در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
19

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 16 اردیبهشت 1390 12:18

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 3 پست

سوال درباره سایت خبررسانی لطفا کمکم کنید

توسط arj67 » چهارشنبه 11 خرداد 1390 23:22

سلام خسته نباشید بوستان من می خوام یک سایت خبررسانی با asp.net و زبان c# بنویسم اما برای ارسال خبر از طرف مدیر به اعضای سایت نمی دونم باید چه کار کنم و لازمه که چه خبرهایی ارسال بشه اصلا سایتهای خبررسان خبر هاشونو ارسال هم می کنند یا فقط کافیه روی سایت بذارند لطفا کمکم کنید پروزه درسیه ممنون از همه دوستان

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

Re: سوال درباره سایت خبررسانی لطفا کمکم کنید

توسط arj67 » پنج شنبه 12 خرداد 1390 00:05

لطفا یک نفر منو راهنمایی کنه؟؟؟

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » پنج شنبه 12 خرداد 1390 00:54

توضیح شما ناکافیه!
دقیقتر توضیح بدید که چی میخواید و چی لازم دارید :razz:
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
wild-bear, arj67

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 16 خرداد 1390 05:01

arj67,  
معمولا خير، به طور کلي ارسال انبوه ايميل به هر شکلي اسپم محسوب شده و تاثيرات مخربي بر جايگاه سايت خواهد داشت، پس نيازي به ارسال ايميل تمام اخبار نيست، صرفا در خود سايت وجود داشته باشه و نهايتا اينکه مثلا امکان درخواست آپديت خبر خاصي توسط کاربر وجود داشته باشه (اگر خبري به روز شد، کاربر خاص رو مطلع کنه)، که اين مورد هم بايد از طريق smtp و يا ديگر پروتکلهاي ايميل مانند pop3 ارسال کنيد (در php خود زبان هم توابعي براي ارسال استاندارد داره، حتما در asp هم وجود داره)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, wild-bear, arj67, MASTER

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

توسط arj67 » دوشنبه 16 خرداد 1390 22:34

سلام به دوستان در باره سوال قبل منظورم اینه که آیا حتما باید یک سایت خبررسان بخشی برای ارسال خبر هم داشته باشه ؟اگر آره لطفا راهنماییم کنید که چطوری؟؟؟؟
من زیاد  کد نویسی با asp رو نمی دون مو تو این زمینه مشکل دارم ونمیدونم مثلا برای بخش نظر سنجی سایت باید ازsession ها استفاده کنم یا  cookieهاوبه چه شکل لطفا  کمکم کنید

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

توسط arj67 » دوشنبه 16 خرداد 1390 22:56

سلام  دوباره به دوستان  همونطور که قبلا گفتم من میخوام یک سایت خبری ایجاد کنم با aspو زبان csharp اگه میشه من رو  در بخشهای زیرراهنمایی کنید
1-اینکه چه طوری خبر های مهم رو ابتدا نشون بده
2-واینکه ادامه خبر رو چطوری کد نویسی کنم  که به کل خبر دسترسی داشته باشم و
3-دیگه اینکه برای قسمت ارسال خبر که تنها اعضا می تونند به اون دسترسی داشته باشند و برای کاربرای عادی چطور باید غیر فعالش کرد لطفا کمکم کنید پروزه درسه خیلی به کمکتون نیاز دارم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 18 خرداد 1390 04:23

arj67,  

خود من هم خوشبختانه با asp اشنايي کامل ندارم (اساسا اون رو قبول ندارم..)، اما سعي ميکنم اصول اون رو براتون توضيح بدم

براي نظر سنجي بايد از کوکي‌ها استفاده کنيد، چون سشنها بعد از يک زمان (مثلا 15 دقيقه) expire ميشوند و دوباره همون فرد ميتونه راي بده، اما در حالتي که از کوکي استفاده شده باشه ديگه چنين مشکلي وجود نداره و فقط با حذف کوکي‌ها ميشه مجددا راي داد

1- براي اين کار بايد در ديتابيس يک فيلد براي وضعيت پست قرار بديد که زماني که مثلا يک شد، به معني مهم بودن اون باشه و در سورت خبرها ابتدا اين فيلد چک شده و بر اين اساس سورت انجام بشه
2- ادامه خبر رو به شکلهاي مختلفي ميشه کد نويسي کرد، يکي از اونها به اين شکل هست که شما x کاراکتر اول رو در صفحه‌ي اول قرار ميديد و يک لينک ادامه مطلب اضافه ميکنيد که در اون اين محدوديت رو حذف ميکنيد، راه دوم اين هست که کلا دو فيلد مجزا در دبتابيس باشند که اين مورد کدنويسي رو آسونتر ميکنه، اما اصولي نيست
3- براي تعيين نوع دسترسي شما بايد چند کلاس کاربري (دسترسيها) تعيين کنيد و يک يوزر هم به نام عضو نشده با سطح دسترسي معين، سپس زمان ورود به هر بخش سايت، يک چک سشن قرار بديد که آيا کاربر لاگين کرده يا خير و اگر لاگين کرده، فيلد سطح دسترسي رو چک کرده و برا مبناي اون دسترسي رو باز کنه و يا به صفحه‌ي لاگين يا خطا منتقل بشه (فيلد رو هم اگر در شکل ساده هست ميتونيد در خود جدول يوزر قرار بديد، اما اگر جزئيات سطوح دسترسي زياد هست، بايد يک جدول مجزا براي تعريف ريز به ريز اختيارات کاربري تعيين کنيد که به صورت کليد خارجي به جدول يوزرها متصل باشه)

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SAMAN, Mr.Amirhessam, wild-bear, CAPTAIN PILOT, arj67, MASTER