در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: آنتی ویروس

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 7 تیر 1390 19:37

می دونم خودم می تونم ببینم ! فقط می خوام بدونم منبع این عکس جعلی کجاست ؟؟؟ جالبه حتی اسمی از نورتون برده نشده و کاسپر رو هم زحمت کشیدن یه رده ارتقا دادن !  :::P
جالبه بدونید از اول امسال نورتون در مجموع در صدره ! و همچنین در ماه می هم از کاسپر بالاتر بوده ! کاسپر هم به چیزی جز رده نهم نرسیده !
منبع هم همون سایتی هست که عکس رو ازش گذاشتید ! من هنوز منتظر لینک عکس از خود سایت مورد نظر هستم
http://chart.av-comparatives.org/chart2.php
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 09:19

Hell

آرشيو سپاس: 1684 مرتبه در 379 پست

توسط X.Nima » سه شنبه 7 تیر 1390 20:26

جناب  Mohammad 1985  

نمیدونم چرا شما بحثو به اینجا میکشید هر دفعه...

شما یه زحمت میدادی به خودت میرفتی به  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  و این فایلو دانلود میکردی و به صفحه 6 نگاه میکردی، به جوابت میرسیدی و به اقا اشکان هم تهمت جعل نمیزدی...

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تهمت (چه به جا و چه نابجا) زدن واقعا زشت و ناپسند هست دوست عزیز...

دلیل اینکه از بعضی ها اسمی نیومده اینه که به گفته خود کمپانی مربوطه، هنوز آماده شرکت تو بعضی تست های مربوطه رو ندارن...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب X.Nima تشکر کرده اند:
CentralWeb

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 7 تیر 1390 21:29

من که 10 بار گفتم لینک بدین ! در ضمن در لینکی من دادم اگر دقت کنید میبینید که نورتون درصد شناسایی بالاتری از کاسپر داره و نتایج همون ماه که در فایل پی دی اف درج نشده رو داره که میبینید که نورتون در رده بالاتری قرار داره که البته ضد ویروسهای دیگری هم از هر دو بالاتر هستن ولی در کل از اول امسال اگر نمودارها رو ببینید نورتون در صدر هست
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
CentralWeb

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

Hell

توسط X.Nima » سه شنبه 7 تیر 1390 22:02

قبلا هم بارها و بارها گفته شد که انتی ویروس ها از دیدگاه های مختلف باید بررسی شن و میشن!
بنابر این نمیشه 0 و 1 به قضیه نگاه کرد و گفت انتی ویروس x از همشون بهتره. بلکه تو هر تست یه امتیازی کسب میشه و با جمع نمرات میشه گفت حدودا این انتی ویروس از اون بهتره.
البته همیشه نباید به جمع نمرات نگاه کرد. بلکه شرایط استفاده از سیستم، قطعات/اطلاعات سیستم و.... هم دخیل هستن.

عکسی که جناب اشکان عزیز قرار دادن همون مجموع نمرات هست که میبینیم کسپرسکی و اویرا نمره بهتری کسب کردن و مسلما وضعیت ایندو، بهتر از انتی ویروس هایی هست که حتی شرایط شرکت تو تست ها رو نداشتن.

ASHKAN95, CentralWeb

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 7 تیر 1390 22:45

بازم سلام خدمت دوستان و برخی حضرات

جناب Mohammad 1985 من یک سوال خدمت شما دارم.چرا همیشه در تاپیکی که عده ای کاربلد نظر خودشون رو میگن،بجای اینکه از نظر آنها استفاده کنید فقط به انتقاد کردن و به حاشیه کشیدن تاپیک میپردازید؟
من به شما تهمت زدم؟؟دوستان عزیز X.Nima و CentralWeb عزیز از دوستانی هستند که در این زمینه از من و شما بیشتر اطلاعات دارند.شما به حرف هیچکس گوش نمیکنید و از جبهه خودتون بطور غیر منطقی دفاع میکنید.
امیدوارم از انتقاد من دلگیر نشده باشید.

