در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
22

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 11 بهمن 1387 15:04

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

Re: آموزش سخت افزار (کامل)

توسط Ehsan6141 » پنج شنبه 20 اسفند 1388 00:22

من با چند نفر حرفه ای که توو کار overclock بودن حرف می زدم می گفتن قاب case  رو بر می دارن البته شاید برای اونا لازم باشه ولی من دمای case ام معمولا حدود 60 درجه ی در هر صورت منم باز می ذارم و چون فن cpu  به داخل می کشه بهتره قاب پشت main رو برداریم که جریان بره بیرون case
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
151

تشکر کرده: 3039 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 بهمن 1391 19:14

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط varyag » سه شنبه 13 مرداد 1394 17:59

سلام دوستان و اساتید گرامی چندتا سوال دارم که به مرور مطرح میکنم
اول میخوام بر اساس تجربه شخصی و نه سلیقه بنده رو راهنمایی کنید پیرامون این موضوع :
برای سیستم های رومیزی شما سیستمی با پایه AMD رو مناسب میدونید یا intel با در نظر گرفتن همه فاکتورها که مهم ترینش کارآیی و در عین حال قیمت مناسب هست
1- اگه کارایی اجرای نرم افزار های سنگین که دارای محاسبات بالا هستند باشه کدوم برند رو پیشنهاد میدید
2- اگه کارایی بازی کردن صرف باشه چی؟
3 - اگه کارایی تلفیقی از این دو باشه چی؟
ممنون عزیزان
افتادگی آموز گر طالب فیضی                هرگز نخورد آب زمینی که بلند است
نردبان این زندگی ما و منی ست ____عاقبت این نردبان بشکستنیست
لاجرم آن کس که بالاتر نشست ______استخوانش سخت تر خواهد شکست

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 25 مرداد 1394 01:53

varyag,  
تا قبل از نسل چهارم پردازنده‌های Intel که با قاطعیت میشد گفت AMD برتر هست. اما متاسفانه AMD در حال خروج از بازار دستکتاپ و لپتاپ و تمرکز روی سرورها هست و با این وجود به نوعی تنها انتخابها اینل هستند ...
برای تمام مواردی که سوال کردید، هر دو مناسب هستند، اما AMD معمولا نسبت قیمت به توان بهتری داره. بهتره روی مدل صحبت کنید تا روی برند، چون هر دو برند گزینه‌های مناسبی هستند، اما با توجه به مسائل امنیتی که Intel داره، من توصیه میکنم AMD استفاده بشه، هر چند از تصمیم AMD به خروج از بازار low end ها شدیدا شاکی هستم ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

قبلي