حتما عبارتو به فارسی گفتن اونام نفهمیدن! :::P )موضوع افتخارآمیزی نیست! :x
بهتره بجای این کارا تو میدون عمل خودمونو نشون بدیم.نه اینکه از فاصله 1000 کیلومتری فحش بار هم کنیم.
:razz:
انسان کیست؟وسرنوشت او چیست؟
                                               جامیست که عقل آفرین میزندش       صد بوسه ز مهر بر جبین میزندش

                                                این کوزه گر دهر چنین جام لطیف       میسازد و باز بر زمین میزندش


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Corporal تشکر کرده اند:
m-249, gurkha, Hashashin, GHAZALAK88, Ass@ss!N, Ruozbeh, gigi64, An226, phoenix80

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

1606

تشکر کرده: 397 مرتبه
تشکر شده: 258 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 13:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط shola » يکشنبه 15 اسفند 1389 16:45

البته من که مصاحبه امیر سیاری رو از تلویزیون دیدم ایشان پاسخ ناو ایرانی به شناور اسرائیلی رو به شما مربوط نیست بیان کردند .
حالا نمی دانم این عبارت خفه شید از کجا درامده ؟ :?
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

Senior Poster

Senior Posterno avatar
پست ها

739

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 تیر 1388 01:26

آرشيو سپاس: 1216 مرتبه در 436 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط HITMAN_KU » يکشنبه 15 اسفند 1389 17:07

خفه شو رو به فارسی گفته یا انگلیسی یا عبری؟؟؟

Commander

Commanderنماد کاربر
پست ها

2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تشکر شده: 1282 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

محل سکونت

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 15 اسفند 1389 21:22

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

با توجه به قوانین و پروتکل های بین لمللی حاکم بر دنیا, چنین پاسخی از جانب نمایندگان نیروی دریایی یک کشور بسیار بعید به نظر میرسد و ممکن است در جهت اهداف تبلیغاتی, تغییراتی در انعکاس آن به وقوع پیوسته باشد ! باید توجه داشت که روابط بین المللی و فعالیت های عام المنفعه با بحث های سیاسی و اعتقادی بسیار متفاوت است, طبق قوانین بین المللی که در این زمینه وضع گردیده است کلیه کشتی های در حال تردد که در منطقه ترافیک خارج از کنترل کشور خود در حال حرکت میباشند, باید بطور کامل تابع قوانین مرکز کنترل آن ناحیه باشند. همچنین هرگاه این قبیل کشتی ها و یا هواپیماهای در حال تردد با درخواست اعلام و معرفی موقعیت (Position Request) مواجح گردند, موظف هستند اطلاعات مذکور را در اختیار درخواست کننده قرار دهند. این قانون به منظور جلوگیری از هرج و مرج و کنترل عبور و مرور و همچنین حفظ امنیت در کریدرهای بین المللی وضع شده است.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
Tel Aviv ATC

همانطور که قبلا" نیز خدمت دوستان عرض نمودم, این قبیل مسائل در حیطه های هوایی و دریایی کاملا" بدیهی و یک امر بسیار معمول و غیر قابل اجتناب میباشند و هرگاه کشتی ها و هواپیماهای ایرانی مورد Position Request ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا  در خلیج فارس و یا سایر ملل قرار میگیرند در کمال آرامش اقدام به مبادرت پیام مینمایند و این مسئله در خصوص درخواست های ایران از ناوگان آمریکا و سایر ملل نیز کاملا" صادق است.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
Tel Aviv Control Tower

شاید برای دوستان جالب باشد که بدانند, تمام پروازهای ایران و سایر کشورهای دنیا که از سمت شرق و جنوب و جنوب شرقی سوریه و جنوب و جنوب شرقی مصر و شرق لبنان در حال انجام میباشند, در بخش نیمه نهایی پرواز و پیش از ورود به محدوده مرکز کنترل هوایی (ATC) دمشق, قاهره و بیروت توسط رادارها و مرکز کنترل پرواز تل آویو هدایت و کنترل میشوند و در واقع بدون راهنمایی های این مرکز و با وجود ضعف سیستم های راداری سوریه, جهان شاهد یک تراژدی هوایی در این مناطق خواهد بود ! این مطلب در جهت آشنایی بیشتر دوستان با پروتکل های بین المللی و تفاوت های آن با سیاست و برداشت های احساسی بیان شد.


موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
Solver, shapooor, Hannover96, atlantik, shaman, gurkha, sayeh_roshan_1988, black hawk, gigi64, Mohammad 1985, Shahbaz, GHAZALAK88, An226, كيارش, @lirez@, phoenix80, aliTOPGUN, رضا 1368, apple2009, Hiddenway

اخراج شدهنماد کاربر
پست ها

279

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 دی 1385 13:14

آرشيو سپاس: 863 مرتبه در 171 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط phoenix80 » دوشنبه 16 اسفند 1389 10:17

CAPTAIN PILOT,  

عکسها و مطالب اموزنده ای بود. مرسی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب phoenix80 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT

Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

47

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 تیر 1389 09:50

آرشيو سپاس: 126 مرتبه در 34 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط h_nemesis » دوشنبه 16 اسفند 1389 10:24

فراموش نکنید که امیر گفته بودند که به دو دلیل پاسخ اسرائیل را نداده اند : اولا که از آبهای سرزمینی اسرائیل بسیار فاصله داشتند و دوما اسرائیل را بعنوان کشور قبول ندارند تا بخواهند به نیروی دریایی آن کشور پاسخ دهند . مرسی
عشق را در نقاشی کودکی دیدم که خورشید را سیاه کشیده بود تا صورت پدر کارگرش درآفتاب نسوزد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب h_nemesis تشکر کرده اند:
apple2009, saied tomcat, Sami 1993, Shahbaz, GHAZALAK88, A3eman, HESAM-007

Furious Poster

Furious Posterنماد کاربر
پست ها

341

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1388 09:14

آرشيو سپاس: 1369 مرتبه در 262 پست

Re: برخورد مقتدرانه ناوگروه اعزامي ارتش با رژيم صهيونيستي

توسط saied tomcat » دوشنبه 16 اسفند 1389 11:05

جنابCAPTAIN PILOT عزیز ممنون از مطالبتون
ولی توی دریا وضع فرق میکنه توی دریا ما هر کشوری رو برسمیت بشناسیم بهش جواب میدیم توی دریا کاملا وضع فرق میکنه و جواب نیروی دریای نه تبلیغاتی است و نه دروغ بلکه کاملا صحیح و بجا و دندان شکنانه بوده است
آخرين ويرايش توسط CAPTAIN PILOT on دوشنبه 16 اسفند 1389 12:49, ويرايش شده در 4.
دليل: لطفا" از ادبیات در شان سایت استفاده نمائید. پست ویرایش شد.
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<


نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saied tomcat تشکر کرده اند:
mm1990, A3eman

بعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان