در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

388

تشکر کرده: 6 مرتبه
تشکر شده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

محل سکونت

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط HESAM-007 » چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 17:03

شما بدلیل مسلمان بودن و پاکی وجودتان خبر ندارید ان نوع ترس چیست. در ان هنگام افراد مشرک احساس می کنند نیروی عظیم و ناشناخته ای انها را در خود فرا گرفته رنگ از رخسارشان می پرد و دست و پایشان می لرزد و چنان بر اشفته می شوند که حتی قدرت تکلمشان هم مختل می شود


دوست عزیز مگه شما خبر دارید؟!؟!؟
البته جسارت نشه شوخی بود.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HESAM-007 تشکر کرده اند:
shafagh 2

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

509

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط interceptor » چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 18:14

saman azizi نوشته است:interceptor عزیز ، اتکای ما در جنگ احتمالی بر نیروی هوایی نخواهد بود .


ما درباره اسراییل صحبت می کنیم. اگر اتکای ما بر نیروی هوایی نیست اسراییل هست. مطمئنن اگه بخواد حمله کنه این حمله در سطحی محدود و توسط نیروی هوایی آماده اش خواهد بود.

saman azizi نوشته است:interceptor
دربحث ضد حمله هم مشخصه که ایران از قدرت موشکی خودش استفاده می کند. به علاوه باید نیروهای حماس و حزب الله و نیروهای اعزامی خودمون رو هم اضافه کنیم .
ما حتی اگر نیروی هوایی قدرتمندی هم داشتیم باز نباید به آن اتکا می کردیم . به نظر من هرکشوری که در جنگ با اسرائیل به قدرت هوایی خودش اتکا کند ، بازنده میدان خواهد بود . نمونه تاریخیش هم شکست اعراب با چند صد جنگنده مدرن شرقی در برابر اسرائیلی که تعدادجنگنده هایش به زحمت به 300 فروند می رسید  .


این دلیل خوبی برای رها کردن نیروی هوایی به این وضع به  واقع اسفبار نیست. اصلن اسراییل به کنار. ما نمی خوایم برتری امارات ، عربستان سعودی, پاکستان ، عراق و ... رو در هوا متعادل کنیم؟ خاک بر سر ما که این قدر خوار شدیم که دفاع ما در مقابل اسراییل فقط به واکنش گروه های حماس و حزب الله محدود شده. پس خیلی هم قدرتی نیستیم.
به هر حال یک بعد ارتش همین نیروی هوایی است. اگه در این زمینه از این کشورهایی که گفته عقب تر باشیم که قدرت اول و یا دوم منطقه هم نیستیم.
ما به سرعت به وضعیت کره شمالی داریم نزدیک نمی شیم. پدافند و موشک و بس!
saman azizi نوشته است:interceptor
این هم باید بگم که اسرائیل با حمله هوایی نمی تواند کاری از پیش ببرد و برای مکمل به حمله گسترده زمینی ( گسترده تر از حمله عراق و افغانستان ) نیاز دارد که در این امر نمی تواند کاری بکند و نیاز به آمریکا پیدا می کند ، در وضعیت کنونی هم که آمریکا در 2 باتلاق عراق و افغانستان گیر کرده ، وارد باتلاق جدید به نام لیبی می شه و با قیامهای مردمی خاورمیانه که 100 درصد اسلامی است مواجه شده ، توانایی مواجه با 3 نیروی قدرمند زمینی ایران یعنی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی بسیج مردمی رو ندارد .


با همون نیروی هوایی کل تاسیسات ما رو نابود می کنه. 400 جنگنده آماده، به روز ، نو و سر حال با موشک های پیشرفته. کل واحد های دریایی مون هم غرق می شن چه زیردریایی و چه ناوچه و ناوشکن. آمریکا چیه ؟ آمریکا اگه وارد قضیه هم نشه اسراییل قدرت مستقلی هست و همون یکی هم از ما قوی تره.

دوستان عزیز ، جنابان Horlikan ، ashkansamiei و shafagh2 ،

متاسفانه در اظهار نظر هاتون (به نظر بنده) دچار تعصب وطن پرستی، و دست کم گرفتن دشمن هستید. اگه فرماندهان نیروها و مسئولان کشور هم مثل شما فکر کنند فاتحه هممون خوندست ! به جای بیان نقاط ضعف و قوت خودمون داریم همش از خودمون تعریف می کنیم. وقتی تو یه مسابقه فوتبال اینطور دست کم گرفتن حریف خطرناکه دیگه چه برسه به جنگ! به جای اینکه نقاط قوت دشمن رو بررسی کنیم همش داریم میگم ما پیروزیم و دشمن بازنده. این تفکر باب میل نتانیاهو و دار و دسته اش هست و به ضرر ما.
من هم علاقه ای به این قیاس ندارم ولی باید گفت بدترین ضربه رو خودمون با ساده لوحی به خودمون می زنیم که از ضربه اسراییل به مراتب بدتره.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
HORLIKAN, wild-bear, DJ Dani, gigi64, shafagh 2, kimia 55, An226, Omicron, sevrous

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

388

تشکر کرده: 6 مرتبه
تشکر شده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26

محل سکونت

_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز

آرشيو سپاس: 2968 مرتبه در 352 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط HESAM-007 » چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 20:32

دوست عزیزinterceptor

این دلیل خوبی برای رها کردن نیروی هوایی به این وضع به واقع اسفبار نیست. اصلن اسراییل به کنار. ما نمی خوایم برتری امارات ، عربستان سعودی, پاکستان ، عراق و ... رو در هوا متعادل کنیم؟ خاک بر سر ما که این قدر خوار شدیم که دفاع ما در مقابل اسراییل فقط به واکنش گروه های حماس و حزب الله محدود شده. پس خیلی هم قدرتی نیستیم.


همین تولید جنگنده صاعقه و بمب افکن آذرخش و ان شاءالله شفق و بمب افکن بدون سرنشین و آینده نگرانه ی کــــرار و در آینده سفره ماهی و... نشان دهنده عزم ایران برای تقویت نیروی هوایی خودشه. شما انتظار نداری که ایران دو روزه اف-35 تولید کنه. اگر در زمان شاه هزینه هایی که برای خرید هواپیما و جنگنده از امریکا داشتیم رو خرج پژوهش در زمینه جنگنده با آمریکا و اسراییل که در شرایط دوستی بسیار خوبی بودیم میکردیم بدون شک از امروز چندین برابر جلوتر بودیم ولی مفت خوری های آن زمان باعث اینچنین عقب افتادگی در نیروی هوایی ما شد. کاری که اکنون به قول شما عربستان و امارات و... میکنند.
با همون نیروی هوایی کل تاسیسات ما رو نابود می کنه. 400 جنگنده آماده، به روز ، نو و سر حال با موشک های پیشرفته. کل واحد های دریایی مون هم غرق می شن چه زیردریایی و چه ناوچه و ناوشکن. آمریکا چیه ؟ آمریکا اگه وارد قضیه هم نشه اسراییل قدرت مستقلی هست و همون یکی هم از ما قوی تره.اگر اینطوری که شما میگی بود، آمریکا و اسراییل نمیگذاشتند امروز به فردا تبدیل بشه و همین الآن به ایران حمله میکردند. به قول اون دوستمون در زمان بوش که روز حمله رو هم مشخص کرده بودند. اسراییل هم اگر این بمب اتم رو نداشت اینجوری برای ایران زبون درازی نمیکرد.به جای بیان نقاط ضعف و قوت خودمون داریم همش از خودمون تعریف می کنیم. وقتی تو یه مسابقه فوتبال اینطور دست کم گرفتن حریف خطرناکه دیگه چه برسه به جنگ! به جای اینکه نقاط قوت دشمن رو بررسی کنیم همش داریم میگم ما پیروزیم و دشمن بازنده. این تفکر باب میل نتانیاهو و دار و دسته اش هست و به ضرر ما.


اگر همه بخوان مثل شما فکر کنند که بدبخت شدیم رفته. به هیچ وجه نباید دشمن رو دست کم بگیریم ولی دست کم گرفتن خودمون برابر با نابودی مطلقه. ما قدرتمندیم، ادعامون هم میشه، خودشون هم اعتراف میکنن، کسی هم جرات تجاوز به خاکمون رو نداره، حرف کسایی مثل شما هم مثل حرف اوناییه که زمان حمله صدام به ایران میگفتن صدام دو روزه ایرانو میگیره ولی چی شد؟ کل دنیا جلو ما ایستاد، کل دنیا مارو تحریم کرد و... ولی ما جنگ رو بردیم.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HESAM-007 تشکر کرده اند:
CentralWeb, Sami 1993, reza4087, mehdighorbani, shafagh 2, HORLIKAN

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تشکر شده: 53 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

محل سکونت

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط CentralWeb » چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 20:44

خودمونیما! بعضی ها این خبر رو شنیدند جفت کردند!  :grin:

بابا جان! عزیزان! اگر آمریکا و اسراییل و کشورهای غربی می خواستند کار بکنند همون بعد دفاع مقدس برای اینکه کمر ایران رو خم کنند می تونستند دست به حمله های
پی در پی بزنند و بالاخره کمر ایران رو خورد کنند !  :sad:
اما الان چی؟ الان ما کلی پیشرفت داشتیم! تا دفاع مقدس ما سرباز منسجم نداشتیم! اصلا سرباز وظیفه ای توی پادگان ها درست و حسابی مستقر نبودند!  :ch:

اگر آمریکا و اسراییل می خواستند غلطی بکنند خودشون بهتر می فهمند که باید همون سال های اولیه پیروزی انقلاب می تونستند انقلاب رو زمین بزنند!
الان به قول حضرت امام : آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند!  :razz:     این حرف ، حرف کمی نیست! روش فکر کنید!  :shock:

به قول دوستانمون در پست های قبل ؛ زیاد از این تهدید ها بوده، هست و خواهد بود اما کو؟ کوش اون همه ادعای کشورهای غربی!

می دونند با حمله به ایران بهای نفت کلی میره بالا!
می دونید اگه نفت بره بالا یعنی چی؟ یعنی فروپاشی کشورهای غربی از جمله آمریکا!
البته شایدم حمله کنه و شنیدم امام راحل (ره) هم این پیش بینیو داشتند که آماریکا از هم می پاشه! شاید با این اقدام قبر خودشون رو گچی کنند!  :::P

نیروی ایمان بسیار قویتر از نیروی سلاح هست!  :-(

البته شایدم شد و از این اقدامات ابلهانه توسط مقامات اسراییل و آمریکا زیاد هست!  :::P
بالاخره که هر روز که می گذره یک روز به روز ثبت شدن این جمله ی زیبا در تقویم نزدیک تر میشیم!  

(((((((((((( تعطیل رسمی : ظهور حضرت مهدی (عج) )))))))))))))))))))
:razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:

ما میگیم هرچه آید خوش آید!  :smile:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
Sami 1993, apple2009, HESAM-007, Shahbaz, reza4087, mehdighorbani, shafagh 2, HORLIKAN, Omicron

Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تشکر شده: 466 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط Solver » جمعه 16 اردیبهشت 1390 01:27

یک نکته در بعد نظامی،

آمارها در زمان جنگ تحمیلی نشان داد ایران در پدافند هوایی قدرتمند ظاهر خواهد شد. بر خلاف تبلیغات (!) جنگ افزارها هر چند به نسبت آن زمان پیشرفت هایی داشته اند اما همچنان پدافند موثر خسارات جبران ناپذیر به نیروهای نظامی وارد خواهد کرد. در رزمایش اخیر که بنده شرکت داشتم هم بالاترین نمره بین یگان های تیپ خودمان متعلق به پدافند هوایی بود در حالی که پدافند هوایی در یگان ما جزو محورهای اصلی فعالیت نبود. روشن است یگان های ویژه پدافندی ما به مراتب قدرتمند تر از این حدود می باشند.

تصور غلطیست که دوستان فکر کنند در جنگ الکترونیک ایران ضعیف است!
هر چند ما در عرصه تجاری الکترونیک و رایانه واقعا از دنیا عقب هستیم اما در عرصه علمی الکترونیک و رایانه جزو پیشتازان جهان هستیم که در عرصه نظامی نیز به همین ترتیب است. این مسئله هم شامل نفوذ و تامین امنیت نرم و سخت افزاری در سامانه ها است و هم در زمینه طراحی و اصلاح سیستم های الکترونیکی. نمونه های ساده اون را در همین جنگ جاری (اینترنت) میتوانید شاهد باشید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
reza4087, كيارش, Sami 1993, wild-bear, interceptor, Hiddenway, HESAM-007, CentralWeb, apple2009, hamid164