در قسمت پایین عکس که در پرینت اسکرین گرفته شده قرار ندارد اسم چند انتی ویروس هست که در ازمایش شرکت داده نشدند.نورتون یکی از این انتی ویروس هاست

در عکس زیر میتوانید مشاهده کنید

امیدوارم بنده را از جعل و... تبرئه کرده باشید

پس صاحب تاپیک کجاست؟؟دوست عزیز الان بخاطر شما منو پای دار میبرند.کجایی؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
X.Nima, CentralWeb

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 8 تیر 1390 00:02

من تهمت نزدم ! گفتم شاید از منابع داخلی کاسپر که برای فروش این نرم افزار به هر ترفندی متوسل میشن استفاده کردید ! در ضمن لینکی رو که من دادم باز کنید مشخصه که در بخش شناسایی چه ضد ویروسی قویتره !
لینک هم از همین سایتی هست که این فایل پی دی اف رو داده هست !
اعدام ؟ اعداممون کجا بود !!!
جکسون براون

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

Hell

توسط X.Nima » چهارشنبه 8 تیر 1390 00:18

از بحث رو قسمتهای بی ربط و بدیهی (تهمت زدنو اینا) منصرف شیم بهتره.دوستانی که میبینن بهتر قضاوت میکنن.

اونجا مثل اینجا نیست دوست گرامی، چیزی به اسم حق کپی وجود داره. به سادگی نمیشه از لوگوی معتبری مثل AV-Comparative استفاده کرد و پخش کرد...

1. بنده یک ساعت اومدم تایپ کردم که انتی ویروس فقط به قدرت شناسایی نیست. بلکه به خیلی موارد دیگه هم هست. نه فقط شناسایی.
2. اون نمودار هنوز به مرحله نهایی نرسیده و نتایج موقت هست و باید تا پایان ماه بعد برای نتایج نهایی صبر کرد.

ASHKAN95, CentralWeb

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تاريخ عضويت

کرج پلاک 43!

توسط Mohammad 1985 » چهارشنبه 8 تیر 1390 07:22

البته بیشترین کارایی یک ویروس یاب به توانایی شناسایی و مقابله با ویروسها قرار هست ! و فاکتورهای دیگه اهمیت کمتری دارن اون لیست 6 ماه رو نشون میده درحالی که عکس شما فقط برای یک ماه هست .  
منم منظورم نبود اونجا تغییر میدن ! فروشندگان کاسپر در ایران انجام میدن و بارها با تحریف اطلاعات سعی در فروش محصول خودشون داشتن !
شرکت کاسپر اصلا در حد و اندازه نیست ! نورتون پر فروشترین محصول امنیتی دنیاست و این موفقیت رو کشکی به دست نیاورده و بعد از اون شرکت ترندمیکرو هست اگه اشتباه نکنم . از معروفترین استفاده کننده گان نورتون میشه کمپانی عظیم یاهو !!! رو نام برد که برای حفاظت از اطلاعات و سرورهاش از نورتون استفاده می کنه
جکسون براون

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » چهارشنبه 8 تیر 1390 09:24

شما به همون لینکی که اقا نیما قرار دادن مراجعه کن،برای  چند ماه اخیر رو هم مطالعه کن،خودت متوجه میشی کدوم بهتره.در ضمن این شرکت خودش همیشه در تست های نهایی که میگیره،کسپر رو بین بهترین ها قرار میده.
در ضمن من عکس فارسی گذاشتم که شما در تخیلاتت سیر میکنی عزیز؟؟نام ساین معتبر رو عکس هست.
اگر از نظر شما مهمترین چیز ویروس یابی هست،من هم در این عکس و عکس قبلی Detection Test رو قرار دادم که کاسپر باز هم سرتر هست.این هم عکس ماه فوریه مربوط به همین تست.

