در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

استقرار سامانه موشکی صیاد2 در یگان‌های پدافند هوایی

توسط hani1459 » دوشنبه 19 اردیبهشت 1390 23:23

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به تحویل سامانه موشکی صیاد2 گفت: ورود این سامانه موشکی به چرخه پدافند هوایی کشور، باعث افزایش برد، افزایش ارتفاع و افزایش قدرت رهگیری دفاع موشکی می‌شود.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)با اشاره به تست و تحویل سامانه موشکی صیاد2 به قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)، اظهار داشت: ورود این سامانه موشکی به چرخه پدافند هوایی کشور، باعث افزایش برد، ارتفاع و قدرت رهگیری دفاع موشکی می‌شود.
وی در خصوص ویژگی این سامانه موشکی تصریح کرد: ارتقای سیستم و دیجیتالی شدن آن، قدرت و دقت سامانه موشکی مرصاد2 را افزایش داده است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ادامه داد: سامانه موشکی صیاد2 در حال ورود به چرخه پدافند هوایی کشور است و بزودی در چرخه پدافند هوایی از آن استفاده می‌کنیم.
اسماعیلی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: استفاده از پتانسیل همه نیروهای مسلح در بعد دفاع هوایی برابر با دکترین دفاع هوایی کشور و استفاده از همه سامانه‌ها و تجهیزات و بسیج نیروی انسانی و بسیج سامانه‌ها در یک مجموعه منسجم تحت لوای فرماندهی کل قوا و فرماندهی ارتش که در قرارگاه پدافند هوایی نمایان می‌شود از مهمترین برنامه‌های پیش روی قرارگاه است.
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در پایان خاطرنشان کرد: وقتی عنوان می‌شود پدافند هوایی در اولویت اول است به طبع تهدیداتی که متناسب با این اولویت است یک شکل و شمایل خاصی خواهد داشت یعنی دشمن اگر جرات این را پیدا کند که وارد میدان کارزار با ما شود بایستی از تجهیزات بسیار پیشرفته علیه ما استفاده کند بنابراین آمادگی ما آمادگی امروز و دیروز نیست و باید برای فردا آماده باشیم.
مشرق
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
Shahbaz, Persian Cat, Mahdi1944, reza4087

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 8 مهمان