درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به شما

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث مرتبط با پزشکي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 3837 بار
سپاس‌های دریافتی: 7702 بار

Re: درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 30 آبان 1396, 11:27 pm

با سلام
پیام مهم پزشکی به همه ی مردم :
چه بیمار باشید چه سالم ، چه نوجوان باشید یا جوان یا میان سال یا مسن ، چه زن باشید چه مرد ، چه چاق باشید چه لاغر ، این چیزها رو حتماً رعایت کنید که تاثیر معجزه آسا داره بر علاج بیماری های معده و حفظ سلامتی معده :
۱- هرگز بعد از غذا خوردن دراز نکشید تا ۲ ساعت . حتی اگر خوابتون میاد پس نشسته بخوابید روی مبل یا صندلی راحتی یا تکیه داده به دیوار .
دراز کشیدن بعد از غذا خوردن باعث رسیدن اسید معده به دریچه ی ورودی معده میشه و کم کم صدمه میبینه و زخم میشه و کلی مشکلات به وجود میاره . از تورم و عفونت گرفته تا سرطان و مرگ .
۲- هرگز هرگز هرگز سبزیجات و میوه هایی مثل توت فرنگی رو ضدعفونی نشده نخورید . میکروب خطرناکی در خاکی که کود حیوانی و انسانی داره وجود داره به اسم هلیکوباکتر که فوق‌العاده قوی و خطرناک هست و اگر به معده برسه و زیاد بشه کار رو حتی به سرطان و مرگ هم میکشه .
پس تحت هیچ شرایطی گوجه‌فرنگی و خیار و توت‌فرنگی و سبزیجات و اینها رو ضدعفونی نشده نخورید وگرنه پشیمانی به بار میاره .
محلول ضدعفونی رو فقط از داروخانه‌ها بخرید و طبق دستورش استفاده کنین و از نمک یا چیز دیگه ای استفاده نکنید که بی فایده هست .
۳- خوردن نوشابه های گازدار رو به کل تعطیل کنید که قسم به خدا اگر پولتون رو آتش بزنید خیلی کمتر از خریدن و خوردن نوشابه گازدار ضرر میکنید .
۴- از عصبانیت دوری کنید که باعث ترشح شدید اسید معده و صدمه دیدنش میشه و ممکنه به سرطان هم برسه
۵- الکل نخورید . خدای متعال بیخود چیزی رو ممنوع نکرده . دیگه خود دانید .
۶- از دخانیات دوری کنین و اگر متاسفانه آلوده شده اید پس لااقل تا متیونین کمش کنید .
۷- از مواد مخدر دوری کنین که ضررش بر کسی پوشیده نیست .
۸- هله هوله نخورید و بچه هاتون رو هم از کودکی عادت ندید به هله هوله خوری . بهشون رحم کنین .
دوست عاقل باشید برای اطرافیانتون نه دوست نادان .
۹- از خوردن ترشی های سرکه دار خودداری کنین . فقط از آبلیمو و و آبغوره به مقدار کم استفاده کنین . اسید آب نارنج خیلی کمتر از سرکه و آبلیمو هست .
۱۰- اگر بزاقتون کم هست ، موقع غذا خوردن با هر لقمه یک قاشق مرباخوری آب و آبلیمو بخوریم تا فقط لقمه رو کمی خیس کنه .خوردن مایعات زیاد با غذا باعث سوءهاضمه میشه .
۱۱- بعد از غذا تا حدود یک ساعت مایعات نخورید . آب رو حدود نیم ساعت قبل از غذا بخورید نه با غذا یا فوراً. بعد از غذا .
۱۲ - پرونده سوسیس و کالباس رو تا ابد ببندید .
۱۳- لقمه ها رو خوب بجوید تا کاملاً خمیری و نرم بشه .
۱۴- اگر دندان خراب دارین پس سریعاً برید ترمیمش کنید حتی اگر مجبور بشید پولش رو قرض کنین . یک دندان خراب همه ی بدن رو به فساد و خرابی می کشه .
۱۵ - حداقل روزی ۲ بار صبح و شب قبل از خواب باحوصله مسواک بزنید . مبکروبهای دهان اگر به معده برسه می‌تونه مشکل ساز بشه غیر از پوسیدگی دندان‌ها و بوی بد دهان و غیره .
۱۶ - از بدخوری بپرهیزید . یعنی روهم روهم خوردن غذاها .
۱۷- روزی ۱۵ دقیقه با شکن خالی نرمش کنین طوری که گرمتون بشه و کمی عرق کنید و ضربان قلبتون تا حد معقول بالا بره . میتونین با آهنگ بانشاط نرمش کنین اگر که حال و حوصله اش رو ندارید . اگر با کمی ورزش خوابتون میگیره برید تست خون بدین ممکنه دچار کم خونی یا افت قند خون باشید یا ضعف ویتامین
۱۸ - عقلتون رو با علم و دانش قوی کنین تا بتونین از پرخوری و بدخوری و هله هوله خوری پرهیز کنید .
اینها رو رعایت کنین و نتیجه ی معجزه آساش رو بر معالجه‌ی ببماربتون و حفظ سلامتیتون ببینید .
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

New Member

Re: درمان قطعی ناراحتی معده بدون دارو - ابداع و هدیه من به شما

پست توسط -Del-aram- » چهار شنبه 31 مرداد 1397, 6:25 am

سلام من یک ساله که ناراحتی معده دارم
بی اشتهایی شدید دارم و ترش میکنم
یه جوری که حتی با بوی غذا هم حالم بد میشه و 24 کیلو تو یک سال کم کردم
دکتر رفتم و انواع قرصها رو مصرف کردم ولی بی فایده بوده
هر روز و هر شب حالم بده و دکترا هم خوب میگن چیز خاصی نیست
آندوسکپی هم رفتم و آزمایشم دادم و دکتر گفته مشکل خاصی نیست
تمیرینی که شما هم گفتید انجام دادم و بعدش از دل درد میخواستم زمینو گاز بزنم یه دل درد وحشتناک که حدودا یه نیم ساعتی طول کشید چیکار کنم،؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 2 شهریور 1397, 8:05 pm

-Del-aram-,
شیره شیرین بیان رو تست کنید، معجزه میکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 2643 بار
سپاس‌های دریافتی: 4940 بار

پست توسط shafagh 2 » یک شنبه 4 شهریور 1397, 7:00 pm

با عرض سلام

انجام اين روش شرائطي هم دارد كه بنده متعاقب اصل مقاله اوليه و در خلال پست ها ي متعدد ياد اور شدم.

1- يك يا يك و نيم ساعت بعد از تناول غذا انجام شود

2- ده دقيقه اي قبل از اين فيزيوتراپي يكي دو عدد قرص الومينيم  ام جي اس ميل نماييد

3- بسته به شناختي كه خودتان از ميزان علل و حساسيت گوارشي داريد  تعداد حركات را با ملايمت بيشتر و با تناوب دفعات انجام دهيد

اتفاقا بنده همين امروز به ناراحتي گوارشي، بي اشتهايي، عدم هضم غذا، نفخ و درد خفيف گوارشي مبتلا بودم با وجوديكه روزهاي قبل كليدينيوم c و مقدار متنابهي الومينيم اجي مصرف كرده بودم تا حد المقدور روي اور اين فيزيوتراپي گوارشي نشوم اما جز كم كردن اسيد موقتي تاثيري نداشت و امروز فقط به تعداد 500 بار بعني حدود سه 150 حركت با فاصله چندين ساعته اين روش درماني را انجام دادم و الان شكر خدا خيلي خوب و سر حال هستم و هيچ ناراحتي ندارم و اصلا نه انگار كه در ابتداي صبح اختلال گوارشي بدي داشتم و البته من كمي تعجب ميكنم كه در شما نتيجه عكس داشته است.

من اين روش درماني را طي مقاله اي بدوي ينام  Digestive system physiotherapy يا با اصطلاح مخفف DSP حدود 5 ماه قبل به سازمان علوم پزشكي ارسال كردم كه بطور رسمي به يكي از اطباء فوق تخصص گوارشي يكي از بيمارستان ها محول گرديد تا پيرامون اين روش تحقيق شده و گزارش تهيه شود ولي تا به حال به علوم پزشكي مراجعه نكرده ام كه از نتايج كار مطلع شوم البته ابن روش طي مقاله اي و با جزيياتي خاص و همچنين دستگاهايي كه در اينده مي توان براي ان ساخت اشاره كرده بودم كه قضيه مفصل است .

Captain
Captain
سپاس‌های ارسالی: 2643 بار
سپاس‌های دریافتی: 4940 بار

پست توسط shafagh 2 » یک شنبه 4 شهریور 1397, 9:36 pm

همچنين لازم است عرض شود بنده اخيرا متد حركتي جديدي را جايگزين حركات قبلي نموده ام كه هنوز در اين تاپيك درج نكرده و ختي در مقاله ي تقديمي به متخصصان محترم علوم پزشكي نيز اظهار نشده است بدليل انكه در ماه اخير ان را ابداع كردم و ساده تر و كم زحمت تر از حركات قبلي مي باشد كه انشا... در فرصتي ديگر به اطلاع خواهد رسيد.

ارسال پست

بازگشت به “پزشکي”