صندلی داغ.مسئله این است،بودن یا نبودن؟؟؟؟

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

بودن یا نبودن صندلی داغ؟؟

دوباره مثل سابق باشد
31
66%
به نظرم خوب نبود،نباشد بهتر است
1
2%
اگر باشد حتما شرکت میکنم
11
23%
هرگز حاضر نیستم شرکت کنم
4
9%

مجموع رای گیری: 47

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 15611 بار
سپاس‌های دریافتی: 6443 بار
تماس:

Re: صندلی داغ.مسئله این است،بودن یا نبودن؟؟؟؟

پست توسط ASHKAN95 » یک شنبه 12 تیر 1390, 10:41 pm

خب دوست عزیز این که سوال نداره.شما برو قسمت صندلی داغ ببین روال کار به چه ترتیبی است.

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » یک شنبه 12 تیر 1390, 10:45 pm

درود و عرض ادب خدمت یکایک دوستان و کاربران گرامی و به خصوص Mil@d عزیز تصویر

بنده هم به نوبه خود امیدوار هستم بخش بسیار جذاب "صندلی داغ" با مدیریت میلاد عزیز, یکبار دیگر همچون سابق به فعالیت کم نظیر خود ادامه دهد تا در کنار تحکیم روابط دوستانه, بتوانیم کمی از جو یکنواخت و البته نظامی اخیر (!) نیز رهایی یابیم. تجربه ثابت نموده است, بررسی علمی مسائل هوایی و نظامی در محیط دوستانه بسیار جذابتر و لذت بخش تر از محیط های خشک و خالی از لطف میباشد و لذا یکی از دلایل محبوبیت سنترال عزیز نیز در این نکته نهفته است که متاسفانه مدتی کم رنگ شده است.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
میلاد عزیز مشتقانه در انتظار آغاز مجدد صندلی داغ هستیم.
تصویر

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » دو شنبه 13 تیر 1390, 3:42 pm

سلام اقا میلاد :razz:
اون موقع هایی که شما صندلی داغ رو داشتید من فقط نظاره گر بودم.عضو هم نبودم چه برسه ...
از جدیدای سنترالی که قدیمی هستم.همین بالا نکته اش نهفته(جمله بالا)
خدا رو شکر که برگشتید.راستی...
چوبکاری نیست که،حقیقته.کسی هم خواست چشم بزنه ما هم با چشم میزنیمش :-)
صندلی داغی که شما راه انداخته بودی نقص نداشت.همونو ادامه بده :razz:
جناب تایفون هم که اعلام آمادگی کردند.ایشون باید صدر جدول باشن.بعدشم اگر مارو قابل میدونید ...

سلام مجدد خدمت همه

خوب پس دوستان جدیدی میشیم اشکان جان...بازم مرسی از لطفت...صندلی ادامه خواهد یافت ولی یک روزی هم اگه رفتم سنگر را میدم دست یک اصلحتصویر
پیرامون مهمان بعد دراوم صوبت میکنم...چون با وقفه طولانی داره شروع میشه اندکی صبر اینقدر عجله نکنیدتصویر

زمان زیادی نگذشته بود که دیدم با ادبیات رئال مجری صندلی داغ انس گرفتم
سلام رایین..درست خوندم یا باز سوتی مخفی؟تصویر
عجب نثری داری شما..نویسنده نیستید؟ کلمات با دل آدم بازی می کنه

یه ذهن خلاق با قلمی شیرین
tnx a lot

مجری صندلی داغ برای بیان احساساتش اینهمه با خودش نمیجنگید .
قدرت جذب خواننده تو کلماتش به وفور دیده میشد
واژه ها تو ذهنش رژه میرفتن و اون با متانت اونها رو تایپ میکرد
حس میکردم که وقتی شروع به نوشتن میکنه
افکارش مثل خوره به جونش نمیفتن
کلمات فارسی با دیدنش ، از ظلم دستور زبان به تنگ نمیومدن
من به واسطه ی صندلی داغ جناب mil@d با سنترال آشنا شدم
خوشحال میشم اگه این برنامه ، به همین کیفیت و البته با همین مجری به کارش به ادامه بده
آرزو میکنم چهره ی کاریسماتیک ایشون
برای همیشه باقی بمونه

مرسی از توصیف با این شناختی از شما ندارم ولی گویا شما خیلی خوب به شناخت نسبی رسیدین..دقیقا من هم به همه همینو میگم..شاید یکی از دلایلی که با خودمون درگیریم و رودواسی داریم محدود کردن خودمون در دایره ای آداب و رفتار به نظر من تحمیلی است که از اجدادمون تا به امروز به ارث بردیم..این آداب که شاید بعضی هاش هم ضرورتی به رعایتش نباشه تو نوشتار و گفتارمون هم اومده...زیاد درگیری ملالغتی بازی نباشیم خیلی شیوا تر و شیرین تر میشه دست به قلم برد...
شاید هم طبع داغ جنوبی من هم بی اثر نبوده در ایجاد این حس برای خواننده نوشتارم...البته تو گفتار خیلی hot ترم و اوناییکه در خدمتشون بودیم میتونن شهادت بدن..تعدادی نیز فرار کردن حتیتصویر

به هر حال چشم سعی میکنیم صندلی همون بشه که همه دوست دارند

آقا من دوباره اعلام آمادگی می کنم و در عین حال بازگشت قهرمانانه!!! میلاد به سنترال رو هم تبریک می گم
سپاس از تایفون گرامی! البته قبلا خیلی کنتاک داشتیم باش...تصویر
رفتید تو ویتینگ لیست و بزودی خواهید بود

گاهي پستهاي تاپيك صندلي داغ رو در حد ديد زدن خوندم ولي در همين حد كم هم سبك آقا ميلاد برام جالب بود.... :razz:
ممنونتصویر

منم بازگشت مقتدرانه آقا میلاد رو تبریک می گم .

بازم ممنون ..شبیه مراسم استقبال از حجاج بیت الله الحرام شدهتصویر آقا نکشید گوسفنده رو..بی خیال باباتصویر

ييهو امديم و ديدم اقا ميلاد بعد از يك غيبت طولاني تشريف آوردن. مثل اينكه كمي با حال تر شدن.
فكر كنم اين اخوي هنوز از دسته ما شكاره. هر دفعه بش ميرسيم از دست ما مي فراره.

سلام
یعنی قبلا بی حال بودم!تصویر
شکار نیستم عامو! دو خط فکری متفاوتیم خب...ولی دشمن هم که نیستیم...من جواب هم طیفی های خودمم تا مدتی تو سی سی نمیدادم..همین اویس و رامین و سامان و تعدادی دیگه چندین بار پی ام زدن ولی من از اعتصاب در نیومدمتصویر درگیر زندگی شخصی بودم و سرم هم شلوغ و هنوزم هست

فقط جان هركي دوست داري انقدر مخفي نيا ما فكر ميكنيم يه بنده خدا ديگس هي سو تفاهم پيش مياد.
یک 5-6 نفر دیگه هم هستند عشق مخفی اند..من همه جا مخفی ام..زیاد نباید تو چشم بودتصویر

اگر موافقید یک چیز جدید هم در صندلی داغ داشته باشیم.دوستانی که تمایل دارند به درخواست مجری و سوال کنندگان محترم عکس خودشون رو قرار میدن
اینکارو قبلا کردن بعضی ها البته...
دیگه برمیگرده به پرایوسی شخصی شون...هرکی دوست داشت بزاره استقبال هم می کنیم حتیتصویر

تورو خدا به این اقا میلادم بگین بیاد.باز رفت که بیاد و فریبمون داد.
عرض کردم هفته ای 2 بار میام سنترال..جمعه اومدم..امروز هم دوشنبه است..چون میخواد صندلی شروع بشه..در صورت موافقت مهمان مربوط چهارشنبه شب هم میام صندلی شروع میشه..اگه مهمان تاخیر داشتند خوب میره واسه اوایل هفته آینده

درود و عرض ادب خدمت یکایک دوستان و کاربران گرامی و به خصوص Mil@d عزیز
بنده هم به نوبه خود امیدوار هستم بخش بسیار جذاب "صندلی داغ" با مدیریت میلاد عزیز, یکبار دیگر همچون سابق به فعالیت کم نظیر خود ادامه دهد تا در کنار تحکیم روابط دوستانه, بتوانیم کمی از جو یکنواخت و البته نظامی اخیر (!) نیز رهایی یابیم. تجربه ثابت نموده است, بررسی علمی مسائل هوایی و نظامی در محیط دوستانه بسیار جذابتر و لذت بخش تر از محیط های خشک و خالی از لطف میباشد و لذا یکی از دلایل محبوبیت سنترال عزیز نیز در این نکته نهفته است که متاسفانه مدتی کم رنگ شده است.
میلاد عزیز مشتقانه در انتظار آغاز مجدد صندلی داغ هستیم.
موفق باشید

یعنی هاااا عین گوینده های اخبار میشی رامین وقتی میخوای پست بدیتصویر

گفتم که باشه..بزار ببینم این مهمان عوکی را واسه کی میده...

ضمنا تاکید مجددا میکنم باید در صندلی مشارکت کنید..اینجا تعهد اخلاقی گرفتم ازتون...هفته 2 هم میام چک میکنم و 2 بار هم اجرا...نخوابه ها...دیگه صندلی را متعلق به خودتون بدونید و زنده نگهش بدارید...در حد فرصتم حتما بهش حال خواهم دادتصویر

فعلا تا دوباره ها..یعنی ایام آتی که افتتاحیه مجدد انجام بشهتصویر
  بی  

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » دو شنبه 20 تیر 1390, 10:27 pm

اقا میلاد؟زدی زیر قولت؟... :sad:
پس کجایی؟؟؟بیا سنترال عزا گرفته بخدا.
خود بچه ها زندگیشون کم گرفتاری داره،غم اقا احسانم سایه زده رو دل هممون.

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » پنج شنبه 6 مرداد 1390, 11:57 am

اقا میــــــــــــــــــــــــــــلاد؟؟؟؟کجایی؟
من شماره این متهم فراری رو ندارم،دوستانی که دارند بهش زنگ بزنن بگن که هرچه سریع تر خودشو معرفی کنه!

Captain
Captain
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط ASHKAN95 » سه شنبه 1 شهریور 1390, 7:16 am

باز هم سلام و ...

دوستان بعد از مشورت با اقا مهدی عزیز این پست رو میزنم.

با توجه به بد قولی اقا میلاد عزیز( تصویر تصویر) باید یه کاری کرد.دوستداران صندلی داغ هم کم نیستند.حالا چه در pm یا در تاپیکی که حضور داشتم،گرچه بی ربط بوده"ولی سوال شده کی صندلی داغ بعدی رو اتیش میکنید؟متاسفانه در جواب جز پیچوندن و شرمندگی چیزی نداشتم تصویر.اقا شما نخند تصویربحث جدیه

خلاصه این که،همه ی دوستانی که از میلاد جان خبر دارند یا به نحوی بهشون دسترسی دارند،بهش بگن که بیاد و نفر بعدی رو انتخاب کنه.
تو صندلی داغ میثم عزیز هم فقط پست اول رو زد و دیگه نیومد!!! تصویر

دیگه دارم از پر رویی خودم خجالت میکشم.تا حالا واسه چیزی اینقد التماس نکردم که اینجا اینجوری خواهش و تمنا میکنم. تصویر
خودتون اینجا میبینید،3 تا پست زدم و درخواست کردم که بیان.ولی...
لطفا منطقی برخورد کنید.این بخش خوابیده.اگر قرار بر اینه که کلا تاپیکی ایجاد نشه و صندلی داغ تاریخی بشه،از مدیران محترم سایت تقاضا دارم اینجا رو قفل کنند.
اگر دوست دارید که باشه به رای خودتون یکی رو انتخاب کنید که اینجا رو سر و سامون بده.(به جز من)
من خودم عاشق این بخش سنترالم.خلاصه یه فکر به حالش بکنید.
در کل اگر هم باز دوست دارید که همینجوری بمونه و خاک بخوره( تصویر) تو دلتون بگید این اشکانه باز خوشمزگی کرد(که نکردم) تصویر تصویر

لطفا رسیدگی شود

از همتون ممنونم که اینارو خوندید.شرمنده سرتون درد اومد و خلاصه از این تعارف تیکه پاره کردنا

التماس دعا

یا علی تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72590 بار
سپاس‌های دریافتی: 31655 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 2 شهریور 1390, 5:19 am

سلام :D

با توجه به غيبت طولاني ميلاد عزيز، در صورتي که تا پايان اين هفته مجددا اعلام آمادگي نکنند، با نظر شوراي نظارت فرد ديگري براي اجراي اين بخش تعيين خواهد شد
همچنين دوستاني که پيشنهادي در اين زمينه دارند، در صورت تمايل در PM به من اعلام نمايند

موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6680 بار
سپاس‌های دریافتی: 12070 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » چهار شنبه 2 شهریور 1390, 5:32 am

به من رای بدهید !!! هر سنترالی روزی یک نوشابه ... در کمتر از سه سال ایران را به قطب تولید نوشابه دنیا می کنم !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11867 بار

پست توسط رونین » چهار شنبه 2 شهریور 1390, 9:07 am

سلام به همه تصویر تصویر

قابل توجه دوستان گرامی:
 درصورتی که میخواهید رقیب شما حذف شود یا به صورتی کاملا طبیعی از صحنه خارج شود با پرداخت مخارج اندکی این کار رو به ما بسپارید تصویر

بدون درد و خونریزی در کمتر از 10 ثانیه حریف شما از رقابت حذف خواهد شد، به بالاترین و بهترین پیشنهاد ترتیب اثر خواهد شد ضمنا ما درصورت قبول پیشنهاد، کار محول شده را به اتمام میرسانیم پس نگران پیشنهادات بالاتر از طرف رقیب خود نباشید تصویر

تصویربشتابید وقت گران قیمت است تصویر

جدا از شوخی اگه رای گیری هست من به  

ASHKAN95 جان رای میدم

برای من نفر اولی که پیش قدم میشه بسیار مهمه

موفق باشید

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر 
 با تشکر
رونین

مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10132 بار

پست توسط typhoon » چهار شنبه 2 شهریور 1390, 12:26 pm

سلام بر همه
بنده نیز به عنوان یکی از اعضا مشتاقانه منتظر شروع هستم.به اشکان رای می دهم.راستی باز هم برای نشستن بر روی صندلی اعلام آمادگی می کنم.
Old soldiers never die.They just fade away

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » چهار شنبه 2 شهریور 1390, 12:53 pm

سلام به سنترالي ها تصویر تصویر
نقل قول از typhonn:
((سلام بر همه
بنده نیز به عنوان یکی از اعضا مشتاقانه منتظر شروعهستم.به اشکان رای می دهم.راستی باز هم برای نشستن بر روی صندلی اعلامآمادگی می کنم.))

من هم به آقا اشكان رأي ميدم.به نظر من شايستگي مجري گري رو دارند.

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10772 بار
سپاس‌های دریافتی: 12380 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » چهار شنبه 2 شهریور 1390, 1:01 pm

سلام خدمت همه دوستان
ازطرفی اقا میلاد این بخشو با سوال های خودشون گرم و دلنشین کرده بودند و فک کنم خودشون راه انداخته بودند و هنوز ندیدم کسی مث ایشون همیچین استعدادی در نوشتن نوشته های طنز داشته باشه
و از طرفی دیگه
که خواسته یا ناخواسته ایشون یا سر نمیزنن و یا مث همیشه مخفی میان :grin:
و به همین خاطر کم کم داره این بخش فراموش میشه
ولی دوس دارم این بخش ادامه پیدا کنه
اگر که با حضور خود اقا میلاد باشه که فبها
وگر نه با رای گیری مجری جدید رو انتخاب کنید
نظر منم نظر بقیس
و بیشتر طرف اقا اشکان :-)
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”