در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
211

تشکر کرده: 74 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 آذر 1388 11:38

آرشيو سپاس: 443 مرتبه در 117 پست

کمک در مورد خرید لپ تاب

توسط apple2009 » چهارشنبه 1 تیر 1390 11:42

سلام  
یه لپ تاب می خواستم برای خواهرم بخرم که وزنش براش مهمه چون می خواد ببره و بیاره و می خوام قیمتش دور و بر یه تومن باشه . پستی که در مورد کمک خرید لپ تاب بود خوندم و از لپ تاب u30jc ایسوس خوشم اومد. ولی مشکل کارت گرافیکش هست چون می خوام قوی تر باشه.می خواستم ببینم پیشنهاد شما چیه ؟
وزنش می خوام حتمن زیر 2 کیلو باشه.

برند گیگابایت تو لپ تاب چه جوریه؟

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

Re: کمک در مورد خرید لپ تاب

توسط ASHKAN95 » چهارشنبه 1 تیر 1390 12:44

سلام دوست عزیز :razz:  :razz:  :razz:

برند گیگابایت یکی از معتبر ترین هاست،البته از وضعیتش در ایران خبری ندارم.
به این لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  یه سری بزنید.کمکتون میکنه.یکم برای وزن کوتاه بیاین بهتر نیست؟؟تا 2.2 kg

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
apple2009, X.Nima

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » چهارشنبه 1 تیر 1390 17:19

apple2009 جان

در نیازهای شما تقریبا نوعی تناقض وجود داره!
از یک طرف قدرت لپتاپ رو می خواهید که این خودش مستلزم داشتن وزن زیاد و همچنین سایز بزرگ هست!
و از طرفی هم میفرمایید وزنش کم باشه که به همین دلیل خود به خود قدرت سیستم میاد پایین!

البته یه مدل بین لپ تاپ های یا نت بوک های ASUS هست که انگار وزن کمی داره و قدرت بالا!
که فکر کنم آقا مهدی مدیر سایت بیان راهنماییتون کنند بهتره!

با تشکر :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
apple2009, X.Nima

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 1 تیر 1390 17:27

apple2009,  
مدلي که اشاره کرديد در 13 اينچها بهترين هست، قدرت گرافيک اون براي اغلب کارهاي 3D هم کافي هست و از اين نظر نگران نباشيد، اما اگر ميخواهيد قدرت، مصرف کم، حرارت بسيار پايين و قيمت واقعا مناسب رو با هم داشته باشيد، پيشنهاد ميکنم فعلا دست نگهداريد تا لپتاپهاي جديد با APU هاي AMD سري A وارد بازار شوند، تا اونجايي که اطلاع دارم ASUS هم در سري N , U قرار هست لپتاپهايي با اين APU ها ارائه کنه که يک انقلاب در تمام پردازنده‌ها و پردازندهاي گرافيکي هست، در حال حاضر با اين APU ها براي netbook ها چند مدل ارائه شده که به حق بي‌نظير هستند، براي مثال Asus 1215B که خود من از اون استفاده ميکنم و در نوع خودش برترين هست، قدرت گرافيک فوق‌العاده اون حتي از اغلب لپتاپهاي فعلي هم بالاتر هست، با DX11 , Shader 5 و GPU هاي 80 هسته‌اي .....

اما اگر الان قصد خريد داريد من شديدا U30JC يا U30SD رو در 13 اينچها پيشنهاد ميکنم و U41JC يا U45SD رو براي 14 اينچ (پسوند SD سري جديدتري هست که گرفيک قدرتمندتري هم داره)

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
X.Nima, MASTER, mp888, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, ASHKAN95, apple2009

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1389 15:37

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mp888 » پنج شنبه 2 تیر 1390 11:43

Mahdi1944 نوشته است:apple2009,  
مدلي که اشاره کرديد در 13 اينچها بهترين هست، قدرت گرافيک اون براي اغلب کارهاي 3D هم کافي هست و از اين نظر نگران نباشيد، اما اگر ميخواهيد قدرت، مصرف کم، حرارت بسيار پايين و قيمت واقعا مناسب رو با هم داشته باشيد، پيشنهاد ميکنم فعلا دست نگهداريد تا لپتاپهاي جديد با APU هاي AMD سري A وارد بازار شوند، تا اونجايي که اطلاع دارم ASUS هم در سري N , U قرار هست لپتاپهايي با اين APU ها ارائه کنه که يک انقلاب در تمام پردازنده‌ها و پردازندهاي گرافيکي هست، در حال حاضر با اين APU ها براي netbook ها چند مدل ارائه شده که به حق بي‌نظير هستند، براي مثال Asus 1215B که خود من از اون استفاده ميکنم و در نوع خودش برترين هست، قدرت گرافيک فوق‌العاده اون حتي از اغلب لپتاپهاي فعلي هم بالاتر هست، با DX11 , Shader 5 و GPU هاي 80 هسته‌اي .....

اما اگر الان قصد خريد داريد من شديدا U30JC يا U30SD رو در 13 اينچها پيشنهاد ميکنم و U41JC يا U45SD رو براي 14 اينچ (پسوند SD سري جديدتري هست که گرفيک قدرتمندتري هم داره)

موفق باشيد

با سلام خدمت مدیر فروم، منم مثل شما 1215B خریدم ولی یه مشکلی که باهاش دارم اینه که تاچ پدش قاط داره و موقعی که لپ تاپم را روشن می کنم چند دقیقه اول کاملا درسته ولی بعد از چند دقیقه شروع به پرش میکنه یا اصلا حرکت نمی کنه مگر اینکه ریست کنم. حتی بایوس و درایور های تاچ را هم عوض کردم و درست نشد.
من این مشکلو تو فروم های خارجی جستجو کردم و دیدم مثل اینه خیلی ها این مشکل را دارند و متاسفانه سخت افزاری هست یعنی باید زیر تاچ پد را باز کرد. حالا میخواستم بدونم نت بوک شما هم همین مشکل را داره؟ اگه داره آیا تونستین راه حلی برای درست کردنش پیدا کنین؟؟
با تشکر

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 10 اسفند 1389 15:37

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mp888 » دوشنبه 6 تیر 1390 08:52

سلام میشه جواب سوالمو بدین؟؟