در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد
Major I

Major I

no avatar
733

تشکر کرده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 15:59

آرشيو سپاس: 3210 مرتبه در 610 پست

Re: عکس/شليک موشك‌ مدرن و هوشمند تندر

توسط mm1990 » شنبه 18 تیر 1390 07:28

Just-think نوشته است: در ضمن منظور اون سردر از قایق توپدار چی‌ بود؟؟ کدوم کشور فرا منطقه ایی قایق میفرسته به هزاران کیلومتر دورتر؟؟ واقعا که!!!

اگر در چند سال اخیر دقت میکردید متوجه میشدید که واژه قایق توپ دار در واقع یک غلط مسطلح میباشد که معادل واژه ناو جنگی میباشد .و در زمان جنگ 22 روزه و 33 روزه از این واژه زیاد استفاده میشد مثلا (قایقهای توپ دار رژیم صهیونیستی). واین که چه کشوری به منطقه ما ناو فرستاده خوب معلومه: ((شیطان بزرگ))

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mm1990 تشکر کرده اند:
oweiys

Major I

Major I

no avatar
733

تاريخ عضويت

توسط mm1990 » شنبه 18 تیر 1390 07:34

bahar_f نوشته است:استفاده از  یک موشک زمین به هوا ( با اون سر جنگی که برای منهدم کردن یک هواپیما طراحی شده )  برای حمله به یک ناو جنگی اصلا موثر به نظر نمیاد تنها میتونه کمی روحیه ملوانان ناو را ضعیف کنه .

اولا وزن سر جنگی این موشک مناسبه و مکانیسم کلاهک جنگی آن مناسب با ماموریت آن طراحی شده است.
دوما ایران طیف وسیعی از گزینه ها را برای مقابله با ناوهای جنگی در اختیار دارد از موشکهای کوتاه برد وسبک کوثر و نصر-1 گرفته تا موشک رعد با کلاهک نیم تن و برد 300km وهر یک از این تسلیحات در جای خودش کارایی لازم را خواهد داشت و ان شاءالله در آینده نزدیک موشک کروز ظفر به عنوان سریعترین موشک کروز کشور وارد چرخه دفاعی کشور خواهد شد.

mojtabba

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 شهریور 1385 17:21

آرشيو سپاس: 40 مرتبه در 10 پست

توسط yusef » شنبه 18 تیر 1390 13:45

سلام
آقایون شرمنده میشه یه بار دیگه ثانیه های 21-22 گزارش آخر را دقیق تر نگاه کنید.
اول گزارشا دانلود کنید تا بتونید با سرعت آهسته خیلی دقیق تر جزئیات انفجار را ببینید .
موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب yusef تشکر کرده اند:
wolfgang52

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 47 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » شنبه 18 تیر 1390 17:21

در زمان انفجار وقتی از دو زاویه تصویر رو نشون میدن توی یکیش رد موشک کاملا مشخصه ولی با دوربین دوم اصلا رد موشک دیده نمیشه . مثل اینکه دوتا انفجار  متفاوت رو دارن نشون میدن .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تاريخ عضويت

يکشنبه 4 اردیبهشت 1390 23:25

آرشيو سپاس: 34 مرتبه در 14 پست

توسط Just-think » دوشنبه 20 تیر 1390 09:01

درود بر دوستان

آقای میلاد

من در فیلمی که بچه‌ها گذاشتن موشک نمی‌بینم شما چطور دیدید؟؟؟ در ضمن سردار مملکت که نباید اشتباه صحبت کنه؟؟ عجب استدلال تعجب آوری؟؟؟؟ یعنی یک سردار نباید علمی‌ و کارشناسانه حرف بزنه و به ناو میگه قایق توپدار؟؟؟ و شما هم میگید اشکال نداره غلطه مصطلح است؟؟ اینجوری سنگ روسنگ بد نمی‌شه.

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تاريخ عضويت

توسط Just-think » دوشنبه 20 تیر 1390 09:16

در ضمن

لطفا بگید اون مسیر حرکت یه جسم مشکوک( اژدر نیست حتما!) در مسیر ساعت ۰۵، ثانیهٔ ۲۱ و ۲۲فیلم  دقیقا قبل از انفجار چیه؟؟ موشک بلستیک و کروز که زیر آبی‌ نمیرن؟ می‌رن؟؟ سایه هم که نمیندازن؟ میندازن؟؟من شرمند هستم که مسوولینی که غلط مصطلح به کار میبرند(قایق توپدار!!!!!!) هوششون نکشیده که اقلاً اینو حذف کنن!!

لطفا بی‌ مورد دفاع نکنید..لطفا در مورد سوال من جواب بدهید..

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Just-think تشکر کرده اند:
mehdighorbani

Major I

Major I

no avatar
733

تاريخ عضويت

توسط mm1990 » دوشنبه 20 تیر 1390 10:25

Just-think نوشته است:در ضمن سردار مملکت که نباید اشتباه صحبت کنه؟؟ عجب استدلال تعجب آوری؟؟؟؟ یعنی یک سردار نباید علمی‌ و کارشناسانه حرف بزنه و به ناو میگه قایق توپدار؟؟؟ و شما هم میگید اشکال نداره غلطه مصطلح است؟؟ اینجوری سنگ روسنگ بد نمی‌شه.

من هم در این باره با شما موافقم و هرگز نگفتم که این اشتباه اشکال نداره . فقط میخواستم منظور از قایق توپ دار را توضیح داده باشم تا سوء تفاهم پیش نیاد!
اتفاقا  در زمان پخش گزارش خودم هم از این که این عبارت توسط یک مقام بلندپایه نظامی به کار برده شد کلی تعجب کردم!!!

Major I

Major I

no avatar
733

تاريخ عضويت

توسط mm1990 » سه شنبه 21 تیر 1390 09:52

Just-think نوشته است:در ضمن

لطفا بگید اون مسیر حرکت یه جسم مشکوک( اژدر نیست حتما!) در مسیر ساعت ۰۵، ثانیهٔ ۲۱ و ۲۲فیلم  دقیقا قبل از انفجار چیه؟؟ موشک بلستیک و کروز که زیر آبی‌ نمیرن؟ می‌رن؟؟ سایه هم که نمیندازن؟ میندازن؟؟من شرمند هستم که مسوولینی که غلط مصطلح به کار میبرند(قایق توپدار!!!!!!) هوششون نکشیده که اقلاً اینو حذف کنن!!

اولا بهتره کمی مودبانه تر صحبت کنید خیلی بده که درباره کسانی که روز و شب ندارن برای امنیت ما اینجوری صحبت کنید! اینجا یه سایت تخصصی هست نه سایت تمسخر و اهانت.
در ضمن اگر حرفهای شما مبنی بر ساختگی بودن این تست صحیح باشد که نیست( دلایل را در پست بعدی اعلام میکنم) باز هم این کار چندان هم ناپسند نیست چون این کار هم به نفع من و شماست.
پیامبر اکرم در جنگهای صدر اسلام به افراد کهنسال توصیه میکرد در جنگها موهای خود را خضاب گذاشته تا جوانتر دیده شوند و در روحیه دشمن تضعیف ایجاد شود به این میگن جنگ روانی.
دوما سایه و زیرآبی رفتن دیگه خیلی مضحکه شما به خط دود مسیر موشک میگید زیرآبی رفتن!!!
آخرين ويرايش توسط mm1990 در سه شنبه 21 تیر 1390 10:13, ويرايش شده 1 در کل.

reza4087, mojtabba, HESAM-007, ASHKAN95, Sami 1993, HASAN BARATY

Major I

Major I

no avatar
733

تاريخ عضويت

توسط mm1990 » سه شنبه 21 تیر 1390 10:09

برای پاسخگویی به ابهامات به چند نکته توجه کنید:
1.در روز رزمایش دو فروند موشک خلیج فارس و یک فروند موشک تندر تست شد.
2.هر سه فروند به سمت یک هدف شلیک شد و نتیجه هر سه موفقیت آمیز بود.
3.در گزارش پخش شده هیچ کسی ادعا نکرده که تمامی تصاویر مربوط به یک موشک است.
4.در گزارش پخش شده در تصویری که موجب ابهام آفرینی شده بود چند تفاوت با تصاویر دیگر داشت که به شرح زیر است:
  خط سیر موشک دیده نمی شود.
  قدرت انفجاری بیشتر  و دود غلیظ تری نسبت به تصاویر دیگر دارد.
  زاویه تصویربرداری تفاوت دارد که نشان دهنده این است که بالگرد در موقعیت دیگری قرار دارد پس دو انفجار در یک زمان نیستند.
نتیجه : تصویری که با بقیه تصاویر تفاوت دارد مربوط به اصابت موشک خلیج فارس به همان هدفی است که موشک تندر اصابت کرده است.
امیدوارم که توضیحاتم قانع کننده باشد البته همیشه راه برای بهانه گیریهای بی مورد توسط برخی افراد وجود دارد

reza4087, f-35, HESAM-007, ASHKAN95, Sami 1993, HASAN BARATY

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تاريخ عضويت

توسط Just-think » سه شنبه 21 تیر 1390 13:09

آقای میلاد

شما واقعا فکر می‌کنید کارشناسان غربی با این چیزها فکر میکنند ما قوی هستیم؟؟ بندهٔ خدا موشک بلستیک از بالا میاد در ضمن موشک موسوم به تندر هم سرعتش بیش از اونیه که رددشو ببینیم،،سرداری که میگه قایق ازش بیشتر از این انتظار نیست،،در ضمن نخیر توضیحاتتون قانع کننده نیست اصلا و به هیچ وجه،،دیگه هم جوابتونو نمیدم..اونی‌ که خواب رفته را میشود بیدار کرد ولی‌ اونی‌ رو که خودشو به خواب زده هرگز....موفق نباشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Just-think تشکر کرده اند:
mehdighorbani, 7421

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » سه شنبه 21 تیر 1390 13:34

miladm نوشته است:
Just-think نوشته است:در ضمن

اولا بهتره کمی مودبانه تر صحبت کنید خیلی بده که درباره کسانی که روز و شب ندارن برای امنیت ما اینجوری صحبت کنید! اینجا یه سایت تخصصی هست نه سایت تمسخر و اهانت.
در ضمن اگر حرفهای شما مبنی بر ساختگی بودن این تست صحیح باشد که نیست( دلایل را در پست بعدی اعلام میکنم) باز هم این کار چندان هم ناپسند نیست چون این کار هم به نفع من و شماست.
پیامبر اکرم در جنگهای صدر اسلام به افراد کهنسال توصیه میکرد در جنگها موهای خود را خضاب گذاشته تا جوانتر دیده شوند و در روحیه دشمن تضعیف ایجاد شود به این میگن جنگ روانی.
دوما سایه و زیرآبی رفتن دیگه خیلی مضحکه شما به خط دود مسیر موشک میگید زیرآبی رفتن!!!

با شما کاملا موافقم .
در اینجا این احتمال وجود دارد که منظور از قایق توپ دار ، کوچک شمردن آنهاست ( از لحاظ تبلیغاتی و روانی ) همانطور که آنها و بعضی از داخلی ها دستاوردهای ما را کوچک می شمارند .
و یا اینکه شاید منظور سردار شناور توپ دار و یا جنگی باشد .

miladm نوشته است:برای پاسخگویی به ابهامات به چند نکته توجه کنید:
1.در روز رزمایش دو فروند موشک خلیج فارس و یک فروند موشک تندر تست شد.
2.هر سه فروند به سمت یک هدف شلیک شد و نتیجه هر سه موفقیت آمیز بود.
3.در گزارش پخش شده هیچ کسی ادعا نکرده که تمامی تصاویر مربوط به یک موشک است.
4.در گزارش پخش شده در تصویری که موجب ابهام آفرینی شده بود چند تفاوت با تصاویر دیگر داشت که به شرح زیر است:
  خط سیر موشک دیده نمی شود.
  قدرت انفجاری بیشتر  و دود غلیظ تری نسبت به تصاویر دیگر دارد.
  زاویه تصویربرداری تفاوت دارد که نشان دهنده این است که بالگرد در موقعیت دیگری قرار دارد پس دو انفجار در یک زمان نیستند.
نتیجه : تصویری که با بقیه تصاویر تفاوت دارد مربوط به اصابت موشک خلیج فارس به همان هدفی است که موشک تندر اصابت کرده است.
امیدوارم که توضیحاتم قانع کننده باشد البته همیشه راه برای بهانه گیریهای بی مورد توسط برخی افراد وجود دارد

تشکر از توضیحات شما
Just-think نوشته است:آقای میلاد...... موفق نباشید.

مؤدب باشید
آخرين ويرايش توسط Sami 1993 در سه شنبه 21 تیر 1390 13:59, ويرايش شده 1 در کل.

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
HESAM-007, mojtabba, complexcoding1, reza4087, ASHKAN95, HASAN BARATY, f-35

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 21 تیر 1390 13:37

Just-think نوشته است:آقای میلاد

شما واقعا فکر می‌کنید کارشناسان غربی با این چیزها فکر میکنند ما قوی هستیم؟؟ بندهٔ خدا موشک بلستیک از بالا میاد در ضمن موشک موسوم به تندر هم سرعتش بیش از اونیه که رددشو ببینیم،،سرداری که میگه قایق ازش بیشتر از این انتظار نیست،،در ضمن نخیر توضیحاتتون قانع کننده نیست اصلا و به هیچ وجه،،دیگه هم جوابتونو نمیدم..اونی‌ که خواب رفته را میشود بیدار کرد ولی‌ اونی‌ رو که خودشو به خواب زده هرگز....موفق نباشید.

اقای محترم
جسارتا"

تمامی پست های شما در سنترال،کاربران و نظراتشان را به سخره گرفته و با لحنی ناپسند و دور از شان انسانی صحبت میکنید.هرچند که چند بار مدیران عزیز و حتی خود من هم این موضوع را به شما متذکر شده ایم.
دوست عزیز miladm هم دلایل کاملا قانع کننده ای ارائه دادند.بهتر نیست بجای اینکه بگوییم "اونی‌ که خواب رفته را میشود بیدار کرد ولی‌ اونی‌ رو که خودشو به خواب زده هرگز" بگوییم کسی گه دلش نخواهد،هرگز قانع نخواهد شد و فقط به انتقاد بی مورد و توهین خواهد پرداخت؟
مگر ما با هم دشمنیم که شما میگویید "موفق نباشید"؟؟؟
همگی دوستیم با نظرات مختلف.واقعا جای تاسف است :-?  :-?

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
MIG-29 301, HESAM-007, Sami 1993, f-35, HASAN BARATY, reza4087

قبليبعدي