چطور میتونم فایلهای شخصی رو مخفی کنم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

چطور میتونم فایلهای شخصی رو مخفی کنم

پست توسط research » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 3:12 am

سلام دوستان می خوام راهنمایی کنید .یکسری فایلهای شخصی دارم که می خوام هیدن بشن تا کسی اونارو نبینه میتونید راهنمایی کنید؟تصویرتصویر

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: پشت كامپيوتر !
سپاس‌های ارسالی: 10734 بار
سپاس‌های دریافتی: 5976 بار
تماس:

Re: چطور میتونم فایلهای شخصی رو مخفی کنم

پست توسط nima-rad » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 2:43 pm

واسه این کارا نرم افزارهای متنوعی وجود داره که بمراتب امنیتش بیشتره. اگه خواستید بگید که بیشتر راهنمایی کنم. :razz: :razz:
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 2:56 pm

توسط خود ویندوز هم میتونید.برای این کار از توی Propertise اون فایل گزینه Hidden رو تیک بزنید.بعدش فایل ناپدید میشه.اگر هم میخاین اونو ببینید باید از Folder option از تب view گزینه show hidden files.folders.drives رو تیک بزنید.برای پنهان کردن دوباره هم گزینه don't show hidden files.folders.drives ؤو تیک بزنید.اگر بازم راهنمایی خواستین در خدمتیم.البته اگر میخواین طوری پنهان بشه که فقط شما و با رمز شناسه بتونید بازش کنید باید از برنامه های مخصوص این کار استفاده کنید. :razz:

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Hell
سپاس‌های ارسالی: 1631 بار
سپاس‌های دریافتی: 1526 بار

پست توسط X.Nima » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 5:22 pm

سلام.

من Folder Guard Pro رو توصیه میکنم. اختیارات گسترده ای میده. رمز گذاری، انواع نمایش، و... حتی رمز گزاری روی مموری های قابل حمل(فلش مموری، مموری کارت و...) :

Folder Guard Pro v 8.4.0.1401

http://www.mediafire.com/?wbwbbw0q185et3h

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT   نقطه. سر خط.... !...We'll Charge when Satan Laughs

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

پست توسط HESAM-007 » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 9:02 pm

میتونی از نرم افزار بسیار عالی GRL RealHidden استفاده کنی. با این نرم افزار میتونی هرچقدر حجم خواستی حتی یک ترا بایت رو توی یه آهنگ بریزی و هروقت روی آهنگ کلیک کنی فقط اون آهنگ اجرا میشه و دسترسی به اون فایل هات غیر ممکنه و فقط خودت میتونی با اون رمزی که میدونی بازش کنی و اگر کس دیگه ای بخواد بازش کنه اگر رمز رو نداشته باشه به هیچ وجه نمیتونه بهش دسترسی پیدا کنه. حجم بسیار کمی هم داره تو اینترنت سرچ کنی به راحتی پیداش میکنی.
تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 754 بار
سپاس‌های دریافتی: 315 بار

پست توسط super flanker » چهار شنبه 4 خرداد 1390, 11:45 pm

سلام. یه روش متفاوت پیشنهاد میکنم. البته هید کردن نیست ولی بهتر از اونه. یه فلدر باز کن، اطلاعاتت رو بریز توش. حالا اسم فولدر رو به اسم روبرو تغییر بده:
{Control.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D
با کلیک کردن رو فولدر میره تو کنترل پنل. اگه خواستی خودت فولدر رو باز کنی میتونی نقطه بین کنترل و کروشه ها رو پاک کنی . حالا شد یه فولدر و میتونی بازش کنی. به همین راحتی :D
هر جا که دیدی سایه آدم های کوچک بزرگ است، بدان که خورشید در حال غروب کردن است...

New Member
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط chav veritem » شنبه 7 خرداد 1390, 12:44 am

یه روش هست که فقط اسم و آیکون پوشه رو ناپدید میکنه اما اون پوشه در دسترس میمونه :
ابتدا روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید سپس به سربرگ Customize برید و روی Change Icon کلیک کنید با اینکار پنجره ای باز میشه که تعداد زیادی آیکون در اون وجود داره داخل این پنجره روی جای خالی کلیک کنید وبعد هر دو پنجره رو OK کنید به این ترتیب آیکون پوشه ناپدید میشه، برای از بین بردن اسم فایل هم Rename را انتخاب کرده و با نگه داشتن کلید Alt عدد 255 را به جای اسم پوشه تایپ نمایید

Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط X.Nima » شنبه 7 خرداد 1390, 2:03 am

chav veritem نوشته شده:یه روش هست که فقط اسم و آیکون پوشه رو ناپدید میکنه اما اون پوشه در دسترس میمونه :
ابتدا روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید سپس به سربرگ Customize برید و روی Change Icon کلیک کنید با اینکار پنجره ای باز میشه که تعداد زیادی آیکون در اون وجود داره داخل این پنجره روی جای خالی کلیک کنید وبعد هر دو پنجره رو OK کنید به این ترتیب آیکون پوشه ناپدید میشه، برای از بین بردن اسم فایل هم Rename را انتخاب کرده و با نگه داشتن کلید Alt عدد 255 را به جای اسم پوشه تایپ نمایید

سلام... تصویر تصویر
ممنون از شما دوست عزیز chav veritem.

اما این راه حل فقط برای مخفی کردن فایل/فولدر از دست افراد نا بلد میخوره. چون براحتی لو میره که چیزی اینجا وجود داره...

برای مثال وقتی وارد فولدر میشه:

تصویر 

و با زدن کلید ترکیبی Ctrl + A :

تصویر 

[HR]
بهترین راه استفاده از برنامه های مخصوص هست.
البته راه حل شما هم بسیاری از جاها کمک میکنه. اگه بعد از انجام دستورالعمل شما، فایل رو هیدن هم بکنیم خیلی بهتر میشه.

تصویرتصویرتصویر  
  ...Death to All who Oppose the Horde, We Shall NOT be Destroyed. Shall NOT   نقطه. سر خط.... !...We'll Charge when Satan Laughs

Major I
Major I
نمایه کاربر

پست توسط X.Nima » شنبه 7 خرداد 1390, 2:12 am

راستی، یه راه دیگه هم هست، اینه که به کمک کمند ( Command Prompt ) فایل/فولدر مورد نظر رو سیستمی کنید. این تکنیک یه پله از هیدن کردن فایل/فولدر ها بهتر عمل میکنه.

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”