در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
25

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 شهریور 1387 00:10

تهران

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

ایجاد شبکه داخلی

توسط mani.alone » پنج شنبه 5 خرداد 1390 11:24

من یک خط adsl دارم که بوسیله یک wireless adsl router D-Link یک شبکه اینترنتی بی سیم واسه pc و لپ تاپم درست کردم میخواستم ببینم چطور میشه اسکنر و پرینترمو بین اونها share کنم و ایا تجهیزات دیکه نیاز دارم یا با همین دستکاه می تونم یک شبکه داخلی بی سیم درست کنم
M@n!.Alone

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: ایجاد شبکه داخلی

توسط Solver » جمعه 6 خرداد 1390 10:27

آیا شما سیستم هاتون را شبکه کردید یا هر کدام مستقیما و مجزا به adsl وصل هستند؟

میتونید به My Network Place برید و از اونجا متوجه بشید که سیستم شما در چه وضعیتی است. اگر شبکه هستند. کافی است قابلیت اشتراک را برای هر دستگاهی که مد نظر دارید فعال کنید. مثلا برای پرینتر از منوی شروع )Start) با رفتن به گزینه مربوط به فاکس و پرینتر در پنجره باز شده بر روی پرینتر مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه properties را انتخاب کنید. سپس سربرگ Sharing را انتخاب کرده و اونجا از طریق گزینه های مربوط این کار را بکنید.

متاسفانه الان ویندوز نصب نیست روی سیستم که براتون عکس بزارم. اگر بگید ویندوز مورد استفادتون چیست براتون تصاویر مربوط و گزینه ها را دقیق تر خواهم گفت.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
noora, X.Nima, Mahdi1944