در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

تصاویر اولین مهمانی شام ۱۶۸۰۰۰ تومانی در تهران

توسط airplane » دوشنبه 6 تیر 1390 23:45

تصاویر اولین مهمانی شام ۱۶۸۰۰۰ تومانی بزرگترین رستوران‌گردان دنیا در تهران
رستوران گردان این برج بزرگ‌ترین رستوران گردان جهان است که بخش متحرک آن در هر ساعت ۳۶۰ درجه می‌چرخد تا بازدیدکنندگان امکان تماشای تهران در تمام جهت‌ها را داشته باشند.

مدیرعامل برج میلاد درباره نرخ غذاهای این رستوران تصریح کرد یک وعده شام در رستوران گردان برج میلاد در ارتفاع ۲۵۰ تا ۳۰۰ متری برای هر نفر ۱۶۸ هزار تومان هزینه دارد که شامل بوفه آزاد انواع غذاهای ایرانی، فرنگی و محلی به‌همراه انواع سالاد، نوشیدنی‌ها و مخلفات دیگر است.
استفاده از این رستوران‌ها در حال حاضر برای شام از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱:۳۰ و ۲۱:۴۵ تا ۲۳:۱۵ امکان‌پذیر است که شهروندان باید نسبت به‌رزرو آن از طریق تماس با شماره تلفن ۸۴۳۶۱۵۱۴ اقدام کنند. هم‌چنین برگزاری میهمانی‌های گروهی ارگان‌ها و نهادها نیز در این رستوران‌ها امکان‌پذیر است.

رستوران گردان برج میلاد در ارتفاع ۲۷۶ متری سطح زمین قرار دارد. این رستوران به مبلمان زیبا و راحت مجهز بوده و طراحی زیبای کف و سقف به همراه نقش برجسته دیواری که تصویری از شاهنامه را نشان می‌دهد، از جاذبه‌های بصری آن است.

رستوران ویژه این برج هم که در ارتفاع ۲۹۲ متر قرار دارد با الهام‌گیری از نقوش سنتی طراحی شده و فضایی مطلوب را جهت معرفی فرهنگ کشور فراهم آورده است.
برج میلاد علاوه بر جاذبه های فراوان و برخورداری از مدرن ترین و بهترین تکنولو‍‍ژی ها ارتباطی و فناوری روز دنیا، بعنوان یک نماد ملی، مهد آثار تاریخی،فرهنگی و هنری اسلامی و ایرانی است. در طراحی و معماری برج میلاد از آثار و نقوش فرهنگی ایرانی و اسلامی استفاده شده است. در بسیاری از قسمت های این برج از طرح ها و نقشه هایی استفاده شده است که با فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی بسیار عجین است. نمایش آثار نفیس هنری، تاریخی و صنایع دستی در گالری های واقع در برج برای شناساندن فرهنگ کهن ایران به بازدیدکنندگان داخلی و خارجی، تماشای پرده های شاهنامه که بر روی دیوارها و ستون های رستوران گردان نصب گردیده است، نمایش عناصر اصلی حیات و افسانه و تمثیل های ایرانی و اسلامی در گنبد آسمان که برگرفته از فرهنگ و تمدن چند هزار ساله ایران است، نمونه هایی از این آثار تاریخی، فرهنگی و هنری برج میلاد است.....
آن طور که مسوولان برج میلاد می گویند، این رستوران گنجایش پذیرش ۴۰۰ نفر را دارد که در حال حاضر برای ۳۳۰ نفر مبلمان شده است. رحیم مطهرنژاد مدیر عامل برج میلاد با دفاع از عملکرد رستوران گردان برج میلاد به «دنیای اقتصاد» گفت: این رستوران قرار است حافظ شان جمهوری اسلامی و محل پذیرایی از میهمانان مهمی همچون رییس جمهور و هیات همراه باشد.

البته از پیش از سال نو برج میلاد تهران از میان ۱۰ شرکت متقاضی، یک شرکت خصوصی را به عنوان بهره بردار رستوران گردان انتخاب کرد و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ میلیون تومان اجاره بها در ماه دریافت می شود. این همان نکته ای است که رحیم مطهرنژاد، مدیرعامل میلاد تهران به عنوان علت قیمت های بالای رستوران به آن اشاره می کند و می گوید: این رستوران در مجموع با احتساب هزینه های پرسنل آموزش دیده تشریفات و پیش خدمت ها که برای هر میز ۲ نفر در نظر گرفته شده و هزینه های آب و برق و … حدود ۷۰۰ میلیون تومان هزینه در بردارد. وی در عین حال تاکید کرد که این رستوران غذاهای خارجی را با آخرین روش های پخت آشپزان آموزش دیده خارجی ارائه خواهد کرد که این موجب گران شدن هزینه میهمانان می شود.همچنین به گفته مطهرنژاد، حضور متخصص تغذیه در کنار میهمانان و گران ترین مبلمان های جهان در این رستوران از عواملی است که مشتریان کم درآمد را به سمت ۵ رستوران دیگر موجود در برج میلاد که با هزینه های زیر ۱۰ هزار تومان از میهمانان پذیرایی می کنند، هدایت می کند.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
wild-bear, KH.I.A.2500, Present, Sami 1993, roh, SORENA77, @lirez@, CentralWeb

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

Re: تصاویر اولین مهمانی شام ۱۶۸۰۰۰ تومانی در تهران

توسط Present » سه شنبه 7 تیر 1390 00:07

منو بکشی حاضر نیستم اینجور جاها پیدام بشه حتی اگر دعوتم کنند چون نه خوشم میاد از این جور ول خرجی ها و نه این جور تشریفاتی که اینا دارند اجرا می کنند رو بلد نیستم و نمی خواهم هم یاد بگیرم
:x
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
Sami 1993, A3eman, cloob, airplane, apple2009, ASHKAN95, KAL-KOI-BABAK, Mohammad 1985, Pedram.L, roh, mojtabba, SORENA77, srf020, kimia 55

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
36

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 تیر 1390 20:06

طهرون - شمرون!

آرشيو سپاس: 190 مرتبه در 34 پست

توسط Persian-Empire » سه شنبه 7 تیر 1390 00:08

هرچی فکر میکنم این رقم برا یک شام خیلی زیاده!!! نصف سالن رو هم که بخوره آدم باز ضرر کرده !!! اما یک بار امتحانش میارزه :L:L
ز پوچ جهان هيچ اگر دوست دارم
تو را اي كهن بوم و بر دوست دارم
تو را اي كهن پير جاويد برنا
تو را دوست دارم، اگر دوست دارم
تو را اي گرانمايه، ديرينه ايران
تو را اي گرامي گهر دوست دارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Persian-Empire تشکر کرده اند:
airplane, ali-reza, Sami 1993, mojtabba, wild-bear, m-249, ASHKAN95, roh, SORENA77

Major

Major

نماد کاربر
406

تاريخ عضويت

شنبه 28 اردیبهشت 1387 08:45

بندر گامبرون

آرشيو سپاس: 3836 مرتبه در 393 پست

توسط Beni_TOMCAT » سه شنبه 7 تیر 1390 02:15

اگه کسی خواست بره رستوران برای ورود به برج پول جدا می گیرن یا نه؟
به یاد ابراهیم منصفی (رامی) و ناصر عبداللهی

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » سه شنبه 7 تیر 1390 03:40

Present نوشته است:منو بکشی حاضر نیستم اینجور جاها پیدام بشه حتی اگر دعوتم کنند چون نه خوشم میاد از این جور ول خرجی ها و نه این جور تشریفاتی که اینا دارند اجرا می کنند رو بلد نیستم و نمی خواهم هم یاد بگیرم

:x

به كجاي كاري

به من بگن با كله ميرم

بچه محل هام ميگم بيان

168 هزارتومنه چيزي نيس كه خرج يه باك بنزينه ديگه
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Beni_TOMCAT, Persian-Empire, ASHKAN95, roh, SORENA77, airplane, sayeh_roshan_1988

Furious Poster

Furious Poster

no avatar
310

تاريخ عضويت

شنبه 19 آبان 1386 19:46

آرشيو سپاس: 640 مرتبه در 140 پست

توسط armanmodern » سه شنبه 7 تیر 1390 09:14

اگر منظور از درج چنین مطلبی اطلاع رسانی هست، کار خوب و مفیدیه. اما اگر هدف زیر سوال بردنِ چنین اماکن و سطحی از زرق و برق هست، به نظرم خیلی غیرمنصفانه هست.
وجود چنین اماکنی برای هر شهری که ادعای بروز بودن و مدرن بودن میکنه لازمه.
پول و ثروت و زیبایی و تجمل در نوع خودش خیلی خوب و مفیده.
امیدوارم شرایط طوری بشه که هرکس براساس توانایی و تلاشش به مزد زحماتت برسه، اونوقت لذتِ کاری که کرده رو هم ببره.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب armanmodern تشکر کرده اند:
ASHKAN95, roh, SORENA77, CentralWeb

Captain

Captain

نماد کاربر
1153

تشکر کرده: 64 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 7 تیر 1390 09:16

به كجاي كاري

به من بگن با كله ميرم

بچه محل هام ميگم بيان

168 هزارتومنه چيزي نيس كه خرج يه باك بنزينه ديگه

حالا که ما دعوت نشدیم.بیایید باهم دوست باشیم :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
منم میبرین؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
roh, SORENA77, Present, sayeh_roshan_1988, mojtabba

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » سه شنبه 7 تیر 1390 11:01

اقا منم میام منم میام :grin:  :-)
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
PATAFA..., mojtabba

Major I

Major I

no avatar
197

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 بهمن 1387 12:50

آرشيو سپاس: 473 مرتبه در 141 پست

توسط hadi021 » سه شنبه 7 تیر 1390 15:38

خداییش نسبت به بقیه رستوران های معروف جهان میرزه. من یه بار امتحانش میکنم حتما. شما فرض کن برای یک شرکت دوتا مهمون خارجی میاد
واقعا جای خوبیه برای بردنشون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hadi021 تشکر کرده اند:
wild-bear, airplane, PATAFA..., sayeh_roshan_1988, CentralWeb, mojtabba

Major I

Major I

نماد کاربر
146

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 مرداد 1388 02:00

تبریز

آرشيو سپاس: 436 مرتبه در 98 پست

توسط ali-reza » سه شنبه 7 تیر 1390 16:00

اقا اصرار نکنید من خودم تنهایی می رم  :grin:

Senior Poster

Senior Poster

no avatar
739

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 تیر 1388 01:26

آرشيو سپاس: 1216 مرتبه در 436 پست

توسط HITMAN_KU » سه شنبه 7 تیر 1390 16:30

واقعا که مسخره است.مثلا ما یک کشور به ظاهر انقلابی و چی و چی هستیم همچین ریختوپاشهایی اصلا تو دنیای غرب جایی نداره مثالش همین ترکیه هست که هزینه هتلهاش از ایران خیلی کمتره.  واقعا این نتیجه مدیریت کیلویی ما ایرانیهاست بیچاره مردمی که حتی شام هم ندارند باید این صحنه ها رو ببینند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HITMAN_KU تشکر کرده اند:
nasir irani, kimia 55, mojtabba

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تاريخ عضويت

جمعه 12 آذر 1389 15:10

آرشيو سپاس: 237 مرتبه در 73 پست

توسط conarmis » سه شنبه 7 تیر 1390 16:44

البته خدا از دلها خبر داره اما حضور آن  خانم با چادر مشکی  یا خانمی که روسری حسابی سفت و سختی دارد که نشانه از اعتقادات و اطاعت مسائل دینی است در این رستوران وقتیکه همسایه گرسنه در این  شهر زیاد دارد وقتیکه کلو واشربوا و لا تصرفو ان الله .........   اما شام خودش و خانواده گرامیش حدود یک میلیون تومان میشود جای تفکر دارد آدم یاد شعر معینی کرمانشاهی میافتد که میگفت عجب صبری خدا دارد اگر من جای او بودم که میدیدم .............

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب conarmis تشکر کرده اند:
Present, airplane

بعدي