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1160

تشکر کرده: 91 مرتبه
تشکر شده: 66 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط ASHKAN95 » جمعه 16 اردیبهشت 1390 18:47

جناب interceptor :razz:
من غره نشدم به قوای ایران،من فقط میگم اسرائیل هیچوقت این کارو نمیکنه.
به چند دلیل
1.کله اسرائیل چقده مگه؟اگه موشکای ایران 1 به 4 هم به هدف بخورن چیزی ازش نمیمونه.
2.هم امریکا هم اسرائیل میدونن که ایران مثل عراق و افغانستان نیست.میدونن که ایرانی سرش بره،از کشور و ناموسش نمیگذره.شما شاید ناسیونالیستی رو بد بدونی،ولی در این مورد هیشکی مث ایرانی نیست.
3.اگه بخاد حمله کنه،تنگه هرمز بسته میشه.اونوقت چی میشه؟همه میدونن چی میشه دیگه.
و......
پس بهتر نیست جای این که بگیم اونا اینو دارن ما نداریم،بگیم اگه بیان پاشونو قلم میکنیم؟
نقطه ضعف هامونو باید ببینیم،ولی نباید باعث بشه ک بترسیم از دشمن.این جمله یادمون نره که ترس بزرگترین گناهه

New Memberno avatar
پست ها

2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 16 اردیبهشت 1390 19:29

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط hashem1980 » جمعه 16 اردیبهشت 1390 19:47

چی بگم از این سیاست که هیچگاه ماهیتش اشکار نخواهد شد..امیدوارم روزی برسه که جنگ برای همیشه متوقف بشه..

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

355

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 2 فروردین 1389 17:45

محل سکونت

طهرون-شمرون

آرشيو سپاس: 3267 مرتبه در 332 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط wild-bear » جمعه 16 اردیبهشت 1390 19:54

سلام
دوستان عزیز دقت کنند دشمن تا دندان مسلح میباشد و نظر جناب interceptor بدور از واقعیت نیست.
بقول یک بزرگوار دوست آنست که بگریاند نه آنکه بخنداند.

ما همانطور که نباید اعتماد بنفس خود را از دست بدهیم و بقولی نباید جنگ روانی را ببازیم نباید هم دشمن و  هم متحدینش را دست کم بگیریم.
الان با توجه به شرایط منطقه و خبر کشته شدن بن لادن (راست یا دروغ) دولهتای غربی در بین جوامع خود یک مشروعیت تازه پیدا کردند و سرمست از این پیروزی.در نتیجه با توجه به این شرایط و تبلیغات دشمن اوضاع وخیم است.
ولی خب ایران هم دست و پا بسته نیست ولی نیازمند یکسری بازنگریها و اولویت بندیهایی میباشد که اهم آن نوسازی یگان هوایی میباشد.بنده به شخصه در صورت جدی شدن تهدیدها تجهیز نیروی هوایی را از نان شب هم واجب تر میدانم چرا که ایران ما در شرایط حاضر جدا از مساله ایمان که برای غربیها ناشناخته است فاقد توان بازدارنده است.
شرکای ما هم هر کدام درگیر مسایل خود میباشند و خدای ناکرده اگر بخواهیم از خود یک بادکنک تو خالی بسازیم ایمان داشته باشید با اولین فشار کمر این خاک و بوم خواهد شکست.
البته توان موشکی و زمینی ما خوب و قابل تقدیر است اما در قیاس با آفندهای دشمن بنظر شما تا چه حد دوام خواهد آورد؟؟؟
بنظر شما با بستن تنگه هرمز یا تهدید به بستن آن ما به کجا خواهیم رسید مگر غیر از این است که 90% صادرات نفتی مان از همین تنگه عبور میکند و آیا فقط ما توان بستن تنگه را داریم ..
بیایید جور دیگه به قضیه نگاه کنیم اگر آنها اینکار را کردند یک نوع عملیات انتحاری (البته به عنوان یک فرضیه) و با نفوذ و قدرتی که در شورای امنیت دارند یک منطقه تردد ممنوع اعلام کنند چه بر سر اقتصاد ایران می آید؟؟؟
به جایی میرسیم که بقول خود آقایان پول بند پوتین هم نداشته باشیم چه برسد به تهیه و پشتیبانی نیروهای مسلح.....
(شایان ذکر است سهم نفت خام در بازارهای مصرفی جهان از 46 درصد به 35 درصد کاهش یافته است و این خود نشان از یک جایگزینی دارد پس با بستن تنگه هرمز دیگر کشورها اقدام بفروش و مهم تر ازهمه باز شدن ذخایر نفتی امریکا و رفتن دلارهای نفتی به جیب روسها چیز دیگری عایدمان نخواهد شد)
در نتیجه لذتی که در صلح میباشد در جنگ و خونریزی هزاران سال نخواهید یافت.
یک نفر فرمان حمله میدهد ولی حیف خونهای پاک جوانان آن مرز و بوم ..جوانانی که از این دنیا  مگر چه می خواستند ؟؟؟؟
................................
ترس بزرگترین گناه است و غرور بزرگترین حماقت
بنام حاکمی که اگر حکم کند همه محکومند....حکم لازم !!!
....
نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»

                                                       
                                                                                                           

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب wild-bear تشکر کرده اند:
HORLIKAN, Sami 1993, kimia 55, HESAM-007, Hiddenway, interceptor, Motimann

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط HORLIKAN » جمعه 16 اردیبهشت 1390 20:28

wild-bear گرامی:

در پی تصدیقه سخنان گهر بار شما دوست گرامی عرض میکنم:

برادر شما بالاخره 4 تا پیرهن از ما بیشتر پاره کردی میشه به چندتا از سوالات ما پاسخ بدید.؟

1:اصولا و وصولا تا به حال ایران چند ده ملیون بار ایران تهدید شده؟
2: چرا این تهدیدات عملی نمیشه؟
3:چرا امریکایی که تا خر خره در انواع سلاح های پیشرفته عم از متعارف غیر متعارف غرقه پیش قدم نمیشه؟
4: چرا کشوری که اشاره کنه میتونه ایران رو به طور کامل فلج کنه(( به منهای حملات تلافی جویانه ایران عرض میکنم)) فقط به تهدید بسنده میکنه.؟
5:مگه امریکا از توان بازدارندگی ایران با خبر نیست مگه نمیدونه ایران تجهیزاتش کمی کهن است.؟
6:چرا امریکا با وجود خیل عظیم نفرات و سلاح در عراق و افغانستان ورشکسته به معنای واقعی هیچ کاری نمیتونه از پیش ببره.
7:مگه نمیگن ایران موشک هاش دقیق نیست و فلان و فلانه؟
8:مگه غیر از اینکه بودجه نظامی امریکا با بودجه نظامی کل اروپا برابری میکنه؟
9:مگه غیر از اینکه یه سرباز امریکایی با 25 ملیون تومان تجهیزات به میدان جنگ میره؟
10:خوب چرا اب سر بالا نمیره :grin:

حالا با این تفاصیل چرا و چرا و چرا و چرا و چرا و...................باز هم چرا امریکا و سگه کوچولوش(اسرائیل و تمامیه متحدینش)  به ایران حمله نمیکنن و قال قضیه رو نمیکنن.

از تمامی دوستان عم از خواهر و برادر عاجزانه خواستار اگر پاسخی در باب این سوال اینجانب دارن بفرمایند تا از بیاناتشان مستفيض بشیم

در پناه حق باشید
(انشالله) :razz:
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________

  کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
mehdighorbani, HESAM-007, reza4087, Sami 1993, wild-bear, ASHKAN95

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

227

تشکر کرده: 20 مرتبه
تشکر شده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 23 بهمن 1388 00:28

آرشيو سپاس: 1014 مرتبه در 181 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط vahid_kh » جمعه 16 اردیبهشت 1390 21:35

ایران یک کشور درحال توسعه با 70000000 نفر جمعیت است نه یک کشور فلج که کل اقتصادش

کاشت خشخاش و یا تجارت نفت در مقابل غذا و داروست .!!!!!

حمله نظامی به چنین کشوری هزینه ای ماورای یک درگیری معمولی با چندتا کوه نشین اسلحه

بدست است و حتما برای تامین این هزینه باید یک معدن چندمیلیون تنی طلا در ایران باشد تا

ارزش ریسک چنین کاری را داشته باشد.!!!!!!!!
از خاك بر امديم و خاك بر سرمان شد.

