در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

مشایی اهل سكته نیستم ولی به‌خاطر من سکته می‌کنند !

توسط airplane » چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 21:41

اسفندیار رحیم مشایی كه برخی حامیان دیروز و منتقدان كنونی دولت، به كنایه او را رئیس جمهور اصلی می خوانند، بالاخره به سكوتی كه پس از انتقادات فراوان به عملكرد وی و تیمش در دولت و حمایت یكپارچه احمدی نژاد از این عملكرد صورت پذیرفته بود، پایان داد و مواضع نسبتاً تندی مقابل منتقدانش گرفت.

پس از وقایع هفته های اخیر، امروز فیلمی از اسفندیار رحیم مشایی چهره منتفذ دولت دهم منتشر شد كه در یك سخنرانی در پاسخ به حمله هایی كه به او می شود، خود را سرباز نظام و ولایت دانسته است و تاكید كرده در برابر مخالفانش كوتاه نخواهد آمد.

در این فیلم كوتاه كه زمانش نامشخص است و احتمالاً مربوط به مراسمی در نهاد ریاست جمهوری می ‏شود و حتی ممكن است مربوط به برنامه های پیش از این ماجرا بوده باشد و هم اكنون منتشر شده، مشایی می گوید: «بنده الانم می گم، یك سربازم، از رو هم نمی رم، مگه از جسد من رد شن. من سرباز این نظامم، سرباز ولایتم و كوتام نمیام (صلوات) آدمی هم نیستم كه اهل سكته پكته هم نیستم (خنده) ولی باور كنید كه به خاطر من بعضی ها سكته می كنند! بعداً می بینیم!...»

اگرچه مشایی در این صحبت ها، مخاطب خود را به شكل شفاف مشخص نمی ‏كند اما احتمالاً مدنظرش طیف های منتقد دولت است كه تا پیش از این در صف اصولگرایان حامی دولت بودند؛ حامیانی كه پس از وقایع هفته های اخیر نقدهایشان علنی تر شده است.

فیلم http://media.tabnak.com/newsmedia/201105/104327.flv

http://tabnak.com/nbody.php?id=104327
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
wild-bear

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تشکر کرده: 34 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 18 مرداد 1388 21:12

آرشيو سپاس: 366 مرتبه در 97 پست

Re: مشایی اهل سكته نیستم ولی به‌خاطر من سکته می‌کنند !

توسط MRSTAR » چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390 22:14

شاید واقعا راست بگه و سرباز باشه اما نه از اون سربازهای گوش به فرمان قدیم از این سربازهای جدیده که خیلی پر رواند و تو پادگانها خدمت نمی کنن که آقایی میکنن :???:
(خودتون بهتر اوضاع سربازی حالا رو میدونین)
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MRSTAR تشکر کرده اند:
airplane