کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

مرکز انجمنهاي تخصصي
امروز يکشنبه 31 فروردین 1393 04:08
Payment24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 19:43 
Major I
Major I
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه 7 فروردین 1390 20:26
محل سکونت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
تشکر کرده اید: 5878 مرتبه
رفته بودم دادسرای کیفری استان، برای مصاحبه با یک قاضی. مصاحبه ام انجام نشد. نامه نگاری های ادارای درست انجام نشده بود. پيش از آنكه دادگاه را ترك كنم توي راهروها قدم زدم و با شاكي ها، با متهم هايي كه پشت در دادگاه منتظر بودند گپ زدم. زني كه نمي توانست روي پله بنشيند چون ۶ مرد به او تجاوز كرده بودند و شوهرش كه از خشم مي لرزيد و مدام مي گفت: «بايد همه شون رو بكشم. به خدا كه همه شون رو مي كشم.» آن طرف تر پسری ایستاده بود که یکی از آن ۶ نفر بود. خیلی جوان بود به زحمت ۲۰ سال داشت. دستبند به دستانش بود و خاموش ایستاده بود. شبیه همه آدم های خیابان. شاید در مترو یا اتوبوس کنار من ایستاده بود. شاید یک روز بی صدا در خیابان از کنار من رد شده بود. چه كسي باور مي كرد كه يك زن را بدزدد و يك هفته توي خانه اش زنداني اش كند؟

مردي كه همسرش را كشته بود چون فكر كرده بود به او خيانت مي كند درست کنار پدر و مادر زنش ایستاده بود. مرد می گفت دلایلی دارد که برای قاضی رو می کند. با هر جمله ای که می گفت دستانش را تکان می داد تا صدای سربازی که دستش به او دستبند زده شده بود در آمد. پدر زن کمرش شکسته بود. آشکارا گریه می کرد. مادر زن اما خشمگین بود و می گفت با تهمت دامن دخترم لکه دار شده است.

نوجوانانی که دستانشان به دست هم دستبند زده شده بود. در یک نزاع خیابانی چاقو کشیده بودند و یکی شبیه خودشان را کشته بودند. یکی هم سن و سال خودشان. حالا دیگر نیمکت هایشان در مدرسه خالی است. ۴ نفر در زندان و یکی هم در گورستان شهر زیر خروارها خاک خوابیده است. مادری که سیاه پوشیده بود همراه با پسرش که حالا دیگر تنها فرزندش محسوب می شد نفرینشان می کرد. پدر یکی از متهم ها به پسرش کیک و آبمیوه می داد تا بخورد.

راهروهای دادگاه سیاه نبود. خاکستری بود. هیچ کدام از آدم هایی که دستبند به دست داشتند سیاه نبودند هیچ کدام از آن هایی که آمده بودند برای احقاق حقشان هم سفید نبودند. همه خاکستری بودند. حالا يکی خاکستری تیره و یکی خاکستری روشن. فرق کسی که پشت صندلی می نشیند تا قضاوت کند، يا كسي كه در جايگاه شاكي ايستاده با متهم ها يك لحظه است. يك ساعت است. اگر آن لحظه را از زندگي متهم ها حذف كنيم همه آدم ها شبيه به هم هستند.

مریم نظری/

آیا اینجا ایران است

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از HESAM-007 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
mohsen_tooti, HORLIKAN, vahid_kh, masieh, hermes_PERSIAN, ASHKAN95, Present, Mohammad 1985, airplane, FARSHAD.ADL
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 20:20 
Captain I
Captain I
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01
تشکر کرده اید: 2558 مرتبه
در اينكه اين مطلب ناراحت كننده است شكي نيست ولي منظورررر از  اسم تاپيك يعني چي؟؟؟؟؟

خب بله اينجا ايران 75 مليون نفر زندگي ميكنن خوب به طبع جرم خلاف هم اتفاق ميفته.

