در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 خرداد 1390 00:49

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

بک اپ اپ دیتای کسپر اورجینال

توسط hadidesperado » دوشنبه 6 تیر 1390 00:49

با سلام و تشکر از اینکه یکی از مشکلات منو حل کردین.
من یه انتی ویروس کسپر اورجینال دارم میخوام ویندوزمو عوض کنم ولی میخوام از اپ دیتای قبلیم استفاده کنم که دیگه مجبور نشم  دوباره اونا رو دانلود کنم ...
با تشکر هادی

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

Re: بک اپ اپ دیتای کسپر اورجینال

توسط ASHKAN95 » دوشنبه 6 تیر 1390 01:48

سلام دوست عزیز و گرامی :razz:  :razz:

برای این کار بر روی آیکون برنامه در Taskbar کلیک کنید(کنار ساعت ویندوز) و در قسمت Settings وارد شوید و به قسمت Update بروید(به صورت یک کره ی زمین در بالای گوشه سمت چپ)
سپس تیک کنار عبارت copy updates to a folder را بزنید.در مرحله ی بعد کافیست دکمه ی Brows را کلیک کنید و یک فولدر به برنامه معرفی کنید.
سپس ok کرده و پنجره را ببنیدید.فقط دقت داشته باشید فولدری که معرفی میکنید در درایو ویندوز نباشد.

ــــــــــــــــــــــــــ

برای استفاده از این اپدیت نیز وارد همین قسمت شوید.به قسمت Update source بروید و سپس بر روی Add کلیک کنید و فولدری که از پیش برای ذخیره آپدیت ها استفاده کرده بودید را به برنامه معرفی کنید.
سپس تیک کنار Kaspersky Lab را بردارید و سورسی که معرفی کردید را تیک بزنید.سپس ok کرده و پنجره را ببنیدید.اکنون تنها کافیست تا برنامه را اپدیت کنید.دقت کنید که پس از انجام این مراحل باید دوباره سورس را به حالت عادی بازگردانید.

البته قابل ذکر است پس از معرفی فولدر به برنامه باید کل اپدیت را که حدود 220 مگابایت است دریافت کنید تا در ان فولدر ذخیره شود.

موفق باشید :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
hadidesperado, interceptor, SHAHRAM, X.Nima