در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain

Captain

no avatar
1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

سوال - بابیلون - لطفا جواب فوری

توسط shafagh 2 » شنبه 24 اردیبهشت 1390 17:59

بابیلون 8.0.0.0 را از روی سی دی   king 2011   که متعلق به یکی از اشنایان بود در کامپیوتر کپی کردم - بعدا  نصب شد- کراک path  راهم
طبق دستور کپی و اجرا کردم اما دیدم هنگام کلیک روی کلمات بجای ترجمه بابیلون پیام  no match داده و شروع به سرچ اینترنت می کند
( هنگام مراحل نصب، اینترنت کلا قطع بود) در قسمت  glassory که همراه نرم افزار بابیلون بود فایل هایی بنام  English - Farsi  یا  Farsi - English  ندیدم  مجبور شدم چندین بار بابیلون را پاک و مجدد نصب کنم حا لا وقتی بابیلون طبق روال قبل نصب می شود پیام انقضای مهلت نرم افزار می دهد در صورتی که مربوط به  2011  است ( البته هنگام پاک کردن بابیلون علاوه بر uninstall کلیه اطلاعات باقی مانده در سیستم و رجیستری را هم پاک می کردم)
در ضمن در دستور العمل درون سی دی یک شماره سریال هم داده شده بود که می بایست در ابتدای نصب درج می شد اما در این چند باری که من بابیلون را مکررا نصب کردم هیچ صفحه ای که درخواست سریال نامبر کند ظاهر نمی شد لطفا کلیه اشکالاتی که گفته شد را توضیح دهید و راه حل نصب و رفع اشکالات را بگویید

سوال دیگر اینکه اگر  از نسخه های قدیمی تر بابیلون استفاده شود این نرم افزار هوشمند بوده و با اتصال سیستم به اینترنت تاریخ اخیر را تشخیص داده و بلافاصله پیام انقضای نرم افزار را صادر می کند البته می توان با استفاده از فایروال zonealarm  مانع اتصال خودکار بابیلون به
اینترنت و تشخیص زمان شد اما سوالات دیگر  :

- ایا از طریق ویندوز هم می توان اتصال خودکار بابیلون به اینترنت را قطع کرد و اصولا بابیلون با چه  قسمت های واحدهای نرم افزاری modem یا IE یا سایر مرورگرها وصل می شود تا بتواند تاریخ را تشخیص دهد
- ایا بجز  zonealarm  نرم افزار بلوکر یا فایروال کم حجم دیگری وجود دارد که بتوان ارتباط خودکار بابیلون به اینترنت را محصور کرد
- ایا می توان تکنیکی بکار برد که تاریخ اینترنت  جزء اطلاعات ارئه شده نباشد و حذف یا بلوکه شود یعنی اینترنت بدون تاریخ

ممنون
آخرين ويرايش توسط shafagh 2 on شنبه 24 اردیبهشت 1390 18:31, ويرايش شده در 2.

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 09:19

Hell

آرشيو سپاس: 1684 مرتبه در 379 پست

Re: سوال - بابیلون - لطفا جواب فوری

توسط X.Nima » شنبه 24 اردیبهشت 1390 18:15

دوست عزیز. کلا برای ورژن 8 فکرز کنم فقط دوتا کرک بود که هردو شناسایی شدن.
پیشنهاد میکنم از ورژن 9 استفاده کنید که کرکش هنوز شناسایی نشده:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
   ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT  
نقطه. سر خط....                                 !...We'll Charge when Satan Laughs

Captain

Captain

no avatar
1225

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » شنبه 24 اردیبهشت 1390 18:36

.

اخه  بابیلون 8 باید تا تاریخ پایان 2011  مهلت داشته باشد واز سری نرم افزارهای کینگ مربوط شرکت معروف  پرند هست پس چرا پیام انقضا ؟

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

Hell

توسط X.Nima » شنبه 24 اردیبهشت 1390 21:55

shafagh 2 نوشته است:سوال دیگر اینکه اگر  از نسخه های قدیمی تر بابیلون استفاده شود این نرم افزار هوشمند بوده و با اتصال سیستم به اینترنت تاریخ اخیر را تشخیص داده و بلافاصله پیام انقضای نرم افزار را صادر می کند البته می توان با استفاده از فایروال zonealarm  مانع اتصال خودکار بابیلون به
اینترنت و تشخیص زمان شد اما سوالات دیگر  :

- ایا از طریق ویندوز هم می توان اتصال خودکار بابیلون به اینترنت را قطع کرد و اصولا بابیلون با چه  قسمت های واحدهای نرم افزاری modem یا IE یا سایر مرورگرها وصل می شود تا بتواند تاریخ را تشخیص دهد
- ایا بجز  zonealarm  نرم افزار بلوکر یا فایروال کم حجم دیگری وجود دارد که بتوان ارتباط خودکار بابیلون به اینترنت را محصور کرد
- ایا می توان تکنیکی بکار برد که تاریخ اینترنت  جزء اطلاعات ارئه شده نباشد و حذف یا بلوکه شود یعنی اینترنت بدون تاریخ

ممنون

بله. یه راهم استفاده از فایروال هست. فایر وال مایکروسافت نمیتونه مانع اتصال بابیلون 8 به اینترنت بشه. خودم تست کردم.کلا محصولات مایکروسافت چنگی به دل نمیزنن...
اونی که شما میفرمایید در باره تکنیکو اینا... این دیگه وارد معقوله کرک و کرکینگ میشه که جز محدوده استحفاظی من نیست خوشبختانه
اما یه راه اعصاب خورد کن هست که بابیلون 8 شناسایی نشه. هر دفعه که میخواین کانکت شین، قبلش بابیلون رو Exit کنید. اینطوری شناسایی نمیشه.

shafagh 2 نوشته است:اخه  بابیلون 8 باید تا تاریخ پایان 2011  مهلت داشته باشد واز سری نرم افزارهای کینگ مربوط شرکت معروف  پرند هست پس چرا پیام انقضا ؟

خوب دیگه. ربطی نداره. مهم اینه که کرکی که پرن به ملت داده شناسایی شد و رفت پی کارش...

خود پرند و کینگ و لرد و... مگه چیکار میکنن؟ میگردن از تو نت برنامه هارو با کرکشون میگیرن بعد میندازن به مردم، فلان قدر پول بی زبونم میگیرن. پس راهی نیست. و پیشنهاد من همون لینکیه که دادم. واسه من که خوب کار میکنه.

نقطه. سر خط....                                 !...We'll Charge when Satan Laughs

Captain

Captain

no avatar
1225

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » شنبه 24 اردیبهشت 1390 22:42

این طور  که معلومه فعلا راهی برای کار گرفتن از بابیلون 8 نیست من اهل دستکاری کردن نرم افزارها یا استفاده های غیر فانونی از ان ها نیستم و اصولا هر چیزی را خریداری کرده و بعد استفاده می کنم اما این بابیلون خیلی کاربرها را می چاپد در صورتی که می بایست نسخه های قدیمی تر را که مردم پول بابتش دادند ازاد کند نه اینکه ماه به ماه هی از کار میفته و هی دوباره خرید مجدد.... وقت ادم هم گرفته میشه و اصلا خیال ادم هم راحت نیست تازه  این بابیلون 8 که هنوز مهلت داره  تاریخ انقضا میدهد بهمین دلیل بخودم حق میدم برای از کار انداختن برنامه پول چاپیدن اش هرکاری بتوانم انجام دهم و غیر از استفاده از فایروال هر طور دیگه هم که بشود  این پل ارتباطی بابیلون را پیدا می کنم و  دائما از کار می اندازم.

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

Hell

توسط X.Nima » شنبه 24 اردیبهشت 1390 22:57

یعنی بابیلون 8 شما کرک شده نیست و با لایسنس خریداری شده کار میکنه؟ اگه کرک شده هست حق با بابیلونه که هروقت خواست از کار بندازه.

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 26 دی 1389 23:27

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط LIGHTING » شنبه 24 اردیبهشت 1390 23:01

salam doost aziz dar morde peyghame "nomatch" be in dalile ke shoma bad az nasbe barname glossaryha ro ke marbote be zabane farsi hastesh ro nasb nakardi.maamolan ye folder be esme glossary toye cdhaye parand hast ke bad az nasbe barname ba click kardan roye tak tak onha be sorate khodkar nasb mishan.
ama dar morde peyghame engheza bayad bad az nasbe barname roye ikone babylon dar goshe samat raste windows click rast koni va gozine "inter licence" ro entekhab koni bad on user va passworde roye cd ro add(inter licence) koni bad az in be rahati mitoni az barname estefade koni va moghe etsale be internet ham shenasae nemishi.  
آخرين ويرايش توسط CAPTAIN PILOT در يکشنبه 25 اردیبهشت 1390 00:53, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: با سپاس از شما دوست گرامی, لطفا" در نگارش ارسال های خود تنها از زبان فارسی استفاده نمائید.

Captain

Captain

no avatar
1225

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » يکشنبه 25 اردیبهشت 1390 00:43

هم  ( unlock) داره و هم سریال نامبر unlock ان هم از نمونه های  patch.exe  است اما موقع نصب  یا بعد از نصب صفحه ای که در ان تقاضای سریال نامبر کند اصلا ظاهر نمی شود.

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط LIGHTING » يکشنبه 25 اردیبهشت 1390 02:17

این روشی که من گفتم نیازی به patch نداره. شما یک "trial" از babylon 8 نصب کن بدون نصب هیج کرکی بعد گوشه سمت راست desktop روی ایکون babylon کلیک راست کن و inter licence و انتخاب کن و این user وpassword و وارد کن inter licence و کلیک کن.الان مثل یک برنامه original باید کار کنه.

Captain

Captain

no avatar
1225

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » يکشنبه 25 اردیبهشت 1390 03:38

دوست گرامی lighting

مشکل نصب و اکتیو شدن و اشتراک فایل های گلاسوری حل شد که از شما ممنونم تنها مشکلی که باقی مانده ترجمه انگلیسی به انگلیسی هرکلمه ( عبارت ها و کلمات معادل انگلیسی ) است که در ورژن های قبل همراه با ترجمه فارسی بصورت پیش فرض در خود نرم افزار وجود داشت اما در نسخه 8 فقط انگلیسی به فارسی  است ایا راهی برای بر طرف شدن این نقیصه وجود دارد با این توضیح که من فقط یکی دوفایل فارسی از گلاسوری را فعال کردم اما در بین فایل های انگلیسی فایلی را بنام انگلیسی - انگلیسی نیافتم

متشکر و ممنون

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 25 اردیبهشت 1390 09:39

shafagh 2 نوشته است:این طور  که معلومه فعلا راهی برای کار گرفتن از بابیلون 8 نیست من اهل دستکاری کردن نرم افزارها یا استفاده های غیر فانونی از ان ها نیستم و اصولا هر چیزی را خریداری کرده و بعد استفاده می کنم اما این بابیلون خیلی کاربرها را می چاپد در صورتی که می بایست نسخه های قدیمی تر را که مردم پول بابتش دادند ازاد کند نه اینکه ماه به ماه هی از کار میفته و هی دوباره خرید مجدد.... وقت ادم هم گرفته میشه و اصلا خیال ادم هم راحت نیست تازه  این بابیلون 8 که هنوز مهلت داره  تاریخ انقضا میدهد بهمین دلیل بخودم حق میدم برای از کار انداختن برنامه پول چاپیدن اش هرکاری بتوانم انجام دهم و غیر از استفاده از فایروال هر طور دیگه هم که بشود  این پل ارتباطی بابیلون را پیدا می کنم و  دائما از کار می اندازم.

یعنی الان همه نرم افزارهای شما قانونیه ؟! ویندوزتون و ... ؟ یا این سی دی هایی که در بازار میفروشن به اسم کینگ و فلان و فلان که هر کدام نرم افزارهایی به ارزش چند هزار دلار دارن قانونی هستن ؟
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
X.Nima, shafagh 2, Ruozbeh

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط LIGHTING » يکشنبه 25 اردیبهشت 1390 10:50

تنها مشکلی که باقی مانده ترجمه انگلیسی به انگلیسی هرکلمه ( عبارت ها و کلمات معادل انگلیسی ) است که در ورژن های قبل همراه با ترجمه فارسی بصورت پیش فرض در خود نرم افزار وجود داشت.

shafagh 2  عزیز
شما برای هر زبان باید glassory اون رو هم داشته باشی واینکه ترجمه انگلیسی به انگلیسی رو نداری به دلیل نداشتن glossary اون هست که شما میتونی وقتی به اینترنت متصل هستی یک کلمه انگلیسی رو روی babylon سرچ کنی البته باید قبلاًسرچ آنلاین رو توی تنظیمات برنامه فعال کنی(معمولاً به صورت پیش فرض فعال هست) دربین dictionary های نمایش داده شده اونی که با پرچم امریکاست رو انتخاب کن.یک گزینه "download dictionary" بعد ازترجه لغت هست که با dowmload اون به glassory های شما اضافه میشه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب LIGHTING تشکر کرده اند:
shafagh 2

بعدي