نورتون در سال 2009 بهترین شناخته شد.
شما همونطور که قبلا گفتم فقط از جبهه خودتون بطور غیرمنطقی دفاع میکنید.من دیگه هیچ پستی در این تاپیک نخواهم داد.شما هم به دفاع از خودتون بپردازید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
CentralWeb, X.Nima

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » چهارشنبه 8 تیر 1390 09:42

Mohammad 1985 جان
ما به شخصه از کاسپر استفاده می کنیم و چون کارایی و ویژگی های اون رو محک زدیم به دیگر دوستان هم پیشنهاد می کنیم که از این آنتی بد افزار استفاده
کنند!
این نظر های شخصی بنده و امثال بنده هست و دعوایی هم نداریم و قصد بازاریابی برای کاسپر رو که نداریم!
مطمئن باشید ما به منابع داخلی رجوع نخواهیم کرد!
عضو شرکت و یا نمایندگی کاسپر هم نیستیم!
شما نظرتون رو گفتید و بنده و دوستان دیگر هم نظراتشون رو گفتند!
با هم دعوا که نداریم و سریع میگید منبع تصویر کجاست؟!
منبع تصویر گیرم هرچی و هرجایی باشه! چه نفعی به بنده و شما میرسه!
گیرم که حرف شما تایید شد و فلان آنتی ویروس بهتر بود! قضاوت با دوستان است که از کدومش استفاده کنند!

مرکز انجمن های تخصصی محیطی گرم و دوستانه هست برای تبادل دیدگاه ها با دیگر دوستان نه اینکه هر بحثی وسط اومد دو تا این وسط به هم بپرند!

قصد توهین به شما دوست عزیز Mohammad 1985 ندارم اما بهتره که دیدگاه دوستان رو محترم بدونیم!

با تشکر  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
ASHKAN95, X.Nima

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

Hell

توسط X.Nima » چهارشنبه 8 تیر 1390 11:06

سلام...

خوب، طبق معمول بحث به همونجایی کشیده شد که انتظار میرفت! بگذریم. چون ادامه بحث به نظر بی فایده میاد... اما چنتا توضیح پایانی رو خدمت علاقه مندان میگم تا بهتر بتونن تصمیم بگیرن...
عکسی شما دادین، نتیجه ماهانه هست، نه شش ماهه. اگه به دیکشنریتون مراجعه کنید میبینید که لغت Monthly یعنی ماهانه! نه 6 ماه.

فروشندگان ایرانی خیلی کارهای دیگه هم میکنن، اما همونطور که سنترال وب عزیز و ارجمند فرمودن، ما به هر منبعی رجوع نمیکنیم دوست گرامی.

دوستانی که در جریان هستن این حرف شما رو ( : "شرکت کاسپر اصلا در حد و اندازه نیست !") ندید میگیرن. چون واقعیت ماجرا رو میدونن. ضمنا، منو شما در حدی نیستیم که درباره یه شرکت بزرگ اینطوری حرف بزنیم. چون نه تنها از ارزش کمپانی کم نمیشه، بلکه از ارزش خودمون کم میشه.

خوب، یادآوری میکنم که اکثریت/محبوبیت دلیل به برتری نیست. دلیل نمیشه چون پرفروشترین محصول بوده، بهترین باشه. بهر حال موارد خیلی زیادی رو فروش محصولات تاثیر میذاره، نه فقط کیفیت.
- راستی، حملات موفق به یاهو رو هم یادآوری میکنم.

جا داره از توضیحات تکمیلی  CentralWeb گرامی و  ashkansamie عزیز تشکر کنم.

ASHKAN95, CentralWeb

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

توسط gigi64 » چهارشنبه 8 تیر 1390 17:50

حالا چرا دعوا میکنین با هم !
هر کسی یک سلیقه ای داره.اصولآ نمیشه فرق خیلی زیادی بین آنتی ویروس های مطرح گذاشت.من خودم از نورتون خوشم میاد و الان از نورتون 360 1 سالی میشه که استفاده میکنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gigi64 تشکر کرده اند:
CentralWeb, Mohammad 1985

قبليبعدي