در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 4 اردیبهشت 1390 23:25

آرشيو سپاس: 34 مرتبه در 14 پست

Re: عکس/شليک موشك‌ مدرن و هوشمند تندر

توسط Just-think » دوشنبه 27 تیر 1390 09:19

درود دوستان

من اگر بحث رو در مورد این موشک دوباره آغاز می‌کنم به این دلیل است که می‌خواهم توضیح بدم اصلا چرا نخستین بار آنرا آغاز کردم. مشکل من این نیست که این موشک نور است یا کرم ابریشم یا مدل پیشرفت با نامی‌ ناا مشخص. نکته اینجاست که تبلیغات این موشکها را به صورت موشک‌های بلستیک جلوه دادند.. چون همه میدانیم دفاع در مقابل موشک بلستیک خیلی‌ سختتر است. اون هم برای یک کشتی‌..ولی‌ این موشکها ماهیت بلستیک ندارند. نکتهٔ من این بود.

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

Re: عکس/شليک موشك‌ مدرن و هوشمند تندر

توسط typhoon » دوشنبه 27 تیر 1390 13:51

miladm نوشته است:دوستان میبخشید یه نکته ای هست که چند روزه که فرصت نکردم در سایت قرار بدم!!!
در لینکی که جناب typhoon قرار داده اند(صفحه 2 همین تایپک) و مربوط به رزمایش پیامبر اعظم-4 است در تصاویر مربوط به پرتاب موشک تندر-69 (مدل زمین به زمین) پس از کنده شدن موتور اول و آغاز به کار موتور دوم دود سفید رنگ از موشک خارج میشود که میتونه تاییدی بر تصاویر بالا باشه.

سلام
دوست عزیز تمام تصاویر موجود در اون صفحه که جناب Shola قرار دادند مربوط به موشکهای کروز بود.حرکت در مسیر مستقیم به سمت هدف و رد باقی مانده در فضا هم دلیلی بر این مدعاست.تصویر اون دو موشک هم که مربوط به مدل وطنی کرم ابریشم است.حالا این هم که آیا تندر69 یک موشک ضد کشتی باشد و یا نه و یا بالستیک باشد و یا نه،خیلی مهم نیست.چون ما موشک خلیج پارس رو در اختیار داریم.در مورد اون که انشالله شک ندارید؟
Old soldiers never die.They just fade away

قبلي