در اين بخش مي‌توانيد در مورد زراعت گياهان زراعي و باغي مختلف به بحث بپردازيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

آغاز کار

توسط رونین » پنج شنبه 19 اسفند 1389 22:10

سپاس و ستایش مخصوص خداوندیست که بخشنده و مهربانست

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان گرامی

در ابتدا وظیفه خودم میدانم که از مدیریت سایت آقا مهدی بابت موافقت و ایجاد این انجمن تشکر کنم، همچنین از سایر دوستان نیز ممنون هستم از بایت پیگیری و ملاحظه مطالب ارسالی توسط اینجانب مخصوصا دوستان عزیزی که از انجمن گیاهان بازدید میکنند مثل دوستان عزیزم با نام کاربری شاپور، مهشید بانو، پرشین کت، اویس ، متانا، امیر جلالی، سکوت آسمانی، مهدی مهدوی، کاپتان پیلوت ، آچاچی و دوستان دیگری که در حال حاضر در خاطر ندارم و امیدوارم به بزرگی خودشان مرا ببخشند

در این انجمن بخشی وجود داره با نام گیاهان زراعتی که به امید خدا در این بخش موارد را به صورت زیر ارسال میکنم

1- زراعت عمومی          دیمکاری       

2- زراعت گیاهان زراعی     الف- علوفه ای       ب- غلات        ج- صنعتی    

3- اکولوژی       فیزیولوژی

4- سم شناسی کشاورزی و آفات  

5- علف های هرز

به دلیل حجم زیاد مطالب و گسترده بودن علم کشاورزی به زودی از علم زراعت عمومی شروع میکنم وقتی احساس کنم این مطلب خوب بیان شده و کافی به نظر رسید مطلب و موضوع بعدی را اغاز میکنم. از دوستان عزیز و متخصص هم میخوام که مرا از راهنمایی خودشون بی نصیب نکنن و اگه تمایل داشتن کمک کنن در تکمیل کردن موضوعات.  اگه سوالی بود درخدمتم

امیدوارم بتونم خدمت کوچکی به جامعه علمی کشورم  انجام بدم
[url=metana-u175767/]metana-u175767/[/url]
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
AGeNiS1, امیر جمالی, ASHKAN95, Persian Cat, mohammad1365, ali1371, yasse_sepid, shapooor, Ph.Sepehr, CAPTAIN PILOT

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان