در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

آمادگي ارتش براي حضور در فضاي سايبري

توسط hani1459 » سه شنبه 17 خرداد 1390 13:25

فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: ارتش ايران همانند ساير ارتش هاي جهان براي حضور در فضاي سايبري و مقابله با هرگونه حملات سايبري آماده است.
به گزارش گروه دفاع و امنیت مشرق به نقل از ايرنا، امير احمدرضا پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران خاطرنشان كرد: فضاي سايبر، فضايي است كه امروز بر جامعه جهاني حاكم شده و ارتش هاي جهان در حال استفاده از آن هستند.
وي اظهارداشت: امروز ارتش هاي مدرن جهان سعي كرده اند كه تجهيزات و ادوات لازم براي حضور در اين فضا را آماده و از آن استفاده كنند.
فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران تصريح كرد: ارتش جمهوري اسلامي ايران نسبت به اين فضا بيگانه نبوده و خود را براي حضور در فضاي سايبري آماده كرده و ساز و كارهاي آن نيز تعريف شده است.
امير پوردستان خاطرنشان كرد: تجهيزات مورد نياز براي حضور در اين فضا امروز توسط صنايع دفاعي جمهوري اسلامي ايران در حال آماده شدن است.
وي همچنين گفت: ارتش جمهوري اسلامي ايران مي تواند در اين فضا پدافند لازم را داشته باشد و حتي در مواقعي كه لازم است آفند لازم را نيز داشته باشد.
فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران با رد اين ادعا كه حضور نيروهاي بيگانه براي كشورهاي منطقه امنيت را به دنبال دارد، اظهارداشت: كشورهاي منطقه اين قابليت و توانمندي را دارند كه خود بتوانند امنيت منطقه را تامين كنند.
امير پوردستان تاكيد كرد حضور نيروهاي بيگانه در منطقه خاورميانه نه تنها مشكلات منطقه را حل نمي كند بلكه ممكن است مشكلاتي را هم براي منطقه ايجاد كند.

mashregh
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
HESAM-007, Solver, Mahdi1944, Mohammad 1985, Persian Cat

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان