در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 16 اسفند 1388 19:52

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 6 پست

شما از کدوم مجموعه نرم افزاری استفاده می کنید ؟

توسط Elements » چهارشنبه 18 اسفند 1389 11:53

(لطفاً جواب ها و نظرات خودتون رو با ذکر دلیل بیان کنید)

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 18:05

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: شما از کدوم مجموعه نرم افزاری استفاده می کنید ؟

توسط piraste » يکشنبه 7 فروردین 1390 18:46

من از کینگ شرکت پرند استفاده میکنم سری جدیدش 2011 عالیه .توش کلی برنامه ی اموزشی اضافه کردن، بسته  بندیش شکل کیف شده که راحت می تونی با خودت ببری هر جا ، 20 تا dvd که همه ی برنامه هاش آخرین نسخه هاش هست ، کلی برنامه ی جدید داره توش مثه Maya2011 یا Master collection ME  به نظر من کامله

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

شنبه 3 دی 1390 11:59

مشهد زائر زيارت و نور

آرشيو سپاس: 12 مرتبه در 3 پست

Re: شما از کدوم مجموعه نرم افزاری استفاده می کنید ؟

توسط hdnsoft » يکشنبه 4 دی 1390 12:07

من هم از كينگ پرند استفاده ميكنم خيلي برنامه هاي جالبي داره و مخصوثا كارت تخفيف ٢٠ درصدي براي خريد بعدي:دي
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد . مركز انجام پروژه براي شما
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  مركز ارسال اس ام اس رايگان
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد مركز ارائه خدمات هاستينگ رايگان
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد مركز سرورهاي قدرتمند پارس سرور
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد