در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

محل سکونت

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

سوزاندن مادر توسط جوان شیشه ای

توسط airplane » سه شنبه 30 فروردین 1390 11:34

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
روزهاي پاياني اسفند سال گذشته، اهالي محله اي در شمال غرب تهران با شنيدن فريادهاي كمك خواهي يك زن سراسيمه از خانه هايشان خارج شدند و مشاهده كردند زني ميانسال كه شعله هاي آتش او را در برگرفته در خيابان مي دود و كمك مي خواهد. بلافاصله اهالي به كمك وي شتافتند و 2 نفر با پتو، شعله هاي آتش را خاموش كردند.

خلع سلاح مرد چاقو به دست

در همين موقع مرد جواني چاقو به دست از يك مجتمع مسكوني خارج شد و به سمت مردم آمد و خواست از زن ميانسال فاصله بگيرند او تهديد كرد ابتدا زن مجروح را مي كشد و بعد خودكشي مي كند. تهديدهاي مرد جوان ادامه داشت تا اين كه چند نفر از همسايه ها او را دستگير كردند. با تماس ساكنان محل با مركز فوريت هاي پليسي 110، زن آسيب ديده كه بي هوش شده بود به بيمارستان منتقل شد. دقايقي بعد، ماموران مرد مهاجم را به مركز پليس منتقل كردند.

اعتراف به آتش زدن مادر

متهم جوان درباره آتش زدن مادرش به پليس گفت: چندي پيش توسط يكي از دوستانم معتاد شده و شيشه مصرف مي كردم و با كتك زدن مادرم، از او پول مي گرفتم. والدينم چند بار مرا در كمپ ترك اعتياد بستري كردند، ولي از اين محل ها فرار مي كردم.

متهم اضافه كرد: شب حادثه پس از مصرف شيشه دچار توهم شده و با سوزاندن مادرم مي خواستم اموال خانه را سرقت و فرار كنم.

در حالي كه متهم در بازداشت به سر مي برد، كارشناسان پزشكي قانوني نظر دادند وي يك بيمار رواني است و شب حادثه نيز علاوه بر توهم ناشي از مصرف شيشه، دچار جنون آني شده است و براي پيشگيري از آسيب به ديگران بايد در مركز رواني بستري شود.

جدال 4 هفته اي زن با مرگ

در ادامه تحقيقات، ماموران اطلاع يافتند زن مصدوم پس از 4 هفته جدال با مرگ، زنده مانده است. با تحقيق از اين زن، وي درباره شب حادثه به پليس گفت: هر شب پسر قوي هيكلم دير به خانه مي آمد و من و پدرش را كتك مي زد.او هر بار پس از مصرف شيشه، اثاثيه خانه را به هم مي ريخت و با سرقت پول و اموال خانه پابه فرار مي گذاشت. شاكي يادآور شد: شب حادثه او شيشه مصرف كرده بود و به من ناسزا مي گفت. از او خواستم به اتاقش برود كه يكباره به من حمله كرد.مادر آسيب ديده اضافه كرد: او ابتدا كتكم زد، سپس مرا به سوي شومينه هل داد كه دچار سوختگي شدم و از همسايه ها كمك خواستم . بنا بر اين گزارش، با تشكيل پرونده اي در اين ارتباط در شعبه چهارم بازپرسي دادسراي ناحيه 2 تهران، متهم با توجه به اين كه يك بيمار رواني است و شب حادثه نيز دچار جنون آني شده، به بيمارستان رواني انتقال يافت. تحقيقات در اين رابطه ادامه دارد.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت
 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان