سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Major I

Major I

no avatar
235

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

Re: دوباره مشکل با CC ...!!!

توسط HS368 » چهارشنبه 4 آبان 1390 01:53

Mohammad 1985 نوشته است:اینترنت به شدت مشکل داره به خصوص در بعضی آی اس پی ها !!! خیلی سایتها نصفه با هزار جون کندن باز میشه !!!! اینترنت ایران هر روز بهتر از دیروز ...

نه مشکل از آی اس پی نیست!
سرعت دانلود من 345 کیلوبایت بر ثانیه (2760 کلیوبیت بر ثانیه) هست، مشکلی از لحاظ دانلود ندارم! تا دیروز براحتی صفحات باز میشد! اینکه اولین بار در باز کردن یه لینک، صفحه فیلترینگ میاد یا بعضی سایت ها اصلا جواب نمیده و دوستان دیگه هم همین مشکل دارند، نشون میده مشکل از اینترنت کشور و فیلترینگه! من نمیدونم کی میخواد این چیزا درست بشه!
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
GHAZALAK88, behrad90, ASHKAN95, Present

Captain

Captain

نماد کاربر
1362

تشکر کرده: 2196 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

توسط Java » دوشنبه 1 اسفند 1390 19:08

با سلام.
آخیش ...بعد 4 , 5 روزی که سنترال برام قطع شده بود الان دوباره وارد شدم.
در این مدت انواع و اقسام ارور ها رو هم موقع باز شدن سایت تجربه کردم....که خوب کلی به تجربه من در مورد کار با اینترنت افزود. :lol:
آقا مهدی این رو جدی میگم :واقعا" باید یه فکری به حال سایت بکنید :-?  :-?  :-?
البته امیدوارم که همه این مشکلات از مخابرات بوده و نه از کم کاری مدیران :-?
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Java تشکر کرده اند:
Ph.Sepehr, super flanker, ASHKAN95

Captain II

Captain II

نماد کاربر
689

تشکر کرده: 465 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 آبان 1390 12:32

آرشيو سپاس: 2298 مرتبه در 509 پست

توسط serat&mersad » دوشنبه 1 اسفند 1390 19:54

سلام دوستان :razz:
وای!!!!من که دیگه خسته شدم ازدست این پیغام اعصاب خوردکن :-? (خطایforbidden)
بعدازچندروزمشکل باورودبهccحالاهمین الان که میخوام پست جدیدبزارم بازبعدزدن دکمه ارسال خطایforbiddenسروکلش پیدامیشه(حیف توی شکلکهایه شکلک درست وحسابی برای بیان اعصابم وجودنداره)
مدیریت محترم چرااین مشکل حل نمیشه :lol:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

به سوی میدانهای جنگ وجهادبشتابیدومرگ رادرآغوش بگیریدوآنرابفشاریدکه شهیدان راه خدارادرنزدخدامقامی بس بزرگ است.
ان الحسین مصباح الهدی وسفینه النجاه.
گرگ اجل یکایک ازاین گله می برد...این گله رانگرکه چه آسوده می چرد.
اللَّـهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّد وآلِ مُحَمَّد

http://parsi-soft.ir

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                   لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                        
http://sasanromia.deviantart.com
  http://www.3dmekanlar.com     

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب serat&mersad تشکر کرده اند:
Java, Sami 1993, super flanker, MISSILE, oweiys

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » يکشنبه 21 اسفند 1390 22:25

سلام

یه چند روزیه که  Forbidden و خطاهای 504 و 508 دوباره به سراغم اومده .
به جز اون سرعت بارگزاری انجمن برای من به شدت افت کرده و حتی دیروز انجمن برای من غیر فعال شده .
می خواستم ببینم این مشکل مربوط به خودمه و یا همگانی هستش .

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
airplane

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » يکشنبه 21 اسفند 1390 22:30

Sami 1993 نوشته است:سلام

یه چند روزیه که Forbidden و خطاهای 504 و 508 دوباره به سراغم اومده .
به جز اون سرعت بارگزاری انجمن برای من به شدت افت کرده و حتی دیروز انجمن برای من غیر فعال شده .

سلام

نه دوست عزیز همگانیه.

من حتی موقع زدن پست با پیام تعداد کاراکترهای موضوع شما کم است مواجه میشم.

شما هم این مشکل رو دارین؟
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
Sami 1993, Present

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » يکشنبه 21 اسفند 1390 22:35

airplane نوشته است:

سلام

نه دوست عزیز همگانیه.

هنوز این یکی به سراغم نیومده.

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
airplane

Major II

Major II

نماد کاربر
443

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 11:38

آرشيو سپاس: 2331 مرتبه در 354 پست

توسط anga2009 » يکشنبه 21 اسفند 1390 22:36

airplane نوشته است:

سلام

نه دوست عزیز همگانیه.

این مشکل برای من هم پیشامده
وب سایت روستای گندشمین
خدایا من را ببخش...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anga2009 تشکر کرده اند:
airplane

قبلي