در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderator

no avatar
2647

تشکر کرده: 716 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

روسیه اولین محموله سوخوی-30 را به ویتنام تحویل داد

توسط Shahbaz » جمعه 3 تیر 1390 15:57

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سرگی کارنیف رییس هیئت شرکت انحصاری صادرات و واردات تسلیحات و تجهیزات نظامی روسیه موسوم به "روس آبارون اکسپورت"
در نمایشگاه هوا-فضای لابورژه اعلام کرد که روسیه اولین محموله از هواپیماهای "سوخوی-30 ام کا2 " را بر اساس قرارداد به ویتنام تحویل داد

قرارداد مذکور برای تحویل هشت فروند سوخو-30 در نظر گرفته شده است. همچنین توافقنامه ای برای تحویل 12 فروند دیگر از این هواپیما نیز میان دو کشور امضا شده است. این قرارداد باید طی سال های 2011-2012 به اجرا برسد.
کارنیف گفت: "اولین محموله متشکل از چهار فروند "سوخوی-30 ام کا2" به ویتنام تحویل شده است.

ریانووستی
امام خمینی (ره ) :
  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahbaz تشکر کرده اند:
kayvan6079, @lirez@, wild-bear, Sami 1993, SORENA77, CAPTAIN PILOT, shola, SAMAN, Palange Zakhmi

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
56

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390 11:25

آرشيو سپاس: 170 مرتبه در 46 پست

Re: روسیه اولین محموله سوخوی-30 را به ویتنام تحویل داد

توسط MIG-29 301 » جمعه 3 تیر 1390 20:58

کاشکی ما هم 30 - 40 فروند از این سوخو30 ها رو داشتیم ، درصورتیکه روسها دوباره حقه بازی نکنند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MIG-29 301 تشکر کرده اند:
wild-bear, SORENA77, Sami 1993

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
145

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 مرداد 1388 13:02

آرشيو سپاس: 297 مرتبه در 104 پست

توسط j.ghahraman » جمعه 3 تیر 1390 21:11

کاشکی :AA:  ::ns  ::ns  ::ns  ::ns

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب j.ghahraman تشکر کرده اند:
wild-bear, SORENA77, Sami 1993

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
57

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 15 مرداد 1388 15:18

بلند آسمان جایگاه من است

آرشيو سپاس: 194 مرتبه در 50 پست

توسط SORENA77 » جمعه 3 تیر 1390 21:41

به نظر من از روسهای نامرد هیچی نخریم بهتره . همون پول رو صرف تولید داخلی بکنیم خیلی بیشتر سود میکنیم  چرا که این روسها هواپیما رو که میدن حتی یه دفترچه باهاش نمیدن که مبادا علمش لو بره تازه اون چیزی که صادر میکنن به هیچ دردی نمیخوره چرا که همه  تجهیزات مهم و راهبردیش رو باز میکنن . مثل همین su24 ارتش که تازه بعد 20 سال با تلاش متخصص های داخلی سیستم های  جنگ الکترونیکیش فعال شده .  :-(
من  او بدم  من  او  شدم

با  او بدم  بی  او  شدم

در عشق او چون او شدم

زین رو چنین بیسو شدم
l

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA77 تشکر کرده اند:
Hashashin, Sami 1993, interceptor

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » جمعه 3 تیر 1390 22:53

اگر این پول رو صرف اندک بهسازی و سپس تولید انبوه همین صاعقه هامون کنیم ، سنگین تر هستیم .

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
interceptor, SORENA77, nima-rad, Shahbaz