اينكه ميگيد اينجا ايران است يعني چي؟

يعني ايران همش خلاف و بزن بكش؟؟

دادگستريه ديگه جاي اين جور كاراست .

اگر هم ميخواهيد حكومت رو نشانه بگيريد اون ديگه حرف ديگه ايه.

وگرنه خود قاضي ها انقدر پرونده قتل و تجاوز و بزهكاري و سياه پوش شدن مادر و پدر و غيره ... ديدن كه به قل معروف پوستشون كلفت شده و تازگي براشون نداره.

امام علي (عليه السلام)

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از HORLIKAN به خاطر این پست تشکر کرده اند:
iranpcl, hasan_21, big-man, reza9710, ASHKAN95, anga2009, Dr.MILAD, reza4087, M.Abooali, scientist66, CentralWeb, mahshid-banoo, pckho0r, Sami 1993, mossbat, Present, AGeNiS1, KH.I.A.2500, anybody, hamed1987
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 21:29 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51
تشکر کرده اید: 19972 مرتبه
نقل قول:
زني كه نمي توانست روي پله بنشيند چون ۶ مرد به او تجاوز كرده بودند و شوهرش كه از خشم مي لرزيد و مدام مي گفت: «بايد همه شون رو بكشم.

اعدام خیلی کمه برای زنای محصنه.با سنگسار بیشتر موافقم.چون واقعا لایق اینچنین مجازاتی هستند.مخصوصا به این شکل که ناموس مردم را...
جل الخالق،شاید اگر جای شوهر آن خانم محترم بودم خودکشی میکردم.

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از ASHKAN95 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
anybody, Sami 1993, shapooor, HESAM-007, mossbat, FARSHAD.ADL, iranpcl, scientist66, hermes_PERSIAN, Present
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 21:33 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

HORLIKAN نوشته است:
در اينكه اين مطلب ناراحت كننده است شكي نيست ولي منظورررر از  اسم تاپيك يعني چي؟؟؟؟؟

وگرنه خود قاضي ها انقدر پرونده قتل و تجاوز و بزهكاري و سياه پوش شدن مادر و پدر و غيره ... ديدن كه به قل معروف پوستشون كلفت شده و تازگي براشون نداره.

HORLIKAN

خواهش میکنم اینقدر بدبین نباشید.از همه چیز یک برداشت سیاسی غلط دارید.منظور آقا حسام عزیز از انتخاب این موضوع این بود که وقتی ما ادعا میکنیم که کشورمان اسلامی است(اسلام ناب)،نباید جوان هایش ناموس مردم را مورد تعرض قرار دهند.خواهش میکنم کمی خودتان را اطلاح کنید.
ببخشید اگر جسارت کردم،ولی شما از هر چیز خوب و بدی برداشت غلط سیاسی دارید. :razz:  :razz:  :razz:

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
anybody, HESAM-007, Mohammad 1985, AGeNiS1, FARSHAD.ADL, hermes_PERSIAN, Present
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 22:03 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: شنبه 7 شهریور 1388 02:26
تشکر کرده اید: 4505 مرتبه
ashkansamie نوشته است:
نقل قول:
زني كه نمي توانست روي پله بنشيند چون ۶ مرد به او تجاوز كرده بودند و شوهرش كه از خشم مي لرزيد و مدام مي گفت: «بايد همه شون رو بكشم.

اعدام خیلی کمه برای زنای محصنه.با سنگسار بیشتر موافقم.چون واقعا لایق اینچنین مجازاتی هستند.مخصوصا به این شکل که ناموس مردم را...
جل الخالق،شاید اگر جای شوهر آن خانم محترم بودم خودکشی میکردم.

اگر اونور آبی ها و طرفداران به اصطلاح حقوق بشر بزارن . همینطور این خانم قطعا یک جوری لباس پوشیده و رفتار داشته که........................

ashkansamie نوشته است:
HORLIKAN نوشته است:

HORLIKAN

خواهش میکنم اینقدر بدبین نباشید.از همه چیز یک برداشت سیاسی غلط دارید.منظور آقا حسام عزیز از انتخاب این موضوع این بود که وقتی ما ادعا میکنیم که کشورمان اسلامی است(اسلام ناب)،نباید جوان هایش ناموس مردم را مورد تعرض قرار دهند.خواهش میکنم کمی خودتان را اطلاح کنید.
ببخشید اگر جسارت کردم،ولی شما از هر چیز خوب و بدی برداشت غلط سیاسی دارید. :razz:  :razz:  :razz:

اینها همه از نتایج تهاجم شدید فرهنگی علیه کشور ما هست که با کم کاری مدیران و نالایقی آنها بدتر شده است .
طرح امنیت اخلاقی اگر درست انجام شود و همیشه انجام شود ، در گروی فرهنگ سازی و عدم سختگیری زیاد  می تواند از این وضعیت بکاهد .

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از Sami 1993 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
HORLIKAN, ASHKAN95, scientist66, anybody, iranpcl
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 22:11 
Major I
Major I
نماد کاربر
آفلاين

محل سکونت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
ماچم به لپت اشکان جان
خواستم همینو که گفتی بگم

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
ASHKAN95, FARSHAD.ADL, Present
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 22:22 
Frenzied Poster
Frenzied Poster
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 6 مرداد 1389 00:00
تشکر کرده اید: 2403 مرتبه
فکر نکنم دیگه با اجرای طرح های مقطعی مثل امنیت اخلاقی بشه این بساط را جمع کرد نیاز به یک چیزی مثل انقلاب در حوزه فرهنگ و اجتماع هست

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از masieh به خاطر این پست تشکر کرده اند:
HESAM-007, ASHKAN95, FARSHAD.ADL, HORLIKAN, e121410, Present
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 22:44 
Major I
Major I
نماد کاربر
آفلاين

masieh نوشته است:
فکر نکنم دیگه با اجرای طرح های مقطعی مثل امنیت اخلاقی بشه این بساط را جمع کرد نیاز به یک چیزی مثل انقلاب در حوزه فرهنگ و اجتماع هست

30ساله در حال انقلاب فرهنگی هستن و هرچی بیشتر پیش میریم نتایج گه ر بارش بیشتر نمایان میشه اون هم در همه زمینه ها. تا یکم شل میگیرن مملکت میشه لس آنجلس و هر روز هم از روز قبل بدتر. چند وقت پیش اول شب داشتم در پیاده رو عبور میکردم یه موتوری با دو سرنشین یک فروند چاقو رو روی رگ دست بنده گذاشتند و فرمودند که موبایلت رو بده وگرنه ......ت رو...... میکنیم. ما هم با لطف خدا هر جوری بود با سرعت 200 کیلومتر از دستشون فرار کردیم. به این میگویند امنیت فراوان

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
ASHKAN95, FARSHAD.ADL, Present
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 22:53 
Frenzied Poster
Frenzied Poster
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 6 مرداد 1389 00:00
تشکر کرده اید: 2403 مرتبه
منظورم به صورت عملی بود نه شعاری از اول هیچ وقت با یک دیدگاه واحد و منطقی به این مقوله نگاه نکردند مسئولین این حوزه و بیشتر به این مسئله به صورت دیدگاه های افراطی و تفریطی عمل کردند. . . .

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از masieh به خاطر این پست تشکر کرده اند:
HESAM-007, Present
>
پستارسال شده در: چهارشنبه 1 تیر 1390 22:55 
Captain I
Captain I
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01
تشکر کرده اید: 2558 مرتبه
نه برادر من

سياست كيلو چنده

دارم ميگم همه جاي دنيا همين جوره
بابا شما يه حرفي ميزني ادم ميمونه چي بگه

زمان حضرت محمد هم از اين خلاف ها بود . اون موقع جمعيت چقدر بود .؟
اون زمان مگه cd وماهواره و شولباس و .... بود كه مردم خلاف ميكردن.

من منكر اين وقايع نيستم ولي اينكه ميگن اينجا ايران است يعني دارن تعنه ميزنن كه اره دادا اينجا مملكت موسلمونيه و فلان و بيسار

خب پسر من همه جا خلاف ميشه

والا ما شنيدم هر 3 دقيقه يه نفر بهش تجاوز ميشه تو امريكا ايا اينجا هم همين جوريه.

بعد نيروانتظامي مياد جلوي اين فجايع رو ميگره ميگن اقا اين چه وضعشه

طرف دوست داره لخت بياد خيابون به توچه و فلان بهمان

بعد از اون طرف ميان ميگن خانومه نمي تونه  بشينه رو زمين به خاطره اينكه .......
خانومه سرشو انداخته بود زمين داشت راهشو ميرفت از اسمون 6 نفر ريختن سرش .........

بابا مشخص كنيد اينور جوب يا اونور جوب

تو خميني شهر به زن ها تو يه پارتي تجاوز ميشه ميگن چرا اينجوريه چرا اونجوري نيست.
خوب برادر من برو ببين خانوم هاي محترم چشم پاك با چه لباس هايي اونجا تردد داشتن

همه با مقنعه و چادر نشستن دارن زيارت ال حسين تهي  ميخونن باز دوباره از اسمون ميريزن .......

اگه نون تو خونه شمسعلي ميخورين ديگه نرين حليمه حاج عباس رو هم بزنيد.
اونا خودشون بلدن چجوري هم بزنن.

تا زماني كه اين ماهواره و مرد هاي و زن هاي بي غيرت نفس ميكشن شما نبايد شوكه بشي .

امام علي (عليه السلام)

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از HORLIKAN به خاطر این پست تشکر کرده اند:
amir1391, Sami 1993, hamed1987, reza4087, scientist66, pckho0r, Present
>
پستارسال شده در: پنج شنبه 2 تیر 1390 00:23 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

HORLIKAN نوشته است:
نه برادر من

سياست كيلو چنده

دارم ميگم همه جاي دنيا همين جوره
بابا شما يه حرفي ميزني ادم ميمونه چي بگه

زمان حضرت محمد هم از اين خلاف ها بود . اون موقع جمعيت چقدر بود .؟
اون زمان مگه cd وماهواره و شولباس و .... بود كه مردم خلاف ميكردن.

من منكر اين وقايع نيستم ولي اينكه ميگن اينجا ايران است يعني دارن تعنه ميزنن كه اره دادا اينجا مملكت موسلمونيه و فلان و بيسار

خب پسر من همه جا خلاف ميشه

والا ما شنيدم هر 3 دقيقه يه نفر بهش تجاوز ميشه تو امريكا ايا اينجا هم همين جوريه.

بعد نيروانتظامي مياد جلوي اين فجايع رو ميگره ميگن اقا اين چه وضعشه

طرف دوست داره لخت بياد خيابون به توچه و فلان بهمان

بعد از اون طرف ميان ميگن خانومه نمي تونه  بشينه رو زمين به خاطره اينكه .......
خانومه سرشو انداخته بود زمين داشت راهشو ميرفت از اسمون 6 نفر ريختن سرش .........

بابا مشخص كنيد اينور جوب يا اونور جوب

تو خميني شهر به زن ها تو يه پارتي تجاوز ميشه ميگن چرا اينجوريه چرا اونجوري نيست.
خوب برادر من برو ببين خانوم هاي محترم چشم پاك با چه لباس هايي اونجا تردد داشتن

همه با مقنعه و چادر نشستن دارن زيارت ال حسين تهي  ميخونن باز دوباره از اسمون ميريزن .......

اگه نون تو خونه شمسعلي ميخورين ديگه نرين حليمه حاج عباس رو هم بزنيد.
اونا خودشون بلدن چجوري هم بزنن.

تا زماني كه اين ماهواره و مرد هاي و زن هاي بي غيرت نفس ميكشن شما نبايد شوكه بشي .

با این نظر شما  به جد موافقم،ولی...
ولی دلیل قانع کننده ای نیست که اگر خانمی بد حجاب در خیابان تردد میکرد مورد تجاوز قرار بگیرد.
جوان های ما تفریح نیاز دارند،تنوع طلب هستند.باور کنید این دخترهای 15-16 ساله ی ما فقط چون تفریح دیگری ندارند به این گونه لباس ها و ... روی آوردند.همینطور پسرها.
جوان 17-18 ساله وقتی در کنار خانواده و در محیط خانه هیچ تفریحی ندارد
وقتی در سیمای ملی فقط بحث و گفتگو داریم
وقتی برای دانلود کردن یک ترانه مجبوریم هزار جور فیلت... شکن استفاده کنم
وقتی بجای درس در مدارس،انواع و اقسام فیلم های مستهجن و ... بین دانش آموزان پخش میشود
وقتی حتی یک کودک 12-13 ساله به خود ارضایی دست میزند
و.....
پس طبعا به خیابان و روابط خیابانی کشیده خواهند شد.پس به تفریحات دیگر روی می آورند.دوست عزیز اگر برنامه های سیمای ملی جذاب بود،مردم پول اضافه دارندکه ماهواره بخرند؟
اگر تفریحات به جا داشته باشیم،دخترها تفریح پسرها قرار نمیگیرند.
نظام ما بر اساس آزادی است،اما نه آزادی نامحدود.آزادی پیرامون رعایت احکام الهی.اکنون به جای ارتش 20 میلیونی باید بگوییم جمیع معتادان 20 میلیونی.

من خودم را عرض میکنم.تمامی دوستان من سیگار مصرف میکنند(مقطع دوم دبیرستان را تمام کردم)،تا الان  چندین بار به من پیشنهاد شده.چرا باید اینگونه باشد؟؟؟
چرا باید جوانان 17-16 ساله ی ما سیگار بکشند؟؟؟
قصد ندارم به قول معروف ادای بابابزرگ ها را در بیاورم،ولی این واقعیت امروز کشور من،جمهوری اسلامی ایران است.

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
masieh, HESAM-007, MOHAMMAD JAFAR
>
پستارسال شده در: پنج شنبه 2 تیر 1390 01:48 
Fast Poster
Fast Poster
آفلاين

تاريخ عضويت: شنبه 8 خرداد 1389 13:32
تشکر کرده اید: 10 مرتبه
متاسفانه مسولان فرهنگی ما بدترین مسولان و بودجه های فرهنگی به سادگی حیف و میل میشه پولو ورمیدارن میرن ترکیه کیش ... از پول فرهنگی بخشش میکنن بعد یک دختر یا پسر باری انتخاب لباس چه گزینه هایی دارن یک طراح لباس داخلی نباید باشه سینمای کشورو نگاه کنید اکثر فیلمها تکراری با مضوع مزخرف

وقتی از کسایی که دوست دختر دارن و رابطه نامشروع برقرار میکنن می پرسم برنامت برای آینده چیه میگن الان خوش میگزرونیم بعد با یک زن پاک ازدواج میکنیم یکی از آیات سوره نور قرآن کریم میگه مرد زناکار زن زناکار گیرش میاد

جنایات غرب علیه مردم ایران بی شمار است اما جالب اینجاست که عده ای از همین مردم یاران راستین غرب هستن و اونهارو ناجی خوشون میدونن باید به حال خود گریست

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از metal_korn به خاطر این پست تشکر کرده اند:
ASHKAN95, interceptor, HESAM-007, scientist66
>
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است