Junior Poster

Junior Posterنماد کاربر
پست ها

119

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 20 شهریور 1389 11:29

محل سکونت

مرکز انجمنهاي تخصصي

آرشيو سپاس: 395 مرتبه در 96 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط kimia 55 » جمعه 16 اردیبهشت 1390 21:41

دلایل زیادی میتونه داشته باشه، برای مثال جمهوری اسلامی تمام نیروش رو بر بالا بردن هر چه بیشتر توان بازدارندگی خود متمرکز کرده و در حال حاضر هم هیچ عجله ای برای دادن بهانه دست کسی‌ نداره و در کنار اون هم مشغول افزایش قدرت و نفوذش به هر طریق بر سایر کشورها است.

دشمنان و متحدان اصلی‌ جمهوری اسلامی هم احمق نیستند و همواره اوضاع و احوال رو رصد میکنند و کنش‌ها و وکنشهای احتمالی‌ رو سبک سنگین !   یکی‌ از بزرگترین نگرانیهای اونها از دست دادن هر چه بیشتر زمان هستش و البته چاره یی هم ندارند و باید منتظر لحظه مناسب برای ضربه نهایی بمانند چون درغیر این صورت یکی‌ از مهمترین اصول و برگ برنده رو که همون جذب و تسلط بر افکار عمومی‌ میباشد را از دست خواهند داد .
بهترین سخنان را به گوش هوش بشنوید و با اندیشه روشن و ژرف بینی آنها را بررسی کنید. هر مرد و زن راه نیک و بد را شخصاً برگزینید  

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kimia 55 تشکر کرده اند:
Sami 1993, Hiddenway

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تشکر شده: 1266 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

محل سکونت

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: جنگنده های اسراییل پشت مرزهای ایران مستقر شدند

توسط Sami 1993 » جمعه 16 اردیبهشت 1390 22:35

دوستان  :razz:
بعد تفکر پیرامون این خبر و تهدید ، به این نتیجه رسیدم که این تهدید یه نمه با تهدید های قبلی فرق داره چون شرایط خاصی در منطقه حاکم شده .
دوستان حتما خبرهای زیر را شنیده اند .
بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه.
اجرای قانون به شدت حساس هدف مند کردن یارانه ها ایران.
کشتار شیعیان بحرین توسط آل خلیفه و آل سعود و همینطور متشنج شدن روابط کشورمان با کشورهای جنوبی خلیج فارس در این رابطه و همینطور بحث تمامیت ارضی ( نام خلیج فارس و جزایر مصنوعی امارات)
اعلام خبر کشته شدن بن لادن و همینطور انتشار اخباری مبنی بر نرمش طالبان نسبت به بعضی مسایل افغانستان مثل تحصیل دختران .
مسایل پیش آمده در دولت مثل قضیه وزیر اطلاعات ( که با درایت رهبر معظم انقلاب حل شد) قضیه مربوط به اسفندیار رحیم مشایی که بالا گرفته ، بحث دولت و مجلس در رابطه با وزارت ورزش و جوانان و حالا هم ادغام وزارت راه و مسکن و در آخر حرفهای چند روز پیش یکی از مداحان درباره رئیس جمهور که کلیپ صوتیش بیرون آمده وحتی به آنور اب هم رسیده است که با حاضر نشدن رئیس جمهور در جلسات دولت میتواند مرتبط باشد .
انتشار مستند ظهور نزدیک است .
ظهور نشانه هایی در اسرائیل برای پذیرش ایران هسته ای حتی اگر بمب هسته ای نیز داشته باشد .
گسترش روابط ایران و مصر همزمان با شیطنت غرب و اسرائیل علیه سوریه .
بالا گرفتن دوباره بحث سپر دفع موشکی آمریکا و هشدار مجدد روسیه .
و حالا دیده شدن جنگنده های اسرائیلی  در پایگاه آمریکا در کشور همسایه مان عراق .

البته شاید من اینطوری فکر می کنم .

بازم می گم انشالا که خیره.


گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند


شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
interceptor, HESAM-007, HORLIKAN

قبليبعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان