سوال

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

سوال

پست توسط piraste » یک شنبه 7 فروردین 1390, 7:30 pm

دوستان من چند وقت پیش عضو یکی از این سایت های یرانی شدم و ازاون به بعد روزی60 تا ایمیل برام میاد که نمی خوام .من هم عضویتم رو لغو کردم هم تو تنضیمات ایمیلم زدم که نیاد برام هم به سایته ایمیل زدم ولی نه تنها تاثیری نداشت بلکه از طرف یک سری سایت های دیگه هم برام میفرستن! چه باید بکنم؟

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6669 بار
سپاس‌های دریافتی: 12004 بار
تماس:

Re: سوال

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 8 فروردین 1390, 10:04 am

تنها کاری که می تونی بکنی اینه که روی هر ایمیلشون دکمه اسپم رو کلیک کنی !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major II
Major II
محل اقامت: مهم نیست که کجام ، همه جای ایران سرای من است
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 155 بار

Re: سوال

پست توسط free love » دو شنبه 8 فروردین 1390, 11:42 am

piraste، سوال خیلی خوبی کردی ، چون منم یه مدت خیلی درگیر این موضوع بودم و به خاطر همین راه حل رو اتفاقی تو یکی از مجلات پیدا کردم .

هم کاری که mohammad 1985 گفتن رو میتونی انجام بدی هم میتونی برای رفع این مسئله به آدرس زیر بری و اگر لا گین نبودی ، با مشخصات یاهوی خودت لاگین کنی

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

بعد از لاگین کردن به لینک زیر برو (بعد از وارد شدن بگرد دنبال همچین گزینه ای)

organize

بعد دنبال گزینه زیر بگرد :

my group

البته این گزینه در بالای صفحه سمت راست قرار داره .در صفحه ی بعدی روی لینک edit my groups که در بالای صفحه سمت چپ قرار داره کلیک کن. تو این قست یه سری چک باکس وجود داره که عنوان leave group در بالای صفحه نوشته شده . حالا هر گروهی که نمی خوای باکس اون رو علامت بزن. و کار دیگه اینکه میتونی از گروه خارج نشی و فقط ارسال ایمیل رو متوقف کنی . برای این کار وضعیت no email رو میتونی انتخاب کنی و در نهایت پایین صفحه save change رو کلیک کن.تصویر

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”