در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 20:20

آرشيو سپاس: 101 مرتبه در 23 پست

Re: سرنوشت تلخ اسب ها و سواران ساری(+گزارش تصویری تکان دهنده

توسط iraniran78 » شنبه 11 تیر 1390 23:23

متاسفانه اگه صدایی از کسی در بیاد که خودتون عاقبتش رو میدونید....ولی وای به روزی که رگ ملی عامه مردم بیرون بزنه......دیگه هیچ چیزی جلوشون رو نمیتونه بگیره..... :-o

صلا بحث این را ندارم که توجه یا بی توجهی به تاریخ ما برقرار است. چون پیش از آن مسائل مهم تر قرار دارند، مثل اینکه ما به چه چیز تاریخمان افتخار میکنیم و این مفتخر بودن چه دست آوردهایی برای ما به همراه دارد.

واقعیت این است که هر روز بیشتر متوجه میشوم ما ایرانی ها امروزه چه مردمان بی فرهنگ و عقب مانده ای هستیم! (هیچ قشر و جامعه خاصی مد نظر نیست، سراسر ایران بی فرهنگیست و جهل ... )

متاسفانه در بی فرهنگی عامه مردم شکی نیست ولی عاملش چیست؟؟؟؟
ایا عاملش قطع روابط با دنیای مدرن و ۳۲ سال جنگ ستیزی با دنیا نیست؟
ایا هر روز موشکی جدید شلیک کردن پیشرفت تکنولوژیکی هست؟
چرا این مشکلات در ترکیه نیست؟
کشوری که با یک پنجم جاذبه توریستی ما ، ۳ برابر فروش نفت ما از صنعت توریست درامد داره و حقا با روابط خوبش با دنیا داره از تاثیر گذارترین کشورها در سیاست جهانی میشه و پیشرفت های تکنولوژیکی بسیار وسیعی هم بارها وبارها بیشتر از ایران نموده. شما یک مقایسه سر انگشتی بکنی به عمق فاجعه پی میبری.
واقعا عامل این بی فرهنگی عامه ، سیاست تعهد بهتر از تخصص نیست؟؟؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب iraniran78 تشکر کرده اند:
kimia 55, FARSHAD.ADL, HORLIKAN, FREE MAN, Norooz7032, MOHAMMAD JAFAR

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 09:19

Hell

آرشيو سپاس: 1684 مرتبه در 379 پست

توسط X.Nima » شنبه 11 تیر 1390 23:49

iraniran78 نوشته است:متاسفانه اگه صدایی از کسی در بیاد که خودتون عاقبتش رو میدونید....ولی وای به روزی که رگ ملی عامه مردم بیرون بزنه......دیگه هیچ چیزی جلوشون رو نمیتونه بگیره..... :-o

دوست عزیز، ملت ایران به جک ساختن و مسخره کردن همدیگه نمیرسن، چه برسه رگ ملی! بیرون بزنه! زهی خیال باطل... (متاسفانه/البته برای ملتی که همدیگه رو مسخره میکنن، خوشبختانه!)

MiimA عزیز ، اصولا باهاتون هم عقیدم. و صد البته راجع به این پستی که دادید.  من عادت ندارم مثل یه عده بگم : "داشتیم داشتیم.فلان موقع فلانچیز بودیم! " اما علت ناراحتی من، این تصمیم احمقانه ، زشت و ناپسند مسئولین بوده. و دلیلش هم خیلی جالب بود البته! احتمالا شما از نزدیک ندیدید میدون امام رو. اما نمای زیبایی رو از بین بردن...

:razz: :razz: :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب X.Nima تشکر کرده اند:
Sami 1993, iraniran78, HORLIKAN, MOHAMMAD JAFAR

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » يکشنبه 12 تیر 1390 00:06

X.Nima عزیز ، حرف درست را شما زدید .
حداقل کار ممکن این بود که مجسمه ها را به جای دیگر منتقل می کردند ولی.................................

من باز تاکید می کنم که ما ایرانی مسلمان هستیم ، نه چیز دیگری .
تمدن ما همان تمدن ایرانیست که با ورود اسلام به ایران و در امیختن تمدن ما با اسلام و خدمت فرهنگ و تمدن ایران و کوشش مردم این سرزمین باعث شکوفایی تمدن اسلامی شد( افرادی چون ابن سینا ، ابوریحان بیرون خواجه نظام الملک و...................) . با کنارگزاردن ایرانیان از مسندهای اجرایی ، حمله چنگیزخان و جنگهای صلیبی ، نالایقی فرمان روایان . تمدن اسلامی رو به افول گذاشت و فقط توانست در سرزمین ایران به حیات خود ادامه دهد که به آن هم اکنون تمدن ایرانی اسلامی و یا ایران اسلامی می گویند .

در ضمن این مشکل بزرگ نابودی و بی توجهی به اثار تاریخی مربوط به قسمت باستانی ایران فقط نیست ، همین دو سال پیش بود که چند کتیبه با ارزش اسلامی در مناطقی همچون یزد و اصفهان به سرقت رفت .
این قضیه حتی به مزار شهدا هم رسیده است و از اول سال به بهانه های مختلف همچون بهسازی چند مزار شهدا ویران شده است .

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
HORLIKAN, airplane

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 12 تیر 1390 00:32

دوستان از مشکلات گلایه دارند و من از بیکار نشستن ایشان جهت حل مشکلات ...

دوای دری که جیر جیر میکند روغن است نه گلایه از صدای نابهنجارش!

و البته گلایه ها به گوش آنان که مشغول یا حتی در فکر روغن کاری هستند هیچ خوش نمیاد.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Sami 1993, X.Nima, HORLIKAN, Norooz7032

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 12 تیر 1390 00:49

با سلام
بنده نیز این حرکت و حرکت های این چنینی را محکوم میکنم.

اما این تاپیک نباید به عقده گشایی عده ای از نظام تبدیل شود،برخی دوستان هر تاپیکی گیر می اورند حرف های تکراری خودشان را بیان می کنند!!
تحجر محکوم است به شکست،خواه در دوران قاجار باشد خواه در قرن 21 :razz:
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
Sami 1993, airplane, HORLIKAN

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

سه شنبه 7 اردیبهشت 1389 20:20

آرشيو سپاس: 101 مرتبه در 23 پست

توسط iraniran78 » يکشنبه 12 تیر 1390 01:14

با سلام

اما این تاپیک نباید به عقده گشایی عده ای از نظام تبدیل شود،برخی دوستان هر تاپیکی گیر می اورند حرف های تکراری خودشان را بیان می کنند!!

اگر منظورتان بنده هستم لطفا یک لغت غیر منطقی یا ناشی از عقده در سخنان بنده پیدا کنید ، اگر پیدا نکنید متاسفانه باید بگم شما یک عقده ای هستید
به نظر جنابتان همه چی با بمب و موشک حل میشود (اگر چه بنده خود بیش از ۳ ساله کارشناس ارشد طراحی و ساخت موشک هستم)
و هر که صدایی برارد عقده ای است..........

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب iraniran78 تشکر کرده اند:
Norooz7032

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
51

تشکر کرده: 42 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 خرداد 1388 01:14

آرشيو سپاس: 141 مرتبه در 38 پست

توسط Peyman-Phantom-1351 » يکشنبه 12 تیر 1390 07:08

این مسئله به صورت سازمان یافته در تمام کشور در حال شکل گیری است:
1- ناپدید شدن مجسمه های مشاهیر در تهران
2- پاک کردن نقاشی های دیواری شاهنامه در مشهد
3- مجسمه آریویرزن
4- مجسمه های میدان ساری
و ...
از دوستان می خواهم که لیست را تکمیل کنند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Peyman-Phantom-1351 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, Norooz7032, kimia 55, John rider

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » يکشنبه 12 تیر 1390 07:21

بابا خدا را شکر یه تاپیک پیدا شد دوستانم هم تونستن چندتا فحش یواشکی ردو بدل کنند.

بابا چه خبرتونه . محیط رو با این پست ها خراب نکنید.چیه چپ و راست دارید به هم دیگه توهین می کنید.دوستان اگر حرفی برای گفتن ندارن خواهشا به هم بدو بیراه هم نگن.

اقا من خودم اهل شمال هستم و واقعا از این موضوع ناراحت .مجسمه های به اون زیبایی رو از دور تا دور میدان کندن و میدان رو به میدان ارواح تبدیل کردند.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
X.Nima, nima-rad

Major II

Major II

no avatar
121

تاريخ عضويت

پنج شنبه 17 تیر 1389 22:27

آرشيو سپاس: 219 مرتبه در 87 پست

توسط John rider » يکشنبه 12 تیر 1390 08:59

Mr.Amirhessam نوشته است:

:razz:

شماوهرفردی دیگری درجهان هستی، درجایگاهی نیست،که به سایرین بگوید، چه بگویید وچه نگویید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب John rider تشکر کرده اند:
Norooz7032

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 12 تیر 1390 09:14

John rider,  

شماوهرفردی دیگری درجهان هستی، درجایگاهی نیست،که به سایرین بگوید، چه بگویید وچه نگویید.

و چه کسی این جایگاه ها را تعیین میکند؟ شما؟

:-)  پیش از گفتن جملات به ظاهر فلسفی کمی فکر کنیم...

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Sami 1993

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » يکشنبه 12 تیر 1390 09:23

سلام
دوستان یک نکته جالبی:
دقت کردید چند وقته در سنترال تا خبر از مشکلی در کشور مطرح میشه همه به صنایع نظامی گیر می دهند.برای من سوال است که چه ارتباطی بین ساخت موشک و ماهواره و بمب و توپ و تانک  با این مشکلات وجود دارد؟اگر آنان کاری می کنند برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به عراق و یا افغانستان دیگری است.
جناب MiimA
من چند بار پست جناب John rider رو خوندم ولی تا جایی که من متوجه میشم ایشون قصد نداشتند برای کسی جایگاه تعیین کنند.ممکن است توضیح بدهید؟
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Sami 1993, kimia 55

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » يکشنبه 12 تیر 1390 09:28

Mr.Amirhessam نوشته است:با سلام

تحجر محکوم است به شکست،خواه در دوران قاجار باشد خواه در قرن 21 :razz:

سلام

اقا امير حسام شما اين حركت رو محكوم ميكنيد؟ شما و من كه همه اين نظام رو تا حدودي دوست داريم چرا بايد محكوم كنيم؟
چرا اقايون كاري با ملت ميكنن كه خودي غير خودي همه متنفر ميشن ازشون.

شما به عمق مسئله نگاه كن . يك مجسمه مال اريوبرزن سردار نامي ايران در يكي از ميادين شمال . به چه كسي ازار ميرسوند. جاي كي رو تنگ كرده بود. چرا بايد يهو بيان بكنن ببرنش . ايا اين كار جز دوشمني با نژاد فارسي اسم ديگه اي داره

چرا رئيس كل بسيج ايران بايد يه عراقي الاصل باشه؟؟؟ ما ايراني بسيجي نداريم كه يك عرب بايد راس كار بسيج باشه.؟

اين مثال رو زدم كه بگم ريزش ها از همين جا شروع ميشه برادر من . ريزش تبعات خطرناكي هم داره كه ميتونه غير قابله پيش بيني باشه.

اين اقاي  miima  داره احساسات حضرات رو تحريك ميكنه كه كاره بدي هم نميكنه.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Solver

قبليبعدي