در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
19

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 16 اردیبهشت 1390 12:18

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 3 پست

1-گرید ویو و2- نحوه آپلود کردن عکس

توسط arj67 » پنج شنبه 2 تیر 1390 22:29

سلام دوستان من دوباره مزاحمتون شدم و به کمکتون خیلی احتیاج دارم اگه ممکنه کمکم کنید
1-اول اینکه نحوه آپلود کردن عکس از طرف کاربران در سایت وذخیره شدن اون در بانک رو اگه ممکنه برام توضیح بدید(asp.net ,csharp)
2-چطور گرید ویو رو تنظیم کنم که به عنوان مثال زمانی که روی عنوان خبر کلیک میکنم متن کلی همون خبر رو در صفحه دیگه نشون بده چطور تنظیم کنم  linkbutton رو که بتونه با توجه به عنوان موجود در همین رکورد متن کلی خبر رو نمایش بده
از دوستانی که در سایت وقت میگذارند ومشکلات مارو حل می کنند بسیار ممنون و سپاس گذارم

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

Re: 1-گرید ویو و2- نحوه آپلود کردن عکس

توسط arj67 » شنبه 4 تیر 1390 11:50

کسی نیست به م کمک کنه خواهش می کنم خیلی به کمکتون نیاز دارم

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » شنبه 4 تیر 1390 12:06

arj67,  دوست عزیز از لینک زیر استفاده کن:
http://forums.asp.net/t/1103375.aspx/1? ... in+ASP+NET
:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
arj67, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

توسط arj67 » يکشنبه 5 تیر 1390 13:57

سلام  به همه دوستان در انجمن من با یک مشکل مواجهه شد خواهش می کنم کمکم کنید و اون اینکه من برای نمایش خبر و عکس مربوط به خبرها ازیک گرید ویو استفاده کردم اما چون در  فیلد مربوط به عکسخبر(img) مسیر عکس رو ذخیره کردم زمانی که اطلاعات به گریدویو فرستاده میشه در بخش تصویر مسیر رو نمایش میده برای اینکه عکس رو هم قرار بدم از کنترل imagefield   مربوط به گرید ویو استفاده کردم که با این کار عکس رو هم نمایش میده اما من چون بایند کردم به فیلدعکس در بانکم به همین خاطر نمی تونم ستون اضافه مربوط به فیلد img  رو که مسیر عکس رو نمایش میده رو حذف کنم به همین خاطر دوتا ستون مربوط به عکس خبر دارم یکی مسیر رو نمایش میده و دیگری عکس رو لطفا کمکم کنید بسیار به کمکتون احتیاج دارم فردا تحویل پروزه دارم

پیشاپیش از همه ی دوستان در انجمن ممنونم