در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

ایجادشبکه مجازی در وزارت دفاع

توسط hani1459 » شنبه 24 اردیبهشت 1390 20:44

سردار وحیدی از اجرا و راه اندازی شبکه های مجازی در وزارت دفاع خبر داد و یادآور شد: برنامه ای در جهت ایجاد شبکه مجازی در وزارت دفاع در دستور کار داریم که این شبکه در حال توسعه است.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از مهر، سردار وحیدی وزیر دفاع امروز شنبه در حاشیه بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در پاسخ به خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های طراحی سامانه های موشک های بردبلند افزود: ما طراحی سامانه موشک های برد بلند در حوزه های زمین به زمین، زمین به هوا، ساحل به دریا، پروژه های را در دستور کار داریم.
وزیر دفاع با اشاره به توانمندی های موجود در دانشگاهها و پارک های علم و فناوری یادآور شد: پارک های علم و فناوری و مراکز تحقیقاتی با اجرای پروژه های تحقیقاتی توانمندی های خود را به اثبات رسانده اند که وزارت دفاع نیز برنامه ای برای مشارکت با این مراکز در دستور کار دارد.
وی همچنین به اجرا و راه اندازی شبکه های مجازی در وزارت دفاع خبر داد و یادآور شد: برنامه ای در جهت ایجاد شبکه مجازی در وزارت دفاع در دستور کار داریم که این شبکه در حال توسعه است.
سردار وحیدی در این باره توضیح داد: پارک های علم و فناوری جایگاه مناسبی برای رشد و توسعه است از این رو با ایجاد یک واحد مجازی و یا پارک فناوری مجازی می توان علاوه بر ساماندهی پروژه های تحقیقاتی در حوزه های مرتبط با وزارت دفاع از توانمندیهای کشور نیز در این راستا بهره مند شد.
وزیر دفاع همچنین با اشاره به دستاوردهای اخیر کشور در حوزه های مختلف خاطر نشان کرد: محققان کشور با ایده های نوین موفق شدند که فاصله ایده تا محصول، قیمت تمام شده و زمان تجاری سازی و بازاریابی محصولات فناورانه را کاهش دهند که با توجه به این پتانسیل وزارت دفاع برنامه هایی برای همکاری با پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان تدوین کرده است.

مشرق
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان