در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Memberno avatar
پست ها

1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اسفند 1389 18:21

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مرجع دانلود فارسی

توسط sajad badri » سه شنبه 24 اسفند 1389 18:23


                              
               <!-- / icon and title -->                    <!-- message -->          باگسترش دسترسی به اینترنت در ایران ، نیاز کاربران به دانلود نرم افزارهایگوناگون بیش از پیش نمایان شد. در این راستا سایتهای مختلف دانلود در حوزههای نرم افزارهای کامپبوتر –موبایل – بازی – فیلم و عکس بنا به نیازکاربران با تولید محتوا ی مناسب قدم در عرصه وب ایران گذاشته اند. ولیهمچنان نیاز جامعه مجازی ایرانی به داشتن یک سایت جامع برای نرم افزارمانند سایت های download.com و softpedia.com که از بزرگترین و جامع ترینمرجع دانلود نرم افزار هستند ، احساس می شود

سایت download.ir از قدیمیترین وب سایتهای دانلود در ایران هم اکنون بامدیریت جدید و با ارایه راهکارها و ابزار های پیشرفته ( بر خلاف سایت هایسنتی فعلی ) جهت دسترسی مخاطبین به تمامی نیازهای نرم افزاریشان در یکسایت واحد قدم در راهی نهاده که به یاری خداوند با مشارکت تمام وب سایتهایدانلود ایرانی محقق می شود .

این سایت با بهره گیری از روبات پیشرفته خود اقدام به جمع آوری اطلاعاتنرم افزار ها ی گوناگون به صورت طبقه بنده شده از سایتهای مختلف ( با ذکرمنبع ) می نماید .لذا با این کار این سایت را به مرجعی تخصصی برای دانلود– بحث – تبادل نظر و بررسی تخصصی روی نرم افزارهای گوناکون تبدیل شده استو به مرور امکانات فوق العاده ای جهت دسترسی و تبادل هرچه بهتر و بیشتراین اطلاعات بروی سایت قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است این پروژه در چند فاز درحال برنامه نویسی می باشد که نسخهفعلی سایت فازاول می باشد و به مرور امکانات بیشتری به آن افزوده خواهد شدامید است با توان فنی تیم مدیریت سایت بتواینم به هدف خود برسیم.

سیستم سایت دانلود فارسی توسط تیم برنامه نویسی نیدیا به صورتاختصاصی برروی Zend Framework نوشته شده است که با بررسی این سایت میبینیم که پست هایی که توسط روبات های این سایت Crawl شده اند از 7 سایتمعتبر دانلود می باشنداین پست ها تا کنون نزدیک به 21000 می باشد.

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان