سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
1249

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 11 شهریور 1385 19:40

آرشيو سپاس: 1875 مرتبه در 404 پست

>>در صورتی که پست حذف شده ام برنگردد، از این انجمن میروم .<<

توسط Achilles » چهارشنبه 25 اسفند 1389 22:54

بعد از اینکه در تاپیک ابراهیم تاتلیسس به اطلاق "ترکهای کوهستان" به کردهای ترکیه توسط پانترکها و توجیه ایشان اشاره کردم، پستم ناپدید شد!!!

اینکار بدون بازگو کردن علت و اطلاع نویسنده پست که توسط ناظرین بی سواد و سطحی نگر انجام میگیرد، نهایت بی احترامی به کاربری است که برای نوشتن پست مورد نظر وقت صرف کرده و با یک کلیک ساده توسط ناظرین نه چندان محترم حذف میگردد.

حال سوال من از شما این است، دلیلتان برای حذف پست اینجانب چه بوده؟

نکند پانترکهای ترکیه ای از پسر عموهای جنابعالی میباشند؟

البته یک راه دیگر هم وجود دارد، این پست را هم مثل پستهای قبلی حذف کنید که در اینصورت من همینجا از همگی دوستان در این سایت برای همیشه خداحافظی خواهم کرد.
آخرين ويرايش توسط Achilles در پنج شنبه 26 اسفند 1389 00:34, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Achilles تشکر کرده اند:
saeed_saba, pedmehr, Sami 1993, Ruozbeh, mojtabba, hadi021

Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 بهمن 1387 12:50

آرشيو سپاس: 473 مرتبه در 141 پست

Re: >>در صورتی که پست حذف شده ام برنگردد، از این انجمن میروم

توسط hadi021 » پنج شنبه 26 اسفند 1389 00:13

تاپیک فرار مغز ها هم حذف شد. بسیار کار نابجا،زننده و بی خردانه ای بود. چیزی جز واقعیت های جامعه توش گفته نشده بود.
اگه قراره تو این انجمن فقط تعریف کنیم که صدا و سیما داره این کارو می کنه.
تو این دو سه ماهه مدیریت سایت افتضاحه و الکی پستا حذف میشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hadi021 تشکر کرده اند:
saeed_saba, MeaN5990, mojtabba, phoenix80

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
148

تاريخ عضويت

پنج شنبه 30 فروردین 1386 01:16

zigomigota@gmail.com

آرشيو سپاس: 480 مرتبه در 91 پست

توسط saeed_saba » پنج شنبه 26 اسفند 1389 00:32

مسبوق به سابقه هست که مدیران ممیزی پست ها رو بدون منطق انجام می دن .
علتش هم مشخصه
ما براي رفتن آمديم نه براي ماندن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeed_saba تشکر کرده اند:
mojtabba, phoenix80

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » پنج شنبه 26 اسفند 1389 00:51

واقعا جای گله هست که چرا حداقل دلیل حذف پست رو به کاربر گزارش نمیکنند
از طرفی هم گویا روال شده پست بعضی کاربرها با کلی تهمت و هجمه به طرف مقابل فصل الخطاب بحث بشه و با پاک کردن پست سایرین تاپیک قفل شه و حرف یکطرف به عنوان فصل الخطاب بحث بافی بمونه! بهتر بود که لااقل مشخص باشه که جوابی داده شده اما ...
لااقل باید تو این موارد پست هر دوطرف بحث پاک بشه
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
mohammad1365, saeed_saba, shola, Ruozbeh, samen70, mojtabba, cheka

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » پنج شنبه 26 اسفند 1389 01:07

یکی از دلایل کم رونق شدن انجمن هم همینه.

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
MeTaNa, mojtabba, saeed_saba

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 26 اسفند 1389 01:48

البته یه موردی هم هست مدیران مجبور هستن خیلی از پستها رو پاک کنن !!! وگرنه انجمن بلایی سرش میاد که مجبور میشیم از روشهای نا معقول واردش بشیم !!!!!
اینجاست که یاد جمله دکتر شریعتی می افتم که : در مملکتی که فقط دولت حق حرف زدن دارد هیچ سخنی را باور نکنید !!!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
AGeNiS1, saeed_saba, HORLIKAN, MeaN5990, wild-bear, Hannover96, Reza6662, Sami 1993, CAPTAIN PILOT, Ruozbeh, mojtabba, noora, mohammad1365

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 278 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » پنج شنبه 26 اسفند 1389 03:47

با سلام

Achilles

مومن کجا میخوای بری! حالا این که تو پی ام این جور مسائل گفته بشه بهتره به کنار اما هردو نفر شورای نظارت که امروز آنلاین بودن

آخرین بازدیدشون قبل از این تاپیک شماست ، یعنی اصلا این پست شما رو ندیدند/سایر مدیران هم که دسترسیشون محدود به بخش

های خودشونه.

بعضی وقت ها این مشکل به خاطر مسائل فنی پیش میاد ؛ مثلا خیلی وقت پیش تاپیک معاویه دومو ارسال کرده بودم ،و با این که تاپیک

ارسال شده خومو دیده بودم فرداش اومد دیدم که تاپیک نیست فکر کردم حذف شده اما بعد از پی گیری دیدم مدیران حذفش نکردن ، دوباره

فرستادم و مشکلی پیش نیومد.

شما نگاه کنید یکی از مدیرای سابق از بنده و دیگر اعضا عصبانی بود ، اما به شخصه نخواستم که پستش حذف شه ، که این پست

حذف نشدن در صورت امکان ، حداقلی ؛ از رویکردهای سایته ، خصوصا در مورد امثال شما قدیمی ترا که برای سایت زحمت کشیدید.

special-forces-russia-t72945-24.html
آخرين ويرايش توسط oweiys on پنج شنبه 26 اسفند 1389 03:50, ويرايش شده در 2.

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
HORLIKAN, @lirez@, wild-bear, Shahbaz, mojtabba, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, airplane, AGeNiS1, كيارش

Major

Major

نماد کاربر
830

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 تیر 1386 23:47

باختران

آرشيو سپاس: 2330 مرتبه در 546 پست

توسط ali1371 » پنج شنبه 26 اسفند 1389 03:48

پستی که من گذاشتم افراد برتر کنکور80 الان درچه وضعی اند هم پاک شده نه توهین توش بود نه 30یا30 بود دلیل رو مدیران سایت بگند من چند وقتیه هربچه پست می زنم  ولی میبینم همه اش داره پاک میشه وروامار702 باقی می مانم دلیل چیه؟
کاری که ارتش ایران  درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
                                                                    یاسرعرفات

وبلاگ من  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali1371 تشکر کرده اند:
mojtabba, saeed_saba

Captain II

Captain II

no avatar
512

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

توسط ta.abad » پنج شنبه 26 اسفند 1389 09:20

این انجمن هم داره به بیماری خود فیلtرینگ مزمن دچار میشه تاپیکها یا قفل میشن یا حذف :-(

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ta.abad تشکر کرده اند:
mojtabba

Captain II

Captain II

نماد کاربر
509

تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

توسط interceptor » پنج شنبه 26 اسفند 1389 10:24

Achilles نوشته است:بعد از اینکه در تاپیک ابراهیم تاتلیسس به اطلاق "ترکهای کوهستان" به کردهای ترکیه توسط پانترکها و توجیه ایشان اشاره کردم، پستم ناپدید شد!!!

اینکار بدون بازگو کردن علت و اطلاع نویسنده پست که توسط ناظرین بی سواد و سطحی نگر انجام میگیرد، نهایت بی احترامی به کاربری است که برای نوشتن پست مورد نظر وقت صرف کرده و با یک کلیک ساده توسط ناظرین نه چندان محترم حذف میگردد.

حال سوال من از شما این است، دلیلتان برای حذف پست اینجانب چه بوده؟

نکند پانترکهای ترکیه ای از پسر عموهای جنابعالی میباشند؟

البته یک راه دیگر هم وجود دارد، این پست را هم مثل پستهای قبلی حذف کنید که در اینصورت من همینجا از همگی دوستان در این سایت برای همیشه خداحافظی خواهم کرد.

با سلام
جناب Achilles عزیز

حتمن بر خلاف قوانین سایت تشخیص داده شده. ناراحتی و داد و غار نداره که جانم. منم خیلی از پست هام حذف شده.
حالا به نظر شما خوبه که این سایت کلن توسط همون هایی که می شناسیم(که هرچیزی رو بدون بررسی ف ی ل ت ر می کنند) ف ی ل ت ر بشه ؟؟؟؟؟  پالایه! این سایت به مراتب بدتر از حذف پست هاست.
بنده نمی دونم چرا وقتی رابطه مون با ترکیه پس از چند قرن خوب شده این پست ها رو می زنید؟ می خواهید رابطمون با ترکیه کلن قطع بشه ؟؟؟؟
همونطوری که یکی از هموطنای آذری زبان متون فروم های ترکیه ای رو برامون ترجمه کرد حتمن چند تا هموطن دیگه آذری زبون هم متون این انجمن رو برا ترکیه ای ها ترجمه خواهند کرد. اونوقت دید منفی تری به ما پیدا می کنند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, airplane, AGeNiS1, wild-bear, mojtabba, Mahdi1944

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » پنج شنبه 26 اسفند 1389 11:23

دوستان عزیز
بنده مدیر سایت نیستم اما یه چیزی رو خوب می فهمم!
مدیران سایت طبق سیاست و چشم اندازی که برای آینده سایت تعیین می کنند بر پست ها نظارت دارند و خوب معلوم هست که اگر چیزی
رو خلاف قوانین سایت بدونند حتما با اون برخورد می کنند...
اما بهتره اینجور پست ها رو با مدیران ارشد، شورای نظارت و مدیر کل سایت در میان بگذارید نه اینکه تهدید کنید!  :x

فکر می کنم که مدیران سایت این جمله مهم رو خوب فهمیدن:
از اعمال خود حسابرسی کن قبل از اینکه خداوند به حساب های شما رسیدگی کند! که فکر کنم حدیث نبوی باشه اگر اشتباه نکنم! :shock:

حالا هم همین حدیث میشه جزو قوانین مهم سایت:
مدیران پست ها رو پیل/تر کنند قبل اینکه سایت پیل/تر بشه!  :-)

این رو هم بگم که من از هیچکسی جز مدیر سایت Mahdi1944  حمایت نمی کنم و نمی گم که کار کی درسته و کار کی غلطه!  :?
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
interceptor, airplane, AGeNiS1, Mahdi1944, wild-bear, mojtabba, CAPTAIN PILOT

Major

Major

نماد کاربر
227

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 14:06

آرشيو سپاس: 50 مرتبه در 21 پست

توسط MeaN5990 » پنج شنبه 26 اسفند 1389 11:47

از خرداد 88 این سایت فضاش کاملا تک قطبی شده! کوچکترین انتقادی نمیشه کرد! من بعد از اون تاحالا دو سه بار بیشتر به سایت سر نزدم توی 1 تاپیک هم اظهار نظر کردم اونم حذف شد (فرار مغزها)! به هرحال چنین جامعه بسته ای همچین سایتی رو می پسنده دیگه! خفقان اینجا غوغا میکنه اونوقت برن جار بزنن اینجا آزادترین کشور دنیاست احتمالا بعد از ایران هم کره شمالی قرار داره بعدش هم برمه!
البته این پست هم حتمن حذف میشه ولی اقلا اون ناظری هم که این مطلبو میبینه و میخونه شاید وجدانی داشته باشه و کمی روی دیدگاهش اثر بذاره!
ضمنن پالایه و این حرفا بهانه است همین الان اکثر کسایی که به اینترنت دسترسی دارن به فیس بوک دسترسی دارن با این که ف ی ل ت ر ه!
البته من از آقا مهدی و همین سایت چیزای زیادی در مورد موبایل و کامپیوتر یاد گرفتم و براشون احترام قایلم اما دلیلی نداره که تحمل عقاید همدیگه رو نداشته باشیم! خدا بنده هاشو آزاد آفریده و ما اگه ادعای آزادی میکنیم باید تحمل حرف مخالف رو داشته باشیم. از این سایت بگیر برو تا مقامات بالای مملکتی!
به امید سالی خوش و جهانی عاری از ظلم برای همه مردم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MeaN5990 تشکر کرده اند:
mojtabba

بعدي